2024. Június 30. - 17:00:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg (ámok)futása a tömegért  (Megtekintve 222848 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Augusztus 18. - 23:26:54
Válasz #960
Nem elérhető

nes


vmi hát-csípő vagy páros bic hátulról képre nem kértél meg vkit? 
várjuk a köv. topicod, új tapasztalataid...stb   =/+'@:-) ;-oo-;

2009. Augusztus 18. - 23:46:11
Válasz #961
Nem elérhető

zotja


oldalsó delta jött :)  zsír ment :)

2009. Augusztus 19. - 07:46:51
Válasz #962
Nem elérhető

God Vazzeg


Vááá köszi srácok, iszonyat mód törekszem a vállam felhozására, és én is úgy látom jövöget már! Erősségem soha nem lesz, de legalább legyen ott "valami"  /:-) Ezúton is köszi George a váll tippet, elég jól működik, igaz kicsit átalakítottam magamnak  :-){

2009. Augusztus 19. - 07:48:17
Válasz #963
Nem elérhető

God Vazzeg


vmi hát-csípő vagy páros bic hátulról képre nem kértél meg vkit? 
várjuk a köv. topicod, új tapasztalataid...stb   =/+'@:-) ;-oo-;

Egyedül voltam..  8-)

2009. Augusztus 19. - 08:01:14
Válasz #964
Nem elérhető

hopika


Jók a képek God!
Tényleg sokat fejlődtél-monnnnyad csak azt a váll tippet,hagy alakítsak én is rajta...
Nekem is váll-kar specifikus tömegelésem lesz majd szeptember végétől-viszont és megpróbálok nem elszállni a súlyommal,de az összetevőket már írtam neked...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Augusztus 19. - 08:08:51
Válasz #965
Nem elérhető

God Vazzeg


Jók a képek God!
Tényleg sokat fejlődtél-monnnnyad csak azt a váll tippet,hagy alakítsak én is rajta...
Nekem is váll-kar specifikus tömegelésem lesz majd szeptember végétől-viszont és megpróbálok nem elszállni a súlyommal,de az összetevőket már írtam neked...

Nos, George ajánlotta, hogy heti 1x csináljak oldalemelést kis súllyal, 1 szériában, de amennyi megy! Tehát mondjuk 50-100 ismétlést is akár.. Persze ezt a rendes váll edzésen kívül. Nos, én nem tudok még 50 ismétlést se megcsinálni, viszont 3x20 megy, 20mp pihenőkkel. Most így csinálom, és elég jónak tűnik  /:-)

2009. Augusztus 19. - 09:46:58
Válasz #966
Nem elérhető

mushroom


Jó képek! Nekem ez már sokkal szimpibb forma, mint a 100 kg körüli csúcs. Tuti nem akarsz még egy kicsit rápucolni? Ütős fazon lenne  =/+'

2009. Augusztus 19. - 09:48:50
Válasz #967
Nem elérhető

God Vazzeg


Jó képek! Nekem ez már sokkal szimpibb forma, mint a 100 kg körüli csúcs. Tuti nem akarsz még egy kicsit rápucolni? Ütős fazon lenne  =/+'

Ááá csak jók a fények  :-X Nem akarok tovább pucolni, mert innen már csak az izom menne le. Ha valamikor komolyabb diétát tervezek majd, akkor azt kémia nélkül meg se próbálom  8)

2009. Augusztus 21. - 13:28:49
Válasz #968
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok

Nem akarok más topikokat terhelni a fasságommal, ezért itt kérdezem meg. Egy cikkben olvastam hogy akinek a has alsó részén, illetve a köldöknél gyülemlik fel a makacs zsír, azoknál inzulin érzéketlenség, illetve kortizol probléma lehetséges a háttérben. Ehhez kérnék segítséget, hogy mivel lehet az inzulin rezisztenciát javítani, krómot és cinket fogyasztok külön is. Amit olvastam eddig, hogy a halolaj illetve más omega3 tartalmú kiegészítő jó lehet..

Ha tudtok még mást is ajánlani, ne tartsátok vissza  ;-oo-;

2009. Augusztus 21. - 13:43:31
Válasz #969
Nem elérhető

George


God én csak most látom a képeidet, eddig ez a legmeggyőzőbb amit tőled láttam ****:)))))) Vállad tényleg jött, karod bár kisebb lett centi alapján, most nagyobbnak tűnik a forma miatt ;) Ezt a fazont meg tudod tartani tömegelés alatt, akkor elég komoly lesz ez ;-oo-;

2009. Augusztus 21. - 14:30:41
Válasz #970
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok

Nem akarok más topikokat terhelni a fasságommal, ezért itt kérdezem meg. Egy cikkben olvastam hogy akinek a has alsó részén, illetve a köldöknél gyülemlik fel a makacs zsír, azoknál inzulin érzéketlenség, illetve kortizol probléma lehetséges a háttérben. Ehhez kérnék segítséget, hogy mivel lehet az inzulin rezisztenciát javítani, krómot és cinket fogyasztok külön is. Amit olvastam eddig, hogy a halolaj illetve más omega3 tartalmú kiegészítő jó lehet..

Ha tudtok még mást is ajánlani, ne tartsátok vissza  ;-oo-;

Talán a Bitter Melon megér egy próbát, javitja a szervezet vércukorszint szabályzó képességét.

2009. Augusztus 21. - 14:35:09
Válasz #971
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok

Nem akarok más topikokat terhelni a fasságommal, ezért itt kérdezem meg. Egy cikkben olvastam hogy akinek a has alsó részén, illetve a köldöknél gyülemlik fel a makacs zsír, azoknál inzulin érzéketlenség, illetve kortizol probléma lehetséges a háttérben. Ehhez kérnék segítséget, hogy mivel lehet az inzulin rezisztenciát javítani, krómot és cinket fogyasztok külön is. Amit olvastam eddig, hogy a halolaj illetve más omega3 tartalmú kiegészítő jó lehet..

Ha tudtok még mást is ajánlani, ne tartsátok vissza  ;-oo-;

Talán a Bittel Melon megér egy próbát, javitja a szervezet vércukorszint szabályzó képességét.

Ez mi? És miben található?  ::)
Ja látom: Bitter melon lesz az  8)

Keserű dinnye, nézem, nézem..  ;-oo-;

2009. Augusztus 21. - 14:38:23
Válasz #972
Nem elérhető

God Vazzeg


God én csak most látom a képeidet, eddig ez a legmeggyőzőbb amit tőled láttam ****:)))))) Vállad tényleg jött, karod bár kisebb lett centi alapján, most nagyobbnak tűnik a forma miatt ;) Ezt a fazont meg tudod tartani tömegelés alatt, akkor elég komoly lesz ez ;-oo-;

Köszi, igyekszem, nagyobb leszek, de a forma nem marad.. Tapasztalat sajnos.. De majd meglátjuk, tudod: erőltetem azért..  ;-oo-;

2009. Augusztus 21. - 14:45:51
Válasz #973
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok

Nem akarok más topikokat terhelni a fasságommal, ezért itt kérdezem meg. Egy cikkben olvastam hogy akinek a has alsó részén, illetve a köldöknél gyülemlik fel a makacs zsír, azoknál inzulin érzéketlenség, illetve kortizol probléma lehetséges a háttérben. Ehhez kérnék segítséget, hogy mivel lehet az inzulin rezisztenciát javítani, krómot és cinket fogyasztok külön is. Amit olvastam eddig, hogy a halolaj illetve más omega3 tartalmú kiegészítő jó lehet..

Ha tudtok még mást is ajánlani, ne tartsátok vissza  ;-oo-;

Talán a Bittel Melon megér egy próbát, javitja a szervezet vércukorszint szabályzó képességét.

Ez mi? És miben található?  ::)
Ja látom: Bitter melon lesz az  8)

Keserű dinnye, nézem, nézem..  ;-oo-;

Ja, elirtam, bocsi.  !+"% De aha, keserű dinnye.

2009. Augusztus 21. - 14:50:27
Válasz #974
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sziasztok

Nem akarok más topikokat terhelni a fasságommal, ezért itt kérdezem meg. Egy cikkben olvastam hogy akinek a has alsó részén, illetve a köldöknél gyülemlik fel a makacs zsír, azoknál inzulin érzéketlenség, illetve kortizol probléma lehetséges a háttérben. Ehhez kérnék segítséget, hogy mivel lehet az inzulin rezisztenciát javítani, krómot és cinket fogyasztok külön is. Amit olvastam eddig, hogy a halolaj illetve más omega3 tartalmú kiegészítő jó lehet..

Ha tudtok még mást is ajánlani, ne tartsátok vissza  ;-oo-;

Ha nem akarsz belemenni a gyógynövényesdibe,meg  krómalfaliponsavvandáiumésatöbbi-be, ( Egy cd-nyi antidiabetes növényt gyűjtöttünk ki pár éve ) akkor egyrészt a legegyszerűbb módszer a fahéj. Finom is...talán használ is. Nekem jóvót.  ****:))))))