2024. Szeptember 29. - 01:30:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Szólj be Jay Cutlernek, és nyerj jegyet október 25-26-ra!  (Megtekintve 46549 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Szeptember 01. - 12:07:02
Válasz #60
Nem elérhető

ati75


Én majd privátban felteszem neki a kérdéseimet... >:D >:D >:D

 ***)))
****)
ha beengedlek hozzá   ::)  >:D
Jah tényleg...  !+"%

Akkor majd megkereslek. Széles magas srác, fekete póló, hátul Security felirat, elöl 'Segíthetek? fastor' biléta. Right?


  ;D :-OO ;D
***)))
szeretem ha azt hiszik viccelek 8-)


Azt hallottam, hogy Ronnie Coleman testőre épp ráér aznap.... Meg azt is hallottam, hogy 100 kg alatti srácok nem férnek bele a security gárdába... ****:))) ))=/
node ati te is 75 vagy  @-o


A 75 hogy mit jelent, az titok, de semmiféleképpen sem a testsúlyomat... ****) ))=/

2008. Szeptember 01. - 12:10:14
Válasz #61

Torony

Vendég
reméljük, hogy nem az IQ-t :D :D :D :D :D esetleg derék vagy comb? :D

2008. Szeptember 01. - 12:11:39
Válasz #62
Nem elérhető

God Vazzeg


reméljük, hogy nem az IQ-t :D :D :D :D :D esetleg derék vagy comb? :D

Végtagokra leosztott max nyomósúly  :P
Jóvan, leültem  ****) (De qrva jó ez a szmájli ->  ****) )

2008. Szeptember 01. - 12:47:51
Válasz #63
Nem elérhető

tockon2


Én egy egyszerűbb kérdést tennék fel neki: hogy érzed magad Magyarországon?
Illetve figyelemmel kíséred-e a magyar testépítő sportot?

2008. Szeptember 01. - 12:59:47
Válasz #64

Torony

Vendég
Én egy egyszerűbb kérdést tennék fel neki: hogy érzed magad Magyarországon?
Illetve figyelemmel kíséred-e a magyar testépítő sportot?

mondom, mit fog válaszolni :D

- jól, gyönyörű az ország, Budapest fantasztikus

- nem nagyon, de azt tudom, hogy Magyarországon nagyszerű sportolók vannak, és ez alól a testépítés sem kivétel

(diplomatának kellett volna mennem)

 ;D ;D ;D

2008. Szeptember 01. - 13:06:24
Válasz #65
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nekem nem köll jegy,de kérdezek:

1. Mennyire fontos hogy egy megbízható étrendkiegészítő cég álljon mögötted? Ki is a támogatód? (Ez kötelező kérdés! ;D) Van kedvenc étrendkiegészítőd a repertoárban? ( A Nitro Tech eladás ezután a mondat után megháromszorozódik  ;D)

2. Mennyire összeegyeztethető a munka,család,karrier? Van rangsor?

3. Nevezz meg egy testépítőt aki szerinted (utánad  ;D ) méltó lehetne a Mr O címre.

4. Milyen érzés volt megverni Ronniet, illetve ezt a színpad mögött lehetett a tudni a formáját látva hogy trónfosztás lesz azon a napon? Hisz mint tudjuk sérülésekkel is bajlódott Big Ron.

5. Jay komoly hogy szoktál inni kólás fehérje shaket? Ezt olvashattuk az egyik Flexben. De állítólag éjszaka is felkelsz enni. Komoly?

6. Ettél már túrós csuszát halpaprikással? !+"%  Mi a kedvenc édességed?  /7%

2008. Szeptember 01. - 13:15:10
Válasz #66
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Én egy egyszerűbb kérdést tennék fel neki: hogy érzed magad Magyarországon?
Illetve figyelemmel kíséred-e a magyar testépítő sportot?

mondom, mit fog válaszolni :D

- jól, gyönyörű az ország, Budapest fantasztikus

- nem nagyon, de azt tudom, hogy Magyarországon nagyszerű sportolók vannak, és ez alól a testépítés sem kivétel

(diplomatának kellett volna mennem)

 ;D ;D ;D
Jól beszéltél Torony!  ****) ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 01. - 13:20:56
Válasz #67
Nem elérhető

Powerpuffgirl


Ha nem lenne éppen pózoláskor tükör előtted, miből venéd észre, hogy Dennis Wolf áll veled szemben?  ***))))
Ezen felröhögtem... ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D :D :D :D

Abból mindenképp, hogy Ő nem tud akkora mosolyt csalni az arcára mint ÉN és nem is néz ki ilyen full-osan. Nézz csak rám:)

;D
http://kepfeltoltes.hu/080901/P21-06-08_14.45_01__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Eveee

Life is too short to stay small.

2008. Szeptember 01. - 13:31:35
Válasz #68
Nem elérhető

Powerpuffgirl


Eveee

Life is too short to stay small.

2008. Szeptember 01. - 13:47:21
Válasz #69
Nem elérhető

ati75



2008. Szeptember 01. - 13:48:32
Válasz #70
Nem elérhető

NaturalBoy


Én azt kérdezném meg hogy:

1.Látja e esélyét annak hogy Ronnie visszahódítja a Mr.O. címet? (Úgy tudtam meg itt a bodybuilding fórumon is azt olvastam hogy Ronnie 2009-ben tér vissza és a 2008-as Olympiát kihagyja,de megnéztem a Mr. Olympiára kvalifikáltak között és Ronnie is indul 2008-ban.valamit elnéztem ????... de ezt scak íy mellékesen)

2.Volt e már pályafutása alatt valami komolyabb sérülése,ami miatt hoszabb időt kelett kihagynia
   Ha igen: akkor hogyan edzette körül és miylen módszerekkel maximalizálta a gyógyulás ütemét
   Ha nem: akor hogy siekrül elkerülnie a sérüléseket ugyanakkor Mr.Olympia fizikumot építenie


3.Hogyan teszi változatossá az étrendjét,hogy ne unjon bele vagy minden nap ugyan azokat eszi?És nagyjából mennyit eszik egy nap fehérjéből szénhidrátból és zsírból valamint mik a kedvenc ételei amiből ezeket leginkább szereti bevinni?

(Ronnie állítólag évek óta midnen nap az adott időpontban mindig ugyan azt eszi vagy étteremben is ugyan azt rendeli....De ezt is csak mellékesen)

2008. Szeptember 01. - 13:49:15
Válasz #71
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 01. - 13:49:41
Válasz #72
Nem elérhető

ati75


reméljük, hogy nem az IQ-t :D :D :D :D :D esetleg derék vagy comb? :D

Végtagokra leosztott max nyomósúly  :P
Jóvan, leültem  ****) (De qrva jó ez a szmájli ->  ****) )

Természetesen grammban... ****) @:-)

2008. Szeptember 01. - 13:51:25
Válasz #73
Nem elérhető

Raymond


Akkor beszálok én is a kérdezők névsorába....

Jay hogyan hatott rád a 2001-es Mr. Olympia elvesztése ahol az elődöntő végéig vezettél, szinte életed legjobb formájában, és a végén a bírák mégis Ron-t kiáltották ki győztesnek, mi az ami további erőt adott a folytatáshoz egy ilyen csalódottság után??

2008. Szeptember 01. - 13:56:40
Válasz #74
Nem elérhető

ati75


Amúgy remélem Jay nem lesz annyira szótlan mint Ronnie volt tavaly, mert tavaly a "yes" és a "no" mellett nem sokmindent mondott.. Persze Jay sem fog előadásokat tartani, szerintem rövid és udvarias válaszokat fog adni, amikből nem fogjuk megfejteni a testépítés "nagy titkait", az biztos... :-}