2024. Július 07. - 11:05:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg (ámok)futása a tömegért  (Megtekintve 223178 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Április 29. - 21:40:05
Válasz #870
Nem elérhető

God Vazzeg


God: Adatokat es kepeket kerunk!!!

God egyelőre nem is edz, mert arra sincs ideje hogy egyen normálisan, úgyhogy most pár hét csoffadás lesz. Nagyon összejöttek a dolgaim, de nem akarok negatívkodni, összeszedem magam, és megint lesz hajrá  @:-)

2009. Május 03. - 13:31:30
Válasz #871
Nem elérhető

God Vazzeg


Jövő hétre tervezek némi lájtos edzést, ha időm kiadja akkor odateszem magam.. Derekam rendetlenkedik, amúgy minden ok, majd jelentkezem  @:-)

2009. Május 03. - 15:16:38
Válasz #872
Nem elérhető

H. Laci


#:-)

Itt vagyok. Mostanában hanyagoltam a topikomat, ez csak azért van, mert nincs mit írnom. Semmi kiemelkedő nem történt a fizikumommal. Sajnos toporgok. Bár ez sem igaz így, mert aki ismer, az észreveheti, hogy jelenleg akkora vagyok mint tavaly a 105kg mellé, de most csak 100-101 vagyok! A derékméret sokkal jobb most, és erőben is elég jól állok, persze ez szigorúan magamhoz képest.

Most viszont taktikát váltok, kaptam tippeket, hogy hogyan tudnám még komolyabbra venni a méreteket, így mától új szisztéma szerint edzek. Hátha növök még egy picit, szigorúan izomba, ofkorsz. A CH alacsonyan van tartva, ennek köszönhető ez a minőségi ugrás.

Pár héten belül beszámolok, hogy mi is volt ez a tipp, és hogy vezettet-e eredményre, egyelőre nem publik, ha nem baj, mert szerintem hülyeség. De egy próbát megér, mert nagy ember adta  ;D
????...

2009. Május 26. - 11:06:13
Válasz #873
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok

Jelentkezek kis helyzetjelentéssel:
A nagy melegre való tekintettel meg a strandszezon miatt egy nagyon lájtos diétába kezdek, ami nem is diéta lesz, hanem csak "diéta" és inkább a formálódás lesz a cél... Jelenleg dolgozok rajta, hogy lassan a fehérjét az egekbe emeljem, és megnézzem mit tolerál a szervezetem, de közben a CH-t csak minimálisan veszem vissza. Szóval lehet hogy a mérleg még felfele is fog menni először  ;D

Ez a kis akcióm egyelőre pár hétig biztos hogy kémia mentes lesz, utána a methyl 1-D lesz bevetve, némi GH fokozóval, és NO fokozóval, a magas fehérje bevitel jótékony hatással lesz a hatására, reményeim szerint. 

Az edzések intenzitása a plafonon, de már most érzek némi gyengülést, ezt betudom a melegnek (tetőtérben van a terem  ˝=/ ) illetve egyéb más dolgoknak  o:) A regenerálódásom is elég fos volt, most kezd már helyreállni, lassan talán ember formám lesz. 100-102kg közt ingázok, olyan 90-92kg-ig engedem le a súlyom, de szeretném inkább 95 felett tartani, mert tavaly nagyon elfogytam  8)

Ha kérdés van, hajrá!

2009. Május 26. - 11:52:22
Válasz #874
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2009. Május 26. - 11:54:16
Válasz #875
Nem elérhető

FirstLady


jó ez a fotó God  ****:))))))
végre nem az egykaros, tükörbőlfotózós 8-) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 26. - 11:56:23
Válasz #876
Nem elérhető

George


jó ez a fotó God  ****:))))))
végre nem az egykaros, tükörbőlfotózós 8-) ****:)))
Persze, neked úgy nem menne, mert túl sok mindenre kell figyelni ))=/ ;D

2009. Május 26. - 11:57:27
Válasz #877
Nem elérhető

FirstLady


jó ez a fotó God  ****:))))))
végre nem az egykaros, tükörbőlfotózós 8-) ****:)))
Persze, neked úgy nem menne, mert túl sok mindenre kell figyelni ))=/ ;D
Jóvan, nem kell mindig lebuktatni ***)))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 26. - 11:59:16
Válasz #878
Nem elérhető

George


Amúgy végre hallunk már valamit God ::) 8-) Látszik a képeken a hegyomlás, csak a hangja nem hallatszik :D

2009. Május 26. - 12:18:44
Válasz #879
Nem elérhető

God Vazzeg


Amúgy végre hallunk már valamit God ::) 8-) Látszik a képeken a hegyomlás, csak a hangja nem hallatszik :D

Köszi, magamhoz képest meg vagyok elégedve a dolgokkal, most az utóbbi pár hétben kicsit zsírosodtam, de ennek oka van  8) Meglátjuk mit tudok belőle kihozni, annyira nem zavar a forma, ha nem nagyon változik, csak kicsit tónusosabb leszek, már rendben van. Nyárra maradok így, fókajelmez lesz talira is, aztán őszre kicsit rátömegelünk még, hogy kiérdemeljem a Michelin titulust  8-)

2009. Május 26. - 12:26:00
Válasz #880
Nem elérhető

George


A lényeg, hogy te elégedett legyél a dologgal, és összejöjjön amit kitűzöl magad elé ;) ;-oo-;

2009. Május 26. - 12:29:38
Válasz #881
Nem elérhető

God Vazzeg


A lényeg, hogy te elégedett legyél a dologgal, és összejöjjön amit kitűzöl magad elé ;) ;-oo-;

Bírom hogy mindig ilyen pozitív vagy, nekem ez erőt ad! Csak így tovább!  ;-oo-;  @:-)

2009. Május 26. - 12:33:32
Válasz #882
Nem elérhető

George


A lényeg, hogy te elégedett legyél a dologgal, és összejöjjön amit kitűzöl magad elé ;) ;-oo-;

Bírom hogy mindig ilyen pozitív vagy, nekem ez erőt ad! Csak így tovább!  ;-oo-;  @:-)
Én mindig pozitív ;D >:D Csak azt látom, hogy ha nagyon akarok valamit, akkor úgyis elérem :D Ha nekem ez így megy, akkor másnak is működik ::)

2009. Május 26. - 12:34:51
Válasz #883
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A lényeg, hogy te elégedett legyél a dologgal, és összejöjjön amit kitűzöl magad elé ;) ;-oo-;

Bírom hogy mindig ilyen pozitív vagy, nekem ez erőt ad! Csak így tovább!  ;-oo-;  @:-)

George a földön jár  ;)

2009. Május 26. - 13:03:19
Válasz #884
Nem elérhető

God Vazzeg


A lényeg, hogy te elégedett legyél a dologgal, és összejöjjön amit kitűzöl magad elé ;) ;-oo-;

Bírom hogy mindig ilyen pozitív vagy, nekem ez erőt ad! Csak így tovább!  ;-oo-;  @:-)
Én mindig pozitív ;D >:D Csak azt látom, hogy ha nagyon akarok valamit, akkor úgyis elérem :D Ha nekem ez így megy, akkor másnak is működik ::)

Én meg azt látom, hogy amihez nyúlok az szopás  ;D De hidd el, erőt ad, és energiát merítek mindig belőle, van hogy leülök, de mindig felállok! Csakazértis...  :-/--  8)