2024. Október 06. - 22:31:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg (ámok)futása a tömegért  (Megtekintve 230894 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2008. Október 13. - 22:02:01
Válasz #435
Nem elérhető

George


Látom titkolod a súlyokat, de én nagyon kíváncsi vagyok legalább a fekvenyomás és a guggolás végét írd be légyszi...  ;-oo-;
Ezaz 8-} Engem is érdekelne/motiválna - szeretem olvasni, hogy ki mekkora súllyal edz, engem ez jobban motivál, mint egy jól eltalált kép ****:)))))) Súlyfetisiszta lettem @-o

2008. Október 13. - 22:07:51
Válasz #436
Nem elérhető

Gabe


Ma lábaztam  ***

- Lábnyújtás 4x12
- Guggolás piramisban 12-12-8-8-4-4
- Merevlábas felhúzás 4x12
- Álló vádli 5x20 váltott lábbal keretben  8-)

Ennyi volt, gyorsan lezavartam, pedig volt közben vagy 4 telefon  :-Đ

Szubjektív rész: sajnos a súlyom teljesen megállt, emeltem a CH-n felmentem 103kg-ra, de most meg gyomorsavval küzdök, az evés egyszerűen nem megy, vissza is mentem megint 101-re, ma néztem  :-\ Minőség viszonylag jó, de szeretném még növelni a méreteim, persze ehhez enni kellene  :P Na mindegy, egyelőre ez van, idegeskedni nem vagyok hajlandó miatta, megszoktam már, hogy mindig közbe jön valami  :-}
visszavenni próbáltad a CH-t 1-2 napra, aztán rátölteni?
ez a másik jó módszer a testsúly megindítására fölfelé...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 13. - 22:26:56
Válasz #437
Nem elérhető

God Vazzeg


Látom titkolod a súlyokat, de én nagyon kíváncsi vagyok legalább a fekvenyomás és a guggolás végét írd be légyszi...  ;-oo-;
Ezaz 8-} Engem is érdekelne/motiválna - szeretem olvasni, hogy ki mekkora súllyal edz, engem ez jobban motivál, mint egy jól eltalált kép ****:)))))) Súlyfetisiszta lettem @-o

Sajnos én nagyon gyenge vagyok, kis súlyokkal edzek, nem tudlak motiválni  :-/-(-: Inkább fordítva  /:-) Csúcs nyomásban olyan 150-155 körül van, guggolni 160-170kg körül, de ezek nagyon max értékek, edzésen szériában nyomni 120 körül szoktam, guggolni 120-150, mikor hogy, erőtől függően. Lassan csinálok mindent, főleg a negatívokat, az izületeket védendő, ugyebár most épp nem fájnak, de lesz ez még így se  8)

2008. Október 15. - 23:25:59
Válasz #438
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok  :-}

Ma is eljutottam edzésre, mell-váll volt soron, az alábbi rendben ment le:

Mell:
- Fekvenyomás 12-12-8-8-6 (nem volt segítőm, így nagy súlyra nem tudtam rámenni  ˝=/ )
- 45 fokos nyomás 12-6-6-6
- Tárogatás 4x12

Váll:
- Előre emelés 4x8
- Oldalemelés 4x12
- Nyak mögül nyomás 3x8
- Döntött törzsű oldalemelés 4x amennyi megy

Ennyi volt ma, erőszintem jó volt, bár a kedvem a béka segge alatt (bocs Sztereo  :D ) volt, de azért oda tettem magam, a mellezés is jól sikerült ennek ellenére, fajinul durrant mindenem, az előbb ráfeszítettem, és már fáj, meg görcsölni akar  ****:))))))

Extra pozitívum: ma is megdícsérték a formám, ezt tömegelés alatt nem nagyon szokták, természetesen nem jelent ez semmit, de nekem jól esett  ****)  ***)))

2008. Október 16. - 00:02:06
Válasz #439
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 16. - 09:21:57
Válasz #440
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Október 17. - 22:11:01
Válasz #441
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok fórumlakók  8-}

Ma hát-kar nap volt, a következő képpen alakult:

Hát:
- Húzódzkodás 3x amennyi megy, majd szűken fogantyúval 3x amennyi megy (nem sok ;D )
- Döntött törzsű evezés 12-8-8-6 piramisban
- Fűrészelés 3x amennyi megy

Kar:
Bicepsz
- Francia rudas bicó 12-8-8-6-6  piramisban
- Beforgatós váltott kezes bicó 4x12
- Kalapács bicó 4x10

Tricepsz
- Köteles csigás letolás 3x amennyi megy (bemelegítésnek)
- Homlokra engedés francia rúddal 4x10
- csigás letolás tricóra 4x12
- Egykezes Johnny féle tricepsz nyújtás fekve 4x amennyi megy

Ennyi volt ma.

Más: a gyomrom rosszalkodik mostanában, a tápkiegeket egyáltalán nem tudom szinte meginni, mert egyből puffadok, teltségérzetem van, sok a gyomorsavam is. Nyilván éhségérzet se nagyon van, enni alig bírok. Mit tudok csinálni?  :-\

2008. Október 17. - 22:13:27
Válasz #442

B1ll4

Vendég
Vagy becsömörödtél vagy bevagy savasodva vagy csak elbasztad picit az emésztésed ... acidophilus-t toltam és simán rendbe tett , plusz lúgosabbnál lúgosabb zöldségeket toljad kg számra ... ha kell elhagyod a turmixot pár napig . Mondjuk én egy hétvégével oldottam meg , hal + lúgos zöldségek formájában plusz az acidophilus de lehet más probiotikum is ... rendbe fogja tenni odabent a dolgokat !  ****:)))))) :-){

2008. Október 17. - 22:14:12
Válasz #443
Nem elérhető

fastor


Sziasztok fórumlakók  8-}

Ma hát-kar nap volt, a következő képpen alakult:

Hát:
- Húzódzkodás 3x amennyi megy, majd szűken fogantyúval 3x amennyi megy (nem sok ;D )
- Döntött törzsű evezés 12-8-8-6 piramisban
- Fűrészelés 3x amennyi megy

Kar:
Bicepsz
- Francia rudas bicó 12-8-8-6-6  piramisban
- Beforgatós váltott kezes bicó 4x12
- Kalapács bicó 4x10

Tricepsz
- Köteles csigás letolás 3x amennyi megy (bemelegítésnek)
- Homlokra engedés francia rúddal 4x10
- csigás letolás tricóra 4x12
- Egykezes Johnny féle tricepsz nyújtás fekve 4x amennyi megy

Ennyi volt ma.

Más: a gyomrom rosszalkodik mostanában, a tápkiegeket egyáltalán nem tudom szinte meginni, mert egyből puffadok, teltségérzetem van, sok a gyomorsavam is. Nyilván éhségérzet se nagyon van, enni alig bírok. Mit tudok csinálni?  :-\
hülyeségnek fog hangzani, de nekem megoldotta ugyanezt, egyél több sót!
ha reggelinek valami jó sóssal kezdek, vagy savanyuval, akkor nem puffadok egésznap!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Október 17. - 22:15:23
Válasz #444
Nem elérhető

God Vazzeg


Vagy becsömörödtél vagy bevagy savasodva vagy csak elbasztad picit az emésztésed ... acidophilus-t toltam és simán rendbe tett , plusz lúgosabbnál lúgosabb zöldségeket toljad kg számra ... ha kell elhagyod a turmixot pár napig . Mondjuk én egy hétvégével oldottam meg , hal + lúgos zöldségek formájában plusz az acidophilus de lehet más probiotikum is ... rendbe fogja tenni odabent a dolgokat !  ****:)))))) :-){

Köszi a gyors választ  :-){ Lúgos zöldségek melyek?  8) Remélem olyat mondasz amit meg is bírok enni  ;D ;D ;D

2008. Október 17. - 22:16:05
Válasz #445
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok fórumlakók  8-}

Ma hát-kar nap volt, a következő képpen alakult:

Hát:
- Húzódzkodás 3x amennyi megy, majd szűken fogantyúval 3x amennyi megy (nem sok ;D )
- Döntött törzsű evezés 12-8-8-6 piramisban
- Fűrészelés 3x amennyi megy

Kar:
Bicepsz
- Francia rudas bicó 12-8-8-6-6  piramisban
- Beforgatós váltott kezes bicó 4x12
- Kalapács bicó 4x10

Tricepsz
- Köteles csigás letolás 3x amennyi megy (bemelegítésnek)
- Homlokra engedés francia rúddal 4x10
- csigás letolás tricóra 4x12
- Egykezes Johnny féle tricepsz nyújtás fekve 4x amennyi megy

Ennyi volt ma.

Más: a gyomrom rosszalkodik mostanában, a tápkiegeket egyáltalán nem tudom szinte meginni, mert egyből puffadok, teltségérzetem van, sok a gyomorsavam is. Nyilván éhségérzet se nagyon van, enni alig bírok. Mit tudok csinálni?  :-\
hülyeségnek fog hangzani, de nekem megoldotta ugyanezt, egyél több sót!
ha reggelinek valami jó sóssal kezdek, vagy savanyuval, akkor nem puffadok egésznap!


Hm, nem tudom, majd kipróbálom, köszi  ****:))))))

2008. Október 17. - 22:17:59
Válasz #446

B1ll4

Vendég
Vagy becsömörödtél vagy bevagy savasodva vagy csak elbasztad picit az emésztésed ... acidophilus-t toltam és simán rendbe tett , plusz lúgosabbnál lúgosabb zöldségeket toljad kg számra ... ha kell elhagyod a turmixot pár napig . Mondjuk én egy hétvégével oldottam meg , hal + lúgos zöldségek formájában plusz az acidophilus de lehet más probiotikum is ... rendbe fogja tenni odabent a dolgokat !  ****:)))))) :-){

Köszi a gyors választ  :-){ Lúgos zöldségek melyek?  8) Remélem olyat mondasz amit meg is bírok enni  ;D ;D ;D

Sima ügy , vastestvérek vagyunk nem ? Mindig összeborítok vagy 5-6 zöldségfélét és akkor nem fogok hányni tőle hónapokon át :) , tehát az én kombóm : brokkoli , karfiol , hagyma , kígyóuborka , paradicsom , paprika és petrezselyem rájuk még akár , de ha sózod frankón és petrezselyemmel borítod le , máris 2 legyet ütsz egy csapásra !  8-)

2008. Október 17. - 22:20:11
Válasz #447
Nem elérhető

God Vazzeg


Vagy becsömörödtél vagy bevagy savasodva vagy csak elbasztad picit az emésztésed ... acidophilus-t toltam és simán rendbe tett , plusz lúgosabbnál lúgosabb zöldségeket toljad kg számra ... ha kell elhagyod a turmixot pár napig . Mondjuk én egy hétvégével oldottam meg , hal + lúgos zöldségek formájában plusz az acidophilus de lehet más probiotikum is ... rendbe fogja tenni odabent a dolgokat !  ****:)))))) :-){

Köszi a gyors választ  :-){ Lúgos zöldségek melyek?  8) Remélem olyat mondasz amit meg is bírok enni  ;D ;D ;D

Sima ügy , vastestvérek vagyunk nem ? Mindig összeborítok vagy 5-6 zöldségfélét és akkor nem fogok hányni tőle hónapokon át :) , tehát az én kombóm : brokkoli , karfiol , hagyma , kígyóuborka , paradicsom , paprika és petrezselyem rájuk még akár , de ha sózod frankón és petrezselyemmel borítod le , máris 2 legyet ütsz egy csapásra !  8-)

Rendben, jövő héten bevásárolok hozzá, és kikúrálom magam  /:-)

2008. Október 17. - 22:22:37
Válasz #448

B1ll4

Vendég
Meg ha rám hallgatsz , néha jól jön egy kicsit közepes GI-jű vagy annál is alacsonyabb szénhidrátforrás nem csak mindig a rizs pl, akár burgonya ... hálás lesz érte a szervezeted ! Nah eleget okoskodtam mára ! Lassan átveszem már más emberek szerepét , úgyhogy a kis szaros lehiggad !  8-) ;)

2008. Október 17. - 22:27:31
Válasz #449
Nem elérhető

Rob


Nekem is volt hasonló problémám a nyáron. Elég rossz érzés.... :(
Én a csirkétől voltam rosszul...így hát egy időre leváltottam halra és jobb lett+vettem emésztő enzimet...eleinte napi 2szemet ettem,de ma már 1 is elég. Rem tudtam vmi hasznosat írni.
jobbulást ;)
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D