2024. Október 06. - 20:17:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg (ámok)futása a tömegért  (Megtekintve 230861 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 24. - 13:47:47
Válasz #480
Nem elérhető

God Vazzeg


110 kiló víz.. sok értelmét nem látom az ilyen fajta tömegelésnek de azért hajrá

Szia

Több útja van az előre lépésnek, én nem nagyon tudok a forma megtartása mellett tömegelni, sajna hülye a genetikám. Köszi az észrevételt, valahol igazad van..  ***

God!

Vizben az ero!  ;)

Jaja, hajókat tud hordani a hátán!  ;D ;D Amúgy meg tényleg, mert elég erős vagyok most, meg is vagyok néha lepődve  ****:))))))

2008. Október 24. - 14:09:29
Válasz #481
Nem elérhető

AtomAnti


Küldeném Molnár Ferenc Caramel: Vízből vagyok című számát naon sok szeretettel  ;-oo-;

 ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Október 24. - 14:23:38
Válasz #482
Nem elérhető

Suncity


akkor GOD tudja a méység titkát is !+"% ezek szerint :violinplay3:

2008. Október 24. - 15:17:32
Válasz #483
Nem elérhető

God Vazzeg


Küldeném Molnár Ferenc Caramel: Vízből vagyok című számát naon sok szeretettel  ;-oo-;

 ;D

Köszi Smurf  :D :D :D

Suncity: szerintem a mélység titkát pont Atom tudja a legjobban  :-*  ;D

2008. Október 24. - 15:21:15
Válasz #484
Nem elérhető

dino


te mér ugatsz be ide??? majd ha te is fel tudsz mutatni vmit amit elértél akkor beszélj egyébként meg nem hiszem h ujonnan beregisztrálva 1 fórumra az lenne a cél h másokat lehurrogj nézegess inkább képeket és ne szolj be több hasonlót sztem.

Bocs god, de felidegesített ;D

dunakanyar kupa 5. hely szevasz
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2008. Október 24. - 15:21:15
Válasz #485
Nem elérhető

dino


te mér ugatsz be ide??? majd ha te is fel tudsz mutatni vmit amit elértél akkor beszélj egyébként meg nem hiszem h ujonnan beregisztrálva 1 fórumra az lenne a cél h másokat lehurrogj nézegess inkább képeket és ne szolj be több hasonlót sztem.

Bocs god, de felidegesített ;D

Semmi baj, ha véleménye van, hadd mondja, lehet hogy ki tudok belőle olyat szedni, ami hasznos lehet nekem. Ilyen szempontból nem érdekel a stílus se  ****:))))))

nahm még annyit, hogy ez a drasztikus tömegelési módszer amit választottál (nekem omna v ena gyanús), valamilyen célra biztos jó. ha ez a cél az 50es kar elérése, akkor valószínűleg sikerül. de! szerintem a kiinduló tömeged megfelelt volna arra, hogy egészen más oldalról közelítsd meg a dolgokat, vizesnek meg erősnek lenni nem minden. ami könnyen jön könnyen megy, de szerintem ezzel teis tisztában vagy.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2008. Október 24. - 15:27:32
Válasz #486

Zsuzsi

Vendég
te mér ugatsz be ide??? majd ha te is fel tudsz mutatni vmit amit elértél akkor beszélj egyébként meg nem hiszem h ujonnan beregisztrálva 1 fórumra az lenne a cél h másokat lehurrogj nézegess inkább képeket és ne szolj be több hasonlót sztem.

Bocs god, de felidegesített ;D

dunakanyar kupa 5. hely szevasz


Az meg mi?

Mód.: Ja God meg a Tiszakécske kupán lett 3. szevasz

2008. Október 24. - 15:29:50
Válasz #487

Zsuzsi

Vendég
Nem véletlen,hogy a dinók már réges rég kihaltak... ****:)))

2008. Október 24. - 15:30:23
Válasz #488
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
te mér ugatsz be ide??? majd ha te is fel tudsz mutatni vmit amit elértél akkor beszélj egyébként meg nem hiszem h ujonnan beregisztrálva 1 fórumra az lenne a cél h másokat lehurrogj nézegess inkább képeket és ne szolj be több hasonlót sztem.

Bocs god, de felidegesített ;D

dunakanyar kupa 5. hely szevasz
:-){

Melyik kategóriában?  :o
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 24. - 16:36:30
Válasz #489

Torony

Vendég

2008. Október 24. - 16:38:17
Válasz #490
Nem elérhető

FirstLady


a dinók mégse haltak ki ... még ...

http://www.iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?textencoded=1&userID=8469527


jééé, száraz, mint a sivatag ))=/ ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
végülis diéta után van annyi víz rajta, mint rajtam :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 24. - 16:57:04
Válasz #491
Nem elérhető

like.no.other


Ilyen sportmultal es fizikummal, had adjon mar tanacsokat!  :-/] :-/-(-: ****:)))

2008. Október 24. - 16:58:17
Válasz #492
Nem elérhető

mushroom



2008. Október 24. - 17:42:35
Válasz #493
Nem elérhető

hopika


a dinók mégse haltak ki ... még ...

http://www.iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?textencoded=1&userID=8469527


jééé, száraz, mint a sivatag ))=/ ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
végülis diéta után van annyi víz rajta, mint rajtam :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Hát...God-had agggyak én is tanácsokat!!!
Szerintem 3 hét múlva én jobban fogok kinézni-mint ez a versenyforma...bár én csak hobbiból csinálom és versenyeken sem indulok.Ja és még inni is szoktam...biztos a genetikám. @-o @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 24. - 17:55:01
Válasz #494
Nem elérhető

dino


te mér ugatsz be ide??? majd ha te is fel tudsz mutatni vmit amit elértél akkor beszélj egyébként meg nem hiszem h ujonnan beregisztrálva 1 fórumra az lenne a cél h másokat lehurrogj nézegess inkább képeket és ne szolj be több hasonlót sztem.

Bocs god, de felidegesített ;D

dunakanyar kupa 5. hely szevasz
:-){

Melyik kategóriában?  :o

Pisti -70ben minimális vizhajtással. nem ezt szántam "fő versenynek". az viszont egyéb okok miatt nem jött össze. szóval majd jövőre.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!