2024. Szeptember 21. - 11:29:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Omna v Susta?  (Megtekintve 171538 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Augusztus 30. - 15:51:25
Válasz #555
Nem elérhető

kicsilui20


140 kiló azért már szép súly.Biztos valami kidobó féle lehet.Én a 130kilót és 50-55ös kart szeretném elérni most vagyok 116kg és 185 centi 46,5ös kar.Kicsit több izom kellene amit a kúrától várok,és onnan akarok szálkásítani.vissza 120ra :P Azzal még tudok thaiboxolni.
Kúra alatt nem kell többet szedni a vitaminokból meg a bcaaból?

te sem panaszkodhatsz 116kg-al 8-)!!!!!én is ilyen magas vagyok de 86kg :angry: nekem csak 95-100kg a kitűzött cél.neked sem az első kúrád lesz ugye?
Akármilyen furcsán hangzik sose voltam kis darab és nem nyúltam még ilyesmikhez.Csak úgy kb 200 doboz fehérjét(Optimum Nutr.) meg rengeteg kreatint (celltech,cellmass,monohid.)vitamint(optimen,animal pak),Glutamint(glutamin-sr) meg bedurrantókat(superpump,big bang,n.o.v.a,xplode.stb),csirkét és marhát ettem.Néha már hányhatnékom van bárhogy készítem.Viszont ami nekem nagyon bejött az a Halodrol.Elképesztő erőt ad és nagyon sokat segít izmot felpakolni.Most akarnék,vagyis a szomszéd kutyája akarna elkezdeni mégnagyobb lenni :)mert kidobóskodni akarok.Megha a buszon ránézek valakire akkor elkapja a fejét  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))  :-)(-: :-)(-:  ;D  ;D   ;D   ;D  ;D  ;D
 És ehez sajnos kicsit át kell állni a sötét oldalra.Tehát ez lenne az első

legalább a célok kitűzve!és te hány éve edzel?és miket akarsz használni?
Most lesz két éve hogy eddzek heti 3 alkalommal.mondjuk volt párszor hogy 4-5 nap is ment de akkor kevesebbet dolgoztam.Szeretném kipróbálni a deca-durabolint, a sustanont, és a winstrolt.Főképp olyanokat amiktől rendesen lehet nőni és kevésbé aromatizálódnakStanozolt is mondták még de annak jobban utána kell néznem mik a jó és rossz hatásai.
Nyomd a vasat!!!

2010. Augusztus 30. - 16:07:37
Válasz #556
Nem elérhető

kicsilui20


140 kiló azért már szép súly.Biztos valami kidobó féle lehet.
Én 135 kg voltam legnagyobbnak durranva 54-es karral. Mégsem vagyok kidobó, nem csak azok lehetnek nagyok ::)

Megha a buszon ránézek valakire akkor elkapja a fejét
Az miért jó? Ez a legfőbb cél?  !+"%
Azért a kidobó állás a cél mert most a Lidlben dolgozok már két éve,és olyan munkákat bíznak rám amitől már kezdek szétesni  :-[  :-[  :-\  :-\ nem vagyok puhány de nem szeretem a szivatást.Néha már majd lerohad a derekam mert azt hiszik hogy ha az ember nagy akkor egész nap tud 50kilós dobozokat pakolgatni jobbról balra.Másrészt azért gondoltam kidobói állásra mert ahova járok thaiboxolni jóba vagyok az eddzővel és mondta hogy segítene bejutni egy elit klubba jó pézért lányokra vigyázni.. ezek a lányok nem ribik csak táncolnak,és aki hozzájuk ér az repül vagy sír.választhat.
Jó pézt lehet vele keresni rövid időn belül igazából ez a cél.Nézegethetek vetkőzős csajokat,és még fizetnek is érte.  ::)  ::)  ::)  ::)
Nyomd a vasat!!!

2010. Augusztus 30. - 16:07:37
Válasz #557
Nem elérhető

kicsilui20


140 kiló azért már szép súly.Biztos valami kidobó féle lehet.
Én 135 kg voltam legnagyobbnak durranva 54-es karral. Mégsem vagyok kidobó, nem csak azok lehetnek nagyok ::)

Megha a buszon ránézek valakire akkor elkapja a fejét
Az miért jó? Ez a legfőbb cél?  !+"%
Ezt a buszos baromságot meg hülyeségből mondtam.Még a Winstrol oldalon olvastam hogy a srác nőtt egy kúra alatt bicepszre 1centit  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
és jó érzés volt neki ha ránézett valaki a buszon akkor elkapta a fejét  ;D ;D :D :D :D
Gondoltam ellövöm ezt a pojént :D :D :D
Nyomd a vasat!!!

2010. Augusztus 30. - 16:10:51
Válasz #558
Nem elérhető

George


140 kiló azért már szép súly.Biztos valami kidobó féle lehet.
Én 135 kg voltam legnagyobbnak durranva 54-es karral. Mégsem vagyok kidobó, nem csak azok lehetnek nagyok ::)

Megha a buszon ránézek valakire akkor elkapja a fejét
Az miért jó? Ez a legfőbb cél?  !+"%
Ezt a buszos baromságot meg hülyeségből mondtam.Még a Winstrol oldalon olvastam hogy a srác nőtt egy kúra alatt bicepszre 1centit  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
és jó érzés volt neki ha ránézett valaki a buszon akkor elkapta a fejét  ;D ;D :D :D :D
Gondoltam ellövöm ezt a pojént :D :D :D
Ja, már azt hittem ez komoly :D

2010. Augusztus 30. - 16:39:28
Válasz #559
Nem elérhető

kicsilui20


140 kiló azért már szép súly.Biztos valami kidobó féle lehet.
Én 135 kg voltam legnagyobbnak durranva 54-es karral. Mégsem vagyok kidobó, nem csak azok lehetnek nagyok ::)

Megha a buszon ránézek valakire akkor elkapja a fejét
Az miért jó? Ez a legfőbb cél?  !+"%
Ezt a buszos baromságot meg hülyeségből mondtam.Még a Winstrol oldalon olvastam hogy a srác nőtt egy kúra alatt bicepszre 1centit  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
és jó érzés volt neki ha ránézett valaki a buszon akkor elkapta a fejét  ;D ;D :D :D :D
Gondoltam ellövöm ezt a pojént :D :D :D
Ja, már azt hittem ez komoly :D
Áhh.Nem vagyok droid.  **:))))*   :)
Nyomd a vasat!!!

2010. Augusztus 30. - 19:46:35
Válasz #560
Nem elérhető

AtomAnti


140 kiló azért már szép súly.Biztos valami kidobó féle lehet.Én a 130kilót és 50-55ös kart szeretném elérni most vagyok 116kg és 185 centi 46,5ös kar.Kicsit több izom kellene amit a kúrától várok,és onnan akarok szálkásítani.vissza 120ra :P Azzal még tudok thaiboxolni.
Kúra alatt nem kell többet szedni a vitaminokból meg a bcaaból?

te sem panaszkodhatsz 116kg-al 8-)!!!!!én is ilyen magas vagyok de 86kg :angry: nekem csak 95-100kg a kitűzött cél.neked sem az első kúrád lesz ugye?
Akármilyen furcsán hangzik sose voltam kis darab és nem nyúltam még ilyesmikhez.Csak úgy kb 200 doboz fehérjét(Optimum Nutr.) meg rengeteg kreatint (celltech,cellmass,monohid.)vitamint(optimen,animal pak),Glutamint(glutamin-sr) meg bedurrantókat(superpump,big bang,n.o.v.a,xplode.stb),csirkét és marhát ettem.Néha már hányhatnékom van bárhogy készítem.Viszont ami nekem nagyon bejött az a Halodrol.Elképesztő erőt ad és nagyon sokat segít izmot felpakolni.Most akarnék,vagyis a szomszéd kutyája akarna elkezdeni mégnagyobb lenni :)mert kidobóskodni akarok.Megha a buszon ránézek valakire akkor elkapja a fejét  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))  :-)(-: :-)(-:  ;D  ;D   ;D   ;D  ;D  ;D
 És ehez sajnos kicsit át kell állni a sötét oldalra.Tehát ez lenne az első

legalább a célok kitűzve!és te hány éve edzel?és miket akarsz használni?
Most lesz két éve hogy eddzek heti 3 alkalommal.mondjuk volt párszor hogy 4-5 nap is ment de akkor kevesebbet dolgoztam.Szeretném kipróbálni a deca-durabolint, a sustanont, és a winstrolt.Főképp olyanokat amiktől rendesen lehet nőni és kevésbé aromatizálódnakStanozolt is mondták még de annak jobban utána kell néznem mik a jó és rossz hatásai.

 ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Augusztus 30. - 19:49:49
Válasz #561
Nem elérhető

Maszat


hát annak még tényleg jól utána köll nézned!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Augusztus 30. - 20:53:53
Válasz #562
Nem elérhető

George


Minek? Elég a metil topikban nézelődni @-o

2010. Augusztus 31. - 00:46:18
Válasz #563
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 31. - 10:56:08
Válasz #564
Nem elérhető

lucy01


140 kiló azért már szép súly.Biztos valami kidobó féle lehet.
Én 135 kg voltam legnagyobbnak durranva 54-es karral. Mégsem vagyok kidobó, nem csak azok lehetnek nagyok ::)

Megha a buszon ránézek valakire akkor elkapja a fejét
Az miért jó? Ez a legfőbb cél?  !+"%
Ezt a buszos baromságot meg hülyeségből mondtam.Még a Winstrol oldalon olvastam hogy a srác nőtt egy kúra alatt bicepszre 1centit  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
és jó érzés volt neki ha ránézett valaki a buszon akkor elkapta a fejét  ;D ;D :D :D :D
Gondoltam ellövöm ezt a pojént :D :D :D
dereng valami nekem is én is emlékszek erre.
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. Augusztus 31. - 11:27:20
Válasz #565
Nem elérhető

kicsilui20


140 kiló azért már szép súly.Biztos valami kidobó féle lehet.
Én 135 kg voltam legnagyobbnak durranva 54-es karral. Mégsem vagyok kidobó, nem csak azok lehetnek nagyok ::)

Megha a buszon ránézek valakire akkor elkapja a fejét
Az miért jó? Ez a legfőbb cél?  !+"%
Ezt a buszos baromságot meg hülyeségből mondtam.Még a Winstrol oldalon olvastam hogy a srác nőtt egy kúra alatt bicepszre 1centit  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
és jó érzés volt neki ha ránézett valaki a buszon akkor elkapta a fejét  ;D ;D :D :D :D
Gondoltam ellövöm ezt a pojént :D :D :D
dereng valami nekem is én is emlékszek erre.
Na én ennél a résznél be is hugyoztam  :-! :-! :-! ;D :D :D
Nyomd a vasat!!!

2010. Augusztus 31. - 11:36:17
Válasz #566
Nem elérhető

kicsilui20


Ha netán nincs más választás,tehát a cimbi nem tud venni olajos fecskendőt meg tűt csak olyat amit a Winstrolra használnak azzal be lehet adni?Vagy keresgessen csak tovább?
Nyomd a vasat!!!

2010. Augusztus 31. - 14:10:19
Válasz #567
Nem elérhető

George


Ha netán nincs más választás,tehát a cimbi nem tud venni olajos fecskendőt meg tűt csak olyat amit a Winstrolra használnak azzal be lehet adni?Vagy keresgessen csak tovább?
Mivan? ;D Képzelem szegény patikust mikor ezzel a kérdéssel odaáll valaki: "Olajos fecskendő és tű van?" ;D Łł=

2010. Augusztus 31. - 14:45:12
Válasz #568
Nem elérhető

kicsilui20


Ha netán nincs más választás,tehát a cimbi nem tud venni olajos fecskendőt meg tűt csak olyat amit a Winstrolra használnak azzal be lehet adni?Vagy keresgessen csak tovább?
Mivan? ;D Képzelem szegény patikust mikor ezzel a kérdéssel odaáll valaki: "Olajos fecskendő és tű van?" ;D Łł=
Vicces mi?  ;D ;D ;D
Viszont én olyan balfasz vagyok hogy lesz még ilyen kérdés mert én se vágom,ezért jöttem erre a fórumra hogy okosodjak.  :)  :)   8-}  :-p
Szóval susit,winstrolt és decát mivel érdemes beadni?
Amúgy nyugodtan lehet osztani az észt...Ilyen emberek közt nőttem fel szóval még én is pörgök rajta  ****:)))
Nyomd a vasat!!!

2010. Augusztus 31. - 15:50:40
Válasz #569
Nem elérhető

Maszat


a patikusok néha olyan hülyék mint a segg. Elmondom mit szeretnék, amibe szerepel a bővös 40mm-es 22G-s rész és látom,h kiül az értetlenség az arcukra. Visszajönnek 5dobozzal amiböl jó esetben talán 1 megfelel. Akkor szeretem még a mihez kell kérdést, amire utalják a ne törődj vele csak ilyet hozzál választ. Akkor azzal okoskodnak,h ezt nem is mm-ben mérik pedig mindre rá van írva az is.

Volt aki pont a 22G-s 40mm-es tűre visszakérdezett,h szubkután fogom használni? ááááá. egyszer küldtem el barátnőmet tűt venni, leírtam 1 lapra mi kell, erre hív,h a patikus nem érti  ;D 

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26