2024. Október 06. - 04:34:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg (ámok)futása a tömegért  (Megtekintve 230726 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2009. Január 07. - 20:34:19
Válasz #705
Nem elérhető

God Vazzeg


Valami indokot kellene találnom hogy miért igyak egy up your masst, mert rohadt finom  :-oD  @-o
Mondanám hogy ráfogom a nyuszira, de Torony hőbörögne szerintem  !+"%

A nyuszira egy pump action shotgunt kell ráfogni, semmi mást :)

Olyan vagy  ****)  ***

2009. Január 07. - 20:34:30
Válasz #706
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Valami indokot kellene találnom hogy miért igyak egy up your masst, mert rohadt finom  :-oD  @-o
Mondanám hogy ráfogom a nyuszira, de Torony hőbörögne szerintem  !+"%

God nem kell bizonygatnod hogy mért kell,hisz a feng shui is kimondja hogy te csak a kék alapon sárga írású tömegnövelőt tudod jól hasznosítani. Ez nyomós érv. Én emlékszem amikor mogyoróvesszővel be is méretted az Up Yourt és a többit is,és csak az Up Your-nál jelzett a vessző. Ennyi véletelen nincs! Az Isten is ezt rendelte neked.  ****:)))))) ;D

2009. Január 07. - 20:36:41
Válasz #707
Nem elérhető

God Vazzeg


Valami indokot kellene találnom hogy miért igyak egy up your masst, mert rohadt finom  :-oD  @-o
Mondanám hogy ráfogom a nyuszira, de Torony hőbörögne szerintem  !+"%

God nem kell bizonygatnod hogy mért kell,hisz a feng shui is kimondja hogy te csak a kék alapon sárga írású tömegnövelőt tudod jól hasznosítani. Ez nyomós érv. Én emlékszem amikor mogyoróvesszővel be is méretted az Up Yourt és a többit is,és csak az Up Your-nál jelzett a vessző. Ennyi véletelen nincs! Az Isten is ezt rendelte neked.  ****:)))))) ;D

Te meg a fehér alapon fekete felíratot tudod jól hasznosítani, ezért kellett a felíratot a filmre vasalni  ;)
Mottó: nem egy a vércsoportunk  :-O  ;-oo-;

2009. Január 07. - 20:45:54
Válasz #708
Nem elérhető

fastor


Valami indokot kellene találnom hogy miért igyak egy up your masst, mert rohadt finom  :-oD  @-o
Mondanám hogy ráfogom a nyuszira, de Torony hőbörögne szerintem  !+"%

God nem kell bizonygatnod hogy mért kell,hisz a feng shui is kimondja hogy te csak a kék alapon sárga írású tömegnövelőt tudod jól hasznosítani. Ez nyomós érv. Én emlékszem amikor mogyoróvesszővel be is méretted az Up Yourt és a többit is,és csak az Up Your-nál jelzett a vessző. Ennyi véletelen nincs! Az Isten is ezt rendelte neked.  ****:)))))) ;D

Te meg a fehér alapon fekete felíratot tudod jól hasznosítani, ezért kellett a felíratot a filmre vasalni  ;)
Mottó: nem egy a vércsoportunk  :-O  ;-oo-;
te milyen ízt vettél? nekem nemigazán jön be a csokis :-\
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 07. - 20:48:16
Válasz #709
Nem elérhető

George


Neked indok kell hozzá??? Vazzzeee nőni fogsz ha megiszod @-o @-o @-o

2009. Január 07. - 21:01:30
Válasz #710
Nem elérhető

God Vazzeg


Valami indokot kellene találnom hogy miért igyak egy up your masst, mert rohadt finom  :-oD  @-o
Mondanám hogy ráfogom a nyuszira, de Torony hőbörögne szerintem  !+"%

God nem kell bizonygatnod hogy mért kell,hisz a feng shui is kimondja hogy te csak a kék alapon sárga írású tömegnövelőt tudod jól hasznosítani. Ez nyomós érv. Én emlékszem amikor mogyoróvesszővel be is méretted az Up Yourt és a többit is,és csak az Up Your-nál jelzett a vessző. Ennyi véletelen nincs! Az Isten is ezt rendelte neked.  ****:)))))) ;D

Te meg a fehér alapon fekete felíratot tudod jól hasznosítani, ezért kellett a felíratot a filmre vasalni  ;)
Mottó: nem egy a vércsoportunk  :-O  ;-oo-;
te milyen ízt vettél? nekem nemigazán jön be a csokis :-\

Cookies'n cream (sütikrém). Mondjuk én úgy vettem hogy vaniliás-kekszes ;D Ha emlékszel kécskén a csokiszemcsés (mákos  /7% ) fehérjére, na olyan ízű  :-oD

2009. Január 07. - 21:03:32
Válasz #711
Nem elérhető

God Vazzeg


Neked indok kell hozzá??? Vazzzeee nőni fogsz ha megiszod @-o @-o @-o

Őőő most ittam egy dupla fehérjét, de később letolok egyet szerintem  @-o

2009. Január 07. - 21:25:26
Válasz #712
Nem elérhető

Johnnyx


God olyan sok jót mondtál az Up Your Mass-ról, hogy nekem is megjött hozzá a kedvem. Asszem veszek egyet.
Egyetek zabot!

2009. Január 07. - 21:28:48
Válasz #713
Nem elérhető

God Vazzeg


God olyan sok jót mondtál az Up Your Mass-ról, hogy nekem is megjött hozzá a kedvem. Asszem veszek egyet.

Hatása is lesz, már érzem  =/+' Amúgy én ritkán vagyok elszállva valamitől, de ennek tényleg jó az íze  /7%

2009. Január 10. - 20:12:35
Válasz #714
Nem elérhető

H. Laci


na feljutottam a konditerembe tegnap este  :-):-)::
meg is volt a bénázás de az Imi segitett nekem  ;D kedvesvolt nagyon  ;-oo-;
ugyhallom utánamte is jöttél vagy kihagytad  **:))))* tudom csak félfüllel hallottam (:-)

2009. Január 12. - 20:14:58
Válasz #715
Nem elérhető

God Vazzeg


Jelentem, 97-ről 100kg-ra fejlődtem tömegben, iszonyat sok kalória megy, hátha elindul már felfele a k**va testsúly  @-o Jó lenne egy heti 1kg-ra visszavenni ezt a tömegelési sebességet, nehogy nagyon elmenjen a forma. Bár ugye ha sok kilót feltömegel az ember, nincs az az isten, hogy ne jöjjön zsír is. Bár különösebben most ez nem izgat, tavaszra ledarálom úgyis  >:D  =/+'

Szurkoljatok 'ázze  @:-)  @-o  :-oD  =/+'  :-)->

2009. Január 12. - 21:00:26
Válasz #716

nyunyuka2

Vendég

2009. Január 12. - 21:09:19
Válasz #717
Nem elérhető

fastor


Jelentem, 97-ről 100kg-ra fejlődtem tömegben, iszonyat sok kalória megy, hátha elindul már felfele a k**va testsúly  @-o Jó lenne egy heti 1kg-ra visszavenni ezt a tömegelési sebességet, nehogy nagyon elmenjen a forma. Bár ugye ha sok kilót feltömegel az ember, nincs az az isten, hogy ne jöjjön zsír is. Bár különösebben most ez nem izgat, tavaszra ledarálom úgyis  >:D  =/+'

Szurkoljatok 'ázze  @:-)  @-o  :-oD  =/+'  :-)->
szúrkolunk Vazeg @:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 12. - 21:24:47
Válasz #718
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Január 12. - 21:26:57
Válasz #719
Nem elérhető

hopika


Én meg nem... ***))))
 @-o @-o @-o
Na jó,csak irigykedek...de már ma vettem én is Up Your Mass-t:holnap meglesz a tömegelés első edzése!
Utolérlek God:siess!
 ***))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!