2024. Július 07. - 11:13:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg (ámok)futása a tömegért  (Megtekintve 223181 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2009. Március 24. - 20:38:59
Válasz #855
Nem elérhető

God Vazzeg


Mennyi?

Már tudtam 100-al elölguggolni, ez nálam haladás számba megy. És viszonylag könnyen mentek 6-ok, magasabb ism. számmal nem terhelem le egyelőre  /:-)

2009. Március 24. - 20:39:25
Válasz #856
Nem elérhető

God Vazzeg


Tegnap lábaztam, és azt kell mondanom egyre erősödök. Vagy inkább egyre bátrabb vagyok, hogy javul a derekam..  !+"% Jó lenne nem elbaxni  ˝=/

enyém romlik, a kurva életbe...

Kíméljed, az nekem bevált eddig  8)

2009. Március 24. - 21:15:05
Válasz #857

Torony

Vendég
Tegnap lábaztam, és azt kell mondanom egyre erősödök. Vagy inkább egyre bátrabb vagyok, hogy javul a derekam..  !+"% Jó lenne nem elbaxni  ˝=/

enyém romlik, a kurva életbe...

Kíméljed, az nekem bevált eddig  8)

holnap doki, rantudil, pihenés, nyújtás

2009. Április 06. - 12:33:30
Válasz #858
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok

Múlt héten csak hétfőn volt időm lejutni terembe, lábaztam egy jót. A hét többi része rohangálással telt, alig aludtam valamit, de legalább pörögtek a dolgaim. Ez a hét is sűrű lesz, de reménykedek hogy lejutok edzeni, legalább 3x ezen a héten  8)

Kedv és motiváció rendben van, jót tett a kis pihi, fel vagyok töltődve  @:-)

2009. Április 11. - 20:52:24
Válasz #859
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok

Élek még  ;D

Más: valaki okos mondja már meg nekem, hogy miért van az, hogy alapból nem nagyon van étvágyam (B12 ellenére se) de ha iszok ivójoghurtot, egyből farkaséhes leszek  ????... Nagyon érdekes, ha hamarabb rájövök erre, lehet pöttyet jobban sikerül a tömegelésem  ;D (Hasban biztosan  :D )

2009. Április 11. - 20:58:16
Válasz #860
Nem elérhető

George


Sziasztok

Élek még  ;D

Más: valaki okos mondja már meg nekem, hogy miért van az, hogy alapból nem nagyon van étvágyam (B12 ellenére se) de ha iszok ivójoghurtot, egyből farkaséhes leszek  ????... Nagyon érdekes, ha hamarabb rájövök erre, lehet pöttyet jobban sikerül a tömegelésem  ;D (Hasban biztosan  :D )
Teli van probiotikummal 8-} Normaflore, Probinul - de inkább az előző, valószínűleg kevés a "baci" benned ;) Go gyógyszertár, lesz étvágyad - 20 ampullás norma megoldja

2009. Április 11. - 20:59:29
Válasz #861
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok

Élek még  ;D

Más: valaki okos mondja már meg nekem, hogy miért van az, hogy alapból nem nagyon van étvágyam (B12 ellenére se) de ha iszok ivójoghurtot, egyből farkaséhes leszek  ????... Nagyon érdekes, ha hamarabb rájövök erre, lehet pöttyet jobban sikerül a tömegelésem  ;D (Hasban biztosan  :D )
Teli van probiotikummal 8-} Normaflore, Probinul - de inkább az előző, valószínűleg kevés a "baci" benned ;) Go gyógyszertár, lesz étvágyad - 20 ampullás norma megoldja

Betáraztam joghurtból, mégiscsak finomabb mint a normaflore  ;D De köszi a tanácsot  :-){

2009. Április 11. - 22:38:12
Válasz #862

SheHulk

Vendég
Evés közben jön meg az étvágy...

2009. Április 11. - 22:47:30
Válasz #863
Nem elérhető

God Vazzeg


Evés közben jön meg az étvágy...

Ez nagyon nagy probléma nekem, egyszerűen képtelen vagyok annyit enni, hogy nőjek  /7%

2009. Április 11. - 22:53:43
Válasz #864

SheHulk

Vendég
Evés közben jön meg az étvágy...

Ez nagyon nagy probléma nekem, egyszerűen képtelen vagyok annyit enni, hogy nőjek  /7%

Én meg annyit hogy fogyjak ;D
Amikor tömegeztem magam is küzdöttem még a kedvenc kajákkal is... Toljad a joghurt.. Az a barátod.

2009. Április 11. - 22:55:43
Válasz #865
Nem elérhető

God Vazzeg


Evés közben jön meg az étvágy...

Ez nagyon nagy probléma nekem, egyszerűen képtelen vagyok annyit enni, hogy nőjek  /7%

Én meg annyit hogy fogyjak ;D
Amikor tömegeztem magam is küzdöttem még a kedvenc kajákkal is... Toljad a joghurt.. Az a barátod.

Vicces, de fogyni se egyszerű nekem  ;D Ha egyszer beáll a szervezetem valamire, nehéz kimozdítani  :)

2009. Április 11. - 22:58:07
Válasz #866

SheHulk

Vendég
Evés közben jön meg az étvágy...

Ez nagyon nagy probléma nekem, egyszerűen képtelen vagyok annyit enni, hogy nőjek  /7%

Én meg annyit hogy fogyjak ;D
Amikor tömegeztem magam is küzdöttem még a kedvenc kajákkal is... Toljad a joghurt.. Az a barátod.

Vicces, de fogyni se egyszerű nekem  ;D Ha egyszer beáll a szervezetem valamire, nehéz kimozdítani  :)

Én ebben szerencsés vagyok .. De az nem ide tartozik.. ;)

2009. Április 12. - 09:05:42
Válasz #867
Nem elérhető

George


Evés közben jön meg az étvágy...
Ez rám nagyon igaz, főleg ha valami jóféle hús van előttem /7% Najó meg a kókuszkocka is ez a kategória --) ;D

2009. Április 12. - 10:21:41
Válasz #868

csery

Vendég
Leginkább csak akkor nwem tudopk enni ha felbasznak, egyébként jó az evőkém, probiotikumbol én a ProGastro-t nyomom, pro alapú, patikai cucc, de nagyon jól elindítja a megfeleelő dolgokat, nekem mondjuk muszáj lenne kb. mindig, de sokszor leszarom.

2009. Április 29. - 19:03:33
Válasz #869
Nem elérhető

hummerdikk


Evés közben jön meg az étvágy...
Ez rám nagyon igaz, főleg ha valami jóféle hús van előttem /7% Najó meg a kókuszkocka is ez a kategória --) ;D

"Csokolom, finom volt a kokuszgolyo" ;D

God: Adatokat es kepeket kerunk!!!