2024. Szeptember 21. - 22:31:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Omna v Susta?  (Megtekintve 171648 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2010. Június 21. - 13:14:02
Válasz #405
Nem elérhető

pobimobi123


Oké, szar volt most már mindegy csak arra lennék kíváncsi, hogy Testolicot nyomnék 2 naponta 100-at azt meddig kéne nyomni? A fake susit 4 hete kezdtem kb. Azt volna jó tudni, hogy volt -e benne valami hatóanyag vagy teljesen üres volt. Én szvsz 3-4 hétig nyomnám a testolicot és ha volt is valami hatóanyag a susiban(kizárt ) akkor sem lenne több a kúra, mint 8 hét!

2010. Június 21. - 13:34:54
Válasz #406
Nem elérhető

haven


8 hétig
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Június 21. - 14:21:39
Válasz #407
Nem elérhető

Norbert002


Pakisztáni susta gyártásával elvileg leálltak amennyire én tudom. Leglaábbis felénk a főelosztó ezt mondja. A multkor takaríatás közben talált otthon még 16 ampulla pakisztánit neki is annyi van össz-vissz, haver egyből le is csapott rá... ;D

2010. Június 21. - 14:42:49
Válasz #408
Nem elérhető

George


Leglaábbis felénk a főelosztó ezt mondja. A multkor takaríatás közben talált otthon még 16 ampulla pakisztánit neki is annyi van össz-vissz, haver egyből le is csapott rá... ;D
Ez nagyon jó marketing duma Łł=

2010. Június 21. - 14:45:26
Válasz #409
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Leglaábbis felénk a főelosztó ezt mondja. A multkor takaríatás közben talált otthon még 16 ampulla pakisztánit neki is annyi van össz-vissz, haver egyből le is csapott rá... ;D
Ez nagyon jó marketing duma Łł=

Amennyi pakisztani sustanon van az országban...szerintem soha nem fog elfogyni.  :D

2010. Június 21. - 14:53:56
Válasz #410
Nem elérhető

George


Leglaábbis felénk a főelosztó ezt mondja. A multkor takaríatás közben talált otthon még 16 ampulla pakisztánit neki is annyi van össz-vissz, haver egyből le is csapott rá... ;D
Ez nagyon jó marketing duma Łł=

Amennyi pakisztani sustanon van az országban...szerintem soha nem fog elfogyni.  :D
De ez az utolsó, csak neked mert a barátom vagy :D

2010. Június 21. - 15:39:18
Válasz #411
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Leglaábbis felénk a főelosztó ezt mondja. A multkor takaríatás közben talált otthon még 16 ampulla pakisztánit neki is annyi van össz-vissz, haver egyből le is csapott rá... ;D
Ez nagyon jó marketing duma Łł=

Amennyi pakisztani sustanon van az országban...szerintem soha nem fog elfogyni.  :D
De ez az utolsó, csak neked mert a barátom vagy :D

 :D

2010. Június 21. - 15:51:40
Válasz #412
Nem elérhető

pmiller06


Ti tényleg elhiszitek amit a dealer mond? :D :D :D

2010. Július 25. - 11:45:45
Válasz #413
Nem elérhető

balazs92


Helló!

Én a sustanon 250-ről szeretnék érdeklődni, hogy mennyire hatásos és kinek mi a véleménye róla? 4éve gyúrok folyamatosan, 198 cm 102kg vagyok, izmos vagyok sokak szerint, jól nézek ki. Én viszont nemvagyok elégedett magammal, sokkal izmosabb, szálkásabb akarok lenni,mert még egy kicsi felesleg van rajtam szerintem. Heti 4szer edzek. Kaja rendben van, nem eszek hízlaló kajákat, sok zöldséget gyümölcsöt eszek, fehérje bevitelem is megvan, ....... használok. Igazából nem akarok dupla annyi súlyokkal edzeni, csak a kinézet lenne a lényeg. Azért gondoltam a sustanonra mert sok ismerősöm használja/használta és mindenki csak dícsérte. Nem akarok tőle elhízni meg felfújodni hogy olyan legyen a fejem meg a tokám hogy a nyakamat ne lássam :D .
Futok minden edzésen, tehát szerintem nem híznék/vizesednék el tőle. Utánna érdeklődtem sok helyen, és mindenki az mondta hogy a sustanon egy nagyon jó kezdő kúra lehet, mert összetett szteroid, és nem vizesít fel. Kezdetnek 1 kúrára gondolnák, ami 1 hónap lenne. Ezalatt 8 szurit nyomnák.(2 szuri hetente). Mit gondoltok, mit várhatok ettől, és levezestésnek mit ajánlanátok, ha kell egyáltalán ilyen kis mennyiség után? Válaszotokat köszönöm!!!

2010. Július 29. - 02:59:57
Válasz #414
Nem elérhető

justice


susta -trenbolan  heti2x/  kurátol mit várjon az ember az elsö honapnál? organonos susta genesies 10milis trenbolan acetát..nemtudom mi a frászt hozzzzz de ha csak a pénzemet viszi el a kamu ccuccc akkor berakom magam a mikróba meg a dileremet is  [:-o]

2010. Augusztus 01. - 18:35:45
Válasz #415
Nem elérhető

vízépítő


Csak azért, mert hátha valakit érdekel:

szuszta Organon 730185 XV   KAMU!!!!!!!!

Valami talán lehet benne, mert egy (szó szerint kevéske) erőt hozott, de kb. ennyi.

Akinek kétsége van a Novedex Xt felöl, antiaromatázként kiváló, ill tökéletes tesztófokozó, Danabolt legalábbis nekem megfogta, és az többet hozott, mint a szuszta. Uh: GOOD JOB Mr. GASPARI, VERY GOOD JOB!!!!!!!!!!!!

Kár, hogy az első kúrám így alakult, nem frankó, ezt a szuszit ne vegyétek!!!

2010. Augusztus 01. - 21:20:12
Válasz #416
Nem elérhető

Milo


Valaki nem tudja omnadren lesz e a közeljövőben, ahány forrást kérdeztem senkinek sincs, mitől van ez hogy ennyire nincs az országban
Riceman

2010. Augusztus 01. - 23:04:56
Válasz #417
Nem elérhető

mangela87



Már nem gyártják az Omnát úgy tudom!
:-((((

2010. Augusztus 02. - 21:53:29
Válasz #418
Nem elérhető

justice


Lengyelben a patikákban sem kapni :(

2010. Augusztus 03. - 00:04:46
Válasz #419
Nem elérhető

Havasházi László


2hónap susta deca  kombináció után  2hcg amp elég lesz?