2024. Szeptember 29. - 01:17:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Szólj be Jay Cutlernek, és nyerj jegyet október 25-26-ra!  (Megtekintve 46539 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 31. - 22:42:40
Válasz #45
Nem elérhető

Gabe


Én majd privátban felteszem neki a kérdéseimet... >:D >:D >:D

 ***)))
****)
ha beengedlek hozzá   ::)  >:D
Jah tényleg...  !+"%

Akkor majd megkereslek. Széles magas srác, fekete póló, hátul Security felirat, elöl 'Segíthetek? fastor' biléta. Right?


  ;D :-OO ;D
Hát, ha fastor őrzi Jayt, akkor még én is be tudok menni bármikor 8-) ;D ;D ;D ;D ;D  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
nah ezen  meg én  :-!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 31. - 22:43:15
Válasz #46
Nem elérhető

fastor


Én majd privátban felteszem neki a kérdéseimet... >:D >:D >:D

 ***)))
****)
ha beengedlek hozzá   ::)  >:D
Jah tényleg...  !+"%

Akkor majd megkereslek. Széles magas srác, fekete póló, hátul Security felirat, elöl 'Segíthetek? fastor' biléta. Right?


  ;D :-OO ;D
***)))
szeretem ha azt hiszik viccelek 8-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Augusztus 31. - 22:49:06
Válasz #47
Nem elérhető

Gabe


Én majd privátban felteszem neki a kérdéseimet... >:D >:D >:D

 ***)))
****)
ha beengedlek hozzá   ::)  >:D
Jah tényleg...  !+"%


Akkor majd megkereslek. Széles magas srác, fekete póló, hátul Security felirat, elöl 'Segíthetek? fastor' biléta. Right?


  ;D :-OO ;D
***)))
szeretem ha azt hiszik viccelek 8-)
ezen megint  ****:)))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 31. - 22:50:28
Válasz #48
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Augusztus 31. - 23:13:51
Válasz #49
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Tisztelt Mr. O.! ;D

Az lenne a kérdésem, hogyan tud hozzájárulni a média egy versenyző karrierjéhez?

2008. Augusztus 31. - 23:22:04
Válasz #50
Nem elérhető

Boresz


Mr. Cutler!

Hogyan lesz valaki ennek a sportágnak meghatározó alakja?Mikről kellet lemondani mire mindezt elérte?Illetve mennyire viselte meg lelkileg és fizikailag?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Szeptember 01. - 05:26:06
Válasz #51
Nem elérhető

FirstLady


Én majd privátban felteszem neki a kérdéseimet... >:D >:D >:D

 ***)))
****)
ha beengedlek hozzá   ::)  >:D
Jah tényleg...  !+"%

Akkor majd megkereslek. Széles magas srác, fekete póló, hátul Security felirat, elöl 'Segíthetek? fastor' biléta. Right?


  ;D :-OO ;D
***)))
szeretem ha azt hiszik viccelek 8-)
én is 8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 01. - 06:24:05
Válasz #52

Klink Zoltán

Vendég
indulásnak nem is rossz :D :D :D
pályája elején olvastam egy interjút vele,ahol a vásárlási szokásairól kérdezték. a következőt mondta:"elmegyek a vágóhídra és veszek egy fél marhát".
Aztán rájött,hogy nem fér el a nappaliban,meg hát folyamatosan el is dőlt,így hát a hentesnél kicsontoztatta a színhúst ,a többit meg ott hagyta munkadíj fejében  ;D ;D ;D

2008. Szeptember 01. - 08:15:01
Válasz #53
Nem elérhető

God Vazzeg


indulásnak nem is rossz :D :D :D
pályája elején olvastam egy interjút vele,ahol a vásárlási szokásairól kérdezték. a következőt mondta:"elmegyek a vágóhídra és veszek egy fél marhát".
Aztán rájött,hogy nem fér el a nappaliban,meg hát folyamatosan el is dőlt,így hát a hentesnél kicsontoztatta a színhúst ,a többit meg ott hagyta munkadíj fejében  ;D ;D ;D


No akkor nekem nem kérdésem, hanem kérésem lenne: vigyen haza engem a Cutler, félmarhát szépen formázom (egyesek szerint inkább egészen marha vagyok, de ezt nem tudom mire alapozzák, a súlyom sincs meg hozzá  ;D ), és megállok a nappaliban is. Kicsontoztatni se kell  :-/-(-: Hátha tudnék csenni a cukorkáiból  ****:))))))  !+"%

2008. Szeptember 01. - 09:51:40
Válasz #54
Nem elérhető

ati75


Én majd privátban felteszem neki a kérdéseimet... >:D >:D >:D

 ***)))
****)
ha beengedlek hozzá   ::)  >:D
Jah tényleg...  !+"%

Akkor majd megkereslek. Széles magas srác, fekete póló, hátul Security felirat, elöl 'Segíthetek? fastor' biléta. Right?


  ;D :-OO ;D
***)))
szeretem ha azt hiszik viccelek 8-)


Azt hallottam, hogy Ronnie Coleman testőre épp ráér aznap.... Meg azt is hallottam, hogy 100 kg alatti srácok nem férnek bele a security gárdába... ****:))) ))=/

2008. Szeptember 01. - 09:54:06
Válasz #55
Nem elérhető

hopika


Én majd privátban felteszem neki a kérdéseimet... >:D >:D >:D

 ***)))
****)
ha beengedlek hozzá   ::)  >:D
Jah tényleg...  !+"%

Akkor majd megkereslek. Széles magas srác, fekete póló, hátul Security felirat, elöl 'Segíthetek? fastor' biléta. Right?


  ;D :-OO ;D
***)))
szeretem ha azt hiszik viccelek 8-)


Azt hallottam, hogy Ronnie Coleman testőre épp ráér aznap.... Meg azt is hallottam, hogy 100 kg alatti srácok nem férnek bele a security gárdába... ****:))) ))=/

Na akkor,ha már a kérdésekkel nem nyerek jegyet elmehett szekusnak...ahhoz klegalább elég csúnya vagyok... 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 01. - 09:54:18
Válasz #56
Nem elérhető

fastor


Én majd privátban felteszem neki a kérdéseimet... >:D >:D >:D

 ***)))
****)
ha beengedlek hozzá   ::)  >:D
Jah tényleg...  !+"%

Akkor majd megkereslek. Széles magas srác, fekete póló, hátul Security felirat, elöl 'Segíthetek? fastor' biléta. Right?


  ;D :-OO ;D
***)))
szeretem ha azt hiszik viccelek 8-)


Azt hallottam, hogy Ronnie Coleman testőre épp ráér aznap.... Meg azt is hallottam, hogy 100 kg alatti srácok nem férnek bele a security gárdába... ****:))) ))=/
***)))
én errrröl nemhallottam ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 01. - 10:04:41
Válasz #57
Nem elérhető

Cressler


Én majd privátban felteszem neki a kérdéseimet... >:D >:D >:D

 ***)))
****)
ha beengedlek hozzá   ::)  >:D
Jah tényleg...  !+"%

Akkor majd megkereslek. Széles magas srác, fekete póló, hátul Security felirat, elöl 'Segíthetek? fastor' biléta. Right?


  ;D :-OO ;D
***)))
szeretem ha azt hiszik viccelek 8-)


Azt hallottam, hogy Ronnie Coleman testőre épp ráér aznap.... Meg azt is hallottam, hogy 100 kg alatti srácok nem férnek bele a security gárdába... ****:))) ))=/
node ati te is 75 vagy  @-o
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 01. - 10:05:13
Válasz #58
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Szeptember 01. - 10:10:27
Válasz #59
Nem elérhető

Cressler


Én azt kérdezném tőle:
Kit tart minden idők legnagyobb bajnokának és miért?
Illetve, hogyha tehetné mit változtatna meg magán ideértve izomformát, tapadást stb...
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!