2024. Szeptember 22. - 07:23:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Omna v Susta?  (Megtekintve 171706 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Május 02. - 15:33:07
Válasz #255
Nem elérhető

flashback


igaz vagy hamis:
az ösztrogén emelkedésével (sustárol van szó) ugye megnö a vizvisszatartás ill az erö is ezzel arányosan meg persze a ch-tol is, lényeg hogy ha elnyomom az ösztrogént, noval provi hcg stb, vel akkor visszamarad valamilyen szinten a vizesedés ill az erö? igy ettöl kisebb sulygyarapodás lép fel.
 kérdés hogy mikortol érdemes provi ill nolvát szedni. hányadik héttöl, lehet számitani az aromatizáciora, ill a "csöcsösödésre" ha persze hajlamos vagyok rá.

2010. Május 02. - 16:03:30
Válasz #256
Nem elérhető

Maszat


olyan erekcióim voltak,h már fájt. Arra keltem,h szét akar durranni a műszer. És ez nem ritkán több órát is eltartott. Remélem a novedexel ezt is elkerülöm.
Még jó, hogy mostanában már nem kell félned ettől, nem?  ::) ;D

a szervezetemben maradt nandrolon okozott problémákat, de az is inkább csak libidó csökkenés volt. A tesztoszteron most teljesen helyreállította, sőt.

A levezetést is olyanra tervezem,h ne legyen baj. Nolva helyett clomid, t bombII+pct.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 02. - 18:57:27
Válasz #257
Nem elérhető

player


2 kérdés

Mennyi nandro maradt vissza a Te minimális zsírszövetedben ami okozhatott libidóproblémákat?

Mit tud a clostil,amiért azt választod nolva helyett a végénél?

?

2010. Május 02. - 19:00:24
Válasz #258
Nem elérhető

Maszat


2 kérdés

Mennyi nandro maradt vissza a Te minimális zsírszövetedben ami okozhatott libidóproblémákat?

Mit tud a clostil,amiért azt választod nolva helyett a végénél?

?

nem tudom mennyi nandrolone maradt vissza, de sok zsírvesztésű bulik után mindig fájt a mellem és gynom lett. Az uccsó ciklus után 1évvel!!!!

A clostil jobb libidó szempontjábol, igaz a hpta helyreállítás szempontjából nem. De Én az életbe nem akarok megint libidó visszaesést átélni.

Kielégítő válasz volt?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 02. - 19:09:26
Válasz #259
Nem elérhető

player


maximálisan

2010. Május 02. - 20:41:59
Válasz #260
Nem elérhető

Taki


Sustanon250 érdekelne melyik számit most jó vételnek??? (dilertöl)

2010. Május 02. - 20:50:52
Válasz #261
Nem elérhető

Maszat


Sustanon250 érdekelne melyik számit most jó vételnek??? (dilertöl)

Taki nagyon gondolkodom 1 ilyen A betős tetkón, a hátamra. valahova a vese környékére. Kurva jó  ;D

Ha vársz 3-4 hetet mondok véleményt a pakisztánirol  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 02. - 22:19:46
Válasz #262
Nem elérhető

Taki


megköszöném !!!nekem a hátam már bevan tetoválva lapockáknál gericmentén 42 cm hosszu 37cm széles!!!aki azt mondja nem fáj az hazudik vagy kicsit csináltatott vagy kapott fájdalomcsillapitot nekem 4*5orát kellet végigülnöm de volt mikor anyira fájt hogy az adrenalintol levert a viz!!!

2010. Május 02. - 22:47:32
Válasz #263
Nem elérhető

Milo


pakisztáni szusztával vigyázzatok. Nálunk a terembe ahányszor vki ezt tolta mindenki mondta ,hogy hamis,egyáltalán nem hat.
Riceman

2010. Május 02. - 22:55:28
Válasz #264
Nem elérhető

Maszat


megköszöném !!!nekem a hátam már bevan tetoválva lapockáknál gericmentén 42 cm hosszu 37cm széles!!!aki azt mondja nem fáj az hazudik vagy kicsit csináltatott vagy kapott fájdalomcsillapitot nekem 4*5orát kellet végigülnöm de volt mikor anyira fájt hogy az adrenalintol levert a viz!!!

szerintem ember függő. Unokatesómnak egész teste tele van, Ő azt mondja csak 1-2 helyen fáj. kolégámnak az egész háta, fullon van. Neki csak a vállnál volt rossz meg a gerincénél. Kinek,h reagál a teste meg hol helyezkedik el a fájdalom küszöbe.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 03. - 00:04:49
Válasz #265
Nem elérhető

Fekete Ádám


Én már nem egyszer próbáltam a pakisztáni susit és még nem csalódtam benne. Bár a ma kapható cuccoknak nagy része vagy hamis vagy nincs meg benne a megfelelő mennyiségű hatóanyag, az utóbbi még a jobbik eset. :-}

2010. Május 03. - 06:57:34
Válasz #266
Nem elérhető

vízépítő


Köszönöm Maszat!

Majd, ha nem gond rákérdezek a végén is, mert kiváncsi vagyok!
Én végül szereztem 100 db provit. A kúra úgy néz ki, hogy danával indul, egy hét után indul az első szuszta, ami 4 naponta megy, a dana 4 hétig megy. Én mondjuk nem akarok 30 mg fölé menni.
Mivel a proviron nem lesz elég, uh novedex fogja felváltani. Ez szerintem jól is jön még az utókúra előtt.
Persze akkor lenne frankó, ha úgy be tudnám lőni, hogy a saját termelés leállása előtt váltanék, de az vajon mikor lehet, senki sem tudja?!

Még annyi, hogy Te válaszoltál a tűvel kapcsolatos kérdésemre. Szereztem 22-es, de csak 30 mm. Comba adom, ami olyan zsíros, hogy az erek nem állnak ki, de hidegen is végig kirajzolódnak a felületen futó vénák.
Elég, ha tövig nyomom, vagy nyomjak még rá, hogy kissé horpadjon is??? Na ez jó hülyén hangzik, de remélem érthető!

Thanks

2010. Május 03. - 06:57:34
Válasz #267
Nem elérhető

vízépítő


Ja még annyi Maszat, hogy konkrétan a libidó miatt van a clomid, akkor mennyit tolsz el.
E miatt én is be rakom, de max 10 db-ra gondoltam napi 1-el.
Szerintem ennyi elég lenne, és különben is a zsemlét-zsemlével szitu miatt (ahogy a Mester mondja) ha hízékony valaki nem indokolt a túlzott egyszerű ch bevitel! :)

2010. Május 03. - 17:18:19
Válasz #268
Nem elérhető

Maszat


Én egyszerre indítottam a dianabolt a boldenont meg a sustanont.Eleinte csak napi 20mg zita ment, de ahogy szereztem novedexet felváltottam arra.

A clomid a végén kell kúra után, 10db-al mit akarsz kezdeni? Én olyan 2hétig fogom szedni, napi 2vel, de még nem 100. Utána TbombII+pct 2-3hétig aztán kezdődik minden előrröl  ;D

a tűs kérdésed meg elég segg kategória. ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 03. - 18:53:27
Válasz #269
Nem elérhető

sterol


Maszat: olyan kérdésem lenne, hogy a kúra elején a novedex-et mennyi ideig ajánlod a provi helyett? Dianabol+susta kúra lesz nálam, kis átfedés van a kúráddal, ezért hátha tudsz hasznos infót adni nekem.