2024. Szeptember 29. - 01:20:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Szólj be Jay Cutlernek, és nyerj jegyet október 25-26-ra!  (Megtekintve 46542 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Szeptember 01. - 14:11:19
Válasz #75

Klink Zoltán

Vendég

2008. Szeptember 01. - 14:16:26
Válasz #76
Nem elérhető

AtomAnti


AtomAnti & B1ll4 közösen teszik fel a kérdésüket Jay-nek a tőlük megszokott eleganciával : Jay , hogy a picsába tudsz így tele lenni ? :D  :-){ ****:))))))


 ****:))) ****:)))))) ****)



Jay howmny millilitres inject per week?   ***)))
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Szeptember 01. - 16:53:46
Válasz #77
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
6. Ettél már túrós csuszát halpaprikással?
****:)))))) 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Ezt letudja fordítani valaki angolra?  ;D

Még kérdések a komolytalanabb fajtából "profi" szinkrontolmáccsal:

1. Hello Jay! Az egyszerűség kedvéért nem baj ha Bobnak szólítalak?  !+"%

2. Tudom hogy építési vállakozó vagy. A könyveléseddel minden ok?  >:D ;D

3. Sokan nemismernek, de ugye azt azért egyértelműen kijelenthetjük hogy te testépítéssel foglalkozol?! Melyik fajtáját űzöd?

4. Te milyen erős vagy? Nagyon vagy csak úgy kicsit? Most arra gondolok hogy felbírnál emelni pl engem?

5. Jay! Látom vastagok az ujjaid.Tudod használni a számítógép billentyűzetét? Biztos van előnye is ugye?  :-)o-:


Fontos a szakszerű kérdéssor!  !+"%

2008. Szeptember 01. - 17:12:30
Válasz #78
Nem elérhető

God Vazzeg


6. Ettél már túrós csuszát halpaprikással?
****:)))))) 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Ezt letudja fordítani valaki angolra?  ;D

Még kérdések a komolytalanabb fajtából "profi" szinkrontolmáccsal:

1. Hello Jay! Az egyszerűség kedvéért nem baj ha Bobnak szólítalak?  !+"%

2. Tudom hogy építési vállakozó vagy. A könyveléseddel minden ok?  >:D ;D

3. Sokan nemismernek, de ugye azt azért egyértelműen kijelenthetjük hogy te testépítéssel foglalkozol?! Melyik fajtáját űzöd?

4. Te milyen erős vagy? Nagyon vagy csak úgy kicsit? Most arra gondolok hogy felbírnál emelni pl engem?

5. Jay! Látom vastagok az ujjaid.Tudod használni a számítógép billentyűzetét? Biztos van előnye is ugye?  :-)o-:


Fontos a szakszerű kérdéssor!  !+"%

 ****)  ****:))))))

2008. Szeptember 01. - 19:27:21
Válasz #79
Nem elérhető

fastor


Héj Dzséj fater!  :-<  ;D
Figyu: nem adnád kölcsön az egyik hummerod?Mert a biciklim lerobbant és nem tudok elutazni a 2009es Mr.-Ora hogy neked szurkoljak!
Figyu:szerinted mit fogsz érezni majd amikor kb 3év múlva lepózollak a Mr.O szinpadáról és leverem a fejedről a koronát és az enyémre teszem fel?
Figyu: Hány millió dollárral növeled a gyógyszergyártók éves bevételét a koxfelhasználásoddal?
Figyu: Kb Hány gulyányi marhát zabáltál már fel életed során?
Figyu:Mennyi ideig tart leborotválni a tested?
Figyu.Adjak neked 1 autogrammot?
Most épp csak ennyit tudtam kiirni a szennylapokból...   ;D  ::)
Peace
javítottam ****)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 01. - 19:42:35
Válasz #80
Nem elérhető

NaturalBoy


Van a Denver focicsapatában (amerikai foci természetesen) egy elég híres hátvéd Jay Cutler névvel és sokan azt hiszik hogy a testépítő Jay Cutlernek van focis múltja.Iwiwen is láttam egy "Jay Cutler" a képek között volt a focis jay cutlerről egy kép és a kép címe az volt h amikor még fociztam.....

Akár azt is lehetne kérdezni Jaytől ha már az értelmesebb kérdéseknél tartunk,hogy hogyan tud lefogyni 30-40 kilót a focimecscekre és h szedi vissza a testépítő versenyekre ez a 40kg fogyás-hízás megviseli a szervezetét? ;D

Egyébként a komolyabb kérdésem hogy tetszett???Bekerül a kérdések közé a 3 kérdésem egyike?
Engem nagyon érdekelnének Jay válaszai a kérdésemre szóval ha nem kerülnek be akkor az is jó ha adtok egy jegyet a vip partyra és akkor ott megkérdezem privátba nekem úgyis jó  ;D  ;D  ;D

2008. Szeptember 01. - 21:36:16
Válasz #81
Nem elérhető

Cressler


Van a Denver focicsapatában (amerikai foci természetesen) egy elég híres hátvéd Jay Cutler névvel és sokan azt hiszik hogy a testépítő Jay Cutlernek van focis múltja.Iwiwen is láttam egy "Jay Cutler" a képek között volt a focis jay cutlerről egy kép és a kép címe az volt h amikor még fociztam.....

Akár azt is lehetne kérdezni Jaytől ha már az értelmesebb kérdéseknél tartunk,hogy hogyan tud lefogyni 30-40 kilót a focimecscekre és h szedi vissza a testépítő versenyekre ez a 40kg fogyás-hízás megviseli a szervezetét? ;D

Egyébként a komolyabb kérdésem hogy tetszett???Bekerül a kérdések közé a 3 kérdésem egyike?
Engem nagyon érdekelnének Jay válaszai a kérdésemre szóval ha nem kerülnek be akkor az is jó ha adtok egy jegyet a vip partyra és akkor ott megkérdezem privátba nekem úgyis jó  ;D  ;D  ;D
hát ha a focis Jay fele olyan jó lenne fociban  mint JAy Cutler a testépítésben akkor minimum 2x akkora sztár lenne mint most... Node mégis a focista Jay szerepelt a South Parkban pedig, hogy felcsillant a szemem múltkor amikor Stan megszólalt, hogy ott van JAy Cutler  ***))))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 01. - 22:28:02
Válasz #82
Nem elérhető

Kővári Tamás


Picit hosszú lett  :)

Jay tudom még jópár évig látni fogunk a színpadon, de mégis meddig tervezed a versenyzői karrieredet és ha egyszer abba fogod hagyni  akkor esetleg vannak-e terveid a jövőre nézve amiket elszeretnél még érni?

2008. Szeptember 01. - 23:04:54
Válasz #83
Nem elérhető

NaturalBoy


Van a Denver focicsapatában (amerikai foci természetesen) egy elég híres hátvéd Jay Cutler névvel és sokan azt hiszik hogy a testépítő Jay Cutlernek van focis múltja.Iwiwen is láttam egy "Jay Cutler" a képek között volt a focis jay cutlerről egy kép és a kép címe az volt h amikor még fociztam.....

Akár azt is lehetne kérdezni Jaytől ha már az értelmesebb kérdéseknél tartunk,hogy hogyan tud lefogyni 30-40 kilót a focimecscekre és h szedi vissza a testépítő versenyekre ez a 40kg fogyás-hízás megviseli a szervezetét? ;D

Egyébként a komolyabb kérdésem hogy tetszett???Bekerül a kérdések közé a 3 kérdésem egyike?
Engem nagyon érdekelnének Jay válaszai a kérdésemre szóval ha nem kerülnek be akkor az is jó ha adtok egy jegyet a vip partyra és akkor ott megkérdezem privátba nekem úgyis jó  ;D  ;D  ;D
hát ha a focis Jay fele olyan jó lenne fociban  mint JAy Cutler a testépítésben akkor minimum 2x akkora sztár lenne mint most... Node mégis a focista Jay szerepelt a South Parkban pedig, hogy felcsillant a szemem múltkor amikor Stan megszólalt, hogy ott van JAy Cutler  ***))))

Azért megnézném Jay Cutlert iylen papírfigurának... ;D

2008. Szeptember 02. - 19:42:27
Válasz #84

kes

Vendég
Jay, mi ez, puding? Kanál jár hozzá? Jaj tudom már, a másik kezed a kanál! Łł= ****) ***)))) ****:)))))) (Közben megnyomkodom a bicepszét!)

2008. Szeptember 03. - 10:12:52
Válasz #85

Bandi

Vendég
Megkérdezném amit annó Vajas Pistától kérdezett meg egy parasztbácsi egy vidéki fellépésen:
"oszt hány liszteszsákot tudsz felvinni a padlásra"? ;D

(ebből jobban meg tudta volna állapítani milyen erős.Neki nem sokat mondott a guggolás,felhúzás stb. súlyai)

2008. Szeptember 03. - 10:25:13
Válasz #86

Zsuzsi

Vendég
6. Ettél már túrós csuszát halpaprikással?
****:)))))) 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Ezt letudja fordítani valaki angolra?  ;D

Még kérdések a komolytalanabb fajtából "profi" szinkrontolmáccsal:

1. Hello Jay! Az egyszerűség kedvéért nem baj ha Bobnak szólítalak?  !+"%

2. Tudom hogy építési vállakozó vagy. A könyveléseddel minden ok?  >:D ;D

3. Sokan nemismernek, de ugye azt azért egyértelműen kijelenthetjük hogy te testépítéssel foglalkozol?! Melyik fajtáját űzöd?

4. Te milyen erős vagy? Nagyon vagy csak úgy kicsit? Most arra gondolok hogy felbírnál emelni pl engem?

5. Jay! Látom vastagok az ujjaid.Tudod használni a számítógép billentyűzetét? Biztos van előnye is ugye?  :-)o-:


Fontos a szakszerű kérdéssor!  !+"%



Sztereó! Jobb ha távol maradsz ettől a rendezvénytől...  ****)  :D :D :D :D :D :D :D

2008. Szeptember 03. - 11:22:05
Válasz #87
Nem elérhető

L


A testépítést nagyban befolyásolják a bírói elvárások a versenyzőkkel szemben.
A tested még mindíg megfelel a saját esztétikai elvárásaidnak, vagy a bíróknak "kell" megfelelni évről évre?
Esetleg a saját esztétikai igényeid és a bírók aktuális szempontrendszere megegyezik?
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Szeptember 05. - 00:03:58
Válasz #88
Nem elérhető

darknight



Kérdések Jay-hez:

-Ki volt az (akár testépítő, akár más személy), aki a karrierje elején inspirálta és arra ösztökélte, hogy a világ egyik legjobb testépítőjévé váljon, kit tekintett példaképének?

-Ki az a jelenlegi testépítő, akinek az eredményeit, mentalitását, kondícióját stb. leginkább elismeri és akit a legnagyobbra tart?

-Jelenleg kit tart a testépítés legnagyobb reménységének, aki a csúcsra juthat és elnyerheti a legrangosabb -elismerést, a Sandow-szobrot?

-Kiben, kikben látja a testépítés jövőjét, ahogy a régi öregek, a "freak-ek" lassan visszavonulnak az aktív versenyzéstől?

-Kiben látja az utódját Mr. Olympiaként?

-Ki tart a valaha élt legjobb/legnagyobb testépítőnek?

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Szeptember 11. - 20:29:03
Válasz #89

Klink Zoltán

Vendég
Lelassultatok nagyon ;D
Azért a háttérben megy az értékelés,adjatok még munkát,úgy is unatkozunk ;D