2024. Szeptember 27. - 14:10:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 415936 alkalommal)

0 Felhasználó és 31 vendég van a témában

2009. Szeptember 02. - 15:38:58
Válasz #705
Nem elérhető

George


De jó, hogy mások is úgy gondolkoznak mint én.

Hajrá George  ;-oo-; a 130kg pedig csak egy köztes állomás a +125-be lehet jóval több habár -125-be pedig innen simán beférsz  =/+'
Igen, ez csak egy újabb lépcső a következő fokozathoz, de csak lépésről-lépésre tervezek. Nem akarok minuszos kategóriában indulni, mert az sokkal trükkösebb emberekkel van megspékelve, és ha nyomással nem is, de testsúllyal(magasságom miatt) simán hátrányban lennék. Nekem nagyban kell indulni, így van még időm erősödni és technikát tanulni, és akkor reális esélyem van - egyenlőre fekvenyomóruha nélküli versenyeken.

2009. Szeptember 02. - 16:25:57
Válasz #706
Nem elérhető

poweres


Hajrá George!!

Ha megszeretnél nézni egy profi fekvenyomó versenyt vagy estleg kipróbálni magad az amatőrök között(ruha nélküli) akkor szept.12-én Szeghalmon a helyed.Több info(www.powerlifting.hu).

2009. Szeptember 02. - 16:29:20
Válasz #707
Nem elérhető

George


Hajrá George!!

Ha megszeretnél nézni egy profi fekvenyomó versenyt vagy estleg kipróbálni magad az amatőrök között(ruha nélküli) akkor szept.12-én Szeghalmon a helyed.Több info(www.powerlifting.hu).
Hali!
Mi anno személyesen is találkoztunk, meg beszéltünk is Békéssámsonon ;) Csak akkor még hosszú hajam volt O0 Versenyt csak jövőre tervezek, most kifejezetten tömegnövelés a cél, jövőre jobban ráfekszek az erőre =/+'

2009. Szeptember 02. - 17:29:24
Válasz #708
Nem elérhető

poweres


Igen!Mostmár beugrott, jó kis szeminárium volt.Azóta lecsorgott pár liter viz nálunk is.Most jelenleg én vezetem azt a termet de már teljesen más formát öltött.

2009. Szeptember 02. - 17:56:53
Válasz #709
Nem elérhető

George


Igen!Mostmár beugrott, jó kis szeminárium volt.Azóta lecsorgott pár liter viz nálunk is.Most jelenleg én vezetem azt a termet de már teljesen más formát öltött.
Ráfért ****:)))))) Bár gondolom akik ott voltak akkor, annak a fele sem jár már edzeni ;D

2009. Szeptember 02. - 19:17:19
Válasz #710
Nem elérhető

poweres


A kemény mag megmaradt.Most jelenleg 40 fő az aktiv taglétszám.Ha van kedved egyszer átjöhetnél egy fekvenyomó edzésre, azóta van magyar bajnokunk és vb 3. helyezett erőemelőnk is.

2009. Szeptember 02. - 20:18:08
Válasz #711
Nem elérhető

George


Nos, melyek azok a területek, amikre nagyobb hangsúlyt helyezek most:
Mell - alap, úgy ahogy eddig, nagyon nem fogok rajta variálni, mert bejött amit eddig csináltam rá. Cél a 200-as széria.
Tricepsz - nagyobbat kell növesztenem, mert többre van szükségem a nyomáshoz. Bevettem a gyakorlatok közé pár hete a homlokra engedést, bár én a fejem mögé engedem, mintha áthúzást csinálnék, így jobban nyúlik, több rost dolgozik, és nem utolsó sorban, nem töröm be a fejem véletlenül !+"% Ez lesz a fő gyakorlat.
Váll - ezt hanyagoltam el a legjobban a nyáron, alig edzettem rá. Az elülső részt kell erősítenem, valamint a hátsó fejet akarom felhozni, már csak a kinézet miatt is ;D Plusz itt is a nyomás, az általános erőnlét miatt.
A többi testrész edzésén nem fogok változtatni. A bicepsz jól fejlődött legutóbb, az marad a régi, talán kicsit több Scott-paddal. Hátam, csuklyám, lábam ;D marad a régi. Talán néha hasazok majd kicsit --) Talán... :D

2009. Szeptember 02. - 20:19:51
Válasz #712
Nem elérhető

God Vazzeg


Nos, melyek azok a területek, amikre nagyobb hangsúlyt helyezek most:
Mell - alap, úgy ahogy eddig, nagyon nem fogok rajta variálni, mert bejött amit eddig csináltam rá. Cél a 200-as széria.
Tricepsz - nagyobbat kell növesztenem, mert többre van szükségem a nyomáshoz. Bevettem a gyakorlatok közé pár hete a homlokra engedést, bár én a fejem mögé engedem, mintha áthúzást csinálnék, így jobban nyúlik, több rost dolgozik, és nem utolsó sorban, nem töröm be a fejem véletlenül !+"% Ez lesz a fő gyakorlat.
Váll - ezt hanyagoltam el a legjobban a nyáron, alig edzettem rá. Az elülső részt kell erősítenem, valamint a hátsó fejet akarom felhozni, már csak a kinézet miatt is ;D Plusz itt is a nyomás, az általános erőnlét miatt.
A többi testrész edzésén nem fogok változtatni. A bicepsz jól fejlődött legutóbb, az marad a régi, talán kicsit több Scott-paddal. Hátam, csuklyám, lábam ;D marad a régi. Talán néha hasazok majd kicsit --) Talán... :D

Én is fej mögé engedem a homlokra engedésnél a rudat, úgy vettem észre úgy jobb  ;D

2009. Szeptember 02. - 21:08:33
Válasz #713
Nem elérhető

parrre



Tricepsz - nagyobbat kell növesztenem, mert többre van szükségem a nyomáshoz. Bevettem a gyakorlatok közé pár hete a homlokra engedést, bár én a fejem mögé engedem, mintha áthúzást csinálnék, így jobban nyúlik, több rost dolgozik, és nem utolsó sorban, nem töröm be a fejem véletlenül !+"% Ez lesz a fő gyakorlat.


Tolódzkodás nem játszik ? Nekem az dobott irdatlan nagyot. Főleg erőben...

2009. Szeptember 02. - 21:13:51
Válasz #714
Nem elérhető

George



Tricepsz - nagyobbat kell növesztenem, mert többre van szükségem a nyomáshoz. Bevettem a gyakorlatok közé pár hete a homlokra engedést, bár én a fejem mögé engedem, mintha áthúzást csinálnék, így jobban nyúlik, több rost dolgozik, és nem utolsó sorban, nem töröm be a fejem véletlenül !+"% Ez lesz a fő gyakorlat.


Tolódzkodás nem játszik ? Nekem az dobott irdatlan nagyot. Főleg erőben...
Nem. Bár ha erőltetem, akkor elég jól megy, de valamiért nem szereti a vállam. Csináltuk egy időben sokat, de nekem nem ütött úgy tricepszre.

2009. Szeptember 02. - 21:20:05
Válasz #715
Nem elérhető

Cressler



Tricepsz - nagyobbat kell növesztenem, mert többre van szükségem a nyomáshoz. Bevettem a gyakorlatok közé pár hete a homlokra engedést, bár én a fejem mögé engedem, mintha áthúzást csinálnék, így jobban nyúlik, több rost dolgozik, és nem utolsó sorban, nem töröm be a fejem véletlenül !+"% Ez lesz a fő gyakorlat.


Tolódzkodás nem játszik ? Nekem az dobott irdatlan nagyot. Főleg erőben...
Nem. Bár ha erőltetem, akkor elég jól megy, de valamiért nem szereti a vállam. Csináltuk egy időben sokat, de nekem nem ütött úgy tricepszre.
A nagy fekvenyomók jól előredőlve nagy plussz súllyal kis mozgástartományban csinálják mellre.  Egy powerliftinges videóban láttam még régebben, asszem Kenelly magyarázza.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Szeptember 02. - 21:25:22
Válasz #716
Nem elérhető

George



Tricepsz - nagyobbat kell növesztenem, mert többre van szükségem a nyomáshoz. Bevettem a gyakorlatok közé pár hete a homlokra engedést, bár én a fejem mögé engedem, mintha áthúzást csinálnék, így jobban nyúlik, több rost dolgozik, és nem utolsó sorban, nem töröm be a fejem véletlenül !+"% Ez lesz a fő gyakorlat.


Tolódzkodás nem játszik ? Nekem az dobott irdatlan nagyot. Főleg erőben...
Nem. Bár ha erőltetem, akkor elég jól megy, de valamiért nem szereti a vállam. Csináltuk egy időben sokat, de nekem nem ütött úgy tricepszre.
A nagy fekvenyomók jól előredőlve nagy plussz súllyal kis mozgástartományban csinálják mellre.  Egy powerliftinges videóban láttam még régebben, asszem Kenelly magyarázza.
Mellre csináltam többször, az mindig jól bedurran tőle. De alapvetően nem szeretek tolódzkodni ;D

2009. Szeptember 02. - 22:28:34
Válasz #717
Nem elérhető

Zsuzsi



Tricepsz - nagyobbat kell növesztenem, mert többre van szükségem a nyomáshoz. Bevettem a gyakorlatok közé pár hete a homlokra engedést, bár én a fejem mögé engedem, mintha áthúzást csinálnék, így jobban nyúlik, több rost dolgozik, és nem utolsó sorban, nem töröm be a fejem véletlenül !+"% Ez lesz a fő gyakorlat.


Tolódzkodás nem játszik ? Nekem az dobott irdatlan nagyot. Főleg erőben...
Nem. Bár ha erőltetem, akkor elég jól megy, de valamiért nem szereti a vállam. Csináltuk egy időben sokat, de nekem nem ütött úgy tricepszre.


A húzódzkodást már meg sem kérdem... ***)))

2009. Szeptember 02. - 22:35:24
Válasz #718
Nem elérhető

George



Tricepsz - nagyobbat kell növesztenem, mert többre van szükségem a nyomáshoz. Bevettem a gyakorlatok közé pár hete a homlokra engedést, bár én a fejem mögé engedem, mintha áthúzást csinálnék, így jobban nyúlik, több rost dolgozik, és nem utolsó sorban, nem töröm be a fejem véletlenül !+"% Ez lesz a fő gyakorlat.


Tolódzkodás nem játszik ? Nekem az dobott irdatlan nagyot. Főleg erőben...
Nem. Bár ha erőltetem, akkor elég jól megy, de valamiért nem szereti a vállam. Csináltuk egy időben sokat, de nekem nem ütött úgy tricepszre.


A húzódzkodást már meg sem kérdem... ***)))
Jaj...sejtem mire gondolsz, azt hiszed annyira dagi vagyok, hogy nem bírom felhúzni magam ;D Húzódzkodás alap gyakorlat hátedzésen 8-} :D Természetesen plusz súlyt használok ))=/

2009. Szeptember 06. - 17:32:37
Válasz #719
Nem elérhető

George


Mivel holnap reggeltől indul a buli, ezért leírom most ide az étrendet. Nagy változás nincs benne a korábbihoz képest.

6:00 - 5 tojás, 100 g zab + némi extra ;D

8:00 - 100 g zab, 2 kanál fehérje

10:00 - 12 g folyékony amino

edzés közben 12 g folyékony amino

12:00 - 2 kanál fehérje

13:00 - 200 g csirke, 75 g rizs

15:00 - 200 g csirke, 75 g rizs

17:00 - 1 kanál fehérje

19:00 - 200 g csirke, zöldség

21:00 - 1 kanál fehérje/vagy tonhal/vagy tojás

Edzés a szokásos lesz, egy nap egy izomcsoport, a nagyobbakra 4-5 gyakorlat, a kicsikre 3. Ismétlésszám 6-12 között, nagyon ritkán legyemek majd 6 alá, leginkább nyomásoknál. Én hiszek benne(nekem legalábbis így jött be), hogy kellenek a 2-3 ismétlések az erő növeléséhez az izom mellé, ezt alkalmazom is főleg mell és vállnapon. Karnál nem megyek le 8 ismétlés alá, és folyamatosan nyújtani fogok edzés közben is karra, mert a múltkor kipróbáltam, és nagyon jó lett tőle az edzés ****:)))))) Heti beosztás szerint: hétfő kar, kedd váll, szerda hát, csütörtök mell, péntek láb(opcionális ;D ), vasárnap mell. Aminonak Twinlab folyékony aminot fogok használni, fehérje pedig Gaspari Myofusion és SAN lesz próbaképp :-oD