2024. Október 06. - 12:20:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg (ámok)futása a tömegért  (Megtekintve 230792 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. November 23. - 20:43:48
Válasz #615
Nem elérhető

hummerdikk


Köszi srácok, mindkettőt próbálom majd  :-){
En meg ajanlok neked egy koteles tricepszkitolast, vagy mi annak a neve... Lenyege:Felsocsigara kotel, es fej folott a kotelet a mozdulat vegen szethuzva vegzed a kitolast. (remelem ertheto ;D)

Ez nem kivitelezhető sajna, nincs hozzá gép  :-\
....
Akkor fogd a franciarudat es beulsz hattal scott padra es ugy csinalsz nyujtast.

Billa: Thx! A forditast! :D

2008. November 24. - 15:23:36
Válasz #616
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszi srácok, mindkettőt próbálom majd  :-){
En meg ajanlok neked egy koteles tricepszkitolast, vagy mi annak a neve... Lenyege:Felsocsigara kotel, es fej folott a kotelet a mozdulat vegen szethuzva vegzed a kitolast. (remelem ertheto ;D)

Ez nem kivitelezhető sajna, nincs hozzá gép  :-\
....
Akkor fogd a franciarudat es beulsz hattal scott padra es ugy csinalsz nyujtast.

Billa: Thx! A forditast! :D

Ahham, ez már kivitelezhető  ****)

2008. November 27. - 23:35:16
Válasz #617
Nem elérhető

Gabe


Vazzeg úr
ön még gyúr?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 28. - 11:12:45
Válasz #618
Nem elérhető

God Vazzeg


Vazzeg úr
ön még gyúr?

Jelentem: igenis!  /:-) Sok megosztani valóm nincs, nem sok időm jut az edzésre, se a kajálásra, jelenleg hajrá van, most decemberben tetőzik nekem a pörgés, meg ugye asszonnyal is rohangálunk mindenfelé, szóval fákk  ;D Na majd lesz jobb is  ;)

Addig is itt egy kis összegzés, egy másik fórumba raktam be, ollózom:
"Lehet senkit se érdekel (biztos) de azért beírom: 3 hete vége a tömegelésem 1. fázisának. Sajnos a kitűzött célokat nem sikerült (megint) elérni, betudom ezt a betegségnek, és a kaja kevés mennyiségének, főleg a CH volt alacsony. Másrészről életem legjobb tömegelése volt, ugyanis masszívan 48 felett vannak a "paták", a derekam pedig 92cm. Kockák még megvannak  :D Vállam jól feljött, mint emlékeztek küzdöttem vele rendesen, mostanára kezd elfogadható lenni, ami annyit tesz, hogy látszik valami már :D Hamarosan lesz kép is, pár nap múlva, sok különbség nem lesz a diétáshoz képest, hiszen akkor 94-95kg voltam, most meg csak 97-98 körül ingázok, de ha 2 hónap alatt felpakoltam akár 2kg izmot (tisztán!) akkor nekem már megérte. Akik láttak SB-n láthatták, hogy egyáltalán nem vagyok behízva, nálam ez is eredmény :D

Ja és még valami: a levezetésbe beleraktam a Reatin2-t és az Advanced PCT-t, próbáljátok ki, nálam átmenet nélkül sikerült a levezetés, tehát semmilyen törést nem tapasztaltam, persze ezek mellett a szokásos nolva/clostyl/hcg megvolt.

Most pihi Január 1-ig, aztán következik a 2. felvonás! Stay tuned!  ****:)))))) "

2008. November 28. - 11:18:02
Válasz #619
Nem elérhető

hopika


Azé' meglessük a fotókat majd Mr.God-vagy mostmár szólítsunk Mr.Good-nak?
Nekem is újévtől fog kezdődni a tudatos tömegelés(és nem az,ami csak úgy rámszalad majd most a diéta után...)
A 48-az már odabaszós...
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. November 28. - 12:16:05
Válasz #620
Nem elérhető

Gabe


masszívan 48 felett vannak a "paták", a derekam pedig 92cm. Kockák még megvannak  :D Vállam jól feljött,
durva anyám  :-/-(-:  :-Đ

 ****:))))))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 28. - 12:45:34
Válasz #621
Nem elérhető

God Vazzeg


masszívan 48 felett vannak a "paták", a derekam pedig 92cm. Kockák még megvannak  :D Vállam jól feljött,
durva anyám  :-/-(-:  :-Đ

 ****:))))))

Köszi srácok, de annyira nem durva, sajnos nem vagyok túl részletgazdag, és a vastag ízületeim miatt is szopok, de magamhoz próbálom mérni magam, sajnos esélyem sincs egy Seth féle fizikumra  :-){ Jelenleg a mellem felső részének felhozásával küzdök, de nem tudok 30 fokon nyomni csak 45-ön (fix a pad) így meg úgy érzem sokat kap az első váll. Mondjuk arra is ráfér, de ugye erre lenne külön gyaki inkább  ˝=/

2008. November 28. - 15:46:24
Válasz #622
Nem elérhető

Jordan


Jelenleg a mellem felső részének felhozásával küzdök, de nem tudok 30 fokon nyomni csak 45-ön (fix a pad) így meg úgy érzem sokat kap az első váll.

Dontsd meg a padot!
Rakj 2db 25-os tarcsat a ferdepad "elolre" eso resze ala, es igy mar nem lessz annyira durva a szog!
Persze csak ha nincs lerogzitve.  8-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. November 28. - 15:54:26
Válasz #623
Nem elérhető

God Vazzeg


Jelenleg a mellem felső részének felhozásával küzdök, de nem tudok 30 fokon nyomni csak 45-ön (fix a pad) így meg úgy érzem sokat kap az első váll.

Dontsd meg a padot!
Rakj 2db 25-os tarcsat a ferdepad "elolre" eso resze ala, es igy mar nem lessz annyira durva a szog!
Persze csak ha nincs lerogzitve.  8-)

Köszi, de nem akarok vele felborulni  :D (Azért majd meglesem  !+"%

2008. November 28. - 15:57:38
Válasz #624
Nem elérhető

Jordan


Jelenleg a mellem felső részének felhozásával küzdök, de nem tudok 30 fokon nyomni csak 45-ön (fix a pad) így meg úgy érzem sokat kap az első váll.

Dontsd meg a padot!
Rakj 2db 25-os tarcsat a ferdepad "elolre" eso resze ala, es igy mar nem lessz annyira durva a szog!
Persze csak ha nincs lerogzitve.  8-)

Köszi, de nem akarok vele felborulni  :D (Azért majd meglesem  !+"%


2vel meg nem borul, ezt tapasztalatbol mondom!
Nekem is volt ilyen 45-30 fokos problemam!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. November 28. - 16:24:32
Válasz #625
Nem elérhető

Gabe


én is ezt csinálom, alátámasztom súllyal, vagy deszkával.
nekem is szétdurran a vállam, ha 45fokon nyomok.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 28. - 16:31:29
Válasz #626
Nem elérhető

hopika


Jelenleg a mellem felső részének felhozásával küzdök, de nem tudok 30 fokon nyomni csak 45-ön (fix a pad) így meg úgy érzem sokat kap az első váll.

Dontsd meg a padot!
Rakj 2db 25-os tarcsat a ferdepad "elolre" eso resze ala, es igy mar nem lessz annyira durva a szog!
Persze csak ha nincs lerogzitve.  8-)

Köszi, de nem akarok vele felborulni  :D (Azért majd meglesem  !+"%


2vel meg nem borul, ezt tapasztalatbol mondom!
Nekem is volt ilyen 45-30 fokos problemam!

Biztos láttál a teremben engem...én soha nem nyomok 45-ösön,csak ha alápakoltam a súlyokat,vagy egy hasonló magasságú zsámolyt...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. November 28. - 17:02:21
Válasz #627
Nem elérhető

God Vazzeg


Ma betesztelem a borulékonyságát, köszi srácok  ****:))))))

2008. November 28. - 17:14:15
Válasz #628
Nem elérhető

Gabe


helyes, kell is a placc a söröskorsónak a felsőmellen  /:-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 28. - 20:23:04
Válasz #629
Nem elérhető

God Vazzeg


helyes, kell is a placc a söröskorsónak a felsőmellen  /:-)

Jó volt a tipp, megtaláltam azt a kombinációt amikor jó a szög és még nem is borul fel! Innentől csak így nyomom  /:-)