2024. Június 30. - 17:17:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg (ámok)futása a tömegért  (Megtekintve 222851 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Július 24. - 21:19:49
Válasz #945
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem vagy kicsi God, de azért a tömegnövelésig ebből még le kéne faragni 6-7 kg-t ahhoz, hogy nyugodt szívvel kezdhess neki az újabb gyarapodásnak!
Nem genyóskodni akartam vagy ilyesmi, csak azért az valóban nem mindegy, hogy milyen formáról indítod a következő tömegelést...
Szal hajrá és további sok sikert!  ***))


Igazad van, természetesen nem haragszom, csak én most úgy vagyok vele, mint George, hogy nem célom jelenleg 80kg-os szálkás formát hozni, inkább leszek nagyobb még. Nem versenyzek, nem akarok megfelelni, a formámra próbálok figyelni, de csak a magam szintjéig. Ti versenyzők ezt a formát amit most hozok, még offban se engedhetitek meg magatoknak, és én is pontosan tudom hogy a ti szemetekkel nézve ez nagyon gáz, de mint mondtam, nekem más a célom, meglátjuk magamhoz képest mennyit tudok fejlődni, sajnos makacs genetikám van, de a tudatom még makacsabb  >:D

Ja és hozzáteszem, hogy ez teljesen naturál forma, azért ezt tessék hozzátenni, mert nagyon nem mindegy  /:-)  :-){

Értem. Akkor nálad a méret a lényeg.

Ez így nem egészen igaz, mondjuk úgy, hogy nincs annyi "egzisztenciám" hogy ezzel a genetikával egy jó formát fenntartsak, viszont ha fosul nézek ki, legyek nagy fos, bizonyos okokból ez nekem előnyösebb  ;D

2009. Július 24. - 21:20:57
Válasz #946
Nem elérhető

George


sajnos makacs genetikám van

Úgy olvastam először, hogy macska genetikám van ****:))) Szerintem próbáld ki néha a nagyon magas ismétlésszámú oldalemelést - nekem(nem csak nekem, meg nem csak Sztereonak) bejött, egy próbát megér. Fokozatosan hozzá kell szokni, és jó lesz az. Két-három hetente egyszer elfér az edzés végén.

Rendben, kipróbálom!! Magas az mennyi? 50? Azt hiszem annyi se fog menni elsőre  ***)))
Amennyi megy, a cél legyen először 30, 50, aztán fokozatosan 100 felé. Egy sorozat elég ebből.

2009. Július 24. - 21:21:47
Válasz #947
Nem elérhető

God Vazzeg


sajnos makacs genetikám van

Úgy olvastam először, hogy macska genetikám van ****:))) Szerintem próbáld ki néha a nagyon magas ismétlésszámú oldalemelést - nekem(nem csak nekem, meg nem csak Sztereonak) bejött, egy próbát megér. Fokozatosan hozzá kell szokni, és jó lesz az. Két-három hetente egyszer elfér az edzés végén.

Rendben, kipróbálom!! Magas az mennyi? 50? Azt hiszem annyi se fog menni elsőre  ***)))
Amennyi megy, a cél legyen először 30, 50, aztán fokozatosan 100 felé. Egy sorozat elég ebből.

Ja hogy 1 sorozat? Ok!  @:-)

2009. Július 24. - 21:22:39
Válasz #948
Nem elérhető

George


sajnos makacs genetikám van

Úgy olvastam először, hogy macska genetikám van ****:))) Szerintem próbáld ki néha a nagyon magas ismétlésszámú oldalemelést - nekem(nem csak nekem, meg nem csak Sztereonak) bejött, egy próbát megér. Fokozatosan hozzá kell szokni, és jó lesz az. Két-három hetente egyszer elfér az edzés végén.

Rendben, kipróbálom!! Magas az mennyi? 50? Azt hiszem annyi se fog menni elsőre  ***)))
Amennyi megy, a cél legyen először 30, 50, aztán fokozatosan 100 felé. Egy sorozat elég ebből.

Ja hogy 1 sorozat? Ok!  @:-)
Mondom, szigorúan az edzés végén 8-} Elég lesz egy is ebből, majd érzed >:D

2009. Július 24. - 21:23:32
Válasz #949
Nem elérhető

God Vazzeg


sajnos makacs genetikám van

Úgy olvastam először, hogy macska genetikám van ****:))) Szerintem próbáld ki néha a nagyon magas ismétlésszámú oldalemelést - nekem(nem csak nekem, meg nem csak Sztereonak) bejött, egy próbát megér. Fokozatosan hozzá kell szokni, és jó lesz az. Két-három hetente egyszer elfér az edzés végén.

Rendben, kipróbálom!! Magas az mennyi? 50? Azt hiszem annyi se fog menni elsőre  ***)))
Amennyi megy, a cél legyen először 30, 50, aztán fokozatosan 100 felé. Egy sorozat elég ebből.

Ja hogy 1 sorozat? Ok!  @:-)
Mondom, szigorúan az edzés végén 8-} Elég lesz egy is ebből, majd érzed >:D

Adást vettem, köszöntem  /:-)  :-){

2009. Július 24. - 21:29:22
Válasz #950
Nem elérhető

Kicsibors


sajnos makacs genetikám van

Úgy olvastam először, hogy macska genetikám van ****:))) Szerintem próbáld ki néha a nagyon magas ismétlésszámú oldalemelést - nekem(nem csak nekem, meg nem csak Sztereonak) bejött, egy próbát megér. Fokozatosan hozzá kell szokni, és jó lesz az. Két-három hetente egyszer elfér az edzés végén.

Rendben, kipróbálom!! Magas az mennyi? 50? Azt hiszem annyi se fog menni elsőre  ***)))
Amennyi megy, a cél legyen először 30, 50, aztán fokozatosan 100 felé. Egy sorozat elég ebből.

Ja hogy 1 sorozat? Ok!  @:-)
Mondom, szigorúan az edzés végén 8-} Elég lesz egy is ebből, majd érzed >:D

Mivel a vállam kalap fos, majd én is megpróbálkozom ezzel valamikor!  ****:))))))

2009. Július 24. - 21:52:16
Válasz #951
Nem elérhető

God Vazzeg


sajnos makacs genetikám van

Úgy olvastam először, hogy macska genetikám van ****:))) Szerintem próbáld ki néha a nagyon magas ismétlésszámú oldalemelést - nekem(nem csak nekem, meg nem csak Sztereonak) bejött, egy próbát megér. Fokozatosan hozzá kell szokni, és jó lesz az. Két-három hetente egyszer elfér az edzés végén.

Rendben, kipróbálom!! Magas az mennyi? 50? Azt hiszem annyi se fog menni elsőre  ***)))
Amennyi megy, a cél legyen először 30, 50, aztán fokozatosan 100 felé. Egy sorozat elég ebből.

Ja hogy 1 sorozat? Ok!  @:-)
Mondom, szigorúan az edzés végén 8-} Elég lesz egy is ebből, majd érzed >:D

Mivel a vállam kalap fos, majd én is megpróbálkozom ezzel valamikor!  ****:))))))

 ****:))))))

2009. Augusztus 17. - 12:37:44
Válasz #952
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok

Mostanában nem nagyon írtam ide, és már nem is nagyon fogok. Egy kis összegzést mégis megejtek a 2008 szeptemberétől 2009 májusáig tartó tömegelésről. Mint tudjátok nagy tervek voltak, kilókban és méretekben is, amiből a végére nagyon szerény eredmény született. Az ember minél előrébb tart ebben a sportban, annál nehezebb eredményt elérnie, főleg látványost. De ezt úgyis tudjátok.. És magyarázkodni se akarok, a genetikai potenciálom messze nincs még kiaknázva. Gyakorlatilag 2-3kg izom meglátásom szerint ami feljött ez idő alatt, ezt abból próbálom kikövetkeztetni, hogy sokkal jobb az összkép most ugyanazon súlynál, mint tavaly. Illetve a derékméretem is sokkal jobb most. Természetesen még így is disznó kategória vagyok testépítő szemmel, de ez engem cseppet sem zavar, nem ez a célom vele. Ezért idén nem hallgatok senkire, és visszatérek a régi jó kis tömegelési szokásomra: MINDENT BELE  >:D És még annál is többet!

Tavaly sajnos megpróbáltam azt amit a múlt évben is: minőségi tömegelést csinálni. Nekem ez valamiért nem megy. Már 2. évben bizonyítottam magamnak, hogy ezzel a módszerrel én csak egy helyben topogok. Igazi fos genetikám van, ha kicsit több CH megy, egyből hízok mint a disznó. Ám legyen, ha ez annak a feltétele, hogy túlkompenzáljak, és tudjon a testem végre izmot építeni.

Valószínűleg a hozzáállásommal nem leszek túl népszerű itt, de vállalom, akinek nem tetszik a filozófiám, kérem ignoráljon inkább  ;D

Még rakok majd be képeket valószínűleg ezen a héten, utána jövő héten még utoljára nyaralás, és szept. elejétől ereszd el a hajam..  @:-) Új topikot fogok nyitni az edzés naplók részben, ha a moderátorok engedik ezt nekem, ott figyelhetitek majd a próbálkozásaimat  8)

Amit ígérhetek: kajamennyiségben, erőben és méretekben (főleg deréktájon :D) nem lesz hiány, várok mindenkit sok szeretettel ide is, és majd oda is, kötetlen beszólogatós, vélemény nyilvánítós, egymástól tanulós témában  :-){

2009. Augusztus 17. - 12:46:21
Válasz #953
Nem elérhető

George



2009. Augusztus 17. - 12:49:51
Válasz #954
Nem elérhető

hopika


Jó lesz ez az ősz Łł=

Persze mert mindenki tömegelni fog mi...Én maradok egyedül sukár csávó... !+"% !+"% !+"%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Augusztus 17. - 13:06:28
Válasz #955
Nem elérhető

H. Laci


Na, erre én is kiváncsi leszek. Mármint az edzésekre.  @:-) @:-) @:-) @:-) @:-)
Bár lehet én kecskeméten fogok edzeni, de ez egyáltalán nem biztos.  :-}

2009. Augusztus 17. - 13:08:22
Válasz #956
Nem elérhető

Gababoy


"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Augusztus 17. - 13:23:11
Válasz #957
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszi srácok, ha már magas nem lehetek, legyek széles  ****:)))))) Nameg vastag  :-)-  @-o

2009. Augusztus 18. - 23:15:51
Válasz #958
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok  O0

Az idei diéta végére ért, ígértem kisebb beszámolót, ez lesz az. Nagy feneket nem akarok keríteni neki, a diéta csak lájtos kivitelű volt, a CH nem ment 100g alá, viszont volt benne kardió (futás) ami nálam újdonság  ;D Mivel kémia mentes volt a dolog, nem vártam nagy csodát, nem is kellett csalódnom. A fosch genetikám adta az ívet, amikor a vállam már eres, akkor még a hasam alján reng a háj.. Jeah!  :D Ha erre kitaláltok valamit azonnal osszátok meg velem  8)

Ígértem képeket, természetesen nem maradnak el, jöhetnek a kritikák  ;D  >:D Innen kezdem a tömegelési fázist, meglátjuk mit tudok összehozni  o:)

Ja és azért ma lettek a képek csinálva, mert ezen a héten már nincs terem nyitva nálunk, jövő hét meg nyaralás, pihi, a forma elmegy a francba  ;D

Ami adatot tudok:
Súly 94,5kg
Kar 46cm
Derék 92cm
Étvágy nagy, haj rövid, pöcsöm kicsi  ;D

A következő tömegelési fázisnak szeptember elején nyitom a topikot, ha a modik beleegyeznek, ugyanakkor ezt zárom majd, addig jöhet a FIKA!  @:-)

2009. Augusztus 18. - 23:23:42
Válasz #959
Nem elérhető

fastor


te god neked jött a vállad!
legalábbis én úgylátom
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó