2024. Október 06. - 10:24:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg (ámok)futása a tömegért  (Megtekintve 230785 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2008. December 05. - 10:17:47
Válasz #630
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Edzek ám azóta is, nem álltam meg  **:))))* Sajnos eléggé gyengülök, de azért még maradt kraft, fanatikussággal pótolom az erőt  ;D Az edzésekre nincs panaszom, jól mennek, A-B hetezek ahogy korábban írtam, és nagyon tetszik. Az étvágyam elég jó, ez látszik is rajtam, dehát tömegelünk.

Ha van valami változás, írok  :-*  O0

2008. December 05. - 10:22:37
Válasz #631
Nem elérhető

George


Kérdés. Nem szoktál kicsi pihenőt tartani egy tömegelés után? Pl. nálam, ha túl sokáig húzom(10 hétnél tovább) azonnal elkezdek hízni, anélkül, hogy izom is jönne vele, vagy akárcsak egy kis minimális plusz erő. Ilyenkor kicsit csökkentem a kaja mennyiségét(főleg a ch-t), az edzéssel sem akarok annyira hősködni, de a súlyokra figyelek, hogy ne hagyjam magam elgyengülni.

2008. December 05. - 10:51:10
Válasz #632
Nem elérhető

God Vazzeg


Kérdés. Nem szoktál kicsi pihenőt tartani egy tömegelés után? Pl. nálam, ha túl sokáig húzom(10 hétnél tovább) azonnal elkezdek hízni, anélkül, hogy izom is jönne vele, vagy akárcsak egy kis minimális plusz erő. Ilyenkor kicsit csökkentem a kaja mennyiségét(főleg a ch-t), az edzéssel sem akarok annyira hősködni, de a súlyokra figyelek, hogy ne hagyjam magam elgyengülni.

Szoktam, de 2 ünnep köztre tervezem, akkor nem lesz terem úgyse. Nálam is bejátszik a zsírosodás, most vettem észre én is, pedig épp megjött az étvágyam  ˝=/ Csökkentek a CH-n, és emelem a fehérjét, illetve T-bombon gondolkozok erősen, hogy nem ártana, bár januártól meg jön a 2. fázis :D

2008. December 15. - 09:55:51
Válasz #633
Nem elérhető

God Vazzeg


Egyelőre nem tudok változásról beszámolni, amikor jut időm edzeni, elmegyek, és széttépem magam, áttörés sajna nincs, se tömegre, se máshogy. A tejtermékeket mióta kiiktattam az étrendemből, azóta van étvágyam is, de a tömegem nem nő, akárhogy zabálok  :-[ Érdekes egy anyagcserém lehet  !+"%

2008. December 15. - 15:32:52
Válasz #634
Nem elérhető

Johnnyx


Egyelőre nem tudok változásról beszámolni, amikor jut időm edzeni, elmegyek, és széttépem magam, áttörés sajna nincs, se tömegre, se máshogy. A tejtermékeket mióta kiiktattam az étrendemből, azóta van étvágyam is, de a tömegem nem nő, akárhogy zabálok  :-[ Érdekes egy anyagcserém lehet  !+"%

A végén még kiderül, hogy ektomorf vagy  ;)
Egyetek zabot!

2008. December 15. - 15:37:03
Válasz #635
Nem elérhető

fastor


Egyelőre nem tudok változásról beszámolni, amikor jut időm edzeni, elmegyek, és széttépem magam, áttörés sajna nincs, se tömegre, se máshogy. A tejtermékeket mióta kiiktattam az étrendemből, azóta van étvágyam is, de a tömegem nem nő, akárhogy zabálok  :-[ Érdekes egy anyagcserém lehet  !+"%

A végén még kiderül, hogy ektomorf vagy  ;)
!+"% ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. December 15. - 17:55:01
Válasz #636
Nem elérhető

God Vazzeg


Egyelőre nem tudok változásról beszámolni, amikor jut időm edzeni, elmegyek, és széttépem magam, áttörés sajna nincs, se tömegre, se máshogy. A tejtermékeket mióta kiiktattam az étrendemből, azóta van étvágyam is, de a tömegem nem nő, akárhogy zabálok  :-[ Érdekes egy anyagcserém lehet  !+"%

A végén még kiderül, hogy ektomorf vagy  ;)

Ilyen testsúly mellett, plusz a hombár fejemmel nem hiszem hogy bárki is ektomorfnak nézne  !+"%

2008. December 18. - 19:45:23
Válasz #637
Nem elérhető

God Vazzeg


Jótanács mindenkinek:
- Ha 3 órákat alszotok, ne menjetek be edzeni, mert felesleges. Helyette inkább aludjatok  {-)  8-)

2008. December 18. - 19:54:27
Válasz #638
Nem elérhető

Gabe


Jótanács mindenkinek:
- Ha 3 órákat alszotok, ne menjetek be edzeni, mert felesleges. Helyette inkább aludjatok  {-)  8-)
kivéve, ha ezt csak úgy, edzés előtt tesszük!  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 18. - 19:57:58
Válasz #639
Nem elérhető

God Vazzeg


Jótanács mindenkinek:
- Ha 3 órákat alszotok, ne menjetek be edzeni, mert felesleges. Helyette inkább aludjatok  {-)  8-)
kivéve, ha ezt csak úgy, edzés előtt tesszük!  :)

 !+"%

2008. December 18. - 19:58:53
Válasz #640
Nem elérhető

Gabe


Na, akkor írd csak le szépen, hogy nem nyomtál csak 120ba, mert fáradt voltál!  =/+'
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 18. - 19:59:50
Válasz #641
Nem elérhető

God Vazzeg


Na, akkor írd csak le szépen, hogy nem nyomtál csak 120ba, mert fáradt voltál!  =/+'

Bazze, pontosan így volt  --)

2008. December 18. - 20:02:24
Válasz #642
Nem elérhető

Gabe


Na, akkor írd csak le szépen, hogy nem nyomtál csak 120ba, mert fáradt voltál!  =/+'

Bazze, pontosan így volt  --)
mondom én  :-)(-:
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 18. - 20:04:59
Válasz #643
Nem elérhető

God Vazzeg


Na, akkor írd csak le szépen, hogy nem nyomtál csak 120ba, mert fáradt voltál!  =/+'

Bazze, pontosan így volt  --)
mondom én  :-)(-:

Na jóvan, de ha ki vagyok pihenve, azért a 130-ba 6-ok mennek még egyedül... Ahhoz képest szar vagyok. De nem is ez a lényeg, hanem, hogy nem tudok ilyenkor odakoncentrálni, és nem olyan az edzés, mentálisan nem oké.. Most de jó lett volna egy kis no-xplode, asszem veszek is, holnap úgyis bevásárlás  @-o

2008. December 18. - 20:07:13
Válasz #644
Nem elérhető

Gabe


Én is kipróbálom azon gondolkodok, mióta ezt a NitroX mintadarabot betoltam és ilyen jól durrantam tőle!
"Yeah buddy, light weight baby!"