2024. Július 04. - 17:57:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg (ámok)futása a tömegért  (Megtekintve 222990 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Június 22. - 13:45:27
Válasz #900
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok  :-*  #:-)

Ma lábazok egy lájtosat, de addig is az első benyomások: valami van a methyl 1-D-ben, mert a "diéta" ellenére feszül mindenem, libidó az egekben ( ;D), és a derekam se fáj most annyira, ez viszont vízvisszatartást jelez. Mivel ez a cucc tömegeléshez ajánlott, ezért a vizesedés megbocsájtható, a testkompozíciómon már nem tud rontani  ;D Az edzések jól mennek, gyengülés minimális van csak, igaz a CH is csak mérsékelten van elvéve, 200g felett van még.. Kardió nix, egyelőre, próbálom magam rábeszélni futásra, de most épp a szarfos idővel nyugtatom magam  8)

A mérleg egyre kevesebbet mutat, már csak 96kg vagyok, azaz a heti 1kg teljesítve. Hétvégére 95 szeretnék lenni. Kaptam múlt héten több dícséretet is a kinézetemmel kapcsolatban, nagyon jólestek, köszönöm ezúton is őket  :-){ Természetesen szarul nézek ki, csak magammal tudok versenyezni, másnak nincs ilyen hombár teste mint nekem :D

Ha értékelhetőnek (láthatónak) ítélem meg a változásomat, lesznek képek is  ;)

2009. Június 22. - 13:49:13
Válasz #901
Nem elérhető

fastor


God nyugtasson meg a tudat,hogy mindig mikor találkozunk, egyre jobban nézel ki ;) ;-oo-;
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 22. - 14:10:41
Válasz #902
Nem elérhető

tyson


Nyomjad Tesó csak keményen!!!!!! @:-)
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2009. Június 22. - 14:33:50
Válasz #903
Nem elérhető

God Vazzeg


God nyugtasson meg a tudat,hogy mindig mikor találkozunk, egyre jobban nézel ki ;) ;-oo-;

Köszönöm szépen  :-){  ;-oo-;

Tyson: Köszi, megteszem amit tudok  ;-oo-;

2009. Június 22. - 22:18:44
Válasz #904
Nem elérhető

kryboy


Sziasztok köszöntök mindenkit!

Hajrá God full-powerba!
                                             
Énis szedem ezt a Methyl-1 d de még nekem nem dobott úgy semmit se edzéseimen!
Hát kitudja majd pár nap múlva hátha érzek valami hatást!

2009. Június 22. - 23:38:00
Válasz #905
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok köszöntök mindenkit!

Hajrá God full-powerba!
                                             
Énis szedem ezt a Methyl-1 d de még nekem nem dobott úgy semmit se edzéseimen!
Hát kitudja majd pár nap múlva hátha érzek valami hatást!


Köszi  ****:)))))) Eddig határozottan rendben van a cucc, nem akarom elkiabálni, meglátjuk mi lesz a végére. Az "érzés" legalábbis megvan amit vártam  8)

2009. Június 23. - 08:09:34
Válasz #906
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok köszöntök mindenkit!

Hajrá God full-powerba!
                                             
Énis szedem ezt a Methyl-1 d de még nekem nem dobott úgy semmit se edzéseimen!
Hát kitudja majd pár nap múlva hátha érzek valami hatást!


Köszi  ****:)))))) Eddig határozottan rendben van a cucc, nem akarom elkiabálni, meglátjuk mi lesz a végére. Az "érzés" legalábbis megvan amit vártam  8)
" MÁ' megin' áll a faszooom!! "
http://www.youtube.com/watch?v=UVVxO_e7i8U (nem találtam jobb minőségben  :angry: )
 ****:))) ****:))) ****:)))

Nem erre gondoltam, de ez is benne van  ;D

2009. Június 25. - 11:46:36
Válasz #907
Nem elérhető

God Vazzeg


Már harmadszorra fordul elő velem, így beírom az észrevételem: nemtom mitől van, de napközben spontán bedurran egyes testrészem, most pl a karjaim, itt a gép előtt :D Valamelyik nap szintén a karom durrant be, előtte a hátam, úgy, hogy nem is edzettem rá napok óta  ;D Tetszik  8)

2009. Június 25. - 12:02:57
Válasz #908
Nem elérhető

George


Már harmadszorra fordul elő velem, így beírom az észrevételem: nemtom mitől van, de napközben spontán bedurran egyes testrészem, most pl a karjaim, itt a gép előtt :D Valamelyik nap szintén a karom durrant be, előtte a hátam, úgy, hogy nem is edzettem rá napok óta  ;D Tetszik  8)
Nekem járás közben szokott állandóan a bal hátsóváll, bal tricepsz páros "bedurranni", na nem olyan komolyan mint edzésen, csak érzem, hogy van valami :D De ebből az ülve bedurrantós cuccból adhatnál 8-}

2009. Június 25. - 13:23:29
Válasz #909
Nem elérhető

God Vazzeg


Már harmadszorra fordul elő velem, így beírom az észrevételem: nemtom mitől van, de napközben spontán bedurran egyes testrészem, most pl a karjaim, itt a gép előtt :D Valamelyik nap szintén a karom durrant be, előtte a hátam, úgy, hogy nem is edzettem rá napok óta  ;D Tetszik  8)
Nekem járás közben szokott állandóan a bal hátsóváll, bal tricepsz páros "bedurranni", na nem olyan komolyan mint edzésen, csak érzem, hogy van valami :D De ebből az ülve bedurrantós cuccból adhatnál 8-}

Az épp most próbált cucctól lehet  ;D

2009. Július 07. - 21:21:22
Válasz #910
Nem elérhető

God Vazzeg


Ígértem a white partyról képeket, aki szemfüles, az ebben a galériában megtalálhat:
http://www.luminel.hu/index.php?module=Gallery_pro&slide=true&group=61&maingroup=55

Nem voltunk szomjasak 2 üveg pálinka után  ***  ;D

2009. Július 07. - 21:34:35
Válasz #911
Nem elérhető

FirstLady


csaknem?

Van nagyobb-jobban látható is, csak azt nem mertem :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 07. - 21:36:43
Válasz #912
Nem elérhető

God Vazzeg


csaknem?

Van nagyobb-jobban látható is, csak azt nem mertem :D

Dede, itt épp már "csak" jégeralma volt a menü  ;D Volt vagy 40 fok, azért izzadtunk mint a ló  8-)

2009. Július 07. - 21:37:14
Válasz #913
Nem elérhető

FirstLady


csaknem?

Van nagyobb-jobban látható is, csak azt nem mertem :D

Dede, itt épp már "csak" jégeralma volt a menü  ;D Volt vagy 40 fok, azért izzadtunk mint a ló  8-)
Meg az aerob mozgás miatt ****:)))

...mondjuk nem sok vájt volt a vájpartin ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 07. - 21:39:19
Válasz #914
Nem elérhető

God Vazzeg


csaknem?

Van nagyobb-jobban látható is, csak azt nem mertem :D

Dede, itt épp már "csak" jégeralma volt a menü  ;D Volt vagy 40 fok, azért izzadtunk mint a ló  8-)
Meg az aerob mozgás miatt ****:)))

...mondjuk nem sok vájt volt a vájpartin ****:)))

Nézd meg újra a képeket..  8) Sokan fehérben voltak, ami megérte, mert akkor ingyé volt a belépő  :P Bár ez nekünk mindegy  O0