2024. Szeptember 21. - 13:32:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Omna v Susta?  (Megtekintve 171562 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2010. Augusztus 22. - 20:34:37
Válasz #510
Nem elérhető

God Vazzeg


Meg a dobozra ráírva,hogy Barbi meg,hogy made in china ;D

Jó minőségű guminők vannak  ;D Hallottam  (:-)

2010. Augusztus 24. - 22:36:52
Válasz #511
Nem elérhető

kicsilui20


Ja amúgy ha a szomszéd kutyája megijed a pattanásoktól vagy más mellékhatástól és hirtelen abbahagyja levezetés nélkül a szuszi kúrát a közepe fele,akkor annak milyen következményei lehetnek?    :----   :-)-
Nyomd a vasat!!!

2010. Augusztus 24. - 22:36:52
Válasz #512
Nem elérhető

kicsilui20


És ha netán valaki küzdősportol gyúrás mellett (thaibox) és rugást kap a susta gyulladására abbol beszaráson kívül más gond előfordulhat?  :o  :-O
Nyomd a vasat!!!

2010. Augusztus 24. - 22:36:52
Válasz #513
Nem elérhető

kicsilui20


Tudja valaki hogy mennyi szünetet kell tartani két susta kúra között?Mondjuk ha decával van  kombinálva.
Köszi a választ  ****:))))))
Nyomd a vasat!!!

2010. Augusztus 25. - 15:36:56
Válasz #514
Nem elérhető

kicsilui20


Volna valakinek Omna vagy Susta kúra (előtte-utána)fényképe?Kíváncs lennék kinek mennyit hozott.
Nyomd a vasat!!!

2010. Augusztus 25. - 15:45:04
Válasz #515
Nem elérhető

George


Ja amúgy ha a szomszéd kutyája megijed a pattanásoktól vagy más mellékhatástól és hirtelen abbahagyja levezetés nélkül a szuszi kúrát a közepe fele,akkor annak milyen következményei lehetnek?    :----   :-)-
Annak súlyos következményei lehetnek, akár búcsút is inthetsz a kukinak egy darabig. Nem ajánlott, mindent le kell vezetni.

Tudja valaki hogy mennyi szünetet kell tartani két susta kúra között?Mondjuk ha decával van  kombinálva.
Köszi a választ  ****:))))))
Legalább 5 hónap kellene. Ha tényleg jót akarsz. Ennél kevesebb idő alatt a receptorok sem állnak vissza rendesen.

És ha netán valaki küzdősportol gyúrás mellett (thaibox) és rugást kap a susta gyulladására abbol beszaráson kívül más gond előfordulhat?  :o  :-O
Igen, ha egy kicsit gennyes a dolog odabent, akkor imádkozz, hogy ne jusson a véráramba :D Szúrd seggbe, ha pedig seggbe rúgnak edzésen, az nagyon gáz ;D Ha combba, akkor meg legyél gyorsabb :D

Volna valakinek Omna vagy Susta kúra (előtte-utána)fényképe?Kíváncs lennék kinek mennyit hozott.
Ilyet szerintem senki nem fog direkt ide felrakni, meg ez teljesen egyénfüggő, biztosat nem lehet mondani. A minőségi és mennyiségi fejlődésre egyaránt értem. Tudok olyat, aki omnával eres, más meg bojler lett tőle. Ez alapvetően kaja, és többi kiegészítő függvénye.

Kurva rendes voltam, remélem a mennybe jutok o:) ;D

2010. Augusztus 25. - 15:46:48
Válasz #516
Nem elérhető

God Vazzeg


Valaki ellopta George usert  #:-) Kérjük vissza  ;D ;D ;D

2010. Augusztus 25. - 15:49:38
Válasz #517
Nem elérhető

George


Valaki ellopta George usert  #:-) Kérjük vissza  ;D ;D ;D
Ősztől megint rohadt köcsög leszek, mindenkibe belekötök, megalázok, Fitparádén nem köszönök, stb ;D

2010. Augusztus 25. - 15:51:57
Válasz #518
Nem elérhető

God Vazzeg


Valaki ellopta George usert  #:-) Kérjük vissza  ;D ;D ;D
Ősztől megint rohadt köcsög leszek, mindenkibe belekötök, megalázok, Fitparádén nem köszönök, stb ;D

Ahogy szoktál  :D Hiába na a sok tesztó teszi, majd én se köszönök neked, ahogy szoktam  O0

2010. Augusztus 25. - 15:54:33
Válasz #519
Nem elérhető

George


Valaki ellopta George usert  #:-) Kérjük vissza  ;D ;D ;D
Ősztől megint rohadt köcsög leszek, mindenkibe belekötök, megalázok, Fitparádén nem köszönök, stb ;D

Ahogy szoktál  :D Hiába na a sok tesztó teszi, majd én se köszönök neked, ahogy szoktam  O0
Nem köszönsz?! Akkor én meg észre sem veszlek ))=/ Elnézek a fejed fölött, különben is, vékony vagy mint egy intim betét >:D

2010. Augusztus 25. - 16:18:00
Válasz #520
Nem elérhető

kicsilui20


Ja amúgy ha a szomszéd kutyája megijed a pattanásoktól vagy más mellékhatástól és hirtelen abbahagyja levezetés nélkül a szuszi kúrát a közepe fele,akkor annak milyen következményei lehetnek?    :----   :-)-
Annak súlyos következményei lehetnek, akár búcsút is inthetsz a kukinak egy darabig. Nem ajánlott, mindent le kell vezetni.

Tudja valaki hogy mennyi szünetet kell tartani két susta kúra között?Mondjuk ha decával van  kombinálva.
Köszi a választ  ****:))))))
Legalább 5 hónap kellene. Ha tényleg jót akarsz. Ennél kevesebb idő alatt a receptorok sem állnak vissza rendesen.

És ha netán valaki küzdősportol gyúrás mellett (thaibox) és rugást kap a susta gyulladására abbol beszaráson kívül más gond előfordulhat?  :o  :-O
Igen, ha egy kicsit gennyes a dolog odabent, akkor imádkozz, hogy ne jusson a véráramba :D Szúrd seggbe, ha pedig seggbe rúgnak edzésen, az nagyon gáz ;D Ha combba, akkor meg legyél gyorsabb :D

Volna valakinek Omna vagy Susta kúra (előtte-utána)fényképe?Kíváncs lennék kinek mennyit hozott.
Ilyet szerintem senki nem fog direkt ide felrakni, meg ez teljesen egyénfüggő, biztosat nem lehet mondani. A minőségi és mennyiségi fejlődésre egyaránt értem. Tudok olyat, aki omnával eres, más meg bojler lett tőle. Ez alapvetően kaja, és többi kiegészítő függvénye.

Kurva rendes voltam, remélem a mennybe jutok o:) ;D

Köszi szépen.Tényleg kb ilyen válaszokra számítottam  ****:))))))
 :-)!
Nyomd a vasat!!!

2010. Augusztus 25. - 16:48:37
Válasz #521
Nem elérhető

kemi


http://www.steroid4sale.com/lphoto/sustanon-250.jpg


haverom most akar bevásárolni, én sajna nem vagyok otthon a susta témában
segítsetek pls "megbízható"?

2010. Augusztus 25. - 17:19:46
Válasz #522
Nem elérhető

God Vazzeg


Valaki ellopta George usert  #:-) Kérjük vissza  ;D ;D ;D
Ősztől megint rohadt köcsög leszek, mindenkibe belekötök, megalázok, Fitparádén nem köszönök, stb ;D

Ahogy szoktál  :D Hiába na a sok tesztó teszi, majd én se köszönök neked, ahogy szoktam  O0
Nem köszönsz?! Akkor én meg észre sem veszlek ))=/ Elnézek a fejed fölött, különben is, vékony vagy mint egy intim betét >:D

Hajaj, ha oldalra fordulok, fütyül a szél a bordáimon  ;D (Direkt nem hasat írtam, mert ott nem vagyok vékony  8) )

2010. Augusztus 25. - 19:44:49
Válasz #523
Nem elérhető

dino


http://www.steroid4sale.com/lphoto/sustanon-250.jpg


haverom most akar bevásárolni, én sajna nem vagyok otthon a susta témában
segítsetek pls "megbízható"?
/7%
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 25. - 22:47:26
Válasz #524
Nem elérhető

brutusz



Hajaj, ha oldalra fordulok, fütyül a szél a bordáimon  ;D (Direkt nem hasat írtam, mert ott nem vagyok vékony  8) )
[/quote]
az semmi, a párom végignyalta a hasam és agyrázkódást kapott  ****:)))