2024. Október 06. - 18:23:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg (ámok)futása a tömegért  (Megtekintve 230856 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2008. Október 24. - 19:16:39
Válasz #510
Nem elérhető

FirstLady


Fű? vagy valami szintetikus?  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
ööö...csokis, de pszt, mer hárdkórgyúrós vagyok, fullszáraz, meg minden 8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

És még mi szítjuk a tüzet mi ? :D Nah nembaj te védve vagy ma , mivel szülinapos vagy !  8-)
ki mondta?! én aszontam, hogy tök jó, hogy megvéditek az ok nélkül megtalált fórumtársat... ezért szeretek is mindenkit! <3!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 24. - 19:21:22
Válasz #511
Nem elérhető

dino


elismerem bizinyos szintig igazatok van. a stílusom finoman szólva sem volt megfelelő. a mondani valóm lényege csak annyi lett volna, hogy személy szerint én nem értem mire jó ez az őrült tömeghajhászás. az hogy hogy álltam színpadra az meg az én felelősségem volt. a forma nem vlt épp megfelelő, legközelebb javítok. részemről itt a téma lezárva.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2008. Október 24. - 19:26:39
Válasz #512
Nem elérhető

FirstLady


elismerem bizinyos szintig igazatok van. a stílusom finoman szólva sem volt megfelelő. a mondani valóm lényege csak annyi lett volna, hogy személy szerint én nem értem mire jó ez az őrült tömeghajhászás. az hogy hogy álltam színpadra az meg az én felelősségem volt. a forma nem vlt épp megfelelő, legközelebb javítok. részemről itt a téma lezárva.
örülök, hogy átláttad a helyzetet...
csak azt mondják, hogy mindenki a saját szintjéig kritizáljon...
tehát, ha pl. hajszoltál már tömeget, és nem jött be, akkor a véleményed sokat számíthat talán annak, akit érdekel... de ha még sose, és víztelenítésről oktatsz ki valakit, pedig igazán sosem víztelenítettél, hát hogyismondjam, nem leszel valami hiteles...

ezért van az, hogy én mindig csak offolok  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 24. - 19:34:42
Válasz #513
Nem elérhető

dino


:D nálam a tömegelés hogy is mondjam.. nem ennyire drasztikus.. próbálok tartani egy magam szintjéhez képest jó formát. de lehet ki kellene próbálnom nekem is ezt a hízzunk bármi áron módszert. víztelenítésről nem oktattam, mert nem értek hozzá. dunakanyar volt az első versenyem és nem sikerült túl fényesen a víztelenítés része. Pistinek írtam egy privet erről a részletekkel, de itt közösben ezt egyenlőre hagyjuk:) a lényeg, hogy el lett baszva az egész, nem kicsit nagyon :) van még mit tanulnom na:)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2008. Október 24. - 19:39:40
Válasz #514
Nem elérhető

FirstLady


:D nálam a tömegelés hogy is mondjam.. nem ennyire drasztikus.. próbálok tartani egy magam szintjéhez képest jó formát. de lehet ki kellene próbálnom nekem is ezt a hízzunk bármi áron módszert. víztelenítésről nem oktattam, mert nem értek hozzá. dunakanyar volt az első versenyem és nem sikerült túl fényesen a víztelenítés része. Pistinek írtam egy privet erről a részletekkel, de itt közösben ezt egyenlőre hagyjuk:) a lényeg, hogy el lett baszva az egész, nem kicsit nagyon :) van még mit tanulnom na:)
na, ez má jobban hangzik ****:)))))) 8-)

nem minden áron tömegelnek itt a srácok egyébként, mert nem nagyon esznek pl. csokisgofrit, meg habcsókot, meg ilyeneket ;) de tiszta kajával, kiegekkel igyekeznek a max-ot kihozni magukból :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 24. - 19:42:55
Válasz #515

Torony

Vendég

2008. Október 24. - 19:45:05
Válasz #516
Nem elérhető

George


nem minden áron tömegelnek itt a srácok egyébként, mert nem nagyon esznek pl. csokisgofrit, meg habcsókot, meg ilyeneket ;)
***))) ;D

2008. Október 24. - 19:47:24
Válasz #517
Nem elérhető

FirstLady


nem minden áron tömegelnek itt a srácok egyébként, mert nem nagyon esznek pl. csokisgofrit, meg habcsókot, meg ilyeneket ;)
***))) ;D
ööö... kivéve George, de ő monszteresedik, és imád ezer kilót fogyni diétakor  8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 24. - 19:47:39
Válasz #518
Nem elérhető

dino


én sem a habcsókra gondltam. nálam hétfőn kezdődik a tömegelés, egyenlőre csak ligtosan. Tiszta kaja végig alap lesz:) kiegészítők között még egy kicsit szétnézek. aztán meglátjuk mit sikerül kihozni magamból. De ha már így le lettem osztva a vizességem miatt, meghallgatnálak titeket is, ti miként csinálnátok. hátha okosabb leszek  :) nálam a következőképpen zajlott: csütörtök 5 deci víz péntek 3 deci szombat semmi. + szerdától napi fél szem furon 40 + pénteken este 1 egész szombat délelőtt szintén egy egész. de vmi miatt ez nem volt megfelelő. szóval tippek?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2008. Október 24. - 19:51:21
Válasz #519

Torony

Vendég
a titok a következő:

- csokis gofri
- 5 dl tea többször ismételve
- meki "nagyravágyó menü"
- KOBRA ENERDZSI DRINK
- habcsók
- szalámis szendvics

... asszem ennyi :D

2008. Október 24. - 19:52:16
Válasz #520
Nem elérhető

George


nem minden áron tömegelnek itt a srácok egyébként, mert nem nagyon esznek pl. csokisgofrit, meg habcsókot, meg ilyeneket ;)
***))) ;D
ööö... kivéve George, de ő monszteresedik, és imád ezer kilót fogyni diétakor  8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Bármennyit felszedek és bármennyit ledobok ;D De nem az én titulusom a röfi ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

2008. Október 24. - 19:53:22
Válasz #521
Nem elérhető

FirstLady


nem minden áron tömegelnek itt a srácok egyébként, mert nem nagyon esznek pl. csokisgofrit, meg habcsókot, meg ilyeneket ;)
***))) ;D
ööö... kivéve George, de ő monszteresedik, és imád ezer kilót fogyni diétakor  8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Bármennyit felszedek és bármennyit ledobok ;D De nem az én titulusom a röfi ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
bazzeg, ez övönaluli volt ***)))) 8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 24. - 21:04:43
Válasz #522
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
:D nálam a tömegelés hogy is mondjam.. nem ennyire drasztikus.. próbálok tartani egy magam szintjéhez képest jó formát. de lehet ki kellene próbálnom nekem is ezt a hízzunk bármi áron módszert. víztelenítésről nem oktattam, mert nem értek hozzá. dunakanyar volt az első versenyem és nem sikerült túl fényesen a víztelenítés része. Pistinek írtam egy privet erről a részletekkel, de itt közösben ezt egyenlőre hagyjuk:) a lényeg, hogy el lett baszva az egész, nem kicsit nagyon :) van még mit tanulnom na:)
Hi,

Nos, csak pár szót még erről aztán zárjuk le a témát. A prividet köszönöm, de akár hiszed akár nem, ez a kis minibalhé most veled sztem engem érdekel a legkevésbé.

1.
Ha beregisztrálsz egy fórumra, nem ilyen stílusban kellene kezdeni a hozzászólásokat, főleg több topikban is. Én engedtem be az üzeneteidet moderátorként. Csinálhatnám én is azt mint más fórumokon, hogy eleve be sem engedem, aztán kitiltalak a fenébe. De én meg még ha látom is, hogy ennek nem lesz jó vége, beengedem őket, mert tudom, hogy a fórumtagok pár óra alatt úgyis darabokra szednek és mindent lenyomoznak rólad... Viszont ilyenkor vagy soha többet nem jössz majd ide, vagy megváltozol és normálisan állsz majd a dolgokhoz.

2.
Egyenlőre rosszul állsz testépítéshez...mint minden kezdő. Nem csak a víztelenítéshez nem értesz, semmihez sem értesz még igazán. Viszont mégis elhatároztad, hogy színpadra állsz, amihez őszintén gratulálok! Viszont ettől még nem kell írni, hogy mekkora dolgot tettél, hisz 3 kategóriából 5. lettél az egyikben...holott az egész versenyen nem volt kiemelkedő fizikum. Úgy érzed csaltak és ezért nem mész a Superbody-ra? Rossz hozzáállás. Mindenütt akkor és úgy csalnak amikor és ahogyan csak akarnak. Ha meg akarják tenni, meg fogják tenni...de sztem tökmindegy volt a szervezőknek, hogy dino 5. vagy 3. lesz...

3.
Lépjünk tovább. Maradj itt a fórumon, tanulj, fejlesztd a tudásodat a testépítésről. És majd ha újra szignifikáns fejlődést érsz el a fizikumod építése terén, akkor kezdj újra bele egy versenyfelkészülésbe (sokkal nagyobb elméleti tudással) és mutass majd fel egy minden részletében feljavított testet...és várd a bírók döntését. Nem biztos, hogy azt éred majd el ami megillet vagy amire vágytál, de ha elvégezted a munkát akkor nyugodt lélekkel hagyhatod majd el a verseny helyszínét és tiszta lappal kezdheted majd újra a munkát az edzőteremben.


Jah, és a testépítésben a cél a total package. Esetedben ez majd a Dino DANGER Pack-ot fogja jelenteni...

Sok még a meló, kezdjél neki!

 @:-)





Bocs, God!


 :-!!!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 24. - 21:42:02
Válasz #523
Nem elérhető

dino


Pisti kössz a bíztatást, a arcoskodni felesleges hülyeség volt, visszaveszek. a tanulás pedig úgy érzem egy soha véget nem érő folyamat lesz, de ez a szép az egészben. ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2008. Október 24. - 21:46:30
Válasz #524
Nem elérhető

FirstLady


Pisti kössz a bíztatást, a arcoskodni felesleges hülyeség volt, visszaveszek. a tanulás pedig úgy érzem egy soha véget nem érő folyamat lesz, de ez a szép az egészben. ;)
Az az igazság, hogy egy elfogadható mentésged van, valszeg valahol azt láttad, hogy ez a menő, és azt hitted, itt is... 8-)

MÓD: God belenéz a topicjába, és sokkot kap  :-O ****:)))

 :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady