2024. Július 02. - 15:21:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg (ámok)futása a tömegért  (Megtekintve 222914 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2009. Július 24. - 01:18:49
Válasz #930
Nem elérhető

God Vazzeg


... és még pár...

1. Tihanyi látkép valami baromarccal, nem tudom hogy került oda..  ***)))
2. Dikmá, Vazzeg és Vazzegné  !+"%
3. Nyelvöltős, denemlátszós, elbújós szerintem  ;D
4. Feszítős, de nem látszós, igazi "félmarha" kép  ;D

Gyöhetnek a kommentek, ne kíméljetek, mehet a gyalázás, annál jobb lesz a tömegelés  @-o

2009. Július 24. - 15:15:37
Válasz #931
Nem elérhető

lue



2009. Július 24. - 15:27:22
Válasz #932
Nem elérhető

Kicsibors



Gyöhetnek a kommentek, ne kíméljetek, mehet a gyalázás, annál jobb lesz a tömegelés  @-o

Mikortól tervezel tömeget növelni?

2009. Július 24. - 17:29:23
Válasz #933
Nem elérhető

God Vazzeg



Gyöhetnek a kommentek, ne kíméljetek, mehet a gyalázás, annál jobb lesz a tömegelés  @-o

Mikortól tervezel tömeget növelni?

Aug végén lesz 1 hét pihi, megyünk vissza balcsira, és szept elejétől kezdem a tömegelést, jó kis erősember formát húzok, persze erő nélkül  ;D

2009. Július 24. - 17:30:17
Válasz #934
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Július 24. - 17:31:33
Válasz #935
Nem elérhető

Cressler


... és még pár...

4. Feszítős, a magyar tenger Poszeidónja  @:-)


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Július 24. - 17:34:31
Válasz #936
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Július 24. - 18:18:07
Válasz #937
Nem elérhető

George


A kar kiemelkedik a képeken, ne edz rá többet :-} ;D

2009. Július 24. - 19:20:40
Válasz #938
Nem elérhető

mushroom


Azon gondolkozom, hogy jó egy diétával ebből a tömegből már ki lehetne faragni egy egész brutál, jól mutató formát. Grat!

2009. Július 24. - 19:36:37
Válasz #939
Nem elérhető

Kicsibors


Nem vagy kicsi God, de azért a tömegnövelésig ebből még le kéne faragni 6-7 kg-t ahhoz, hogy nyugodt szívvel kezdhess neki az újabb gyarapodásnak!
Nem genyóskodni akartam vagy ilyesmi, csak azért az valóban nem mindegy, hogy milyen formáról indítod a következő tömegelést...
Szal hajrá és további sok sikert!  ***))

2009. Július 24. - 20:24:23
Válasz #940
Nem elérhető

God Vazzeg


A kar kiemelkedik a képeken, ne edz rá többet :-} ;D

Most is másodlagos prioritása van a karnak, csak 2-2 gyakorlattal megyek bic-tric-re is  8-) Az oldalsó váll van inkább előtérben, valamit csinálnom kell vele, mert már nem állapot  :-)->

2009. Július 24. - 20:29:11
Válasz #941
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem vagy kicsi God, de azért a tömegnövelésig ebből még le kéne faragni 6-7 kg-t ahhoz, hogy nyugodt szívvel kezdhess neki az újabb gyarapodásnak!
Nem genyóskodni akartam vagy ilyesmi, csak azért az valóban nem mindegy, hogy milyen formáról indítod a következő tömegelést...
Szal hajrá és további sok sikert!  ***))


Igazad van, természetesen nem haragszom, csak én most úgy vagyok vele, mint George, hogy nem célom jelenleg 80kg-os szálkás formát hozni, inkább leszek nagyobb még. Nem versenyzek, nem akarok megfelelni, a formámra próbálok figyelni, de csak a magam szintjéig. Ti versenyzők ezt a formát amit most hozok, még offban se engedhetitek meg magatoknak, és én is pontosan tudom hogy a ti szemetekkel nézve ez nagyon gáz, de mint mondtam, nekem más a célom, meglátjuk magamhoz képest mennyit tudok fejlődni, sajnos makacs genetikám van, de a tudatom még makacsabb  >:D

Ja és hozzáteszem, hogy ez teljesen naturál forma, azért ezt tessék hozzátenni, mert nagyon nem mindegy  /:-)  :-){

2009. Július 24. - 21:08:41
Válasz #942
Nem elérhető

Kicsibors


Nem vagy kicsi God, de azért a tömegnövelésig ebből még le kéne faragni 6-7 kg-t ahhoz, hogy nyugodt szívvel kezdhess neki az újabb gyarapodásnak!
Nem genyóskodni akartam vagy ilyesmi, csak azért az valóban nem mindegy, hogy milyen formáról indítod a következő tömegelést...
Szal hajrá és további sok sikert!  ***))


Igazad van, természetesen nem haragszom, csak én most úgy vagyok vele, mint George, hogy nem célom jelenleg 80kg-os szálkás formát hozni, inkább leszek nagyobb még. Nem versenyzek, nem akarok megfelelni, a formámra próbálok figyelni, de csak a magam szintjéig. Ti versenyzők ezt a formát amit most hozok, még offban se engedhetitek meg magatoknak, és én is pontosan tudom hogy a ti szemetekkel nézve ez nagyon gáz, de mint mondtam, nekem más a célom, meglátjuk magamhoz képest mennyit tudok fejlődni, sajnos makacs genetikám van, de a tudatom még makacsabb  >:D

Ja és hozzáteszem, hogy ez teljesen naturál forma, azért ezt tessék hozzátenni, mert nagyon nem mindegy  /:-)  :-){

Értem. Akkor nálad a méret a lényeg.

2009. Július 24. - 21:16:14
Válasz #943
Nem elérhető

George


sajnos makacs genetikám van

Úgy olvastam először, hogy macska genetikám van ****:))) Szerintem próbáld ki néha a nagyon magas ismétlésszámú oldalemelést - nekem(nem csak nekem, meg nem csak Sztereonak) bejött, egy próbát megér. Fokozatosan hozzá kell szokni, és jó lesz az. Két-három hetente egyszer elfér az edzés végén.

2009. Július 24. - 21:18:17
Válasz #944
Nem elérhető

God Vazzeg


sajnos makacs genetikám van

Úgy olvastam először, hogy macska genetikám van ****:))) Szerintem próbáld ki néha a nagyon magas ismétlésszámú oldalemelést - nekem(nem csak nekem, meg nem csak Sztereonak) bejött, egy próbát megér. Fokozatosan hozzá kell szokni, és jó lesz az. Két-három hetente egyszer elfér az edzés végén.

Rendben, kipróbálom!! Magas az mennyi? 50? Azt hiszem annyi se fog menni elsőre  ***)))