2024. Szeptember 21. - 16:05:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Omna v Susta?  (Megtekintve 171592 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2010. Augusztus 22. - 14:29:22
Válasz #495
Nem elérhető

God Vazzeg


én sem így csinálnám.. metát kihagynám, felesleges. susit meg az elejétől a végéig 3 naponta bökném. proviron 3. héttől napi 1 szem. nolvadex meg kura után hcg mellé. spiro?? háát végülis ha látod létjogosultságát akkor naponta 1 szemmemmel emelve az adagot 4-5 szemig felmehetsz. 2 hét szedés 1 hét szünet..

Meta azért lehet érdekes az elején, mert hamarabb magas a tesztoszteron szint, nem kell a sustára várni. Gondolom így gondolta ő is, de ha egymás után rakja, akkor törés lesz a kúrában, szerintem  ::)
hát nemtudom.. én metával nem szarakodnék, inkább megvárnám azt a 2 hetet amig beüt a susi. teszto mellett sztem nincs értelme még igencsak kétes szemessel is baszogatni magad. legalábbis én a saját kúrámba semmi esetre se tenném be a kis csodahatszöget

Mondom mégegyszer: ebből a kúrából szerintem ezt lehet kihozni. De várom akkor a te véleményed, hogy változtatnád meg  ;-oo-;
leírtam.  semmi metil csak susi 3 naponta 8-max 10 hétig, mellé a kis játék a spiroval 12hétig. levezetésnek meg hcg+clomid az utso testo után 10 nappal aztán szevasz:)

Ja ok. Így már kettőből is választhat  ;-oo-;

2010. Augusztus 22. - 14:29:37
Válasz #496
Nem elérhető

dino


Én Vazeg tennék az elejére egy kis efit,egy kis energiaitalt,egykis edzés előtti fokozót stb,és csak annyit kérdeznék !!!
Mehetünk edzeni ???
Mire a válasz:
TERMÉSZETESEN !!!     ;)   :D   ;D
ha már lud legyen kövér.. :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 22. - 14:30:13
Válasz #497
Nem elérhető

mangela87


Vagy nem szúr-szer-szar semmit !!!
Akkor már 3-ból is...
:-))))

2010. Augusztus 22. - 14:30:59
Válasz #498
Nem elérhető

dino


én sem így csinálnám.. metát kihagynám, felesleges. susit meg az elejétől a végéig 3 naponta bökném. proviron 3. héttől napi 1 szem. nolvadex meg kura után hcg mellé. spiro?? háát végülis ha látod létjogosultságát akkor naponta 1 szemmemmel emelve az adagot 4-5 szemig felmehetsz. 2 hét szedés 1 hét szünet..

Meta azért lehet érdekes az elején, mert hamarabb magas a tesztoszteron szint, nem kell a sustára várni. Gondolom így gondolta ő is, de ha egymás után rakja, akkor törés lesz a kúrában, szerintem  ::)
hát nemtudom.. én metával nem szarakodnék, inkább megvárnám azt a 2 hetet amig beüt a susi. teszto mellett sztem nincs értelme még igencsak kétes szemessel is baszogatni magad. legalábbis én a saját kúrámba semmi esetre se tenném be a kis csodahatszöget

Mondom mégegyszer: ebből a kúrából szerintem ezt lehet kihozni. De várom akkor a te véleményed, hogy változtatnád meg  ;-oo-;
leírtam.  semmi metil csak susi 3 naponta 8-max 10 hétig, mellé a kis játék a spiroval 12hétig. levezetésnek meg hcg+clomid az utso testo után 10 nappal aztán szevasz:)

Ja ok. Így már kettőből is választhat  ;-oo-;
hát igen. :D   nem tehetek róla h nem vok szemes párti.. :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 22. - 14:31:38
Válasz #499
Nem elérhető

dino


Vagy nem szúr-szer-szar semmit !!!
Akkor már 3-ból is...
:-))))
olyan nincs.. tele kell lenni a puttonynak !  >:D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 22. - 14:32:08
Válasz #500
Nem elérhető

mangela87


Bárom-bárom-bárommm....
:-)))))
 ;-oo-;

2010. Augusztus 22. - 14:35:39
Válasz #501
Nem elérhető

God Vazzeg


Vagy nem szúr-szer-szar semmit !!!
Akkor már 3-ból is...
:-))))
olyan nincs.. tele kell lenni a puttonynak !  >:D

Sok koxos  >:D

2010. Augusztus 22. - 14:37:00
Válasz #502
Nem elérhető

dino


mondjuk... ha már így átírtuk a srác kúráját....  lehetne még beletenni egy kis primot, mondjuk heti 2-3at. az a cucc engem most nagyon megfogott pedig még nem is használom  :) :) :) :) :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 22. - 14:37:28
Válasz #503
Nem elérhető

dino


Vagy nem szúr-szer-szar semmit !!!
Akkor már 3-ból is...
:-))))
olyan nincs.. tele kell lenni a puttonynak !  >:D

Sok koxos  >:D
nééézd a naturált beszóóólt  ;D  ;D  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 22. - 14:58:04
Válasz #504
Nem elérhető

God Vazzeg


mondjuk... ha már így átírtuk a srác kúráját....  lehetne még beletenni egy kis primot, mondjuk heti 2-3at. az a cucc engem most nagyon megfogott pedig még nem is használom  :) :) :) :) :)

Direkt nem írtam bele semmit, csak azokat hagytam benne amit írt ő is. Én inkább decát raknék mellé, de kinek mi  ;D
Én naturál vagyok  :-}  8)

2010. Augusztus 22. - 15:22:02
Válasz #505
Nem elérhető

dino


mondjuk... ha már így átírtuk a srác kúráját....  lehetne még beletenni egy kis primot, mondjuk heti 2-3at. az a cucc engem most nagyon megfogott pedig még nem is használom  :) :) :) :) :)

Direkt nem írtam bele semmit, csak azokat hagytam benne amit írt ő is. Én inkább decát raknék mellé, de kinek mi  ;D
Én naturál vagyok  :-}  8)
deca nagyon lutri.. sztem el kell felejteni..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 22. - 15:57:30
Válasz #506
Nem elérhető

Taki


Nos kikerekedett ez rendesen!!igen deca azért nincs a kúrába mert öszintén megmondom másfél éve nem találkoztam normálisal vagy szar a diler ez az én gondom !!!A szemesnél is igazad van én sem szeretek vele játszani mert az is lutri de  tudtam szerezni 1000db -ot Hcg a kura végén mindenképpen megy!!!meg van ithol 4 doboz novadex xt az is benyelem:D:D:D Köszönöm a segitséget ebböl leszürtem magamnak a hasznos informáciokat mindenkit meghivok a virtuális shakre :-oD ;-oo-;

2010. Augusztus 22. - 19:35:59
Válasz #507
Nem elérhető

dino


szóval akkor hogy fog kinézni a kúra?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 22. - 20:26:33
Válasz #508
Nem elérhető

Maszat


szóval akkor hogy fog kinézni a kúrVa?

enyhén macás, szilikon cici, szilikon száj. Felvart szőke haj, tetkó a lapockán és a csípőn. Természetesen szolibarna bőrrel, világító rózsaszín puncival.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Augusztus 22. - 20:29:18
Válasz #509
Nem elérhető

Tóth Attila


Meg a dobozra ráírva,hogy Barbi meg,hogy made in china ;D
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"