2024. Szeptember 22. - 09:51:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Omna v Susta?  (Megtekintve 171736 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

2010. Április 22. - 10:39:56
Válasz #240
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszi a választ!Hétfőn délben adta be és kedd este kezdett el fájni,szerencsére ma csütörtökön már nem is érzem. :-):-)::

Ez így rendben van  8)

2010. Április 22. - 21:35:15
Válasz #241
Nem elérhető

vízépítő


Hali!

Olyan kérdésem lenne, hogy a sustanon beadásához megfelelő a 23G 30 mm tű?
Az eü.kieg. boltban az eladó hölgy, azt mondta, hogy az olajost simán be lehet adni vele, de hozzá kell tennem, csak ilyen tűje volt pillanatnyilag.:(
A HCG-re gondolom ez megfelel?!

Thanks

2010. Április 25. - 12:27:35
Válasz #242
Nem elérhető

kemi


Hali!

Olyan kérdésem lenne, hogy a sustanon beadásához megfelelő a 23G 30 mm tű?
Az eü.kieg. boltban az eladó hölgy, azt mondta, hogy az olajost simán be lehet adni vele, de hozzá kell tennem, csak ilyen tűje volt pillanatnyilag.:(
A HCG-re gondolom ez megfelel?!

Thanks

22-es 35 milissel szokták, de ha nem vagy túl zsíros, megteszi ez a hosszúságú is.22és 23as között nincs óriási különbség.

2010. Április 27. - 06:47:10
Válasz #243
Nem elérhető

vízépítő


Köszönöm "kemi" a válaszod!

Magamnak adom be, uh kénytelen leszek a combomba adni  (a fenekembe nem nagyon menne a próbák alapján), ott abszolut nem vagyok zsíros.

Végre összejöttek a dolgok, a proviron kivételével minden meg van.
Így persze nem merek belevágni. A novedex xt-n gondolkodom, talán jobb, vagy még jobb megoldásnak tűnik.
De ezzel kapcsolatban viszont nem találtam seholsem véleményt, mert érdekelt volna. Magában alkalmazva okék a tesztek, de kúrához senki sem írta le tapasztalatait.
Meg kell jegyeznem ez annak ellenére van, hogy több felhasználó is favorizálja a provival szemben.
Ha vki tud okosat irhatna!!!

Thanks

2010. Április 27. - 06:47:10
Válasz #244
Nem elérhető

vízépítő


Ja még az előzőhöz annyi, hogy:

Ha ez a novedexre igaz ami igaz, akkor talán a kúra közbeni HCG is értelmét vesztheti (ennek jótékony, DE precíz alkalmazását már tárgyaltátok), sőt ha tovább megyek talán a kúra után sem lenne indokolt. Itt főképp az 5000-es sokkokra gondolok, úgy tűnne elég lenne monndjuk az A-PCT.
A jó öreg tamoxifen-citrát persze a zsebben lenne, vagy eleve alkalmaznánk.

A fentieket nem kívánom alátámasztani konkrétan, mert valószínű csak beollózás lenne (a korrekt megfogalmazások miatt), de remélem nem full homályban tapogatózom.
Még talán annyi, hogy hosszabb idejű PCT-re lenne szükség (ami esetlegesen a nyereség rovására menne), de jelentős mennyiségű kemikália kizárásával!

Mit mondtok???

2010. Április 27. - 09:23:58
Válasz #245
Nem elérhető

tyson


Sajna se PCT se novedex xt nem kapható!!
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2010. Április 27. - 19:30:45
Válasz #246
Nem elérhető

Maszat


Sajna se PCT se novedex xt nem kapható!!

1 hete vettem 2doboz novedexet  ;D

Nekem a sustanon a 22G-s tűn is nehezen megy át, igaz boldenonnal szívom össze, de magába is necces volt. A 23G-s tűn nem ment át.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 27. - 21:44:05
Válasz #247
Nem elérhető

vízépítő


Ez flash!
Akkor már a tű sem jó, pedig az eladó pina megesküdött, hogy olajosra teljesen jó! ˝=/
Asszem akkor 21-es lesz. Így viszont van 100 db elajándékozandó 23-as tűm!Vkit érdekel??:)

Maszat!
Te most a novedexet provi helyett alkalmazod? Persze kérdés mihez??

Még egy dolog motoszkál bennem, amit sehol senki nem tárgyal.
Feltétlezzük, hogy egy 80 kg-os pali kúrájával nyer 10 kg-ot ugye extrém kevés idő alatt. Az anyagcsere a +1/8 arányú testsúlyváltozással, ha csak a H2O, K, Na, N....-re gondolok, akkor vajon ehhez mit szólhat a pajzs nevű mirigyünk????????????

Thanks

2010. Április 28. - 09:02:14
Válasz #248
Nem elérhető

tyson


Hali!
Hol sikerült venned Maszat?
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2010. Április 28. - 09:42:39
Válasz #249
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hali!
Hol sikerült venned Maszat?

Az utolsó 2db-ot ő vitte el tőlünk.

2010. Április 28. - 11:28:42
Válasz #250
Nem elérhető

tyson


A mákos!
Nem is lesz többet?
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2010. Április 28. - 12:09:00
Válasz #251
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
A mákos!
Nem is lesz többet?

Hát ez egy nagyon jó kérdés. Nem tudom sajnos.

2010. Április 28. - 22:33:54
Válasz #252
Nem elérhető

Maszat


a büdös picsába kellen majd még 1 dobozzal, azt hittem lesz.... ˝=/
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 02. - 02:08:24
Válasz #253
Nem elérhető

Maszat




Maszat!
Te most a novedexet provi helyett alkalmazod? Persze kérdés mihez??



Csákó Vízépítő!  ;D

aha proviron helyett nyomom. Heti 500tesztóhoz, 400boldenonhoz meg némi dianabolhoz(60mg).
Elég jól végzi a munkát, jelenleg nem szedek hozzá zitát és így sem érzékeny különösebben(mert amugy gynom van) a mellem. Mindezt fél adagolásban(napi 2 szem). Ráadásul ezt nem androgén úton teszi, mint a proviron.

Régebben észrevettem,h ahogy elkezdtem szedni a proviront(az első 3-4hétben nem szedtem, mert a ciklus elején jól jön az ösztrogén) olyan erekcióim voltak,h már fájt. Arra keltem,h szét akar durranni a műszer. És ez nem ritkán több órát is eltartott. Remélem a novedexel ezt is elkerülöm.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 02. - 11:06:56
Válasz #254
Nem elérhető

Gabe


olyan erekcióim voltak,h már fájt. Arra keltem,h szét akar durranni a műszer. És ez nem ritkán több órát is eltartott. Remélem a novedexel ezt is elkerülöm.
Még jó, hogy mostanában már nem kell félned ettől, nem?  ::) ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"