2024. Október 05. - 22:11:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg (ámok)futása a tömegért  (Megtekintve 230655 alkalommal)

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában

2009. Március 05. - 08:06:00
Válasz #840
Nem elérhető

hopika


Én általában fekve nyomok... O0
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Március 18. - 23:45:49
Válasz #841
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok  ;D

Jelentkezem, nem haltam meg (mint ahogy a fórum más topikjaiból leszűrhető) csak nem nagyon volt mit írni, gondolom már unjátok hogy leírom a napi edzésem, mikor hétről hétre szinte ugyanaz.

Most viszont változás történt. Nevezetesen az, hogy átálltam a nagy súlyokkal való edzésre, és egyelőre a kivitelezés másodlagos a számomra. Az ism. számok 4-12 közt változnak, sok mindentől függően. Természetesen a "nagy" szó, kifejezetten magamhoz mérten értendő, pl Gaba súlyait meg se közelítem  :D

Ma mell és váll edzés volt, a mellnél rászoktam mostanában, hogy van jó kis tárogató gépünk, ezt kihasználva magas ismétlésszámmal (de azért a gépen levő max súllyal) bemelegítem a mellet, így fekvenyomásnál már nem kell majomkodnom a 60kg-al, hogy bemelegítsek. Bedurranás olyan, hogy szinte görcsöl mikor ráfeszítek, ez szinte minden izomcsoportra igaz.

Táplálékkiegészítés gyanánt simply whey van, mint fehérje, ezt iszogatom, illetve dymatize amino van, amit reggel és edzés előtt kapkodok be, ezzel is elősegítve, hogy ne üresen menjek edzeni  8) Próbálom magamévá tenni a "nagyok" praktikáit, és sok érdekes dolgot tapasztaltam már eddig, jó kis fórum ez  :-){

Ja, és kaptam 10 szem (  ;D ) anadroxot, 2-esével eszegetem edzés előtt, de érezni!  >:D

A szavak helyett beszéljenek a képek inkább (vállakat figyeljük!):

2009. Március 18. - 23:50:32
Válasz #842
Nem elérhető

God Vazzeg


És még 2:

1. egészében távolabbról
2. felöltözve  ;D (ne igazítsatok kapucnit válledzés után, mert fáj  :D )

2009. Március 18. - 23:51:43
Válasz #843
Nem elérhető

FirstLady


És még 2:

1. egészében távolabbról
2. felöltözve  ;D (ne igazítsatok kapuncit válledzés után, mert fáj  :D )
Mit nem szabad igazítani?  ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 18. - 23:53:49
Válasz #844
Nem elérhető

God Vazzeg


És még 2:

1. egészében távolabbról
2. felöltözve  ;D (ne igazítsatok kapuncit válledzés után, mert fáj  :D )
Mit nem szabad igazítani?  ****:))) ****:))) ****:)))

Puncit mindig szabad igazítani, bár alkar edzés után mondjuk ....  ::)  ****:)))

2009. Március 19. - 08:21:28
Válasz #845
Nem elérhető

dino


Sziasztok  ;D

Jelentkezem, nem haltam meg (mint ahogy a fórum más topikjaiból leszűrhető) csak nem nagyon volt mit írni, gondolom már unjátok hogy leírom a napi edzésem, mikor hétről hétre szinte ugyanaz.

Most viszont változás történt. Nevezetesen az, hogy átálltam a nagy súlyokkal való edzésre, és egyelőre a kivitelezés másodlagos a számomra. Az ism. számok 4-12 közt változnak, sok mindentől függően. Természetesen a "nagy" szó, kifejezetten magamhoz mérten értendő, pl Gaba súlyait meg se közelítem  :D

Ma mell és váll edzés volt, a mellnél rászoktam mostanában, hogy van jó kis tárogató gépünk, ezt kihasználva magas ismétlésszámmal (de azért a gépen levő max súllyal) bemelegítem a mellet, így fekvenyomásnál már nem kell majomkodnom a 60kg-al, hogy bemelegítsek. Bedurranás olyan, hogy szinte görcsöl mikor ráfeszítek, ez szinte minden izomcsoportra igaz.

Táplálékkiegészítés gyanánt simply whey van, mint fehérje, ezt iszogatom, illetve dymatize amino van, amit reggel és edzés előtt kapkodok be, ezzel is elősegítve, hogy ne üresen menjek edzeni  8) Próbálom magamévá tenni a "nagyok" praktikáit, és sok érdekes dolgot tapasztaltam már eddig, jó kis fórum ez  :-){

Ja, és kaptam 10 szem (  ;D ) anadroxot, 2-esével eszegetem edzés előtt, de érezni!  >:D

A szavak helyett beszéljenek a képek inkább (vállakat figyeljük!):


ez miez??
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2009. Március 19. - 10:08:47
Válasz #846
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok  ;D

Jelentkezem, nem haltam meg (mint ahogy a fórum más topikjaiból leszűrhető) csak nem nagyon volt mit írni, gondolom már unjátok hogy leírom a napi edzésem, mikor hétről hétre szinte ugyanaz.

Most viszont változás történt. Nevezetesen az, hogy átálltam a nagy súlyokkal való edzésre, és egyelőre a kivitelezés másodlagos a számomra. Az ism. számok 4-12 közt változnak, sok mindentől függően. Természetesen a "nagy" szó, kifejezetten magamhoz mérten értendő, pl Gaba súlyait meg se közelítem  :D

Ma mell és váll edzés volt, a mellnél rászoktam mostanában, hogy van jó kis tárogató gépünk, ezt kihasználva magas ismétlésszámmal (de azért a gépen levő max súllyal) bemelegítem a mellet, így fekvenyomásnál már nem kell majomkodnom a 60kg-al, hogy bemelegítsek. Bedurranás olyan, hogy szinte görcsöl mikor ráfeszítek, ez szinte minden izomcsoportra igaz.

Táplálékkiegészítés gyanánt simply whey van, mint fehérje, ezt iszogatom, illetve dymatize amino van, amit reggel és edzés előtt kapkodok be, ezzel is elősegítve, hogy ne üresen menjek edzeni  8) Próbálom magamévá tenni a "nagyok" praktikáit, és sok érdekes dolgot tapasztaltam már eddig, jó kis fórum ez  :-){

Ja, és kaptam 10 szem (  ;D ) anadroxot, 2-esével eszegetem edzés előtt, de érezni!  >:D

A szavak helyett beszéljenek a képek inkább (vállakat figyeljük!):


ez miez??

Ez egy betűhalmaz, ami egyesek számára értelemmel bír. A szorosan egymás mellett levő betűk a szavak, a nagy betűvel kezdődő és mondatvégi írásjellel ellátott egymás mellé pakolt szavakat mondatoknak hívjuk. Kezdd el újra az általánost előröl  :D

Viccet félretéve: mi nem tetszik?  ****)

2009. Március 19. - 10:10:39
Válasz #847
Nem elérhető

George


Mi van God, megint megtaláltak? ;D Biztos rajongód :D

2009. Március 19. - 10:11:16
Válasz #848
Nem elérhető

madinorbi


Te is könyökfájós vagy God ?
Nekem is elég ramaty a bal oldali  :'(
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 19. - 10:13:28
Válasz #849
Nem elérhető

God Vazzeg


Mi van God, megint megtaláltak? ;D Biztos rajongód :D

Ne is mondd, mindig van valaki, akár itt, akár priviben, de van aki fel akar venni msn-re bazze  ˝=/

Norbi: jaja, de jelenleg épp nem fáj, csak így biztosabbnak érzem a nyomásokat. Nem utolsó sorban melegen tartja a könyököt, és nálunk a teremben nincs fűtés, szóval olyan 10 fokban edzünk.

2009. Március 19. - 10:23:15
Válasz #850
Nem elérhető

George



2009. Március 19. - 10:34:04
Válasz #851
Nem elérhető

God Vazzeg


Mi van God, megint megtaláltak? ;D Biztos rajongód :D

 de van aki fel akar venni msn-re bazze  ˝=/


Sexcam :-O ****:)))

Erre nem is gondoltam  !+"% Még szerencse hogy akit nem tudok ki az, azt egyből kinyomom. Ismeretlenek nem kellenek msn-re  ***))))  8)

2009. Március 24. - 17:08:10
Válasz #852
Nem elérhető

God Vazzeg


Tegnap lábaztam, és azt kell mondanom egyre erősödök. Vagy inkább egyre bátrabb vagyok, hogy javul a derekam..  !+"% Jó lenne nem elbaxni  ˝=/

2009. Március 24. - 19:28:30
Válasz #853
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 24. - 20:13:51
Válasz #854

Torony

Vendég
Tegnap lábaztam, és azt kell mondanom egyre erősödök. Vagy inkább egyre bátrabb vagyok, hogy javul a derekam..  !+"% Jó lenne nem elbaxni  ˝=/

enyém romlik, a kurva életbe...