2024. Október 06. - 06:24:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg (ámok)futása a tömegért  (Megtekintve 230753 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2009. Január 01. - 07:51:38
Válasz #675
Nem elérhető

H. Laci



2009. Január 03. - 20:13:04
Válasz #676
Nem elérhető

H. Laci


na hogy állsz a méreckedéssel?  ***))) :-oD 8-}
vagy ne sürgesselek?  ˝=/

2009. Január 05. - 21:56:06
Válasz #677
Nem elérhető

God Vazzeg


Na, Hölgyek és Urak!  8)

Elkezdődött a mai nappal a 2. fázisa kis testem tömegesítésének, remélem jobb lesz mint az első, az se zavar ha kicsit elmegy a forma, ami sose volt  ;) Ma lábaztam egy jót, a súlyok moderáltak maradtak, 2 hét kihagyás után azért éreztem gyengülést rendesen  :o A testkompozícióm mondhatni szétesett az ünnepek alatt, a vállam eltünt, karom maradt, de nem sok, a definíció a múlté. Szóval innen csak felfele van  8)

Első két hét a kreatin töltés ideje lesz, és a visszaszoktatásé. Sajnos a terveim nem úgy alakultak ahogy szerettem volna, így más anyagokkal kell megoldanom a tömegelést, balfasz vagyok, vállalom.

A mai nap így nézett ki:
- Lábnyújtás 5x15
- Guggolás 5x10 piramisban
- Merevlábas felhúzás 4x10
- Álló vádli egylábbal, váltogatva 4x15/láb
- Végére beraktam egy kis csuklyát, hamár össze volt rakva a súly  :P 4x10

Méreteim:
Magasság: 173cm (még mindig, ez már csak lefele mehet)
Kor: 30 év  8)
Derék: 96cm
Kar: 46/46,5cm
Mell: 125cm
Nyak: 44cm  ;D
Comb: 65/64cm
Vádli: 44,5/44cm

Toltam pár képet is, sajnos olyanok amilyenek, össze vagyok zuhanva, lapos vagyok mint a lufi 2 hét OFF után, elnézést. De hátha jobb lesz a végeredmény :D

2009. Január 05. - 21:57:33
Válasz #678
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Január 05. - 21:58:49
Válasz #679
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Január 05. - 21:59:28
Válasz #680
Nem elérhető

God Vazzeg


És az utolsó. Jöhetnek a kritikák  8)

2009. Január 05. - 22:00:51
Válasz #681
Nem elérhető

Gabe


G@ci komoly az a lábgép  ****:))) Retro feeling.
Jó a massza vazeg, még a káposztareszelőd is megvan! ****:))))))
Mik lesznek a csodaszerek?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 05. - 22:03:15
Válasz #682
Nem elérhető

God Vazzeg


G@ci komoly az a lábgép  ****:))) Retro feeling.
Jó a massza vazeg, még a káposztareszelőd is megvan! ****:))))))
Mik lesznek a csodaszerek?

A reszelő nagyon elment sajna, és attól félek az up your mass odabasz mégjobban neki :D De mi rohadt finom, nem is gondoltam volna  Łł= Amúgy köszi, ennyi telik tőlem. Magamat kell legyőznöm elsősorban  @:-)

2009. Január 05. - 22:10:03
Válasz #683
Nem elérhető

fastor


öszül a szakállad ****:)))
amúgy, jóez,nemtommitakarsz, Kécskéhez képest fényév, Baltonhoz képest, meg +izom+alig zsír ****:)))))) ****:)))))) ****:)))))) ****:))))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 05. - 22:12:23
Válasz #684
Nem elérhető

God Vazzeg


öszül a szakállad ****:)))
amúgy, jóez,nemtommitakarsz, Kécskéhez képest fényév, Baltonhoz képest, meg +izom+alig zsír ****:)))))) ****:)))))) ****:)))))) ****:))))))

Köszi szépen  :-){ Megmondom őszintén nem sokat vártam a képektől, egyáltalán nem adja vissza korrekten a formát, illetve még lapos is vagyok nagyon. De legalább lesz változás  ****:)))))) (Remélem  :-)->  --) )

2009. Január 05. - 22:12:36
Válasz #685
Nem elérhető

Gabe


Magamat kell legyőznöm elsősorban  @:-)
http://www.youtube.com/watch?v=ne6aewzPFhc

sajna az eredeti,de odaképzeled fastor-t és minden oké!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 05. - 22:14:18
Válasz #686
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Január 05. - 22:15:23
Válasz #687
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 05. - 22:32:10
Válasz #688
Nem elérhető

God Vazzeg


Mindenki ezt olvassa, de jó má ;D Sűrűbben rakok majd be képeket  @:-)  ;-oo-;

2009. Január 05. - 22:36:01
Válasz #689
Nem elérhető

fastor


Mindenki ezt olvassa, de jó má ;D Sűrűbben rakok majd be képeket  @:-)  ;-oo-;
nehmár, olyan sokszor, nembírom azt hazudni, hogy jólnézel ki @-o
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó