2024. Július 04. - 17:39:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg (ámok)futása a tömegért  (Megtekintve 222987 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Május 26. - 13:03:37
Válasz #885
Nem elérhető

God Vazzeg


A lényeg, hogy te elégedett legyél a dologgal, és összejöjjön amit kitűzöl magad elé ;) ;-oo-;

Bírom hogy mindig ilyen pozitív vagy, nekem ez erőt ad! Csak így tovább!  ;-oo-;  @:-)

George a földön jár  ;)

Ja, csak egy másikon..  :D

2009. Június 16. - 14:14:10
Válasz #886
Nem elérhető

God Vazzeg


Jelentkezek, remélem olvas erre valaki...  @-o

Tegnap elkezdtem a methyl 1-D + I-GH-1 kúrácskámat, mintegy kideríteni ér-e valamit ez a kombó. Részletesen nem akarok róla beszámolni, csak érintőlegesen, mindenki tudja miért  ;)

Jelenleg 97kg vagyok, vissza vettem a ch-t, mert már nagyon disznós volt a fazon, meg a meleg hatására amúgy is megy le a víz, szóval gyakorlatilag innen indul a formálódás. Nem nagyon engedem le a súlyom, 90kg alá nem tervezek menni, persze ez majd elválik.

Technikai kérdés: miért van az, hogy vállra az oldalemelést elvileg jól csinálom (nézték már meg páran, és tényleg jó!), érzem is faszán, bedurran, kerekedik ahogy kell, de nem fejlődik ennek ellenére. Bármit tudok növelni (na azért ez így nem igaz  ;D ) de a vállam sajnos igazi szar, és így nem tudok normálisan tömegelni, mert ha nő a karom és a mellem, annyira amorf leszek váll nélkül, hogy inkább ne is nőjek. Syntholon kívül ötlet?  ;D

Szerk: most elkezdtem heti 2x edzeni, hátha jelent neki valamit..  :-}

2009. Június 16. - 14:31:53
Válasz #887
Nem elérhető

Rob


Hány sorozattal és milyen ismétlésszámot használsz?

Bár ha a válladnak hiányzik az általános tömege akkor lehet a nyomó mozdulatokra kellene rámenni. Rúddal,kézisúlyzóval.
Pisti is írta vmeik topicba,hogy az épít igazi tömeget a vállövre.
Nekem van pár ötletem amit be lehetne vetni...
1, Vetkőző oldalemelés
2, Előreemelés lefelé néző tenyérrel szuperszettbe oldalemeléssel vagy fordítva
3, Mellig húzás
4, Nagy ritkán ha van sok kaja és jó kiegészítő akkor óriássorozat

Rem tudtam vmit segíteni! ;)
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Június 16. - 14:44:11
Válasz #888
Nem elérhető

George



Bár ha a válladnak hiányzik az általános tömege akkor lehet a nyomó mozdulatokra kellene rámenni.
****:))))))

2009. Június 16. - 15:06:39
Válasz #889
Nem elérhető

God Vazzeg


Hány sorozattal és milyen ismétlésszámot használsz?

Bár ha a válladnak hiányzik az általános tömege akkor lehet a nyomó mozdulatokra kellene rámenni. Rúddal,kézisúlyzóval.
Pisti is írta vmeik topicba,hogy az épít igazi tömeget a vállövre.
Nekem van pár ötletem amit be lehetne vetni...
1, Vetkőző oldalemelés
2, Előreemelés lefelé néző tenyérrel szuperszettbe oldalemeléssel vagy fordítva
3, Mellig húzás
4, Nagy ritkán ha van sok kaja és jó kiegészítő akkor óriássorozat

Rem tudtam vmit segíteni! ;)

Rosszul fogalmaztam: első és hátsó vállam is van, csak oldalsó nincs  ;D Diéta van, szóval a vetkőző sorozat elvileg mehet..  8)

2009. Június 16. - 15:14:12
Válasz #890
Nem elérhető

XA

Globális moderátor

Bár ha a válladnak hiányzik az általános tömege akkor lehet a nyomó mozdulatokra kellene rámenni.
****:))))))
Nekem sajna az cseszte szét a vállam,a bal kicsit fájdogál néha(néha q..rvára :)),így sok oldalemelést alkalmazok,ez frankón felhozta a tömeget a vállamra.

Tippek oldalemeléshez:
                             -6x10 ismétlés egyre növekvő súllyal a kisebb súlyoknál kis pihenőidő( kb.20 másodperc ) ,ahogy
                              a súly nagyobb pihenőidő ( max.1 perc ).

                             -Bemelegítés után nagy súlyról indulsz,és vetkőző sorozatok csinálsz (tehát egyel kisebb súlyzót
                              fogsz meg minden szériában), pihenőidőt lecsökkented max.10 másodpercre szériánként.Ezt 2x
                              ismételd meg pl.14kgx12---12kgx10---10kgx10---8kgxamennyi megy---6kgxamennyi megy.

                             -Vállból nyomás ülve 2 egykezes súlyzóval-oldalemelés szuperszett 4x.

Ezekkel már csak kicsinálod a vállad ;D.

 
                             -
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Június 16. - 15:19:14
Válasz #891
Nem elérhető

God Vazzeg



Bár ha a válladnak hiányzik az általános tömege akkor lehet a nyomó mozdulatokra kellene rámenni.
****:))))))
Nekem sajna az cseszte szét a vállam,a bal kicsit fájdogál néha(néha q..rvára :)),így sok oldalemelést alkalmazok,ez frankón felhozta a tömeget a vállamra.

Tippek oldalemeléshez:
                             -6x10 ismétlés egyre növekvő súllyal a kisebb súlyoknál kis pihenőidő( kb.20 másodperc ) ,ahogy
                              a súly nagyobb pihenőidő ( max.1 perc ).

                             -Bemelegítés után nagy súlyról indulsz,és vetkőző sorozatok csinálsz (tehát egyel kisebb súlyzót
                              fogsz meg minden szériában), pihenőidőt lecsökkented max.10 másodpercre szériánként.Ezt 2x
                              ismételd meg pl.14kgx12---12kgx10---10kgx10---8kgxamennyi megy---6kgxamennyi megy.

                             -Vállból nyomás ülve 2 egykezes súlyzóval-oldalemelés szuperszett 4x.

Ezekkel már csak kicsinálod a vállad ;D.

 
                             -

Nálunk szerelgetni kell a súlyzókat, a 20mp nem elég rá sajna  ;D Oldalemelést úgy csinálom, hogy 4-5x15-20 ismétlés, majd kis súlyzó fel, és még 3-4x amennyi megy. Mondom: be is durran, ég mint az állat, edzésen még jól is mutat, de elmúlik :D

2009. Június 16. - 15:21:37
Válasz #892
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Már intézkedtem a sport és oktatásügyi miniszternél,viszik a termetekbe az új gépeket,súlyzókat ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Június 16. - 15:34:00
Válasz #893
Nem elérhető

God Vazzeg


Már intézkedtem a sport és oktatásügyi miniszternél,viszik a termetekbe az új gépeket,súlyzókat ;D ;D.


Köszönjük, esetleg ha lehetne kérni egy nagyobb termet, azt is megköszönnénk  ;D Vagy legalább egy légkondit, hogy ne 40 fokban kelljen edzeni  O0

2009. Június 16. - 16:23:10
Válasz #894
Nem elérhető

Suncity


 (:-) Zsoltinak van egy spec oldalemléses Non-Stop gyakorlata, amit diéta/versenyfelkészülés során alkalmaz

volt hozzá szerencsém nekem is  @:-)  iszonyat kemény-iyen kiabálós már =/+'
én nem tudom megfogalmazni  !+"% , de ha erre jár Zsoca majd beírja :violinplay3:

2009. Június 16. - 16:25:24
Válasz #895
Nem elérhető

God Vazzeg


(:-) Zsoltinak van egy spec oldalemléses Non-Stop gyakorlata, amit diéta/versenyfelkészülés során alkalmaz

volt hozzá szerencsém nekem is  @:-)  iszonyat kemény-iyen kiabálós már =/+'
én nem tudom megfogalmazni  !+"% , de ha erre jár Zsoca majd beírja :violinplay3:

Gondolom az, amit George is csinálni szokott, 500 oldalemelés egyhuzamban  ;D Most szólok, hogy az én vállam erre nem alkalmas, szerintem 100-at se bírna ki  :D

2009. Június 16. - 16:30:20
Válasz #896
Nem elérhető

Suncity


(:-) Zsoltinak van egy spec oldalemléses Non-Stop gyakorlata, amit diéta/versenyfelkészülés során alkalmaz

volt hozzá szerencsém nekem is  @:-)  iszonyat kemény-iyen kiabálós már =/+'
én nem tudom megfogalmazni  !+"% , de ha erre jár Zsoca majd beírja :violinplay3:

Gondolom az, amit George is csinálni szokott, 500 oldalemelés egyhuzamban  ;D Most szólok, hogy az én vállam erre nem alkalmas, szerintem 100-at se bírna ki  :D


NEM AZ!

ülve végezendő kis súllyal, több ismétléses /  3mozgás tartományban

2009. Június 16. - 17:43:44
Válasz #897
Nem elérhető

George


(:-) Zsoltinak van egy spec oldalemléses Non-Stop gyakorlata, amit diéta/versenyfelkészülés során alkalmaz

volt hozzá szerencsém nekem is  @:-)  iszonyat kemény-iyen kiabálós már =/+'
én nem tudom megfogalmazni  !+"% , de ha erre jár Zsoca majd beírja :violinplay3:

Gondolom az, amit George is csinálni szokott, 500 oldalemelés egyhuzamban  ;D Most szólok, hogy az én vállam erre nem alkalmas, szerintem 100-at se bírna ki  :D
A Zsolti NEM tud 500-at egyszerre ))=/ 200-ig lett hitelesítve !+"%

2009. Június 16. - 17:50:22
Válasz #898
Nem elérhető

God Vazzeg


(:-) Zsoltinak van egy spec oldalemléses Non-Stop gyakorlata, amit diéta/versenyfelkészülés során alkalmaz

volt hozzá szerencsém nekem is  @:-)  iszonyat kemény-iyen kiabálós már =/+'
én nem tudom megfogalmazni  !+"% , de ha erre jár Zsoca majd beírja :violinplay3:

Gondolom az, amit George is csinálni szokott, 500 oldalemelés egyhuzamban  ;D Most szólok, hogy az én vállam erre nem alkalmas, szerintem 100-at se bírna ki  :D
A Zsolti NEM tud 500-at egyszerre ))=/ 200-ig lett hitelesítve !+"%

Megnyugodtam  :D Mondjuk én 200-at se tudnék  ***)))

2009. Június 17. - 12:24:11
Válasz #899
Nem elérhető

God Vazzeg


Jelentkezek, remélem olvas erre valaki...  @-o

Tegnap elkezdtem a methyl 1-D + I-GH-1 kúrácskámat, mintegy kideríteni ér-e valamit ez a kombó. Részletesen nem akarok róla beszámolni, csak érintőlegesen, mindenki tudja miért  ;)

Jelenleg 97kg vagyok, vissza vettem a ch-t, mert már nagyon disznós volt a fazon, meg a meleg hatására amúgy is megy le a víz, szóval gyakorlatilag innen indul a formálódás. Nem nagyon engedem le a súlyom, 90kg alá nem tervezek menni, persze ez majd elválik.

Technikai kérdés: miért van az, hogy vállra az oldalemelést elvileg jól csinálom (nézték már meg páran, és tényleg jó!), érzem is faszán, bedurran, kerekedik ahogy kell, de nem fejlődik ennek ellenére. Bármit tudok növelni (na azért ez így nem igaz  ;D ) de a vállam sajnos igazi szar, és így nem tudok normálisan tömegelni, mert ha nő a karom és a mellem, annyira amorf leszek váll nélkül, hogy inkább ne is nőjek. Syntholon kívül ötlet?  ;D

Szerk: most elkezdtem heti 2x edzeni, hátha jelent neki valamit..  :-}
erre nagyon kíváncsi leszek, elvileg nyár közepén én is kezdem  ;-oo-;

Egyelőre nem tudok nyilatkozni, amint van valami benyomásom róla, itt olvasni fogod  ;-oo-;