2024. Október 06. - 22:27:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg (ámok)futása a tömegért  (Megtekintve 230892 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Október 17. - 23:01:23
Válasz #450
Nem elérhető

God Vazzeg


Meg ha rám hallgatsz , néha jól jön egy kicsit közepes GI-jű vagy annál is alacsonyabb szénhidrátforrás nem csak mindig a rizs pl, akár burgonya ... hálás lesz érte a szervezeted ! Nah eleget okoskodtam mára ! Lassan átveszem már más emberek szerepét , úgyhogy a kis szaros lehiggad !  8-) ;)

Köszi minden infot, próbálgatós vagyok, szóval valamelyik majd csak beválik  Łł=  ****:))))))

2008. Október 17. - 23:02:11
Válasz #451
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem is volt hasonló problémám a nyáron. Elég rossz érzés.... :(
Én a csirkétől voltam rosszul...így hát egy időre leváltottam halra és jobb lett+vettem emésztő enzimet...eleinte napi 2szemet ettem,de ma már 1 is elég. Rem tudtam vmi hasznosat írni.
jobbulást ;)


Halat nem nagyon szeressem, majd krumplizok picit, meg zöldség  8)

2008. Október 17. - 23:12:58
Válasz #452
Nem elérhető

FirstLady


A legjobb, ha a kajád mellé koviubit eszel, az segíteni fog az emésztésben, és cukormentes is, ellentétben a csemegeubival...
vagy nyers zöldségeket, azok is segítenek...
ja, vagy egy kanál almaecet minden kaja után...

engem ezek hoztak rendbe :)

(meg a cukroskóla, de azt nem javaslom :D)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 17. - 23:28:55
Válasz #453
Nem elérhető

God Vazzeg


A legjobb, ha a kajád mellé koviubit eszel, az segíteni fog az emésztésben, és cukormentes is, ellentétben a csemegeubival...
vagy nyers zöldségeket, azok is segítenek...
ja, vagy egy kanál almaecet minden kaja után...

engem ezek hoztak rendbe :)

(meg a cukroskóla, de azt nem javaslom :D)

 /:-)

2008. Október 18. - 07:32:48
Válasz #454
Nem elérhető

FirstLady


A legjobb, ha a kajád mellé koviubit eszel, az segíteni fog az emésztésben, és cukormentes is, ellentétben a csemegeubival...
vagy nyers zöldségeket, azok is segítenek...
ja, vagy egy kanál almaecet minden kaja után...

engem ezek hoztak rendbe :)

(meg a cukroskóla, de azt nem javaslom :D)

 /:-)
nem parancs volt, csak javaslat :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 18. - 12:39:50
Válasz #455
Nem elérhető

hummerdikk


Savasodas ellen, lehet h hulyeseg, de azt mondtak nekem anno, hogy igyak szodabirkarbonas vizet, mert a szodabikarbona elvileg lugosit. Tapkiegeket amit nem tudsz lenyomni nagyon szivesen atvallalom :-oD >:D Na de sztem ami lenyegesebb lenne az az, hogy egy hetvegen vmi wellness helyre vagy barhova elmesz asszonnyal es szarsz bele h mit eszel. Lehet h nem a gyomroddal van a bajod hanem az agyaddal. Nem art neha a pihenes! ;)

2008. Október 18. - 12:42:20
Válasz #456
Nem elérhető

George


Csinálj nagytakarítást. Fél liter víz+két ek. glaubersó =  :-/]  ;D Amúgy én is probiotikumot javasolnék, lightosabb kajákkal egy pár napig. :-}

2008. Október 18. - 12:46:28
Válasz #457
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszi, köszi, csinálom, veszek probiot, és helyrerakjuk a fránya beleket  :-/-(-:  8-)

2008. Október 20. - 11:53:57
Válasz #458
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Október 20. - 21:15:41
Válasz #459
Nem elérhető

God Vazzeg


... és megvolt a lábazás.

Sajna valaki rám ragasztotta a lázas-hidegrázós kórt ami most divat, lehet asszonytól kaptam el, ez kellett csak  :-Đ Hogy legyen kis pozitívum is, bár a súlyom nem megy feljebb (csoda is lenne, hányingerem van, szinte folyamatosan, így alig eszek  :angry: ) viszont a forma elég baró, több felől is kapom a pozitív véleményt, örülök neki  o:) Összeszakadni nem fogok  >:D  ***)))

Na szóval így nézett ki-e:
- Lábnyújtás 5x amennyi megy piramisban
- Guggolás piramisban 10-8-6-6-6
- Merevlábas felhúzás 4x8
- Álló vádlizás 3x15 két lábbal, majd 3x15 váltott lábbal is
 
Ennyi volt, belem majd kijött, hányingerrel csináltam végig, de tudjátok: fogak össze, sűreje bent marad!!  :-<

2008. Október 22. - 13:05:52
Válasz #460
Nem elérhető

Telipó



God ha nem bírod rendbe tenni a gyomrod, javaslom keress fel egy gasztroenterológus szakorvost. Én is küzdöttem hasonló problémával, írt fel gyomorsav csökkentő gyógyszert és pár nap alatt megszűntek a panaszok, bár azért elég sokáig kell szedni, hogy beállítsák normális kerékvágásba a gyomorsav termelődését.

2008. Október 22. - 13:21:10
Válasz #461
Nem elérhető

God Vazzeg



God ha nem bírod rendbe tenni a gyomrod, javaslom keress fel egy gasztroenterológus szakorvost. Én is küzdöttem hasonló problémával, írt fel gyomorsav csökkentő gyógyszert és pár nap alatt megszűntek a panaszok, bár azért elég sokáig kell szedni, hogy beállítsák normális kerékvágásba a gyomorsav termelődését.

Köszi, úgy néz ki csak sima undorom van, eléggé egyoldalú az ízvilág ahogy eszek, és úgy látszik kezd elege lenni a szervezetemnek. Igaz kicsit több szemét kaja megy most, cserébe tudok enni. Nem úgy mint kellene, de már most is sokkal jobb  :P

Szerk: mára megjött a hasmenés is, ez pont kell így tömegeléskor  ˝=/

2008. Október 23. - 23:02:44
Válasz #462
Nem elérhető

God Vazzeg


Tegnap mell-váll volt, ezzel zártam is a heti edzést, mert nem lesz nyitva a terem csak hétfőn  :-X Azt kell mondjam az erő egyre jobban jön, a súly nem, de a forma épp ezért magamhoz képest nagyon jó, főleg ahhoz képest hogy tömegelek :-oD

Így nézett ki:
Mell:
- Fekvenyomás 12-12-8-8-6-4 piramisban
- 45 fokos nyomás 4x10 piramisban
- Tárogatás 4x10

Váll:
- Előre emelés 4x15
- Oldalemelés 4x12 két kézzel majd váltott kézzel is 4x12 vetkőző sorozattal
- Nyak mögül nyomás keretben 4x8

Ennyi  :-} Hát-kar kimarad ezen a héten, ez van  O0

2008. Október 23. - 23:35:40
Válasz #463
Nem elérhető

God Vazzeg


2db láb kép, szerintetek kellene még nőnie?  8)

2008. Október 24. - 00:04:38
Válasz #464
Nem elérhető

fastor


2db láb kép, szerintetek kellene még nőnie?  8)
nekem is ugyanilyen boxerem van :D !+"%
amúgy sztem arányos a felsötesteddel, és nem is vagy zsíros nagyon ****:))))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó