2024. Szeptember 22. - 23:26:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Omna v Susta?  (Megtekintve 171838 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Február 25. - 22:19:57
Válasz #45
Nem elérhető

God Vazzeg


Segitséget szeretnék kérni hogyan tudnám minimálisra csökkenteni a susta begyulladását :-p      nagyon fáj ˝=/                                                                                 

a.) Cseréld el omnára  ;D vagy szívd össze dekával ahogy Steve ajánlotta  8-)
b.) Add nekem  ;D

megerősítem,Én is összeszívtam a decámmal.Kicsit drasztikus volt az 5milis fecsibe a 3mili olaj(volt,h 21g-40mm-es tűvel) @-o --elfogyott a szúró tűm és 2hétig a felszívóval adtuk...
De másnap alig fájt.Amikor csajom meglátta a torpedót azt mondta:
"Én ezt nem nyomom beléd!" ****:)))
Tök bíztató volt a szitu(utálom a tűt!) @:-)

Állat vagy  ****:))))))

2009. Április 06. - 08:00:15
Válasz #46
Nem elérhető

PT


Sziasztok!Olyan problémám van hogy elkezdtem egy susta kúrát,a 3.ampullánál tartok..a másodikat 1 hét után adtam,és a 3.at pedig a második után 4 napra.Szóval heti 500mg ot nyomnék.A gondom ott van hogy nagyon nagy izomfájdalmam van ahová az injekciót adom,rá már pár órára,és nem múlik el 4 nap múlva sem.Lehetek érzékeny valamelyik hatóanyagára?Mire érdemes lecserélnem omnara?A sustát nem folytatom,mert ülni,és állni is alig tudok.Köszi a hozzáértő segítséget.

2009. Április 06. - 08:23:16
Válasz #47
Nem elérhető

Joel


Hát ha jo a susta akkor azbizony fáj @:-),a Propionát része miatt de az omnában is megtalálhato ez a hatoanyag.Inkább cseréld le mondjuk Enantátra ****:)))))) arrol nemhallottam hasonlot.De majd kijavitanak ha tévednék.
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Április 06. - 08:28:53
Válasz #48
Nem elérhető

God Vazzeg


Omna jó lehet, és nincs is nagy különbség, nem lesz törés a kúrában ha azzal folytatod. Próba kell, egyéni tolerancia dolog bejátszhat  ::)

2009. Április 06. - 18:47:01
Válasz #49
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok!Olyan problémám van hogy elkezdtem egy susta kúrát,a 3.ampullánál tartok..a másodikat 1 hét után adtam,és a 3.at pedig a második után 4 napra.Szóval heti 500mg ot nyomnék.A gondom ott van hogy nagyon nagy izomfájdalmam van ahová az injekciót adom,rá már pár órára,és nem múlik el 4 nap múlva sem.Lehetek érzékeny valamelyik hatóanyagára?Mire érdemes lecserélnem omnara?A sustát nem folytatom,mert ülni,és állni is alig tudok.Köszi a hozzáértő segítséget.

szerintem meg ne cseréld le...
Én is ordítani tudtam volna néha,úgy fájt,de lenyeltem a végén már csak 2napig éreztem,hozzászoktam a fájdalomhoz.
Csak seggbe szúrd,1x a jobb utána a bal oldalra.Én 3naponta toltam általában 2napig nagyon fáj és 4-5 napig éreztem.
Ez van apa,ez vagy tejbepapi!
Akkor inkább vegyél mellé decát,és szívd össze,pár hsz-szel feljebb pont erröl írtam.
Nyeld le a fájdalmat!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 06. - 19:37:17
Válasz #50
Nem elérhető

RsLeo


Most lehet, hogy a fórum legnagyobb baromságát fogom ellőni, akkor majd vki javít. Ismerek olyat, aki esküszik rá, ha az injekció helyét bekeni Algesal-krémmel, heti 200 mg Propi se elviselhetetlen.
Még egyszer szeretném elmondani, soha nem szúrtam még tesztót, de az Algesalt valóban helyi izomfájdalomra, izomgyulladásra használják, tehát elméletben nem kizárt, h. vmilyen szinten működjön!

Próbáld ki, legalább el tudod mondani, h. jó-e az infó.

Rs

2009. Április 06. - 19:44:23
Válasz #51
Nem elérhető

Maszat


a kövi kúrám propi lesz winivel(bár winit nem nagyon merek venni,mert abból van a legtöbb fake)
minden másnap 1 propi meg wini.1ide 1oda :D
előre tudom,h kibaszottul fog fájni mert a susta is fájt.
Amúgy szerintetek heti 500susta és 400deca után nem lesz visszaesés ez a kúra?Vagyis ki foglya fejteni hatását,1álltalán az idő múlásával kell emelni az adagokat,vagy csak ugyan úgy betartani a kaját megemelt fehérjebevitellel?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 06. - 20:11:35
Válasz #52
Nem elérhető

God Vazzeg


a kövi kúrám propi lesz winivel(bár winit nem nagyon merek venni,mert abból van a legtöbb fake)
minden másnap 1 propi meg wini.1ide 1oda :D
előre tudom,h kibaszottul fog fájni mert a susta is fájt.
Amúgy szerintetek heti 500susta és 400deca után nem lesz visszaesés ez a kúra?Vagyis ki foglya fejteni hatását,1álltalán az idő múlásával kell emelni az adagokat,vagy csak ugyan úgy betartani a kaját megemelt fehérjebevitellel?


Gyengébb lesz "elvileg" de minőségibb. Szerintem optikailag érdekesebb lesz, majd meglátod  ****)

2009. Április 06. - 20:19:03
Válasz #53
Nem elérhető

Maszat


a kövi kúrám propi lesz winivel(bár winit nem nagyon merek venni,mert abból van a legtöbb fake)
minden másnap 1 propi meg wini.1ide 1oda :D
előre tudom,h kibaszottul fog fájni mert a susta is fájt.
Amúgy szerintetek heti 500susta és 400deca után nem lesz visszaesés ez a kúra?Vagyis ki foglya fejteni hatását,1álltalán az idő múlásával kell emelni az adagokat,vagy csak ugyan úgy betartani a kaját megemelt fehérjebevitellel?


Gyengébb lesz "elvileg" de minőségibb. Szerintem optikailag érdekesebb lesz, majd meglátod  ****)

kíváncsivá tettél @:-)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 06. - 21:45:41
Válasz #54
Nem elérhető

Duke


én dolobene krémmel kenem néha bár mostanába már nem... de az segített tényleg  /:-)

2009. Április 10. - 15:34:09
Válasz #55
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Én nem tudom, hogy az ismerősőm ismerőse :) van rosszul összerakva, de neki semmi baja sem a sustával sem a decaval. Heti 5 szuri megy nála :). deca susta deca susta deca és mindent a combjába ad be mégsem gyullad be egyik sem. egyszer bal comb aztán másnap jobb comb és a 2ml decát másnapra már alig érzi.
Ahogy PT is írta hozzá lehet szokni. Ismerősöm azt mondta hogy olyan érzés mint mikor egy nagyot lábazott volna és izomláza lenne, és mivel szereti az izomlázat ezért nem foglalkozik nagyon vele.
És ne felejtsétek " A fájdalom csak illúzió."

2009. Április 10. - 17:05:08
Válasz #56
Nem elérhető

Maszat


Én nem tudom, hogy az ismerősőm ismerőse :) van rosszul összerakva, de neki semmi baja sem a sustával sem a decaval. Heti 5 szuri megy nála :). deca susta deca susta deca és mindent a combjába ad be mégsem gyullad be egyik sem. egyszer bal comb aztán másnap jobb comb és a 2ml decát másnapra már alig érzi.
Ahogy PT is írta hozzá lehet szokni. Ismerősöm azt mondta hogy olyan érzés mint mikor egy nagyot lábazott volna és izomláza lenne, és mivel szereti az izomlázat ezért nem foglalkozik nagyon vele.
És ne felejtsétek " A fájdalom csak illúzió."

a deca nekem még csak kis fájdalommal sem járt,még combba sem,de a susta...
volt olyan nap amikor olyan szinten fájt,h kedvem lett volna teli torokból ordítani 1et a melóhelyemen amikor le kellett guggolnom.
Comba????áááá bele is rokkantam volna @-o
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 10. - 17:18:47
Válasz #57
Nem elérhető

Jordan


En beadas utan 20-30 percet jegelem-vizesruhazom a szuras helyet, es masnap nincs fajdalom, csak gyonyoru haj!  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Április 10. - 18:06:15
Válasz #58
Nem elérhető

God Vazzeg


Én nem tudom, hogy az ismerősőm ismerőse :) van rosszul összerakva, de neki semmi baja sem a sustával sem a decaval. Heti 5 szuri megy nála :). deca susta deca susta deca és mindent a combjába ad be mégsem gyullad be egyik sem. egyszer bal comb aztán másnap jobb comb és a 2ml decát másnapra már alig érzi.
Ahogy PT is írta hozzá lehet szokni. Ismerősöm azt mondta hogy olyan érzés mint mikor egy nagyot lábazott volna és izomláza lenne, és mivel szereti az izomlázat ezért nem foglalkozik nagyon vele.
És ne felejtsétek " A fájdalom csak illúzió."

Deka és omna egyáltalán nem fáj, néha picit feszít, de ennyi, 2 nap és elmúlik.

2009. Április 10. - 18:08:33
Válasz #59
Nem elérhető

AtomAnti


En beadas utan 20-30 percet jegelem-vizesruhazom a szuras helyet, es masnap nincs fajdalom, csak gyonyoru haj!  @:-)


Én azt hittem te lifetime natural  vagy    :o
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."