2024. Június 28. - 07:05:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg (ámok)futása a tömegért  (Megtekintve 222796 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Augusztus 21. - 14:57:43
Válasz #975
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok

Nem akarok más topikokat terhelni a fasságommal, ezért itt kérdezem meg. Egy cikkben olvastam hogy akinek a has alsó részén, illetve a köldöknél gyülemlik fel a makacs zsír, azoknál inzulin érzéketlenség, illetve kortizol probléma lehetséges a háttérben. Ehhez kérnék segítséget, hogy mivel lehet az inzulin rezisztenciát javítani, krómot és cinket fogyasztok külön is. Amit olvastam eddig, hogy a halolaj illetve más omega3 tartalmú kiegészítő jó lehet..

Ha tudtok még mást is ajánlani, ne tartsátok vissza  ;-oo-;

Ha nem akarsz belemenni a gyógynövényesdibe,meg  krómalfaliponsavvandáiumésatöbbi-be, ( Egy cd-nyi antidiabetes növényt gyűjtöttünk ki pár éve ) akkor egyrészt a legegyszerűbb módszer a fahéj. Finom is...talán használ is. Nekem jóvót.  ****:))))))

Imádom a fahéjt!! Kipróbálom mindenképp!  ****:))))))

2009. Augusztus 21. - 15:05:11
Válasz #976
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sziasztok

Nem akarok más topikokat terhelni a fasságommal, ezért itt kérdezem meg. Egy cikkben olvastam hogy akinek a has alsó részén, illetve a köldöknél gyülemlik fel a makacs zsír, azoknál inzulin érzéketlenség, illetve kortizol probléma lehetséges a háttérben. Ehhez kérnék segítséget, hogy mivel lehet az inzulin rezisztenciát javítani, krómot és cinket fogyasztok külön is. Amit olvastam eddig, hogy a halolaj illetve más omega3 tartalmú kiegészítő jó lehet..

Ha tudtok még mást is ajánlani, ne tartsátok vissza  ;-oo-;

Ha nem akarsz belemenni a gyógynövényesdibe,meg  krómalfaliponsavvandáiumésatöbbi-be, ( Egy cd-nyi antidiabetes növényt gyűjtöttünk ki pár éve ) akkor egyrészt a legegyszerűbb módszer a fahéj. Finom is...talán használ is. Nekem jóvót.  ****:))))))

Imádom a fahéjt!! Kipróbálom mindenképp!  ****:))))))

Együnk fűnyíróembert ( Jeff Fahey ) !  !+"%

2009. Augusztus 21. - 15:13:21
Válasz #977
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok

Nem akarok más topikokat terhelni a fasságommal, ezért itt kérdezem meg. Egy cikkben olvastam hogy akinek a has alsó részén, illetve a köldöknél gyülemlik fel a makacs zsír, azoknál inzulin érzéketlenség, illetve kortizol probléma lehetséges a háttérben. Ehhez kérnék segítséget, hogy mivel lehet az inzulin rezisztenciát javítani, krómot és cinket fogyasztok külön is. Amit olvastam eddig, hogy a halolaj illetve más omega3 tartalmú kiegészítő jó lehet..

Ha tudtok még mást is ajánlani, ne tartsátok vissza  ;-oo-;

Ha nem akarsz belemenni a gyógynövényesdibe,meg  krómalfaliponsavvandáiumésatöbbi-be, ( Egy cd-nyi antidiabetes növényt gyűjtöttünk ki pár éve ) akkor egyrészt a legegyszerűbb módszer a fahéj. Finom is...talán használ is. Nekem jóvót.  ****:))))))

Imádom a fahéjt!! Kipróbálom mindenképp!  ****:))))))

Együnk fűnyíróembert ( Jeff Fahey ) !  !+"%

 !+"%  :D

2009. Augusztus 23. - 22:26:19
Válasz #978
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Holnap reggel indulunk balcsira, nem leszek elérhető egy hétig  ;D Úgy terveztem hogy most kihagyás lesz, de egy kedves itteni fórumtárs elinvitált edzésre, szóval lehet hogy összedobunk valamit  ::) Ha igen, csinálok képeket is, ha el nem felejtem  8)

Pá mindenkinek, jövő vasárnap este leszek leghamarabb  @:-)

2009. Augusztus 23. - 22:35:39
Válasz #979
Nem elérhető

Yeti


Sziasztok!

Holnap reggel indulunk balcsira, nem leszek elérhető egy hétig  ;D Úgy terveztem hogy most kihagyás lesz, de egy kedves itteni fórumtárs elinvitált edzésre, szóval lehet hogy összedobunk valamit  ::) Ha igen, csinálok képeket is, ha el nem felejtem  8)

Pá mindenkinek, jövő vasárnap este leszek leghamarabb  @:-)
Ha Balatonlellére vetődnél, áll még a  ;-oo-; azaz az invitálás egy bambira. Fehérje van nálam, sör meg van a presszóban.
Jah, elérhetőségem péntekig a Hotel Lellében secu.  8-)
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Augusztus 24. - 07:12:55
Válasz #980
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Holnap reggel indulunk balcsira, nem leszek elérhető egy hétig  ;D Úgy terveztem hogy most kihagyás lesz, de egy kedves itteni fórumtárs elinvitált edzésre, szóval lehet hogy összedobunk valamit  ::) Ha igen, csinálok képeket is, ha el nem felejtem  8)

Pá mindenkinek, jövő vasárnap este leszek leghamarabb  @:-)
Ha Balatonlellére vetődnél, áll még a  ;-oo-; azaz az invitálás egy bambira. Fehérje van nálam, sör meg van a presszóban.
Jah, elérhetőségem péntekig a Hotel Lellében secu.  8-)

Kicsi a valószínűsége, de ha oda vetődünk, megkereslek  /:-)  ;D

2009. Augusztus 24. - 09:06:44
Válasz #981
Nem elérhető

Yeti


Kicsi a valószínűsége, de ha oda vetődünk, megkereslek  /:-)  ;D
Jó pihenést, és "tömegelj" rendesen!  =/+'  ;-oo-;
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Augusztus 29. - 18:00:07
Válasz #982
Nem elérhető

God Vazzeg


Megjöttem később írok majd, volt edzés, olyanokat láttam hogy húúú  /:-) Vannak képek is  @-o

2009. Augusztus 29. - 18:49:19
Válasz #983
Nem elérhető

Joel


Train Hard!
Blood And Guts

2009. Augusztus 29. - 18:50:09
Válasz #984
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2009. Augusztus 29. - 18:50:58
Válasz #985
Nem elérhető

Joel


Train Hard!
Blood And Guts

2009. Augusztus 29. - 18:53:33
Válasz #986
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ezt miből sejtetted? ****:)))

Hosszas töprengés után valahogy kikalkuláltam, hogy God-ék Révfülöpön szoktak nyaralni...onnan meg talán Tapolca van legközelebb, ahol lehet edzeni.  ;D Meg olyanokat látott, hogy idézem..."húúú"...akkor lehet, hogy te is ott voltál.  ;D

2009. Augusztus 29. - 18:57:19
Válasz #987
Nem elérhető

Joel


Ott voltam,bár nem tudom mit látott?! ;) ;D
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Augusztus 29. - 19:03:43
Válasz #988
Nem elérhető

sasa


Ott voltam,bár nem tudom mit látott?! ;) ;D
Biztos betévedt a női öltözőbe. ;D

2009. Augusztus 29. - 19:34:08
Válasz #989
Nem elérhető

God Vazzeg


Üdv a forumon Vazzeg!

Csak nem Tapolcán volt az edzés?  =/+'

Dede, Tapolcán volt az edzés, a Lukács Béla termében, jó kis terem, és barátként üdvözölt mindenki, köszönöm szépen ezúton is  :-){

Joel: többek közt a te formád volt az egyik, amit érdekes volt így felkészülés közben látni, nagyon odabasz  ****:))))))

Sasa: jaja, betévedtem, mert az asszonyt kerestem  o:)