2024. Szeptember 29. - 01:27:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Szólj be Jay Cutlernek, és nyerj jegyet október 25-26-ra!  (Megtekintve 46547 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Szeptember 11. - 21:26:42
Válasz #105
Nem elérhető

sasa


Én megkérdezném tőle, hogy mi a véleménye a vasárnap indult versenyzőkről?
Van-e esélyük késöbbiekben a profik táborába bekerűlni.
Az ilyen jellegű, mint a mostani meghívásoknál a feltett kérdésekre mindig szive szerint vagy a vendég kötelező udvariasságával válaszól?

2008. Szeptember 11. - 21:27:52
Válasz #106

Klink Zoltán

Vendég
Az én kérdésem az lenne, hogy hogy fogalmazná meg azt a dolgot, ami a mai napig motiválja a testépítésben? Elhivatottság, fanatizmus, pénz, még tökéletesebb fizikum, minél több Olympia cím...?
Mert ugye egy kezdő csupán nagy akar lenni, később nagy és kidolgozott, egy fiatal testépítő komoly eredményekre és hírnévre vágyik, később Mr. O címre is akár, vagy anyagi haszonra....stb Jay mindent elért, amit lehetett ezért érdekel mi hajtja a 3. Mr.O cím felé vezető úton.
kérdés elfogadva,picit rövidebben

2008. Szeptember 11. - 21:30:01
Válasz #107

Klink Zoltán

Vendég
Az elite-re gondolsz Sasa? Jay az elite verseny előtt fog válaszolni a kérdésekre.

2008. Szeptember 11. - 21:31:36
Válasz #108

Klink Zoltán

Vendég
Mit éreztél 2006-ban, mikor már csak 2 versenyző állt a színpadon és a második helyezett neve így hangzott:

Ronnie Coleman ! (  :-Đ )
ezt most nem azért Gabe,mert reklamáltál! ;D
erre én is kíváncsi vagyok

2008. Szeptember 11. - 21:48:46
Válasz #109
Nem elérhető

sasa


Nem dehogy!
Az Elit az példaértékű verseny lesz. Łł=
Csak kicsit huncutkodni akartam, nehogy a végén még meghazúttoljam magam. ;D

2008. Szeptember 11. - 22:03:05
Válasz #110

Klink Zoltán

Vendég

2008. Szeptember 11. - 22:12:51
Válasz #111
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Tisztelt Mr. O.! ;D

Az lenne a kérdésem, hogyan tud hozzájárulni a média egy versenyző karrierjéhez?

ez 3. Prod majd felajánlja valakinek. ugyi? @:-)

Igen! Mi népszerűsítjük a sportot és nem lehúzzuk  8-)

2008. Szeptember 11. - 23:35:06
Válasz #112
Nem elérhető

Gabe


Mit éreztél 2006-ban, mikor már csak 2 versenyző állt a színpadon és a második helyezett neve így hangzott:

Ronnie Coleman ! (  :-Đ )
ezt most nem azért Gabe,mert reklamáltál! ;D
erre én is kíváncsi vagyok
:-):-):: :-):-):: :-):-)::
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 11. - 23:45:49
Válasz #113
Nem elérhető

Gabe


A legjobb kérdések kiagyalói két jegyet nyernek a rendezvényre, szóval megéri aktívkodni!

Klink Zoli figyelmébe ajánlom!
csak úgy...  ::)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 12. - 06:23:59
Válasz #114
Nem elérhető

George


Dear Jay! ;D

A sok év alatt mindvégig felhőtlen maradt a kapcsolatod az IFBB-vel?

2008. Szeptember 12. - 06:27:16
Válasz #115
Nem elérhető

George


Hi Jay! :-*

Az első Olympiádon 1999-ben a 15. helyezést érted el, pedig kellő tömeggel és kidolgozottsággal érkeztél. Hogyan tetted túl magad rajta, hogy a bírók egyszerűen átnéztek rajtad? 8-) Nem érezted igazságtalannak az eredményt? És azt, hogy akkor Flex csak 2. lett? :P ::)

2008. Szeptember 12. - 11:19:08
Válasz #116
Nem elérhető

NaturalBoy


Újabb 3 kérdés Jay-nek:

 A testépítő pályafutásodban melyik volt a legemlékezetesebb verseny?Életed első versenye vagy esetleg az első Mr. Olympia győzelem?

Hogy készültél fel az első versenyedre?Mennyi ideig tömegeltél az első verseny előtt?Esetleg ki segített a versenyfelkészülésben?Illetve mit éreztél életed első versenyén és hogy zajlott?

Mikor döntötted el,hogy versenyezni fogsz és minek a hatására?

2008. Szeptember 12. - 11:36:56
Válasz #117

Klink Zoltán

Vendég
Újabb 3 kérdés Jay-nek:

 A testépítő pályafutásodban melyik volt a legemlékezetesebb verseny?Életed első versenye vagy esetleg az első Mr. Olympia győzelem?

Hogy készültél fel az első versenyedre?Mennyi ideig tömegeltél az első verseny előtt?Esetleg ki segített a versenyfelkészülésben?Illetve mit éreztél életed első versenyén és hogy zajlott?

Mikor döntötted el,hogy versenyezni fogsz és minek a hatására?


Az elsőt kérem,kapom,kaptad,viheted @:-)

2008. Szeptember 12. - 18:05:33
Válasz #118
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Hogyan éled meg a körülötted zajló negatív hatásokat? Értem ezalatt az irigy,
kétszínű embereket és az esetleges ellened irányuló bántásokat.

Miként tekintesz egy ilyen meghívásra, mint ez a mai? Élvezed a szereplést és
azt, hogy körbe veszi a média minden lépésed? Olykor nem sok?

Válaszok:

1.Szerető család vesz körbe így nemigazán törődök ezekkel a dolgokkal.A napi másfél óra jóga Rasid el Mohhameddel pedig minden problémámat feloldja.

2.Igen érdekes hogy van amikor már idegesítő egy-egy médiaszereplés....mint például mikor kikapok egy-két ilyen érdekeset kérdező amatőrt.  ;D

2008. Szeptember 13. - 23:11:05
Válasz #119
Nem elérhető

NaturalBoy


Újabb kérdés Jay-hez hogy ne csak a versenyzéssel kapcsolatos kérdés legyen:

Milyen gyakran változtatsz az edzésterveden?Vagy gyökeresen nem is változtatsz és offseasonban mindig nagyjából ugyan azt csinálod (esetleg csak a fogás széleségén változtatsz és hasonló apróságokon) és versney előtt váltasz tervet?
Mi az edzésfilozófiád?Ami egyszer jól bevállt ahhoz ragaszkodsz és mindig azt csinálod (pl:mindig ugyan oylan edzéstervel készülsz versenyekre) vagy az izmot becsapva amennyiszer csak lehet változásokat eszközölsz az edzéstervben?