2024. Október 05. - 22:09:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg (ámok)futása a tömegért  (Megtekintve 230650 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2009. Január 29. - 20:03:11
Válasz #810
Nem elérhető

FirstLady


hát ha bannolják Laci ip-jét  8-} ha jól emlékszem ugyanazon címen vagytok, de ha mégsem akkor ugrok magamtól is @:-)

amugy God ugyis nagy gép varázsló majd csak b@szik valamit és kész  @:-) @-o :-){ ;D ;D

Lacika, én olyan IP-vel megyek amilyennel akarok, de magadat és a többi kábelnetest meg szopatod az IP bannal. Rólam meg jó lenne ha lekattannál már  ****)
lehet, hogy szeret téged 8-) <3! ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 29. - 20:15:38
Válasz #811
Nem elérhető

Gabe


Szerintem jövő héttől közös edzéstervük lesz!

-Nyomjad God!

-Mégegyet Hálaci!

 =/+' ****:)))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 29. - 20:23:28
Válasz #812
Nem elérhető

bender


hát ha bannolják Laci ip-jét  8-} ha jól emlékszem ugyanazon címen vagytok, de ha mégsem akkor ugrok magamtól is @:-)

amugy God ugyis nagy gép varázsló majd csak b@szik valamit és kész  @:-) @-o :-){ ;D ;D

Lacika, én olyan IP-vel megyek amilyennel akarok, de magadat és a többi kábelnetest meg szopatod az IP bannal. Rólam meg jó lenne ha lekattannál már  ****)
lehet, hogy szeret téged 8-) <3! ****:))) ****:))) ****:)))


Vagy csak keresi a mesterét a kis Padavan! @:-)

2009. Január 29. - 20:24:01
Válasz #813
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem jövő héttől közös edzéstervük lesz!

-Nyomjad God!

-Mégegyet Hálaci!

 =/+' ****:)))

 &5*  :-p  O0

2009. Január 29. - 20:26:56
Válasz #814
Nem elérhető

God Vazzeg


proxy, vagy adsl dinamikus ip?

Kábelnet natolva  ˝=/ 1 IP-n megy több ezer ember. Egyet banolnak valahol, akkor mindenkit. Freemail tiltólistára veszi az ip-nket? Mindenki opja egyszerre  !+"%

2009. Január 29. - 22:44:04
Válasz #815
Nem elérhető

Gabe


Mi ez kőkorszak?
Orbitál szopás, pláne ha behal a szaros NAT "szervergépe"!
Lehet ám szívatni egymást, meg magadat rajta!
Ez így legalább kedvezményes áron van?
Egyébként alapból reklamálnék a szolgáltatónál, hogy logolja vissza, melyik másodlagos ipvel jártak a tiltó szerveren, és azt korlátozza le, mondjuk egy évre!  :-Đ
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 29. - 22:56:59
Válasz #816
Nem elérhető

God Vazzeg


Mi ez kőkorszak?
Orbitál szopás, pláne ha behal a szaros NAT "szervergépe"!
Lehet ám szívatni egymást, meg magadat rajta!
Ez így legalább kedvezményes áron van?
Egyébként alapból reklamálnék a szolgáltatónál, hogy logolja vissza, melyik másodlagos ipvel jártak a tiltó szerveren, és azt korlátozza le, mondjuk egy évre!  :-Đ

Dehogy kedvezményes, ne viccelj már  ****:))) Drágább mintha ADSL lenne. Van is egy visszaadott vonalunk, de azt nem kapcsolják vissza, másikat meg nem létesítenek hozzám  ˝=/ Nem lehet, azt állítják. Érted: 2008-ban (tavaly kértem) nem lehet egy város központjába kérni telefon vonalat  Łł=  :-/]

2009. Január 29. - 23:05:45
Válasz #817
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 05. - 21:12:10
Válasz #818
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok

Mint tudjátok (már aki figyelt  ****)  :D ) idegbecsípődés van a derekamban, ami mára sokat enyhült, tegnap voltam maszíroztatni szakembernél, aki mint megtudtam csontkovács is  8-) Jót tett, de még érzem a derekam, de ma már voltam edzeni!!  @:-)

Egy laza mell-váll edzést letoltam, és nagyon jó erőben voltam, meg is lepődtem. A pihenés után a vállam se fájt, ezekből a jelekből arra következtetek, hogy keményen túledzettem magam. Visszaveszek kicsit, persze nem az intenzitásból, de ezt a 2x edzést hetente 1 izomcsoportra elfelejtem egyelőre. Aztán majd meglátjuk  :-}

Alul van 2db fos kép, eléggé értékelhetetlen, de ingerem volt fényképezni  @-o

2009. Február 05. - 21:25:59
Válasz #819
Nem elérhető

God Vazzeg


értékelhetetlen  ????... ????...
gratula God az "értékelhetetlen" képekhez   ****:))))))
gyógyulást  ;-oo-;
 :-){

Köszi  ;-oo-;  @:-)

2009. Február 05. - 21:42:00
Válasz #820
Nem elérhető

Gabe


Azér' látszik ott a váll, meg az a mammutkar! Bél sem szaladt el a képek alapján!
Massza vagy Vazeg!  ****:))))))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 05. - 21:50:05
Válasz #821
Nem elérhető

bender



2009. Február 05. - 21:55:21
Válasz #822
Nem elérhető

God Vazzeg


Azér' látszik ott a váll, meg az a mammutkar! Bél sem szaladt el a képek alapján!
Massza vagy Vazeg!  ****:))))))

Karommal meg vagyok elégedve, hátam és a vállam oldalsó része van elmaradva, de hátra szerintem mostanában nem tudok normálisan edzeni, a derekam miatt. Maradok hobbi szinten  /:-) Amúgy köszi  ;-oo-;

Bender: neked is köszi  ;-oo-;

2009. Március 02. - 21:53:23
Válasz #823
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 02. - 21:59:36
Válasz #824
Nem elérhető

God Vazzeg


#:-)

Itt vagyok. Mostanában hanyagoltam a topikomat, ez csak azért van, mert nincs mit írnom. Semmi kiemelkedő nem történt a fizikumommal. Sajnos toporgok. Bár ez sem igaz így, mert aki ismer, az észreveheti, hogy jelenleg akkora vagyok mint tavaly a 105kg mellé, de most csak 100-101 vagyok! A derékméret sokkal jobb most, és erőben is elég jól állok, persze ez szigorúan magamhoz képest.

Most viszont taktikát váltok, kaptam tippeket, hogy hogyan tudnám még komolyabbra venni a méreteket, így mától új szisztéma szerint edzek. Hátha növök még egy picit, szigorúan izomba, ofkorsz. A CH alacsonyan van tartva, ennek köszönhető ez a minőségi ugrás.

Pár héten belül beszámolok, hogy mi is volt ez a tipp, és hogy vezettet-e eredményre, egyelőre nem publik, ha nem baj, mert szerintem hülyeség. De egy próbát megér, mert nagy ember adta  ;D