2024. Október 06. - 00:45:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg (ámok)futása a tömegért  (Megtekintve 230680 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2009. Január 19. - 23:23:02
Válasz #765
Nem elérhető

God Vazzeg


Amúgyse én vagyok a képen, jól beoptátok  o:)  !+"%
A Vörös Zoli...tudtam én!  !+"%  ****:)))

Na már megérte berakni a képet, ha a Zolihoz hasonlít valaki is  ;-oo-;  @:-)
mint két tojás @-o !+"%

Van még mit fejlődnöm! De kösz hogy beraktad, motivál rendesen  @-o  @:-)
hádetesó, az ikred elöbb kezdte ;) ;D ;D ;D

Ez nem indok  :-}

 ;D ;D ;D

2009. Január 19. - 23:29:00
Válasz #766
Nem elérhető

fastor


Amúgyse én vagyok a képen, jól beoptátok  o:)  !+"%
A Vörös Zoli...tudtam én!  !+"%  ****:)))

Na már megérte berakni a képet, ha a Zolihoz hasonlít valaki is  ;-oo-;  @:-)
mint két tojás @-o !+"%

Van még mit fejlődnöm! De kösz hogy beraktad, motivál rendesen  @-o  @:-)
hádetesó, az ikred elöbb kezdte ;) ;D ;D ;D

Ez nem indok  :-}

 ;D ;D ;D
ne vitatkozzá, dehogynemaz ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 19. - 23:55:44
Válasz #767
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Január 19. - 23:59:28
Válasz #768
Nem elérhető

fastor


ne vitatkozzá, dehogynemaz ;D

Ja jóvan, akkor az  8-)  ;D
beléd próbálok itt motivációt tölteni, meg lelkesedést, erre belémkötsz, hát eszem megáll ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 20. - 00:22:00
Válasz #769
Nem elérhető

God Vazzeg


ne vitatkozzá, dehogynemaz ;D

Ja jóvan, akkor az  8-)  ;D
beléd próbálok itt motivációt tölteni, meg lelkesedést, erre belémkötsz, hát eszem megáll ;D ;D ;D

Jóvanna, hálás vagyok érte, sajnos korántsem optimálisak a körülményeim, mint ahogy senkinek se, de már kivan a faxom hogy nem tudok semmi eredményt se felmutatni  ˝=/ Egyszerűen képtelen vagyok úgy alakítani a dolgaimat hogy összejöjjenek az étkezéseim, pedig itt bukik el az egész  /7% De jó lenne ha lenne időm mindig amikor KELL, és le tudnék ülni kajálni  :-\ De egyelőre áthidaló megoldásokkal tudom csak megoldani ezt, így meg csak pofozom a szart  :-[ Na mindegy, nem akarok panaszkodni, csak mentegetőzök még magam előtt is  :-}  8-)

2009. Január 27. - 21:02:19
Válasz #770
Nem elérhető

H. Laci


irj valami fejleményt!
semmi változás? minden a régi?
sztem néha beirhatnád hogy aznap mit ettél mer tom nem teljesen tucc rendesen, 100% osan kajálni és csak ugy kiváncsiságból kérem hogy ird le néha hogy mit eszel (meg magadnak is jót teszelvele meg mégtöbben nézik a topicodat) 8-)

2009. Január 28. - 17:32:13
Válasz #771
Nem elérhető

bandus


irj valami fejleményt!
semmi változás? minden a régi?
sztem néha beirhatnád hogy aznap mit ettél mer tom nem teljesen tucc rendesen, 100% osan kajálni és csak ugy kiváncsiságból kérem hogy ird le néha hogy mit eszel (meg magadnak is jót teszelvele meg mégtöbben nézik a topicodat) 8-)

menj átés kérdezd meg Łł=
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2009. Január 28. - 18:24:50
Válasz #772
Nem elérhető

Gabe


szerintem abbahagyta a gyúrást!  ***)))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 28. - 18:31:14
Válasz #773
Nem elérhető

bender


irj valami fejleményt!
semmi változás? minden a régi?
sztem néha beirhatnád hogy aznap mit ettél mer tom nem teljesen tucc rendesen, 100% osan kajálni és csak ugy kiváncsiságból kérem hogy ird le néha hogy mit eszel (meg magadnak is jót teszelvele meg mégtöbben nézik a topicodat) 8-)

menj átés kérdezd meg Łł=

 ****:))) ****:))) ****:))) ****:))))))

2009. Január 28. - 19:01:47
Válasz #774
Nem elérhető

God Vazzeg


Egyelőre nincs mit írnom, edzek, eszek, alszok (büfizek, felsírok), mint minden rendes kisgyerek  ;D Lassan haladok, 100kg vagyok, nem erőltetem a súlyom elszaladását, CH-t visszavettem, hogy ne menjen el nagyon a forma. Méretek alakulnak, meglátjuk mi lesz, lassan jön a víz is fel, ezzel napokban el kell kezdenem valamit csinálni  ***)))  8) Egyelőre csak pozitívumok vannak, de nem akarom elkiabálni a dolgot, mindig bebasz valami ha tömegelek  !+"%

Ha érdemi info van, beírom!  ;-oo-;

2009. Január 28. - 20:04:51
Válasz #775
Nem elérhető

H. Laci


szerintem abbahagyta a gyúrást!  ***)))


ezé kérdeztem  :-<



hát bandus átmehetnék mer itt lakik köbö 500m re tőlünk  !+"% ))=/

2009. Január 28. - 20:25:15
Válasz #776
Nem elérhető

FirstLady


szerintem abbahagyta a gyúrást!  ***)))


ezé kérdeztem  :-<



hát bandus átmehetnék mer itt lakik köbö 500m re tőlünk  !+"% ))=/
Valószínűleg azért írta, mert tudja  8-) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 28. - 20:27:33
Válasz #777
Nem elérhető

Gabe


...háth ezt a topicot át kell nevezni God Vazzeg (álmos)futása a tömegért -re !  :-/-(-: :-Đ
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 28. - 20:35:33
Válasz #778
Nem elérhető

God Vazzeg


...háth ezt a topicot át kell nevezni God Vazzeg (álmos)futása a tömegért -re !  :-/-(-: :-Đ

Ámok  ***))))
http://www.youtube.com/watch?v=3m0R0ZerXgc

2009. Január 28. - 20:41:25
Válasz #779
Nem elérhető

Gabe


átonsziooon ámmmooook!  @:-)
"Yeah buddy, light weight baby!"