2024. Július 02. - 14:59:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg (ámok)futása a tömegért  (Megtekintve 222908 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Július 07. - 21:41:08
Válasz #915
Nem elérhető

FirstLady


csaknem?

Van nagyobb-jobban látható is, csak azt nem mertem :D

Dede, itt épp már "csak" jégeralma volt a menü  ;D Volt vagy 40 fok, azért izzadtunk mint a ló  8-)
Meg az aerob mozgás miatt ****:)))

...mondjuk nem sok vájt volt a vájpartin ****:)))

Nézd meg újra a képeket..  8) Sokan fehérben voltak, ami megérte, mert akkor ingyé volt a belépő  :P Bár ez nekünk mindegy  O0
A kedvencem a 2 félmeztelen 15 éves vertikálisgiliszta ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 07. - 21:48:40
Válasz #916
Nem elérhető

God Vazzeg


csaknem?

Van nagyobb-jobban látható is, csak azt nem mertem :D

Dede, itt épp már "csak" jégeralma volt a menü  ;D Volt vagy 40 fok, azért izzadtunk mint a ló  8-)
Meg az aerob mozgás miatt ****:)))

...mondjuk nem sok vájt volt a vájpartin ****:)))

Nézd meg újra a képeket..  8) Sokan fehérben voltak, ami megérte, mert akkor ingyé volt a belépő  :P Bár ez nekünk mindegy  O0
A kedvencem a 2 félmeztelen 15 éves vertikálisgiliszta ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Az egyik tavasszal már elkezdett edzeni, de mostanában nem látom, biztos úgy gondolja már rendben van a dolog  ;D

2009. Július 07. - 21:50:20
Válasz #917
Nem elérhető

H. Laci


Ígértem a white partyról képeket, aki szemfüles, az ebben a galériában megtalálhat:
http://www.luminel.hu/index.php?module=Gallery_pro&slide=true&group=61&maingroup=55

Nem voltunk szomjasak 2 üveg pálinka után  ***  ;D
http://www.luminel.hu/index.php?module=Gallery_pro&slide=true&group=61&maingroup=55
 ****:))) ****:))) ****:)))


én erre nem mondok semmit Ledy   ;D
asszem őt csapták ki a teremből mert nem fizette a havi 1800ft-os terem bérletet

2009. Július 07. - 22:04:17
Válasz #918
Nem elérhető

H. Laci


bocs,most látom szar a link  :-Đ  :-Đ
mind1  :angry:

2009. Július 12. - 14:39:08
Válasz #919
Nem elérhető

God Vazzeg


Diéta 5. hete fog kezdődni jövő héten, csináltam is egy fos képet, a jelenlegi 95kg-omról. Úszógumi jelentősen csökkent, közérzet javult. De ami ennél fontosabb: iszonyat sok pozitív visszajelzést kapok, és úgy érzem, ez nekem nagyon sokat számít hogy folytassam a diétát.. Méreteim már most is jelentősen csökkentek (nem mind :D) de azt mondják, nem látszik, mert egész máshogy festek így, és ez így jobb. Nekem annyira nem tetszik, a has rész se olyan mint kellene, de már alakul. Meglátjuk mire lesz elég. Ja és ez naturál forma  8-)

2009. Július 12. - 14:40:07
Válasz #920
Nem elérhető

fastor


Diéta 5. hete fog kezdődni jövő héten, csináltam is egy fos képet, a jelenlegi 95kg-omról. Úszógumi jelentősen csökkent, közérzet javult. De ami ennél fontosabb: iszonyat sok pozitív visszajelzést kapok, és úgy érzem, ez nekem nagyon sokat számít hogy folytassam a diétát.. Méreteim már most is jelentősen csökkentek (nem mind :D) de azt mondják, nem látszik, mert egész máshogy festek így, és ez így jobb. Nekem annyira nem tetszik, a has rész se olyan mint kellene, de már alakul. Meglátjuk mire lesz elég. Ja és ez naturál forma  8-)
lassan emberi formád lessz ;D
jóaz ****:))))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 12. - 14:41:44
Válasz #921
Nem elérhető

God Vazzeg


Diéta 5. hete fog kezdődni jövő héten, csináltam is egy fos képet, a jelenlegi 95kg-omról. Úszógumi jelentősen csökkent, közérzet javult. De ami ennél fontosabb: iszonyat sok pozitív visszajelzést kapok, és úgy érzem, ez nekem nagyon sokat számít hogy folytassam a diétát.. Méreteim már most is jelentősen csökkentek (nem mind :D) de azt mondják, nem látszik, mert egész máshogy festek így, és ez így jobb. Nekem annyira nem tetszik, a has rész se olyan mint kellene, de már alakul. Meglátjuk mire lesz elég. Ja és ez naturál forma  8-)
lassan emberi formád lessz ;D
jóaz ****:))))))

Mindegy, csak Fastor forma ne legyek  ))=/  ****:)))

2009. Július 12. - 14:45:18
Válasz #922
Nem elérhető

fastor


Diéta 5. hete fog kezdődni jövő héten, csináltam is egy fos képet, a jelenlegi 95kg-omról. Úszógumi jelentősen csökkent, közérzet javult. De ami ennél fontosabb: iszonyat sok pozitív visszajelzést kapok, és úgy érzem, ez nekem nagyon sokat számít hogy folytassam a diétát.. Méreteim már most is jelentősen csökkentek (nem mind :D) de azt mondják, nem látszik, mert egész máshogy festek így, és ez így jobb. Nekem annyira nem tetszik, a has rész se olyan mint kellene, de már alakul. Meglátjuk mire lesz elég. Ja és ez naturál forma  8-)
lassan emberi formád lessz ;D
jóaz ****:))))))

Mindegy, csak Fastor forma ne legyek  ))=/  ****:)))
túl jó lennél már mi? !+"% ****:)))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 12. - 14:46:26
Válasz #923
Nem elérhető

God Vazzeg


Diéta 5. hete fog kezdődni jövő héten, csináltam is egy fos képet, a jelenlegi 95kg-omról. Úszógumi jelentősen csökkent, közérzet javult. De ami ennél fontosabb: iszonyat sok pozitív visszajelzést kapok, és úgy érzem, ez nekem nagyon sokat számít hogy folytassam a diétát.. Méreteim már most is jelentősen csökkentek (nem mind :D) de azt mondják, nem látszik, mert egész máshogy festek így, és ez így jobb. Nekem annyira nem tetszik, a has rész se olyan mint kellene, de már alakul. Meglátjuk mire lesz elég. Ja és ez naturál forma  8-)
lassan emberi formád lessz ;D
jóaz ****:))))))

Mindegy, csak Fastor forma ne legyek  ))=/  ****:)))
túl jó lennél már mi? !+"% ****:)))

Hát persze  ****) Túl szálkás  **:))))*  ;)

2009. Július 12. - 14:56:04
Válasz #924
Nem elérhető

Kicsibors


Diéta 5. hete fog kezdődni jövő héten, csináltam is egy fos képet, a jelenlegi 95kg-omról. Úszógumi jelentősen csökkent, közérzet javult. De ami ennél fontosabb: iszonyat sok pozitív visszajelzést kapok, és úgy érzem, ez nekem nagyon sokat számít hogy folytassam a diétát.. Méreteim már most is jelentősen csökkentek (nem mind :D) de azt mondják, nem látszik, mert egész máshogy festek így, és ez így jobb. Nekem annyira nem tetszik, a has rész se olyan mint kellene, de már alakul. Meglátjuk mire lesz elég. Ja és ez naturál forma  8-)
lassan emberi formád lessz ;D
jóaz ****:))))))

Mindegy, csak Fastor forma ne legyek  ))=/  ****:)))
túl jó lennél már mi? !+"% ****:)))

Jóból is megárt a sok...  ***)))  ****:)))

2009. Július 12. - 14:58:13
Válasz #925
Nem elérhető

Kicsibors


Egyébként tényleg tök jól alakulsz God, elismerésem!  ****:))))))
Lehet, hogy írtad már valahol, de nem mindig olvasok: hány hetesre tervezed a dájetot?

2009. Július 12. - 15:33:09
Válasz #926
Nem elérhető

God Vazzeg


Egyébként tényleg tök jól alakulsz God, elismerésem!  ****:))))))
Lehet, hogy írtad már valahol, de nem mindig olvasok: hány hetesre tervezed a dájetot?

Nincs kitűzve a vége, aug végéig megy, de ez nem is igazi diéta, csak "diéta", tehát formálódás. Mindent eszek, de keveset, és nem célom eresre diétázni, csak a formát javítani, hogy őszre ne annyira malacról induljak  ;D Szóval ez még egy fos állapot, remélem ennél jobbat is tudok majd villantani  8)

2009. Július 12. - 16:16:43
Válasz #927
Nem elérhető

George


Jó lesz az, remélem ősszel vezeted a tömegelős részt a topikban >:D 8-}

2009. Július 12. - 16:20:36
Válasz #928
Nem elérhető

God Vazzeg


Jó lesz az, remélem ősszel vezeted a tömegelős részt a topikban >:D 8-}

Nem tervezem.. Ha lesz valami olyan, ami említésre méltó (50-es kar elérése, 110kg elérése, stb.. :D) akkor azt majd beírom, de vezetni nem fogom szerintem  :-}

2009. Július 24. - 01:13:42
Válasz #929
Nem elérhető

God Vazzeg


Egy pár balatoni kép:

1. HüJe fej, szép hajó előtt  ;D
2. Sok kis hal sokra megy  ::)
3. Ilyen kutyut is láttunk, édi volt, kedves..  ****)
4. Tihanyi látkép ala' God  o:)