2024. Szeptember 21. - 19:44:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Omna v Susta?  (Megtekintve 171622 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Augusztus 19. - 10:43:53
Válasz #465
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
susi 3-4 naponta menjen!

Okés  ;)Meglesz. Primobolant nem tudok szerezni jelenleg.Valami mást tudnál ajánlani dino?Decával akartam de azt inkább kihagyom nem is tudom miért.. ;D!Még a danán gondolkozok de az meg kurvára vízesít.Szóval még a kombináció nincs meg.
danát felejtsd el.. sztem hülyeség használni susi mellé..   stanozol, szemes ;)  

Mivel úgysem az van benne valszeg az is kihagyható.
nanana... :)

Oszd meg velünk a tudást :)
milyen tudást? azt h van? ez nem tudás:)

Azt hogy melyik a jó, és hogy mi alapján.  ;)

Warren, szerinted ki tudná megmondani neked, melyik jó és mi alapján? Ezt ezeknél a cuccoknál teljesen felejtsd el. Aki bármi biztosat mond erről, az hazudik, ez az egy biztos tudás van itt...

Na éppen ezért lettem volna kíváncsi mit írt volna dinó.
Hátha tud valami olyat amit senki más :)


Ja persze... :D  Dinó kezében van több underground laboratórium is, ahol kis jézusok dolgoznak és 100% tiszta szteroidokat juttatnak a világpiacra, mindezt távol-keletről, romániából, ukrajnából természetesen, ahol csak kis buddhák és kis jézusok, meg kis jehovák élnek és a testépítők drága angyalai és kismanói. Semmi kamu csak tiszta anyag és csak Neked, csak most. Hogyne...  :D

Ne legyél cinikus.
Mondom mégegyszer, csak arra lettem volna kíváncsi milyen gyártót nevez meg szerinte jónak, miel szerintem se lehet hozzájutni tuti jó stanozololhoz.
Ennyi.

Abszolut nem rossz szándékkal írtam és nem neked személyesen céloztam, bocs ha úgy hangzott, mivel itt rengetegen olvasnak és ezért adtam erősebb élt a mondandónak. peace... ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Augusztus 19. - 10:45:13
Válasz #466
Nem elérhető

mangela87


Háááát bizonyos helyeken a gyógyszertár sem életbiztosítás !!!
Sajnos...

2010. Augusztus 19. - 10:48:12
Válasz #467
Nem elérhető

George


Háááát bizonyos helyeken a gyógyszertár sem életbiztosítás !!!
Sajnos...

Én a magyar gyógyszertárakról beszélek, ahol persze korlátozottak a lehetőségek minden téren. Nem a szerb/lengyel/pakisztáni/mexikói/egyiptomi/thai boltokról, ahol valószínűleg szintén kamu amit eladnak a kedves külföldi vásárlónak vény nélkül ;D

2010. Augusztus 19. - 10:49:43
Válasz #468
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Háááát bizonyos helyeken a gyógyszertár sem életbiztosítás !!!
Sajnos...

Én a magyar gyógyszertárakról beszélek, ahol persze korlátozottak a lehetőségek minden téren. Nem a szerb/lengyel/pakisztáni/mexikói/egyiptomi/thai boltokról, ahol valószínűleg szintén kamu amit eladnak a kedves külföldi vásárlónak vény nélkül ;D

Ez így van. Ennyi.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Augusztus 19. - 10:50:15
Válasz #469
Nem elérhető

mangela87


Igazad van !!!
Bár az első 2ő az még a legszimpibb talán !!!  :D   ;D
Sajna ilyen ez a popszakma...

2010. Augusztus 19. - 11:15:19
Válasz #470
Nem elérhető

dino


warren én az sb labos 5mg-osra gondoltam a 2007 2008ban gyártottak működnek vis amik nálam voltak azok..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 19. - 20:37:28
Válasz #471
Nem elérhető

Taki


üdv régen jelentkeztem már de barátom kutyájának van egy kérdése!!!!:D:D:D
konkrétan azon gondolkozik ez a véreb hogy...._:D
Sustanon kurára készül
igy néz ne ki

1hét metil+novadex xt
2hét metil+novadex xt
3hét Sustanon 250 heti 3
4hét sustanon 250 heti 3
5hét Sustanon 250 heti 3
6hét Sustanon 250 heti 3
7hét Sustanon 250 heti 3
8hét Sustanon 250 heti 3+novadex xt
9hét Sustanon 250 heti 2+novadex xt+spiro+nolva
10hét Sustanon 250 heti 1+novadex xt+spiro+nolva
11hét metil+novadex xt+spiro+nolva
12hét metil+novadex xt+spiro+nolva
13 hét novadex xt+spiro
Hcg a kura végén!!!!!Igy nézne ki ...Hogyha faszságot irtam vagy ti másképp csinálnátok nyugodtan javitsatok ki...

2010. Augusztus 19. - 20:40:56
Válasz #472
Nem elérhető

God Vazzeg


üdv régen jelentkeztem már de barátom kutyájának van egy kérdése!!!!:D:D:D
konkrétan azon gondolkozik ez a véreb hogy...._:D
Sustanon kurára készül
igy néz ne ki

1hét metil+novadex xt
2hét metil+novadex xt
3hét Sustanon 250 heti 3
4hét sustanon 250 heti 3
5hét Sustanon 250 heti 3
6hét Sustanon 250 heti 3
7hét Sustanon 250 heti 3
8hét Sustanon 250 heti 3+novadex xt
9hét Sustanon 250 heti 2+novadex xt+spiro+nolva
10hét Sustanon 250 heti 1+novadex xt+spiro+nolva
11hét metil+novadex xt+spiro+nolva
12hét metil+novadex xt+spiro+nolva
13 hét novadex xt+spiro
Hcg a kura végén!!!!!Igy nézne ki ...Hogyha faszságot irtam vagy ti másképp csinálnátok nyugodtan javitsatok ki...


Furcsa  ;D Én nem így csinálnám.. Az egészet nem  :D
Szerk: de érdekelne, miért így van összerakva, biztos valami logika szerint van  ;-oo-;

2010. Augusztus 19. - 20:48:26
Válasz #473
Nem elérhető

Taki


Nos logikára nem alapozhatunk csak számtalan kiprobált variácio közül ennél a kúránál volt elenyészö az összeesés elmélet és kura utáni sexuális életet sem befolyásolta nem csak én probáltam hanem 4 en és egyikünk sem panaszkodott semmilyen fajta tulzott visszaesés vagy sexuális teljesitmény csökkenésére kura után de GoD bácsi ha irnál egy privit hogy csinálná a veteran megköszönöm !!!(hátha tudsz nekem ujat mondani)ami nem lehettetlen!!! ;-oo-;

2010. Augusztus 19. - 21:18:19
Válasz #474
Nem elérhető

God Vazzeg


Nos logikára nem alapozhatunk csak számtalan kiprobált variácio közül ennél a kúránál volt elenyészö az összeesés elmélet és kura utáni sexuális életet sem befolyásolta nem csak én probáltam hanem 4 en és egyikünk sem panaszkodott semmilyen fajta tulzott visszaesés vagy sexuális teljesitmény csökkenésére kura után de GoD bácsi ha irnál egy privit hogy csinálná a veteran megköszönöm !!!(hátha tudsz nekem ujat mondani)ami nem lehettetlen!!! ;-oo-;

A metil az gondolom meta lenne  ::) Vagy metiltesztó?  8-}

2010. Augusztus 20. - 16:18:02
Válasz #475
Nem elérhető

Breaker


Nos logikára nem alapozhatunk csak számtalan kiprobált variácio közül ennél a kúránál volt elenyészö az összeesés elmélet és kura utáni sexuális életet sem befolyásolta nem csak én probáltam hanem 4 en és egyikünk sem panaszkodott semmilyen fajta tulzott visszaesés vagy sexuális teljesitmény csökkenésére kura után de GoD bácsi ha irnál egy privit hogy csinálná a veteran megköszönöm !!!(hátha tudsz nekem ujat mondani)ami nem lehettetlen!!! ;-oo-;

A metil az gondolom meta lenne  ::) Vagy metiltesztó?  8-}
dianabol?

2010. Augusztus 22. - 11:05:13
Válasz #476
Nem elérhető

Taki


Igen meta elirtam sorry érte!!!

2010. Augusztus 22. - 11:20:44
Válasz #477
Nem elérhető

God Vazzeg


Igen meta elirtam sorry érte!!!

Ha mindenképpen ezek kellenek:

1hét meta+novadex xt+susta heti 2
2hét meta+novadex xt+susta heti 2
3hét Sustanon 250 heti 3+provi
4hét sustanon 250 heti 3+provi
5hét Sustanon 250 heti 3+provi
6hét Sustanon 250 heti 3+provi
7hét Sustanon 250 heti 3+provi
8hét Sustanon 250 heti 3+novadex xt
9hét Sustanon 250 heti 2+novadex xt+spiro+nolva+provi
10hét Sustanon 250 heti 1+novadex xt+spiro+nolva+provi
11hét meta+novadex xt+spiro+nolva
12hét meta+novadex xt+spiro+nolva
13 hét novadex xt+spiro

Ebbe a kúrába nem kell spiro, de ha be akarod rakni mindenképp ne a végére, hanem a közepére rakd, a susta+provi hetekre.

2010. Augusztus 22. - 14:04:46
Válasz #478
Nem elérhető

mangela87


Hááááááátt...

2010. Augusztus 22. - 14:06:35
Válasz #479
Nem elérhető

dino


én sem így csinálnám.. metát kihagynám, felesleges. susit meg az elejétől a végéig 3 naponta bökném. proviron 3. héttől napi 1 szem. nolvadex meg kura után hcg mellé. spiro?? háát végülis ha látod létjogosultságát akkor naponta 1 szemmemmel emelve az adagot 4-5 szemig felmehetsz. 2 hét szedés 1 hét szünet..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!