2024. Szeptember 22. - 01:05:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Omna v Susta?  (Megtekintve 171661 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2010. Június 15. - 19:23:41
Válasz #360
Nem elérhető

Milo


hát nekem az omna napra pontosan 14.naptól szokott hatni
Riceman

2010. Június 15. - 19:44:27
Válasz #361
Nem elérhető

Maszat


hát nekem az omna napra pontosan 14.naptól szokott hatni

jó jó 14nap. de hány órakkor?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 15. - 20:11:19
Válasz #362
Nem elérhető

pobimobi123


Ez lesz a 3. hét, hogy heti 500 megy. Lehet a következő héten heti 3 fog menni. Mondjuk a libidómnak inkább az tette  be a kiskaput, hogy kb. 2 hete fasírtban vagyunk a csajommal és tegnap el is cuccolt. :-p Sajnos magam alatt vagyok és persze soha többet szerelem.
Egyébként a gondság még az lehet a susival, hogy két helyről vettem. Az egyiket barszto... úrtól aki le is húzott szépen. Gondolom a susija is jó!Ez a susi garnitúra nem is gyulladt. De a másik adag na az gyulladt, mint állat. 2-3 napig eléggé meg volt dagadva a combom. Na mindegy, mert abból a fajtából már nincs.

2010. Június 15. - 20:30:52
Válasz #363
Nem elérhető

Jordan


hát nekem az omna napra pontosan 14.naptól szokott hatni

jó jó 14nap. de hány órakkor?

Te fasz!  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Június 15. - 20:58:11
Válasz #364
Nem elérhető

Milo


mi féle barszto úrtól vetted? azt ne mond hogy a fórumról vki
Riceman

2010. Június 16. - 06:29:33
Válasz #365
Nem elérhető

flashback


amugy ezt tényleg nem lehet tudni hogy az itt kapható sustában mivan, amugy miben lehet észrevenni hogy nem susta hanem csak enantát??hatásra, vizesedés,libido,pattanások,egyebekre gondolok.

2010. Június 16. - 09:58:06
Válasz #366
Nem elérhető

pobimobi123


mi féle barszto úrtól vetted? azt ne mond hogy a fórumról vki


Ide is írogatott néha, de már hónapok óta nem aktív. Gondolom a lehúzott pénzeket számolgatja Hawai-n! :-Đ :-p

2010. Június 16. - 09:58:06
Válasz #367
Nem elérhető

supchh


Az én magánvéleményem,h szerintem az itthon kapható pakisztáni vagy akármiylen sustában max enanthate lehet. És tuti nem 250mg. De ez csak magánvélemény. Kíváncsi lennék,h valaki méretett-e már be. Azért gondolok enára mert olcsóbb és egyszerűbb lehet beszerezni mint 4 különféle testosteront.

Ugyan nem a hazai piacról, de William Llewellyn megtette. Az összes karachi sustanon pass-os lett az ő vizsgálata alapján. Az más kérdés, hogy itthon is (egész Európában) forog a 412598XV batch #, aminek az ampulláján a propionate i betűje inkább l. Na az nagy valószínűséggel hamis. Legalábbis így írják a külföldi site-okon. Sajnos nekem is sikerült két ampullát betolnom, ezzel elbaxnom a kúrám második hetét. Ha van egyáltalán benne vmi az is csak vmi olcsóbb hatóanyag lehet, kis mennyiségben, lehet, hogy épp ananthate, ahogy Te gondolod.

2010. Június 16. - 10:44:13
Válasz #368
Nem elérhető

Milo


Érdekes mód sustából sosincs hiány,ha azt mondom 1000db kellene a dealer rögtön nmondaná hogy oké holnapra meglesz.ezzel csak arra célzok hogy igen szeretik hamisítani
Riceman

2010. Június 16. - 12:05:26
Válasz #369
Nem elérhető

Riper


Ámbörök!
Ma ment a 6. susi!  A susi mellé 50 mg proviron és 30 mg stana megy.+ erő nulla, tömeg +2 kg. Mikor kéne ennek beindulnia? Olvastam a topicban, hogy a sustától áll egész nap az ember pöpöse (a kisfiam után szabadon). na az én libidóm kb. 10-es skálán 3-as! **:))))*
Lehet, hogy a susi fake és a provitól csökkent a libidó? Mi a vaffankulót nyomok akkor magamba? Kinézetre igazinak tűnik. Bár tudom ez is orosz rulett :--:
Valaki tapasztalt már ilyet? ?:-/


Enanthate hatóideje a képen csatolva.

Nyilván ezt nem azt jelenti, hogy 5. napra, a felezési idejére megnősz, hiszen akkor elég lenne csak 1db-al elintézni a kúrát, de ez a sok hét múlva hat dolog is butaságnak tűnik. Vagyis ez igaz minden más anabolikus szteroidra, hogy több héten át kell alkalmazni, hogy ki tudja fejteni a hatását.
Leave no doubt

2010. Június 16. - 12:24:38
Válasz #370
Nem elérhető

God Vazzeg


Ámbörök!
Ma ment a 6. susi!  A susi mellé 50 mg proviron és 30 mg stana megy.+ erő nulla, tömeg +2 kg. Mikor kéne ennek beindulnia? Olvastam a topicban, hogy a sustától áll egész nap az ember pöpöse (a kisfiam után szabadon). na az én libidóm kb. 10-es skálán 3-as! **:))))*
Lehet, hogy a susi fake és a provitól csökkent a libidó? Mi a vaffankulót nyomok akkor magamba? Kinézetre igazinak tűnik. Bár tudom ez is orosz rulett :--:
Valaki tapasztalt már ilyet? ?:-/


Enanthate hatóideje a képen csatolva.

Nyilván ezt nem azt jelenti, hogy 5. napra, a felezési idejére megnősz, hiszen akkor elég lenne csak 1db-al elintézni a kúrát, de ez a sok hét múlva hat dolog is butaságnak tűnik. Vagyis ez igaz minden más anabolikus szteroidra, hogy több héten át kell alkalmazni, hogy ki tudja fejteni a hatását.

Szerintem hogy mikor tetőzik, és hogy mikor érzed a változást, két különböző dolog. A testnek hozzá kell szoknia, el kell indulnia azoknak a folyamatoknak, amik a változást kiváltják. Kell a tesztóknak idő mire hatnak, sőt most eretnek leszek, de szerintem a propi is 2-3 hét után mutatja meg a teljes tudását.

2010. Június 16. - 12:38:33
Válasz #371
Nem elérhető

dino


Ámbörök!
Ma ment a 6. susi!  A susi mellé 50 mg proviron és 30 mg stana megy.+ erő nulla, tömeg +2 kg. Mikor kéne ennek beindulnia? Olvastam a topicban, hogy a sustától áll egész nap az ember pöpöse (a kisfiam után szabadon). na az én libidóm kb. 10-es skálán 3-as! **:))))*
Lehet, hogy a susi fake és a provitól csökkent a libidó? Mi a vaffankulót nyomok akkor magamba? Kinézetre igazinak tűnik. Bár tudom ez is orosz rulett :--:
Valaki tapasztalt már ilyet? ?:-/


Enanthate hatóideje a képen csatolva.

Nyilván ezt nem azt jelenti, hogy 5. napra, a felezési idejére megnősz, hiszen akkor elég lenne csak 1db-al elintézni a kúrát, de ez a sok hét múlva hat dolog is butaságnak tűnik. Vagyis ez igaz minden más anabolikus szteroidra, hogy több héten át kell alkalmazni, hogy ki tudja fejteni a hatását.

Szerintem hogy mikor tetőzik, és hogy mikor érzed a változást, két különböző dolog. A testnek hozzá kell szoknia, el kell indulnia azoknak a folyamatoknak, amik a változást kiváltják. Kell a tesztóknak idő mire hatnak, sőt most eretnek leszek, de szerintem a propi is 2-3 hét után mutatja meg a teljes tudását.
egyetértek
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Június 16. - 12:50:51
Válasz #372
Nem elérhető

Riper


amugy ezt tényleg nem lehet tudni hogy az itt kapható sustában mivan, amugy miben lehet észrevenni hogy nem susta hanem csak enantát??hatásra, vizesedés,libido,pattanások,egyebekre gondolok.
Ha feltételezzük, hogy összehasonlításnál mindkettő eredeti és az van benne, akkor kb. semmit, csak a beadásnál a susta kényelmetlenebb a propi miatt.
A valóságban alap, hogy mindkettő hamis  ;D a sustába nem is az van, amit vettél, ráadásul többet is fizettél érte.
Ha érzel különbséget, az a hatóanyag mennyiségbeli eltérése lehet, ilyen bemért cuccoknál nem egyszer volt közel 3x annyi teszto az olajban, mint 250mg, míg egy másik ampullában alig, vagy semmi.

Kár ezen agyalni, azt használd, amibe a legnagyobb valószínűség szerint benne van a hatóanyag, mindegy az hogy milyen észterrel. Gondolom nem dopping tesztelt versenyre készülsz, vagy profi testépítő versenyre, ahol minden ilyen apróságon múlik a siker.

Idézet
Szerintem hogy mikor tetőzik, és hogy mikor érzed a változást, két különböző dolog. A testnek hozzá kell szoknia, el kell indulnia azoknak a folyamatoknak, amik a változást kiváltják. Kell a tesztóknak idő mire hatnak, sőt most eretnek leszek, de szerintem a propi is 2-3 hét után mutatja meg a teljes tudását.
Így van, ahogy god mondja.
Leave no doubt

2010. Június 16. - 14:45:47
Válasz #373
Nem elérhető

szikla33


Az biztos hogy már mindent hamisítonak :)Rohadnának meg.De most patikából szereztem sustát,eredeti holland, számlára fizetve:)Már az egész kinézete ,csomagolása teljesen más,ha már ez se lessz jó akkor semmi.
g

2010. Június 16. - 14:52:12
Válasz #374
Nem elérhető

andris06


Az én magánvéleményem,h szerintem az itthon kapható pakisztáni vagy akármiylen sustában max enanthate lehet. És tuti nem 250mg. De ez csak magánvélemény. Kíváncsi lennék,h valaki méretett-e már be. Azért gondolok enára mert olcsóbb és egyszerűbb lehet beszerezni mint 4 különféle testosteront.

Ugyan nem a hazai piacról, de William Llewellyn megtette. Az összes karachi sustanon pass-os lett az ő vizsgálata alapján. Az más kérdés, hogy itthon is (egész Európában) forog a 412598XV batch #, aminek az ampulláján a propionate i betűje inkább l. Na az nagy valószínűséggel hamis. Legalábbis így írják a külföldi site-okon. Sajnos nekem is sikerült két ampullát betolnom, ezzel elbaxnom a kúrám második hetét. Ha van egyáltalán benne vmi az is csak vmi olcsóbb hatóanyag lehet, kis mennyiségben, lehet, hogy épp ananthate, ahogy Te gondolod.

Én is nagy I betűs Susit kaptam a dealertől, amit azonnal lecseréltem.Állítólag nem sok hatóanyag van benne és az is kétes eredetű.Egyet beadtam és még csak nem is gyulladt.Ezután kezdtem kutatni, hogy fake or real ami nálam van :)