2024. Október 06. - 18:26:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg (ámok)futása a tömegért  (Megtekintve 230859 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

2008. Október 24. - 21:52:14
Válasz #525
Nem elérhető

Jordan



 God belenéz a topicjába, és sokkot kap  :-O ****:)))


 :D :D :D

En is erre gondoltam!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Október 24. - 21:52:41
Válasz #526
Nem elérhető

dino


máshol nem ez a mentalitás uralkodik a fórumon.. ott az ember kérdez el lesz küldve a kurva anyjába:)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2008. Október 24. - 21:53:55
Válasz #527
Nem elérhető

FirstLady


máshol nem ez a mentalitás uralkodik a fórumon.. ott az ember kérdez el lesz küldve a kurva anyjába:)
gondoltam...
de inkább itt http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=186.0 folytassuk az eszmecserét ;) vagy a kérdéseddel kapcsolatos topicokban  8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 24. - 22:18:32
Válasz #528
Nem elérhető

hopika


Vazze!
Elég volt elolvasni így lefekvés előtt... :-}
God-nem irigyellek... #:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 24. - 22:33:13
Válasz #529
Nem elérhető

God Vazzeg


Szia Dino

Holnap sok szeretettel bemutatkoznék neked személyesen is, Sb-n kint leszek, gyere oda nyugodtan, ha én nem ismernélek meg. Vagy versenyzel?  O0

Többieknek: nagyon rendesek vagytok, hogy megvédtetek, én személy szerint nem veszem fel senki kioktatását sem, mivel nem vagyok versenyző, így nem kell megfelelnem senkinek se, főleg nem egy kisdinonak. A hangnem miatt viszont kíváncsi lennék az emberre, mert nagyon nem sportemberes volt a beszólása, én meg szeretem a "faszagyerekeket". De csak rizzsel  8-)

2008. Október 24. - 22:34:25
Válasz #530

Torony

Vendég
öööö megvédés?

nem szorulsz te rá arrra sztem :D

2008. Október 24. - 22:38:38
Válasz #531
Nem elérhető

hopika


Szia Dino

Holnap sok szeretettel bemutatkoznék neked személyesen is, Sb-n kint leszek, gyere oda nyugodtan, ha én nem ismernélek meg. Vagy versenyzel?  O0

Többieknek: nagyon rendesek vagytok, hogy megvédtetek, én személy szerint nem veszem fel senki kioktatását sem, mivel nem vagyok versenyző, így nem kell megfelelnem senkinek se, főleg nem egy kisdinonak. A hangnem miatt viszont kíváncsi lennék az emberre, mert nagyon nem sportemberes volt a beszólása, én meg szeretem a "faszagyerekeket". De csak rizzsel  8-)

Majd én mesélek neked a vízhajtásról:
Sok házipálinka kell hozzá,mert az elszívja a vizet...de nem szabad meginni,hanem abban kell fürdeni...ha kibírod olyan száraz leszel,mint a tészta.
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 25. - 00:03:13
Válasz #532
Nem elérhető

God Vazzeg


Szia Dino

Holnap sok szeretettel bemutatkoznék neked személyesen is, Sb-n kint leszek, gyere oda nyugodtan, ha én nem ismernélek meg. Vagy versenyzel?  O0

Többieknek: nagyon rendesek vagytok, hogy megvédtetek, én személy szerint nem veszem fel senki kioktatását sem, mivel nem vagyok versenyző, így nem kell megfelelnem senkinek se, főleg nem egy kisdinonak. A hangnem miatt viszont kíváncsi lennék az emberre, mert nagyon nem sportemberes volt a beszólása, én meg szeretem a "faszagyerekeket". De csak rizzsel  8-)

Majd én mesélek neked a vízhajtásról:
Sok házipálinka kell hozzá,mert az elszívja a vizet...de nem szabad meginni,hanem abban kell fürdeni...ha kibírod olyan száraz leszel,mint a tészta.
 @:-)

Mostani gyomorbántalmaim mellett a pálinkára gondolva is émelygek  !+"%

2008. Október 25. - 08:39:33
Válasz #533
Nem elérhető

mushroom


Pedig az jó.Tunéziában különösen erős helyi finomságokkal tisztítottam magam, alább is hagytak a gyomor meg bélproblémák! Vagy csak túl koki voltam, hogy felfogjam őket ki tudja... ;D A lényeg, hogy a végeredmény bíztató!

2008. Október 25. - 09:30:30
Válasz #534

Torony

Vendég
hujjuj, a jófajta Boukha Soleil... fügepálinka...  :-oD

2008. Október 26. - 14:58:19
Válasz #535
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Október 26. - 15:00:36
Válasz #536
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Október 26. - 15:01:44
Válasz #537
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Október 26. - 15:09:01
Válasz #538
Nem elérhető

hummerdikk



2008. Október 26. - 17:58:20
Válasz #539
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"