2024. Szeptember 28. - 20:45:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 416024 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Szeptember 10. - 16:23:21
Válasz #750
Nem elérhető

atleeta


Heti light blablabla..... :D Szóval ma mell volt, megállapítottam, hogy könnyes búcsút kell vennem a könyökbandázsomtól, mert egyszerűen nem jön fel :'( Nem tudtam nagyobbat szerezni, thx to gazdasági válság, nem hoztak Ukrajnába sem :-Đ De nem is érzem akkora szükségét, szóval jövő héttől elhagyom, mert most elég komoly akadályt jelentett. Az utolsó sorozathoz vettük fel fekvenyomásnál, és legalább 3 ismétléssel lettem rövidebb így, mert teljesen elvágta a keringést a karomban ˝=/ Nade fel a fejjel, nézzük mi volt:

Fekvenyomás: 60x10, 100x10, 120x8, 140x6, 160x5, 170x2
Ferdepados nyomás: 100x10, 120x7, 130x5, 135x4
Tárogatás: 30x10, 34x10, 38x8
Kéböl krosszóvör ;D : 35x15, 40x10 x2
Pec-dec gép: 100x8 x2

Bedurranás kezd alakulni, jövő héttől nagyon jó lesz @-o Vasárnap duplasorozatos mell, addig szerintem pihenőt tartok a hét további részében. Regenerálódás mindenek előtt @:-)
Szeretek tömegelni :laugh: Mindig izgatottam várom, mit hoz a következő edzés, most meg főleg, hogy új platót készülök átlépni lassan :-)->
170x2 nem olyan rosz egy light edzésen... Nekem egy ultraszuper brutál hárdkór edzésnek is tökéletes lenne  :-)->;D :-){
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Szeptember 10. - 16:26:39
Válasz #751
Nem elérhető

George


Nekem se jon fel mar a konyokvedom, de a terdbandazs minden meretre jo!  ;D
Raadasul egyszerubb-kenyelmesebb is felvenni.  ;) Amugy a 170 azert mar jobb helyeken sem szamit "light"-nak  ****:))))))
Ja én is valami térbandázsban gondolkozok, majd beszerzek valamit. A súllyal azért feljebb kell mennem, mert 200 van szériának kitűzve a tömegelés végére :D

2009. Szeptember 10. - 16:28:03
Válasz #752
Nem elérhető

Jordan


Nekem se jon fel mar a konyokvedom, de a terdbandazs minden meretre jo!  ;D
Raadasul egyszerubb-kenyelmesebb is felvenni.  ;) Amugy a 170 azert mar jobb helyeken sem szamit "light"-nak  ****:))))))
Ja én is valami térbandázsban gondolkozok, majd beszerzek valamit. A súllyal azért feljebb kell mennem, mert 200 van szériának kitűzve a tömegelés végére :D

Nagyon dicseretes  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 10. - 16:30:01
Válasz #753
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem se jon fel mar a konyokvedom, de a terdbandazs minden meretre jo!  ;D
Raadasul egyszerubb-kenyelmesebb is felvenni.  ;) Amugy a 170 azert mar jobb helyeken sem szamit "light"-nak  ****:))))))
Ja én is valami térbandázsban gondolkozok, majd beszerzek valamit. A súllyal azért feljebb kell mennem, mert 200 van szériának kitűzve a tömegelés végére :D

Nekem minden edzésen megvan a 200  8-)
(Vérnyomás  :D)

2009. Szeptember 10. - 16:30:19
Válasz #754
Nem elérhető

George


Heti light blablabla..... :D Szóval ma mell volt, megállapítottam, hogy könnyes búcsút kell vennem a könyökbandázsomtól, mert egyszerűen nem jön fel :'( Nem tudtam nagyobbat szerezni, thx to gazdasági válság, nem hoztak Ukrajnába sem :-Đ De nem is érzem akkora szükségét, szóval jövő héttől elhagyom, mert most elég komoly akadályt jelentett. Az utolsó sorozathoz vettük fel fekvenyomásnál, és legalább 3 ismétléssel lettem rövidebb így, mert teljesen elvágta a keringést a karomban ˝=/ Nade fel a fejjel, nézzük mi volt:

Fekvenyomás: 60x10, 100x10, 120x8, 140x6, 160x5, 170x2
Ferdepados nyomás: 100x10, 120x7, 130x5, 135x4
Tárogatás: 30x10, 34x10, 38x8
Kéböl krosszóvör ;D : 35x15, 40x10 x2
Pec-dec gép: 100x8 x2

Bedurranás kezd alakulni, jövő héttől nagyon jó lesz @-o Vasárnap duplasorozatos mell, addig szerintem pihenőt tartok a hét további részében. Regenerálódás mindenek előtt @:-)
Szeretek tömegelni :laugh: Mindig izgatottam várom, mit hoz a következő edzés, most meg főleg, hogy új platót készülök átlépni lassan :-)->
170x2 nem olyan rosz egy light edzésen... Nekem egy ultraszuper brutál hárdkór edzésnek is tökéletes lenne  :-)->;D :-){
Nem lehetetlen, csak kicsit komolyabban kell venni mint az átlag ;) De azért nem véresen komolyan még ;D

2009. Szeptember 10. - 16:31:26
Válasz #755
Nem elérhető

George


Nekem se jon fel mar a konyokvedom, de a terdbandazs minden meretre jo!  ;D
Raadasul egyszerubb-kenyelmesebb is felvenni.  ;) Amugy a 170 azert mar jobb helyeken sem szamit "light"-nak  ****:))))))
Ja én is valami térbandázsban gondolkozok, majd beszerzek valamit. A súllyal azért feljebb kell mennem, mert 200 van szériának kitűzve a tömegelés végére :D

Nekem minden edzésen megvan a 200  8-)
(Vérnyomás  :D)
Te vagy Kenelly @-o

2009. Szeptember 10. - 16:35:51
Válasz #756
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem se jon fel mar a konyokvedom, de a terdbandazs minden meretre jo!  ;D
Raadasul egyszerubb-kenyelmesebb is felvenni.  ;) Amugy a 170 azert mar jobb helyeken sem szamit "light"-nak  ****:))))))
Ja én is valami térbandázsban gondolkozok, majd beszerzek valamit. A súllyal azért feljebb kell mennem, mert 200 van szériának kitűzve a tömegelés végére :D

Nekem minden edzésen megvan a 200  8-)
(Vérnyomás  :D)
Te vagy Kenelly @-o

Azt azért mégse..  :D De egy 200.as nyomás vicces lenne nálunk  ;D

2009. Szeptember 10. - 16:37:07
Válasz #757
Nem elérhető

George


Nekem se jon fel mar a konyokvedom, de a terdbandazs minden meretre jo!  ;D
Raadasul egyszerubb-kenyelmesebb is felvenni.  ;) Amugy a 170 azert mar jobb helyeken sem szamit "light"-nak  ****:))))))
Ja én is valami térbandázsban gondolkozok, majd beszerzek valamit. A súllyal azért feljebb kell mennem, mert 200 van szériának kitűzve a tömegelés végére :D

Nekem minden edzésen megvan a 200  8-)
(Vérnyomás  :D)
Te vagy Kenelly @-o

Azt azért mégse..  :D De egy 200.as nyomás vicces lenne nálunk  ;D
Miért? Nem bírná el a pad? :D

2009. Szeptember 10. - 16:51:35
Válasz #758
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem se jon fel mar a konyokvedom, de a terdbandazs minden meretre jo!  ;D
Raadasul egyszerubb-kenyelmesebb is felvenni.  ;) Amugy a 170 azert mar jobb helyeken sem szamit "light"-nak  ****:))))))
Ja én is valami térbandázsban gondolkozok, majd beszerzek valamit. A súllyal azért feljebb kell mennem, mert 200 van szériának kitűzve a tömegelés végére :D

Nekem minden edzésen megvan a 200  8-)
(Vérnyomás  :D)
Te vagy Kenelly @-o

Azt azért mégse..  :D De egy 200.as nyomás vicces lenne nálunk  ;D
Miért? Nem bírná el a pad? :D

Az még talán, a rúd is talán, de nem nagyon lenne annyi súly :D Meg lennének fejek asszem  :o 8)

2009. Szeptember 10. - 17:23:37
Válasz #759
Nem elérhető

hopika


Igaz,hogy nem nagyon edzenek már "nagy" emberek nálunk sem,de itt már 150-nél is megáll az élet a teremben.
Ha eccer egy kicsit rágyúrok-bepróbálom a 170-et...Nem is rossz ötlet-adtál egy kis inspirációt most Ogre!
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 11. - 20:05:14
Válasz #760
Nem elérhető

George


Ma a pihenést választottam, bár kicsit aktívra sikeredett, mivel pakoltam 25 mázsa fát :D Holnap eleve pihenő lenne, aztán vasárnap jön újra egy kis mell -lightos, ahogy a heti rendszer megkívánja ;D Jövő héttől viszont nincs kecmec, szépen lassan durvulunk >:D

2009. Szeptember 13. - 14:04:10
Válasz #761
Nem elérhető

George


Pontot tettem a light edzéshétnek a végére, így megvolt a mai mellezés is. Kicsit elszoktam a duplasorozatoktól, szépen le is merevedett az izom közben, viszont olyan bedurranás kerekedett belőle, mintha két dinnyét dugtam volna a póló alá :D
Fekvenyomás: 60x10, 100x10, 130x10, dupla: 150-130x7 x3 (150-el és 130-al is 7 ismétléseket csináltam)
Negatív pados nyomás: 100x10, 130x6, 150x5 x2
Tolódzkodás: testsúlyx10, +20kg x10

Ennyi volt, a tolódzkodás nem nekem való, egyszerűen nem jön be a vállamnak. Nem baj, rengeteg gyakorlat van még ezen kívül ami erősít, szóval ezt csak próbaképp csináltam, hónapok óta először(asszem utoljára Endrével tolódzkodtunk tavasszal). Holnaptól már nincs kegyelem, szépen lassan emelünk a súlyokon, az ismétléseken, az Erő velem van ;D >:D

2009. Szeptember 13. - 14:09:59
Válasz #762
Nem elérhető

darknight


Pontot tettem a light edzéshétnek a végére, így megvolt a mai mellezés is. Kicsit elszoktam a duplasorozatoktól, szépen le is merevedett az izom közben, viszont olyan bedurranás kerekedett belőle, mintha két dinnyét dugtam volna a póló alá :D
Fekvenyomás: 60x10, 100x10, 130x10, dupla: 150-130x7 x3 (150-el és 130-al is 7 ismétléseket csináltam)
Negatív pados nyomás: 100x10, 130x6, 150x5 x2
Tolódzkodás: testsúlyx10, +20kg x10

Ennyi volt, a tolódzkodás nem nekem való, egyszerűen nem jön be a vállamnak. Nem baj, rengeteg gyakorlat van még ezen kívül ami erősít, szóval ezt csak próbaképp csináltam, hónapok óta először(asszem utoljára Endrével tolódzkodtunk tavasszal). Holnaptól már nincs kegyelem, szépen lassan emelünk a súlyokon, az ismétléseken, az Erő velem van ;D >:D

Na ezt szeretem én hallani (jelen esetben olvasni)... ;-oo-;

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Szeptember 13. - 14:27:51
Válasz #763
Nem elérhető

George


Pontot tettem a light edzéshétnek a végére, így megvolt a mai mellezés is. Kicsit elszoktam a duplasorozatoktól, szépen le is merevedett az izom közben, viszont olyan bedurranás kerekedett belőle, mintha két dinnyét dugtam volna a póló alá :D
Fekvenyomás: 60x10, 100x10, 130x10, dupla: 150-130x7 x3 (150-el és 130-al is 7 ismétléseket csináltam)
Negatív pados nyomás: 100x10, 130x6, 150x5 x2
Tolódzkodás: testsúlyx10, +20kg x10

Ennyi volt, a tolódzkodás nem nekem való, egyszerűen nem jön be a vállamnak. Nem baj, rengeteg gyakorlat van még ezen kívül ami erősít, szóval ezt csak próbaképp csináltam, hónapok óta először(asszem utoljára Endrével tolódzkodtunk tavasszal). Holnaptól már nincs kegyelem, szépen lassan emelünk a súlyokon, az ismétléseken, az Erő velem van ;D >:D

Na ezt szeretem én hallani (jelen esetben olvasni)... ;-oo-;

  >:D >:D >:D
Nem lazsálhatok, a nemzetközi helyzet fokozódik ;D

2009. Szeptember 13. - 16:05:57
Válasz #764
Nem elérhető

God Vazzeg