2024. Szeptember 21. - 11:50:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Omna v Susta?  (Megtekintve 171548 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2010. Augusztus 27. - 19:19:40
Válasz #540
Nem elérhető

George


Az ilyenek miatt vannak a sztereotípiák.

2010. Augusztus 27. - 22:14:49
Válasz #541
Nem elérhető

kicsilui20


140 kiló azért már szép súly.Biztos valami kidobó féle lehet.Én a 130kilót és 50-55ös kart szeretném elérni most vagyok 116kg és 185 centi 46,5ös kar.Kicsit több izom kellene amit a kúrától várok,és onnan akarok szálkásítani.vissza 120ra :P Azzal még tudok thaiboxolni.
Kúra alatt nem kell többet szedni a vitaminokból meg a bcaaból?
Nyomd a vasat!!!

2010. Augusztus 27. - 22:14:49
Válasz #542
Nem elérhető

dred


Fénykép sajnos nincsen,nem engedi magát fényképezni(különböző okok miatt).
Kicsit fedett,de kurv@ nagy(kb.:185cm,140kg).

Hypós Feri is ilyesmi volt. (nyugodjék békében)

2010. Augusztus 27. - 22:14:49
Válasz #543
Nem elérhető

dred


Bár róla volt fotó a médiában is...

2010. Augusztus 28. - 10:32:09
Válasz #544
Nem elérhető

Breaker


140 kiló azért már szép súly.Biztos valami kidobó féle lehet.Én a 130kilót és 50-55ös kart szeretném elérni most vagyok 116kg és 185 centi 46,5ös kar.Kicsit több izom kellene amit a kúrától várok,és onnan akarok szálkásítani.vissza 120ra :P Azzal még tudok thaiboxolni.
Kúra alatt nem kell többet szedni a vitaminokból meg a bcaaból?

hogy a manóba ne kellene!  A vitamint nem tudod semmivel helyettesíteni! A BCAA-t sztem meghagyhatod az utókúra utánra a leépülést csökkenteni, bár sosem árt ......

2010. Augusztus 28. - 12:39:19
Válasz #545
Nem elérhető

Maszat


Fénykép sajnos nincsen,nem engedi magát fényképezni(különböző okok miatt).
Kicsit fedett,de kurv@ nagy(kb.:185cm,140kg).

Hypós Feri is ilyesmi volt. (nyugodjék békében)

.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Augusztus 28. - 14:46:18
Válasz #546
Nem elérhető

lucy01


mostmár abba se hagyja. legalábbis ha akar még dugni. ;D

(amugy az ilyenekröl sosincs kép  :'(  )


a pusztító alatt pedig két kis meggymag figyel! :-)(-: :-)(-: :-)(-:ha valakinek ez is bejön akkor csinálja @:-)!de ez lehetséges valóban?
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. Augusztus 28. - 14:57:43
Válasz #547
Nem elérhető

lucy01


140 kiló azért már szép súly.Biztos valami kidobó féle lehet.Én a 130kilót és 50-55ös kart szeretném elérni most vagyok 116kg és 185 centi 46,5ös kar.Kicsit több izom kellene amit a kúrától várok,és onnan akarok szálkásítani.vissza 120ra :P Azzal még tudok thaiboxolni.
Kúra alatt nem kell többet szedni a vitaminokból meg a bcaaból?

te sem panaszkodhatsz 116kg-al 8-)!!!!!én is ilyen magas vagyok de 86kg :angry: nekem csak 95-100kg a kitűzött cél.neked sem az első kúrád lesz ugye?
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. Augusztus 28. - 21:21:00
Válasz #548
Nem elérhető

George


mostmár abba se hagyja. legalábbis ha akar még dugni. ;D

(amugy az ilyenekröl sosincs kép  :'(  )


a pusztító alatt pedig két kis meggymag figyel! :-)(-: :-)(-: :-)(-:ha valakinek ez is bejön akkor csinálja @:-)!de ez lehetséges valóban?
Én láttam már ilyet, rövid ropi alatt két kis magocska. Az illető még azzal is szórakozott, hogy fel tudja az egész pakkot nyomni a hasüregébe, és közben visítva rohangált. EZ van ha valaki eszetlenül koxol. Kizártnak tartom, hogy az ilyen valaha is visszaáll normál állapotra.

2010. Augusztus 29. - 12:11:13
Válasz #549
Nem elérhető

Milo


És rádásul nem is izmosabbak mint aki kúra szerűen csinálja, pénzkidobás, felesleges egészsésgkárosítás.
Riceman

2010. Augusztus 30. - 10:24:02
Válasz #550
Nem elérhető

kicsilui20


140 kiló azért már szép súly.Biztos valami kidobó féle lehet.Én a 130kilót és 50-55ös kart szeretném elérni most vagyok 116kg és 185 centi 46,5ös kar.Kicsit több izom kellene amit a kúrától várok,és onnan akarok szálkásítani.vissza 120ra :P Azzal még tudok thaiboxolni.
Kúra alatt nem kell többet szedni a vitaminokból meg a bcaaból?

te sem panaszkodhatsz 116kg-al 8-)!!!!!én is ilyen magas vagyok de 86kg :angry: nekem csak 95-100kg a kitűzött cél.neked sem az első kúrád lesz ugye?
Akármilyen furcsán hangzik sose voltam kis darab és nem nyúltam még ilyesmikhez.Csak úgy kb 200 doboz fehérjét(Optimum Nutr.) meg rengeteg kreatint (celltech,cellmass,monohid.)vitamint(optimen,animal pak),Glutamint(glutamin-sr) meg bedurrantókat(superpump,big bang,n.o.v.a,xplode.stb),csirkét és marhát ettem.Néha már hányhatnékom van bárhogy készítem.Viszont ami nekem nagyon bejött az a Halodrol.Elképesztő erőt ad és nagyon sokat segít izmot felpakolni.Most akarnék,vagyis a szomszéd kutyája akarna elkezdeni mégnagyobb lenni :)mert kidobóskodni akarok.Megha a buszon ránézek valakire akkor elkapja a fejét  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))  :-)(-: :-)(-:  ;D  ;D   ;D   ;D  ;D  ;D
 És ehez sajnos kicsit át kell állni a sötét oldalra.Tehát ez lenne az első
Nyomd a vasat!!!

2010. Augusztus 30. - 10:24:02
Válasz #551
Nem elérhető

kicsilui20


140 kiló azért már szép súly.Biztos valami kidobó féle lehet.Én a 130kilót és 50-55ös kart szeretném elérni most vagyok 116kg és 185 centi 46,5ös kar.Kicsit több izom kellene amit a kúrától várok,és onnan akarok szálkásítani.vissza 120ra :P Azzal még tudok thaiboxolni.
Kúra alatt nem kell többet szedni a vitaminokból meg a bcaaból?

hogy a manóba ne kellene!  A vitamint nem tudod semmivel helyettesíteni! A BCAA-t sztem meghagyhatod az utókúra utánra a leépülést csökkenteni, bár sosem árt ......
Akkor gondolom nem 2 csomag animal kell egy nap hanem 4  ;D és ha mondjuk 1 kiló csirkét vagy marhát eszek naponta + a fehérje akkor azt is duplázni kell vagy az már hízáshoz vezet (háj)?
Nyomd a vasat!!!

2010. Augusztus 30. - 10:24:02
Válasz #552
Nem elérhető

lucy01


mostmár abba se hagyja. legalábbis ha akar még dugni. ;D

(amugy az ilyenekröl sosincs kép  :'(  )


a pusztító alatt pedig két kis meggymag figyel! :-)(-: :-)(-: :-)(-:ha valakinek ez is bejön akkor csinálja @:-)!de ez lehetséges valóban?
Én láttam már ilyet, rövid ropi alatt két kis magocska. Az illető még azzal is szórakozott, hogy fel tudja az egész pakkot nyomni a hasüregébe, és közben visítva rohangált. EZ van ha valaki eszetlenül koxol. Kizártnak tartom, hogy az ilyen valaha is visszaáll normál állapotra.
ez meredek :-O,ezt az élvezetet meghagynám ezeknek az embereknek!
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. Augusztus 30. - 13:15:05
Válasz #553
Nem elérhető

lucy01


140 kiló azért már szép súly.Biztos valami kidobó féle lehet.Én a 130kilót és 50-55ös kart szeretném elérni most vagyok 116kg és 185 centi 46,5ös kar.Kicsit több izom kellene amit a kúrától várok,és onnan akarok szálkásítani.vissza 120ra :P Azzal még tudok thaiboxolni.
Kúra alatt nem kell többet szedni a vitaminokból meg a bcaaból?

te sem panaszkodhatsz 116kg-al 8-)!!!!!én is ilyen magas vagyok de 86kg :angry: nekem csak 95-100kg a kitűzött cél.neked sem az első kúrád lesz ugye?
Akármilyen furcsán hangzik sose voltam kis darab és nem nyúltam még ilyesmikhez.Csak úgy kb 200 doboz fehérjét(Optimum Nutr.) meg rengeteg kreatint (celltech,cellmass,monohid.)vitamint(optimen,animal pak),Glutamint(glutamin-sr) meg bedurrantókat(superpump,big bang,n.o.v.a,xplode.stb),csirkét és marhát ettem.Néha már hányhatnékom van bárhogy készítem.Viszont ami nekem nagyon bejött az a Halodrol.Elképesztő erőt ad és nagyon sokat segít izmot felpakolni.Most akarnék,vagyis a szomszéd kutyája akarna elkezdeni mégnagyobb lenni :)mert kidobóskodni akarok.Megha a buszon ránézek valakire akkor elkapja a fejét  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))  :-)(-: :-)(-:  ;D  ;D   ;D   ;D  ;D  ;D
 És ehez sajnos kicsit át kell állni a sötét oldalra.Tehát ez lenne az első

legalább a célok kitűzve!és te hány éve edzel?és miket akarsz használni?
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. Augusztus 30. - 13:36:23
Válasz #554
Nem elérhető

George


140 kiló azért már szép súly.Biztos valami kidobó féle lehet.
Én 135 kg voltam legnagyobbnak durranva 54-es karral. Mégsem vagyok kidobó, nem csak azok lehetnek nagyok ::)

Megha a buszon ránézek valakire akkor elkapja a fejét
Az miért jó? Ez a legfőbb cél?  !+"%