2024. Október 06. - 22:37:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg (ámok)futása a tömegért  (Megtekintve 230900 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

2008. Október 24. - 00:34:22
Válasz #465
Nem elérhető

God Vazzeg


2db láb kép, szerintetek kellene még nőnie?  8)
nekem is ugyanilyen boxerem van :D !+"%
amúgy sztem arányos a felsötesteddel, és nem is vagy zsíros nagyon ****:))))))

Köszi  ****) Próbálom tartani a formát bár ez most másodlagos lenne, de így betegen nulla kajálás mellett, ha a forma javul ugyanazon testsúly mellett az is jól tud esni nekem. Nemsokára vége az 1. fázisnak ami a tömeghajhászást illeti, pici pihi, és megyünk tovább, remélem addigra ki tudom kúrálni magam, és tényleg meglesz tavaszra a 110kg, ami ugye a kitűzött cél lenne. Mondjuk ha (véletlen  >:D ) maradnának kockák is a hasamon nem lennék elszontyolodva  **:))))*  ;)

2008. Október 24. - 01:15:17
Válasz #466
Nem elérhető

NaturalBoy


Jók ezek a lábak God  ****:)))))) számokban kifejezve mennyi?

csak egy kis megjegyzés:Ha úgy csinálod a képet,hogy a lábfejeidet jobban kifordítod és a gatyát feljebb húzod addig a vonalig ahol már összeérnek a combjaid akkor sokkal nagyobbnak hatnak,de azért így is látszik,hogy jók ezek a combok.
Te is könnyen építesz combokat ahogy látom mint én.Neked is rövidek a combjaid a testedhez képest.
Nekem az egyik csávó a konditerembe azt mondta hogy tömköc combjaim vannak ;D de legalább gyorsan nőnek.

A gyomrod meg erre a ahsmenéses undoros nem evős lefogyós dolgokra a legjobb a Pariet, Motilium és még valami kanalas.
Amikor nekem szar volt a gyomrom meg a belem akkro elég sokat küzdöttem vele.Nagyon sok midnent kipróbáltam és végül ez vált be.
A kanalas folyékony gyógyszer nevét holnap megnézem neked ha még van itthjon egyáltalán de nem biztos hogy akad.Azt úgy kell szedni hogy az a kanalas cucc 2 hétig Pariet és Motilium aztán 2 hét után a kanalast el kell hagyni az kitisztítja az emésztőrendszered és ez után a 2 hét után már csak Motilium és Pariet menjen és itt jőjjön be Probiotikum.

Nem tudom pontosan hogy mi bajod de ez elég sok gyomor-bél panaszra jó.Ha vírus vagy baktérium okozza a megbetegedést arra nem de nekem is iylen volt h először alig bírtam eltolni a kaját aztán inkább midnent csináltam volna evés helyett scak h megúszam aztán elkezdtem már midnen ételt büdösnek érezni stb. na iylen jellegűre nagyon fasza

2008. Október 24. - 09:24:19
Válasz #467
Nem elérhető

George


2db láb kép, szerintetek kellene még nőnie?  8)
Sosem lehet elég nagy >:D

2008. Október 24. - 10:29:47
Válasz #468
Nem elérhető

hopika


2db láb kép, szerintetek kellene még nőnie?  8)
Sosem lehet elég nagy >:D

Pont én mondom,de lehet nagyobb...gondolj bele God,ha lepucolod mi marad belőle...gondolom nem derékig vízben állva akarsz majd a nyáron állni... 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 24. - 10:32:39
Válasz #469
Nem elérhető

God Vazzeg


Jók ezek a lábak God  ****:)))))) számokban kifejezve mennyi?

csak egy kis megjegyzés:Ha úgy csinálod a képet,hogy a lábfejeidet jobban kifordítod és a gatyát feljebb húzod addig a vonalig ahol már összeérnek a combjaid akkor sokkal nagyobbnak hatnak,de azért így is látszik,hogy jók ezek a combok.
Te is könnyen építesz combokat ahogy látom mint én.Neked is rövidek a combjaid a testedhez képest.
Nekem az egyik csávó a konditerembe azt mondta hogy tömköc combjaim vannak ;D de legalább gyorsan nőnek.

A gyomrod meg erre a ahsmenéses undoros nem evős lefogyós dolgokra a legjobb a Pariet, Motilium és még valami kanalas.
Amikor nekem szar volt a gyomrom meg a belem akkro elég sokat küzdöttem vele.Nagyon sok midnent kipróbáltam és végül ez vált be.
A kanalas folyékony gyógyszer nevét holnap megnézem neked ha még van itthjon egyáltalán de nem biztos hogy akad.Azt úgy kell szedni hogy az a kanalas cucc 2 hétig Pariet és Motilium aztán 2 hét után a kanalast el kell hagyni az kitisztítja az emésztőrendszered és ez után a 2 hét után már csak Motilium és Pariet menjen és itt jőjjön be Probiotikum.

Nem tudom pontosan hogy mi bajod de ez elég sok gyomor-bél panaszra jó.Ha vírus vagy baktérium okozza a megbetegedést arra nem de nekem is iylen volt h először alig bírtam eltolni a kaját aztán inkább midnent csináltam volna evés helyett scak h megúszam aztán elkezdtem már midnen ételt büdösnek érezni stb. na iylen jellegűre nagyon fasza


Okés, majd legközelebb úgy csinálom a képet hogy fentebb húzom a gatyát, bár a combjaimat ritkán fényképezem, mert nem érdekel. Szar dolog, mert az nőne a legjobban :D Megnéztem neked, 67cm, nem nagy.

...de nekem is iylen volt h először alig bírtam eltolni a kaját aztán inkább midnent csináltam volna evés helyett scak h megúszam aztán elkezdtem már midnen ételt büdösnek érezni stb. na iylen jellegűre nagyon fasza
Na ez az én bajom is. Kipróbálom, köszi.. Patikai cuccok ezek?  ::)

2008. Október 24. - 10:34:54
Válasz #470
Nem elérhető

God Vazzeg


2db láb kép, szerintetek kellene még nőnie?  8)
Sosem lehet elég nagy >:D

Pont én mondom,de lehet nagyobb...gondolj bele God,ha lepucolod mi marad belőle...gondolom nem derékig vízben állva akarsz majd a nyáron állni... 8-)

Ez igaz, csak már így is necces a nadrág vásárlás  :-\

2008. Október 24. - 10:41:11
Válasz #471
Nem elérhető

hopika


Szerinted nekem könnyű?
Nagyobbat kell venni és levágatni a szárát.Ennyi.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 24. - 11:04:02
Válasz #472
Nem elérhető

George


2db láb kép, szerintetek kellene még nőnie?  8)
Sosem lehet elég nagy >:D

Pont én mondom,de lehet nagyobb...gondolj bele God,ha lepucolod mi marad belőle...gondolom nem derékig vízben állva akarsz majd a nyáron állni... 8-)
Járj Bodyfit-ben ;D Ez szerintem mindenkinek ilyen, aki nem csirkelábakon él, főleg, ha nincs hozzá elefántbél. Néha azért nekem is összejön, olyankor örülök mint a disznó, persze csak pár hónapig, amíg szét nem kopik a lábam között. Ezért nem veszek nagy értékű nadrágot, nálam ez pénzkidobás lenne.

Ez igaz, csak már így is necces a nadrág vásárlás  :-\

2008. Október 24. - 11:28:36
Válasz #473
Nem elérhető

NaturalBoy


Jók ezek a lábak God  ****:)))))) számokban kifejezve mennyi?

csak egy kis megjegyzés:Ha úgy csinálod a képet,hogy a lábfejeidet jobban kifordítod és a gatyát feljebb húzod addig a vonalig ahol már összeérnek a combjaid akkor sokkal nagyobbnak hatnak,de azért így is látszik,hogy jók ezek a combok.
Te is könnyen építesz combokat ahogy látom mint én.Neked is rövidek a combjaid a testedhez képest.
Nekem az egyik csávó a konditerembe azt mondta hogy tömköc combjaim vannak ;D de legalább gyorsan nőnek.

A gyomrod meg erre a ahsmenéses undoros nem evős lefogyós dolgokra a legjobb a Pariet, Motilium és még valami kanalas.
Amikor nekem szar volt a gyomrom meg a belem akkro elég sokat küzdöttem vele.Nagyon sok midnent kipróbáltam és végül ez vált be.
A kanalas folyékony gyógyszer nevét holnap megnézem neked ha még van itthjon egyáltalán de nem biztos hogy akad.Azt úgy kell szedni hogy az a kanalas cucc 2 hétig Pariet és Motilium aztán 2 hét után a kanalast el kell hagyni az kitisztítja az emésztőrendszered és ez után a 2 hét után már csak Motilium és Pariet menjen és itt jőjjön be Probiotikum.

Nem tudom pontosan hogy mi bajod de ez elég sok gyomor-bél panaszra jó.Ha vírus vagy baktérium okozza a megbetegedést arra nem de nekem is iylen volt h először alig bírtam eltolni a kaját aztán inkább midnent csináltam volna evés helyett scak h megúszam aztán elkezdtem már midnen ételt büdösnek érezni stb. na iylen jellegűre nagyon fasza


Okés, majd legközelebb úgy csinálom a képet hogy fentebb húzom a gatyát, bár a combjaimat ritkán fényképezem, mert nem érdekel. Szar dolog, mert az nőne a legjobban :D Megnéztem neked, 67cm, nem nagy.

...de nekem is iylen volt h először alig bírtam eltolni a kaját aztán inkább midnent csináltam volna evés helyett scak h megúszam aztán elkezdtem már midnen ételt büdösnek érezni stb. na iylen jellegűre nagyon fasza
Na ez az én bajom is. Kipróbálom, köszi.. Patikai cuccok ezek?  ::)

Gyógyszertárba tudsz venni,csak fel kell iratni,mert vényköteles.
Sajnos nincs már nincs itthon olyan foölyékony gyógyszer.Nem tudtam megnézni a nevét.

De ha mondod az orvosnok,hogy Motilium meg Pariet mellé kell ilyen folyékony gyóygszer vanília ízű (csak vanília ízben van) szerintem tudni fogja hogy melyik az.

2008. Október 24. - 12:37:50
Válasz #474
Nem elérhető

God Vazzeg


Jók ezek a lábak God  ****:)))))) számokban kifejezve mennyi?

csak egy kis megjegyzés:Ha úgy csinálod a képet,hogy a lábfejeidet jobban kifordítod és a gatyát feljebb húzod addig a vonalig ahol már összeérnek a combjaid akkor sokkal nagyobbnak hatnak,de azért így is látszik,hogy jók ezek a combok.
Te is könnyen építesz combokat ahogy látom mint én.Neked is rövidek a combjaid a testedhez képest.
Nekem az egyik csávó a konditerembe azt mondta hogy tömköc combjaim vannak ;D de legalább gyorsan nőnek.

A gyomrod meg erre a ahsmenéses undoros nem evős lefogyós dolgokra a legjobb a Pariet, Motilium és még valami kanalas.
Amikor nekem szar volt a gyomrom meg a belem akkro elég sokat küzdöttem vele.Nagyon sok midnent kipróbáltam és végül ez vált be.
A kanalas folyékony gyógyszer nevét holnap megnézem neked ha még van itthjon egyáltalán de nem biztos hogy akad.Azt úgy kell szedni hogy az a kanalas cucc 2 hétig Pariet és Motilium aztán 2 hét után a kanalast el kell hagyni az kitisztítja az emésztőrendszered és ez után a 2 hét után már csak Motilium és Pariet menjen és itt jőjjön be Probiotikum.

Nem tudom pontosan hogy mi bajod de ez elég sok gyomor-bél panaszra jó.Ha vírus vagy baktérium okozza a megbetegedést arra nem de nekem is iylen volt h először alig bírtam eltolni a kaját aztán inkább midnent csináltam volna evés helyett scak h megúszam aztán elkezdtem már midnen ételt büdösnek érezni stb. na iylen jellegűre nagyon fasza


Okés, majd legközelebb úgy csinálom a képet hogy fentebb húzom a gatyát, bár a combjaimat ritkán fényképezem, mert nem érdekel. Szar dolog, mert az nőne a legjobban :D Megnéztem neked, 67cm, nem nagy.

...de nekem is iylen volt h először alig bírtam eltolni a kaját aztán inkább midnent csináltam volna evés helyett scak h megúszam aztán elkezdtem már midnen ételt büdösnek érezni stb. na iylen jellegűre nagyon fasza
Na ez az én bajom is. Kipróbálom, köszi.. Patikai cuccok ezek?  ::)

Gyógyszertárba tudsz venni,csak fel kell iratni,mert vényköteles.
Sajnos nincs már nincs itthon olyan foölyékony gyógyszer.Nem tudtam megnézni a nevét.

De ha mondod az orvosnok,hogy Motilium meg Pariet mellé kell ilyen folyékony gyóygszer vanília ízű (csak vanília ízben van) szerintem tudni fogja hogy melyik az.


Pariet nem olcsó!  :-O

2008. Október 24. - 13:05:34
Válasz #475
Nem elérhető

dino


110 kiló víz.. sok értelmét nem látom az ilyen fajta tömegelésnek de azért hajrá
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2008. Október 24. - 13:36:55
Válasz #476
Nem elérhető

dave18


te mér ugatsz be ide??? majd ha te is fel tudsz mutatni vmit amit elértél akkor beszélj egyébként meg nem hiszem h ujonnan beregisztrálva 1 fórumra az lenne a cél h másokat lehurrogj nézegess inkább képeket és ne szolj be több hasonlót sztem.

Bocs god, de felidegesített ;D

2008. Október 24. - 13:44:50
Válasz #477
Nem elérhető

God Vazzeg


110 kiló víz.. sok értelmét nem látom az ilyen fajta tömegelésnek de azért hajrá

Szia

Több útja van az előre lépésnek, én nem nagyon tudok a forma megtartása mellett tömegelni, sajna hülye a genetikám. Köszi az észrevételt, valahol igazad van..  ***

2008. Október 24. - 13:46:25
Válasz #478
Nem elérhető

God Vazzeg


te mér ugatsz be ide??? majd ha te is fel tudsz mutatni vmit amit elértél akkor beszélj egyébként meg nem hiszem h ujonnan beregisztrálva 1 fórumra az lenne a cél h másokat lehurrogj nézegess inkább képeket és ne szolj be több hasonlót sztem.

Bocs god, de felidegesített ;D

Semmi baj, ha véleménye van, hadd mondja, lehet hogy ki tudok belőle olyat szedni, ami hasznos lehet nekem. Ilyen szempontból nem érdekel a stílus se  ****:))))))

2008. Október 24. - 13:46:43
Válasz #479
Nem elérhető

Jordan


110 kiló víz.. sok értelmét nem látom az ilyen fajta tömegelésnek de azért hajrá

Szia

Több útja van az előre lépésnek, én nem nagyon tudok a forma megtartása mellett tömegelni, sajna hülye a genetikám. Köszi az észrevételt, valahol igazad van..  ***

God!

Vizben az ero!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)