2024. Október 06. - 12:28:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg (ámok)futása a tömegért  (Megtekintve 230800 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2008. November 12. - 14:11:28
Válasz #600
Nem elérhető

hopika


Kell egy kis segítség God:kellene egy wav to mp3 szerű program qrva gyorsba és sem a letoltes.com-on sem a szoftverbázison nem találtam jót!
Please help!Hurry up!!!

kovacst@mav.hu-ra küldd,vagy az info@hopika.hu-ra
THNX!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. November 12. - 14:19:21
Válasz #601
Nem elérhető

God Vazzeg


Kell egy kis segítség God:kellene egy wav to mp3 szerű program qrva gyorsba és sem a letoltes.com-on sem a szoftverbázison nem találtam jót!
Please help!Hurry up!!!

kovacst@mav.hu-ra küldd,vagy az info@hopika.hu-ra
THNX!

http://download.chip.eu/hu/download_getfile_hu_2203101.html?s=http://dl05.chip.eu&f=/51577/Mp3Converter.exe&t=491ad6d0&sign=d383f6a013818fb13dd72adb2846ad97&dl_type=dl_hs

http://letoltes.prim.hu/letoltes/program/59310/

Ez kiba' fasza:
http://download.chip.eu/hu/SUPER-2007-Build-21_139207.html

Ez meg tud grabbelni audiot is, de kell hozzá bladeenc is, ha jó minőségű mp3-at akarsz:  ;)
http://download.chip.eu/hu/Audio-Catalyst-2.1_43763.html

2008. November 12. - 14:20:52
Válasz #602
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. November 22. - 14:30:40
Válasz #603
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Vagyok ám, néha edzeni is lejutok, az edzéseim közepes szintűek, de egyelőre ezt kell szeretni. Magamhoz képest nem vagyok elégedetlen, ahhoz képest amit kitűztem, ahhoz képest viszont igen. Sajna a szar kajálásomat tudom csak okolni, az étvágyam még mindig nem az igazi, valami magas kalória tartalmú dolog után kell, tömegnövelő lesz belőle valszín. Mondjuk a fent leírt dolgok miatt viszont a definició kurva jó, igazából ennek meg örülök ;D

Más: a tricepsz oldalsó részét melyik gyakival lehet megedzeni? Mert akárhogy próbálgatom, nem érzem  !+"%

2008. November 22. - 14:32:20
Válasz #604
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Sziasztok!

Vagyok ám, néha edzeni is lejutok, az edzéseim közepes szintűek, de egyelőre ezt kell szeretni. Magamhoz képest nem vagyok elégedetlen, ahhoz képest amit kitűztem, ahhoz képest viszont igen. Sajna a szar kajálásomat tudom csak okolni, az étvágyam még mindig nem az igazi, valami magas kalória tartalmú dolog után kell, tömegnövelő lesz belőle valszín. Mondjuk a fent leírt dolgok miatt viszont a definició kurva jó, igazából ennek meg örülök ;D

Más: a tricepsz oldalsó részét melyik gyakival lehet megedzeni? Mert akárhogy próbálgatom, nem érzem  !+"%

Merev karos synthol beadás


 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2008. November 22. - 14:36:10
Válasz #605
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Vagyok ám, néha edzeni is lejutok, az edzéseim közepes szintűek, de egyelőre ezt kell szeretni. Magamhoz képest nem vagyok elégedetlen, ahhoz képest amit kitűztem, ahhoz képest viszont igen. Sajna a szar kajálásomat tudom csak okolni, az étvágyam még mindig nem az igazi, valami magas kalória tartalmú dolog után kell, tömegnövelő lesz belőle valszín. Mondjuk a fent leírt dolgok miatt viszont a definició kurva jó, igazából ennek meg örülök ;D

Más: a tricepsz oldalsó részét melyik gyakival lehet megedzeni? Mert akárhogy próbálgatom, nem érzem  !+"%

Merev karos synthol beadás


 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Értettem  /:-)  ;D

2008. November 22. - 15:02:47
Válasz #606
Nem elérhető

Johnnyx


Sziasztok!

Vagyok ám, néha edzeni is lejutok, az edzéseim közepes szintűek, de egyelőre ezt kell szeretni. Magamhoz képest nem vagyok elégedetlen, ahhoz képest amit kitűztem, ahhoz képest viszont igen. Sajna a szar kajálásomat tudom csak okolni, az étvágyam még mindig nem az igazi, valami magas kalória tartalmú dolog után kell, tömegnövelő lesz belőle valszín. Mondjuk a fent leírt dolgok miatt viszont a definició kurva jó, igazából ennek meg örülök ;D

Más: a tricepsz oldalsó részét melyik gyakival lehet megedzeni? Mert akárhogy próbálgatom, nem érzem  !+"%

Nekem is az oldalsó rész durran be a legnehezebben. Talán a szűknyomás az, ami beválik rá.
Egyetek zabot!

2008. November 22. - 15:07:08
Válasz #607
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Vagyok ám, néha edzeni is lejutok, az edzéseim közepes szintűek, de egyelőre ezt kell szeretni. Magamhoz képest nem vagyok elégedetlen, ahhoz képest amit kitűztem, ahhoz képest viszont igen. Sajna a szar kajálásomat tudom csak okolni, az étvágyam még mindig nem az igazi, valami magas kalória tartalmú dolog után kell, tömegnövelő lesz belőle valszín. Mondjuk a fent leírt dolgok miatt viszont a definició kurva jó, igazából ennek meg örülök ;D

Más: a tricepsz oldalsó részét melyik gyakival lehet megedzeni? Mert akárhogy próbálgatom, nem érzem  !+"%

Nekem is az oldalsó rész durran be a legnehezebben. Talán a szűknyomás az, ami beválik rá.

Hm  ::) Majd kipróbálom..  :-}

2008. November 22. - 15:24:45
Válasz #608
Nem elérhető

George


Tricepszre én utolsó gyakorlatnak mindig valami egykezes csigás bulit csinálok. Elég jól bejött nekem az, hogy szembe állok a géppel, és felső madárfogással letolást csinálok egykézzel úgy, hogy a mozdulat második felében kicsit beforgatom a csuklómat, tehát a könyök kifelé nézzen befejezéskor, a végén teljesen ráfeszítve. Remélem érthető ahogy leírtam ***)))

2008. November 22. - 15:29:06
Válasz #609
Nem elérhető

Jordan


a tricepsz oldalsó részét melyik gyakival lehet megedzeni? Mert akárhogy próbálgatom, nem érzem  !+"%


Ulve nyakbol "feles" nyomas ruddal kb vallszeles vagy esetleg egy kicsivel szukebb fogassal.  8-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. November 22. - 19:27:50
Válasz #610
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszi srácok, mindkettőt próbálom majd  :-){

2008. November 23. - 18:26:45
Válasz #611
Nem elérhető

hummerdikk


Köszi srácok, mindkettőt próbálom majd  :-){
En meg ajanlok neked egy koteles tricepszkitolast, vagy mi annak a neve... Lenyege:Felsocsigara kotel, es fej folott a kotelet a mozdulat vegen szethuzva vegzed a kitolast. (remelem ertheto ;D)

2008. November 23. - 18:41:59
Válasz #612

B1ll4

Vendég
Köszi srácok, mindkettőt próbálom majd  :-){
En meg ajanlok neked egy koteles tricepszkitolast, vagy mi annak a neve... Lenyege:Felsocsigara kotel, es fej folott a kotelet a mozdulat vegen szethuzva vegzed a kitolast. (remelem ertheto ;D)

Lefordítanám Hummer nyelvről magyarra : Köteles fejfölött nyújtás :D

2008. November 23. - 19:50:28
Válasz #613
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszi srácok, mindkettőt próbálom majd  :-){
En meg ajanlok neked egy koteles tricepszkitolast, vagy mi annak a neve... Lenyege:Felsocsigara kotel, es fej folott a kotelet a mozdulat vegen szethuzva vegzed a kitolast. (remelem ertheto ;D)

Ez nem kivitelezhető sajna, nincs hozzá gép  :-\

2008. November 23. - 19:53:20
Válasz #614
Nem elérhető

Gabe


akkor csigás lehúzást sem csinálsz hátra?
mert az a gép tökéletesen megfelelne...
"Yeah buddy, light weight baby!"