2024. Október 06. - 14:34:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg (ámok)futása a tömegért  (Megtekintve 230824 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2008. November 11. - 19:35:19
Válasz #585
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

2 dolog is van mára:

1. Jó kis mell-váll edzésen vagyok túl  @:-)

2. Kérlek titeket szorítsatok asszonykámért, holnap reggel fél 9-kor műtik, nagyon aggódok érte, és tudom ha ennyi ember akarja akkor nem lehet baj ;-oo-; Köszönöm nektek előre is, bízok nagyon benne hogy nem lesz gond. De azért a mai napomra rátette ez a bélyegét  :'(

2008. November 11. - 19:39:38
Válasz #586

Torony

Vendég

2008. November 11. - 19:40:38
Válasz #587
Nem elérhető

FirstLady


Kérlek titeket szorítsatok asszonykámért, holnap reggel fél 9-kor műtik, nagyon aggódok érte, és tudom ha ennyi ember akarja akkor nem lehet baj ;-oo-; Köszönöm nektek előre is, bízok nagyon benne hogy nem lesz gond. De azért a mai napomra rátette ez a bélyegét  :'(
NEM LESZ BAJ! minden a legnagyobb rendben lesz! (semmi negatív dologra ne gondololj! ;) )
És mindannyian szorítunk!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 11. - 20:07:12
Válasz #588
Nem elérhető

Gabe


 ****:))))))+ pozitív energiáimat sugárzom felétek + ****:))))))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 11. - 20:10:30
Válasz #589
Nem elérhető

God Vazzeg


Kérlek titeket szorítsatok asszonykámért, holnap reggel fél 9-kor műtik, nagyon aggódok érte, és tudom ha ennyi ember akarja akkor nem lehet baj ;-oo-; Köszönöm nektek előre is, bízok nagyon benne hogy nem lesz gond. De azért a mai napomra rátette ez a bélyegét  :'(
NEM LESZ BAJ! minden a legnagyobb rendben lesz! (semmi negatív dologra ne gondololj! ;) )
És mindannyian szorítunk!

Köszönöm mindenkinek, holnap reggel megyek be hozzá, végig vele leszek, amennyire lehet (nyilván műtétkor nem) és várom majd az ébredését  :'( Le vagyok hangolva nagyon, de tudom hogy nem lehet baj, egyszerűen érzem hogy minden rendben lesz, csak aggódok érte mégis.

Rendesek vagytok, köszönöm  ;-oo-;

2008. November 11. - 20:12:14
Válasz #590
Nem elérhető

Gabe


Délután már csak kellemetlen kis emlék lesz!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 11. - 20:12:21
Válasz #591
Nem elérhető

fastor


Biztos hogy nem lessz baja!!!!
ne aggódj!
gyors felépülést neki a SIKERES mütét után ;)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. November 11. - 20:22:48
Válasz #592
Nem elérhető

FirstLady


Kérlek titeket szorítsatok asszonykámért, holnap reggel fél 9-kor műtik, nagyon aggódok érte, és tudom ha ennyi ember akarja akkor nem lehet baj ;-oo-; Köszönöm nektek előre is, bízok nagyon benne hogy nem lesz gond. De azért a mai napomra rátette ez a bélyegét  :'(
NEM LESZ BAJ! minden a legnagyobb rendben lesz! (semmi negatív dologra ne gondololj! ;) )
És mindannyian szorítunk!

Köszönöm mindenkinek, holnap reggel megyek be hozzá, végig vele leszek, amennyire lehet (nyilván műtétkor nem) és várom majd az ébredését  :'( Le vagyok hangolva nagyon, de tudom hogy nem lehet baj, egyszerűen érzem hogy minden rendben lesz, csak aggódok érte mégis.

Rendesek vagytok, köszönöm  ;-oo-;
egy dolog biztos, holnap ébredés után lesz a legrosszabb, az altatás után...  :-\ erre készülj fel most, nem kell, hogy megijedj, vagy meglepődj, mert az rá is hat... csinálj úgy, mintha minden a legnagyobb rendben lenne, mégha -netán- össze-vissza is beszél, csinálj úgy, mintha teljesen értelmesen beszélne, az ilyenek sokat segítenek :)

De mondom, nagyon drukkolunk, és amit gép elé kerülsz, majd mesélj!

És újra: minden a legnagyobb rendben lesz! ****:))))))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 11. - 20:31:00
Válasz #593
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszi mindenkinek! Ahogy tudok valamit és gép elé kerülök írok majd, megígérem!  :-){

2008. November 11. - 21:29:21
Válasz #594
Nem elérhető

hopika


No para-semmi gond nem lesz. 8-}
De kérdezd meg Sztereo-t:ő lát a jövőben is.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. November 12. - 13:34:47
Válasz #595
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Nemrég értem haza, túl vagyunk mindenen, a műtét után 2 mondatot sikerült beszélnem az orvossal, minden rendben van, a műtét a lehető legnagyobb rendben zajlott le. Úgy néz ki pár hét lábadozás után helyrerázódunk, nagy kő gördült le rólam..

Ezúton is köszönöm mindenkinek a jókívánságokat, és energiákat (  :D ), valamint a sok privit, nagyon megható volt számomra, hiszen alig ismeritek asszonykámat, mégis egy emberként tartottátok bennem és benne a lelket  :-){ Nem tudok mit írni, KÖSZÖNÖM  ****:))))))

2008. November 12. - 13:47:59
Válasz #596
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. November 12. - 13:49:47
Válasz #597
Nem elérhető

God Vazzeg


Naugye!

Hidd el, rázós menet volt, nem kis dolog volt ez. Csak részletekbe nem akarok belemenni.. És nem is az a lényeg  @:-)

2008. November 12. - 14:00:35
Válasz #598
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 12. - 14:08:06
Válasz #599
Nem elérhető

God Vazzeg