2024. Október 06. - 00:04:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg (ámok)futása a tömegért  (Megtekintve 230667 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Március 02. - 22:21:05
Válasz #825
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 02. - 22:24:01
Válasz #826
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Március 02. - 22:26:26
Válasz #827
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 02. - 22:29:36
Válasz #828
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 02. - 22:40:11
Válasz #829
Nem elérhető

God Vazzeg


Hűha!  :-):-)::

Izgi mi?  @-o  !+"%
jaja, meg az is, hogy ki az a nagy ember, aki hülyeséget tanácsol!  :D

Nem ismered úgy se, nem ír ide a fórumba. De tudod: valahogy csak megnőtt, meglátjuk, hátha bejön a tanács  ;)

2009. Március 04. - 22:32:53
Válasz #830
Nem elérhető

God Vazzeg


Egy érdekes kérdés:

Ki hogy nyom fekve?

Én úgy, hogy nem nyomom ki teljesen, hanem csak 3/4-ig, és engedem is vissza, viszont mindig rá engedem a mellemre!

2009. Március 04. - 22:35:36
Válasz #831
Nem elérhető

fastor


Egy érdekes kérdés:

Ki hogy nyom fekve?

Én úgy, hogy nem nyomom ki teljesen, hanem csak 3/4-ig, és engedem is vissza, viszont mindig rá engedem a mellemre!
én megtarrtom az alsó  ponton, viszont fent megpróbálom rögtön vissszaeengedni, és nem nyújtom ki teljesen...
jah és a lapockáimat zárom teljesen
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 04. - 22:42:35
Válasz #832
Nem elérhető

God Vazzeg


Egy érdekes kérdés:

Ki hogy nyom fekve?

Én úgy, hogy nem nyomom ki teljesen, hanem csak 3/4-ig, és engedem is vissza, viszont mindig rá engedem a mellemre!
én megtarrtom az alsó  ponton, viszont fent megpróbálom rögtön vissszaeengedni, és nem nyújtom ki teljesen...
jah és a lapockáimat zárom teljesen

Hátamat én is összehúzom, még kiemelés előtt. Így nem húzódik meg visszarakáskor (sajnos már volt rá példa nálam)  O0

2009. Március 04. - 22:50:55
Válasz #833
Nem elérhető

Boresz


Egy érdekes kérdés:

Ki hogy nyom fekve?

Én úgy, hogy nem nyomom ki teljesen, hanem csak 3/4-ig, és engedem is vissza, viszont mindig rá engedem a mellemre!
én gyorsan kitolom agresszívan,de nem nyújom ki teljesen a karom,és lassabban engedem vissza a melkasomra
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Március 04. - 23:18:24
Válasz #834
Nem elérhető

nes


Egy érdekes kérdés:

Ki hogy nyom fekve?

Én úgy, hogy nem nyomom ki teljesen, hanem csak 3/4-ig, és engedem is vissza, viszont mindig rá engedem a mellemre!

Én is így! van h lassan fel is, de jobb szeretem a dinamikát!!! amolyan BíBíTíVí 6osan...

2009. Március 04. - 23:29:43
Válasz #835
Nem elérhető

Cressler


Egy érdekes kérdés:

Ki hogy nyom fekve?

Én úgy, hogy nem nyomom ki teljesen, hanem csak 3/4-ig, és engedem is vissza, viszont mindig rá engedem a mellemre!
Én teljes mozgástartományban, lassan le közepes tempóban vissza.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 05. - 00:33:56
Válasz #836
Nem elérhető

God Vazzeg


Egy érdekes kérdés:

Ki hogy nyom fekve?

Én úgy, hogy nem nyomom ki teljesen, hanem csak 3/4-ig, és engedem is vissza, viszont mindig rá engedem a mellemre!

Én is így! van h lassan fel is, de jobb szeretem a dinamikát!!! amolyan BíBíTíVí 6osan...

Megnéztem, én is így. Akkor jól van, úgy látom sokan így csináljuk.

Hogy miért kérdeztem? Mert ma leszóltak hogy nem szabályos így a fekvenyomás. Mondom: ki nem szarja le, nyomjá annyit mint én, oszt beszóhatsz  ;D

2009. Március 05. - 00:49:41
Válasz #837
Nem elérhető

Cressler


Egy érdekes kérdés:

Ki hogy nyom fekve?

Én úgy, hogy nem nyomom ki teljesen, hanem csak 3/4-ig, és engedem is vissza, viszont mindig rá engedem a mellemre!

Én is így! van h lassan fel is, de jobb szeretem a dinamikát!!! amolyan BíBíTíVí 6osan...

Megnéztem, én is így. Akkor jól van, úgy látom sokan így csináljuk.

Hogy miért kérdeztem? Mert ma leszóltak hogy nem szabályos így a fekvenyomás. Mondom: ki nem szarja le, nyomjá annyit mint én, oszt beszóhatsz  ;D
mennyit nyomott?
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 05. - 00:51:26
Válasz #838
Nem elérhető

God Vazzeg


Egy érdekes kérdés:

Ki hogy nyom fekve?

Én úgy, hogy nem nyomom ki teljesen, hanem csak 3/4-ig, és engedem is vissza, viszont mindig rá engedem a mellemre!

Én is így! van h lassan fel is, de jobb szeretem a dinamikát!!! amolyan BíBíTíVí 6osan...

Megnéztem, én is így. Akkor jól van, úgy látom sokan így csináljuk.

Hogy miért kérdeztem? Mert ma leszóltak hogy nem szabályos így a fekvenyomás. Mondom: ki nem szarja le, nyomjá annyit mint én, oszt beszóhatsz  ;D
mennyit nyomott?

Nem néztük..

2009. Március 05. - 08:04:35
Válasz #839
Nem elérhető

Gabe


Én teljes mozgástartományban nyomok, lassan le, kicsit gyorsabban vissza. Lapocka összezárva! és kibaszottkeményen nézek közben  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"