2024. Szeptember 22. - 05:34:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Omna v Susta?  (Megtekintve 171696 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2010. Május 23. - 13:30:47
Válasz #300
Nem elérhető

Maszat


A kis buborékok normális jelenség. Az elsőnél Én is csodálkoztam, azt hittem nem nyomtam a tűt rendesen a fecsire. aztán visszacuppant.

3napja volt,h visszaszívtam, nem láttam vért, de nem csattant vissza a fecsi.kihúztam és láttam,h a fecsi elejénél tiszta vér, meg kis vérpöttyök is vannak az olajban. Eddig csak 1x volt ilyen.

Visszaszívásnál mindig tartsd kihúzva 2-3 másodpercig, az a biztos.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 23. - 14:42:58
Válasz #301
Nem elérhető

haven


én 3x szoktam visszaszívni :-)->
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Május 23. - 14:43:40
Válasz #302
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 23. - 15:49:21
Válasz #303
Nem elérhető

kemi


mikor először adtam magamnak 5milis fecsit kb a feléig kihúztam :D
amúgy 3-4másodperc alatt jönnie kell a vérnek, ha nem jön akkor nem ment érbe

2010. Május 23. - 17:02:16
Válasz #304
Nem elérhető

Milo


Velem egyszer fordult elő hogy eret találtam:visszaszívtam,buborék semmi nem jött fel, csak vér... elég egyértelmű volt hogy ki kell húzni
Riceman

2010. Május 23. - 21:27:52
Válasz #305
Nem elérhető

pobimobi123


Arról van valakinek infoja, hogy mi van akkor ha az anyag az érbe megy? És arról, hogy mi van olyankor ha levegős marad az anyag? És mennyi idő alatt jönnek a tünetek?És mik azok?
Csak azért kérdem, mert nem találtam ezekre a kérdésekre választ. Meg el tudom képzelni, hogy némelyik gyökkettő IQ-val megáldott nővérke(tisztelet a kivételnek) simán belédvágja bubisan és simán betolja érbe!

2010. Május 23. - 22:34:02
Válasz #306
Nem elérhető

vízépítő


Köszi szépen srácok!
Akkor a bubik miatt nem parázok, én is arra gondoltam, hogy "fals" levegőt kap a fecskendő, meg a tű között.
A mai szurim, az full szar volt, egyrészt, amit dicsértem, hagy balba nem is éreztem, ahhoz képest úgy betokosodott, hogy nem szúrtam be, mert szó szerint recsegett a húsom. Ez épp hogy a bőrfelület alatt már jelentkezett.
Uh ment a jobba, ott viszont a rúd visszaugrott, de nem úgy ahogy szokott. Beadtam, kihúzom, és kettő apró vércseppecske volt benne.
Gondolhatjátok, hogy telt a mai napom. Folyton a Kaszás idő előtti eljövetelén járt az agyam.
Szerintem, csak át ment egy kisebb éren, mivel még élek. De még jobban oda fogok figyelni.

Különben mivel nem csak a verőerekben, de a  vénákban is a légkörinél nagyobb nyomás kell, hogy legyen a keringés miatt. Így ha eret találsz egyből vérnek kell jönnie, nem csak darabkáknak.
Persze a pár másodperces visszatartás ötletét meg fogom fogadni.
Mégegyszer köszi!!!

2010. Május 23. - 22:34:02
Válasz #307
Nem elérhető

vízépítő


pobimobi123 a nővérekkel kapcsolatos felvetésed teljesen jogos.
A háziorvosom egy full alkesz és adott már be egy-két injekciót, közben tuti nem azon, hanem a kisfröccsön járt az agya.

A technikát persze gyakorolni kell, ezt már tapasztaltam, figyeljünk oda, és gondolkodjunk, amúgy a jó megközelítés szerintem:
HA MAGADBAN NEM BÍZOL, AKKOR VAJON KIBEN MÁSBAN??!!

Bocs azoktól, akiket esetleg zavar, hogy a topic alapvető témájától elkanyarodtunk, de mint látom azért sok e témában a kérdező!

2010. Május 24. - 18:04:11
Válasz #308
Nem elérhető

flashback


amugy mindenki magának adja?? mert én valahol nem tudom,mindig mással adatom be....valahogy nincs lelkieröm hozzá...hiába nem lennék tul jo "öngyilkos"jelölt:D nem tudok ártani magamnak.


2010. Május 25. - 12:46:29
Válasz #309
Nem elérhető

haven


amugy mindenki magának adja?? mert én valahol nem tudom,mindig mással adatom be....valahogy nincs lelkieröm hozzá...hiába nem lennék tul jo "öngyilkos"jelölt:D nem tudok ártani magamnak.


lehet,hogy a szteroid nem a te műfajod? ****)
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Május 25. - 17:08:37
Válasz #310
Nem elérhető

kemi


amugy mindenki magának adja?? mert én valahol nem tudom,mindig mással adatom be....valahogy nincs lelkieröm hozzá...hiába nem lennék tul jo "öngyilkos"jelölt:D nem tudok ártani magamnak.


lehet,hogy a szteroid nem a te műfajod? ****)

xd

nekem is gondot okozott a magamba vágom típusú beadás, ink hozáértetem a bőrmhöz és szép lassan elkezdem benyomni

2010. Május 25. - 17:13:17
Válasz #311
Nem elérhető

Maszat


amugy mindenki magának adja?? mert én valahol nem tudom,mindig mással adatom be....valahogy nincs lelkieröm hozzá...hiába nem lennék tul jo "öngyilkos"jelölt:D nem tudok ártani magamnak.


lehet,hogy a szteroid nem a te műfajod? ****)

xd

nekem is gondot okozott a magamba vágom típusú beadás, ink hozáértetem a bőrmhöz és szép lassan elkezdem benyomni

hát Te beteg vagy  !+"% ;D

1barátnőn nem gondolkodtatok még?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 25. - 17:35:36
Válasz #312
Nem elérhető

mangela87


Sztem meg elég ha csak felszíjjátok fecsibe,rá a megfelelő tű,majd állítva leteszitek 1székre vagy vmi asztalra,aztán csak hopp beleültök !!!
:-)))))))))   :-)->   :-)!    :-!

2010. Május 25. - 17:38:07
Válasz #313
Nem elérhető

Maszat


Sztem meg elég ha csak felszíjjátok fecsibe,rá a megfelelő tű,majd állítva leteszitek 1székre vagy vmi asztalra,aztán csak hopp beleültök !!!
:-)))))))))   :-)->   :-)!    :-!

 ;D ;D ;D

Van az a nagy vastag "hústű", aminek 1 karika van hajlítva a végére. Azt hiszem így hívják. Régen fogtam és betettem bátyám alá amikor ült le. Poénból. Mondom kicsit megszúrja aztán felál. Erre majdnem tövig beleült  :-O

Az a tű még a 18astol is sokkal vastagabb.ráadásul kurvára nem steril.  ;D

Lehettem kb 4éves. Már akkor is nagy geci voltam  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 25. - 17:45:44
Válasz #314
Nem elérhető

mangela87


Marha állat...  O0