2024. Október 06. - 14:36:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg (ámok)futása a tömegért  (Megtekintve 230825 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2008. November 01. - 20:54:15
Válasz #555
Nem elérhető

L


Itten vagyok é!

 Sajnos úgy néz ki asszonykámnak műtéte lesz, elég komoly, de azért reménykedünk. Valószínűleg nem az edzés lesz a legfontosabb számomra, hanem vele lenni, és segíteni..

De azért itt leszek néha, remélem minden jól fog menni, és örömhírrel tudok majd jönni, sok ember ismeri itt páromat  /:-)  :-){

Jobbulást és minden jót a párodnak! /:-)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. November 01. - 20:54:37
Válasz #556
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
leszólítottam egy képre, aztán már a végén kissebb tömeg állt körülötte fényképezö géppel a kezében, pedig sietett ;D ;D ;D ;D ;D

Elképesztő a Zoli, hogy bármikor találkozok vele, mindig segítőkész, bármikor lehet egy fotót lopni tőle, vele  :-){

Kb2éve a gyurma is készített vele interjút és valóban segítőkész volt. Talán egyszer megmutatom ;)

2008. November 01. - 21:22:01
Válasz #557
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszönöm mindenkinek, átadom a jókívánságaitokat, nagyon örülni fog neki!  :-){

Prod: engem érdekelne, természetesen csak akkor ha Zoli ebbe beleegyezik, nehogy baja legyen belőle  /:-)

2008. November 01. - 21:24:28
Válasz #558
Nem elérhető

Gabe


Vagy told fel FTP-re aztán priviben kérjük az elérhetőséget!  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 01. - 22:25:53
Válasz #559
Nem elérhető

hummerdikk


Papa, vazzegnénak uzenem h kitartas es jobbulast! ****:))))))

2008. November 01. - 22:56:34
Válasz #560
Nem elérhető

fastor


Jobbulást GOdnénak!!!!
mielöbbi javulást kívánok!!!!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. November 02. - 00:08:37
Válasz #561
Nem elérhető

hopika


Hasonlóan az előttem szólókhoz:jobbulást!!!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. November 02. - 02:08:16
Válasz #562

B1ll4

Vendég
Hasonlóan az előttem szólókhoz:jobbulást!!!


Nemtom elhinni , hogy mindig csak a jó embereket kergeti az élet nagy fogaskereke ....  :'( :'(

Jobbulást , kitartást !  :-!

2008. November 02. - 07:55:03
Válasz #563
Nem elérhető

AtomAnti


Mielőbbi gyógyulást az asszonykádnak God!!!  :)
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. November 02. - 08:40:32
Válasz #564
Nem elérhető

FirstLady


Jobbulást a barátnődnek God!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 02. - 10:22:17
Válasz #565
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. November 02. - 10:31:34
Válasz #566
Nem elérhető

Gabe


Mesélj az A-B hétről...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 02. - 10:40:28
Válasz #567
Nem elérhető

God Vazzeg


Nos, az A-B hét úgy fog kinézni, hogy alapból lesz 1 láb nap, ezt nem tudom hetente 2x rakni, és a mell-váll, hát-kar megy a maradék 3 napon, összesen 4 nap/hét lesz, több nem megy, nincs terem se, idő se. Így A héten 2x van hát-kar, majd B héten 2x van mell-váll.

A hét:
Hétfő: láb nap
Kedd: mell-váll
Csütörtök: hát-kar
Péntek: mell-váll (light)

B hét:
Hétfő: láb nap
Kedd: hát-kar
Csütörtök: mell-váll
Péntek: hát-kar (light)

Valahogy így lenne, ez ment szeptember elejétől, és a forma viszonylag jó maradt mellette, a 2. edzés azért (light) mert nehéz súlyokra nem lehet így rámenni, szóval moderált súlyok lesznek, érzésre, hadd durranjon széjjel  @-o

Másik amin gondolkodom egy nyomó-húzó nap váltogatáson, de ehhez még szedegetem össze az információkat, ha valaki edz így (egyik nap csak nyomó, másik nap csak húzó gyakik) az beírhatná ide, mert érdekelne  ;)

2008. November 02. - 10:47:34
Válasz #568
Nem elérhető

Gabe


kemény,de még így is több mint amíg csak 3x mentél edzeni.
én biztos nem bírnék egy kemény hát után karozni,legalábbis bicepszezni tuti nem.
én nem preferálom a húzó-nyomó napokat, szerintem jó, ha van mind2 egy adott edzésen.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 02. - 10:55:10
Válasz #569
Nem elérhető

God Vazzeg


kemény,de még így is több mint amíg csak 3x mentél edzeni.
én biztos nem bírnék egy kemény hát után karozni,legalábbis bicepszezni tuti nem.
én nem preferálom a húzó-nyomó napokat, szerintem jó, ha van mind2 egy adott edzésen.

Nekem annyira nem terhelődik a bicepszem hátazásnál, biztos én rontok el valamit. Már régóta így csinálom, és nagyon jó  ****)