2024. Szeptember 22. - 11:19:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Omna v Susta?  (Megtekintve 171742 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Április 13. - 22:09:21
Válasz #210
Nem elérhető

George


ezt olyan ember mondta akinek adok a véleményére és biztos vagyok benne,h itt a legtöbb embernél járatosabb a témában.csak érdekelt mások véleménye is...
Maszat. Ha benyomod Coleman kúráját, akkor olyan leszel mint ő? ::)

2010. Április 13. - 22:10:42
Válasz #211
Nem elérhető

Maszat


ezt olyan ember mondta akinek adok a véleményére és biztos vagyok benne,h itt a legtöbb embernél járatosabb a témában.csak érdekelt mások véleménye is...
Maszat. Ha benyomod Coleman kúráját, akkor olyan leszel mint ő? ::)

Nem erröl van szó.Közel sem. oylan dolgot tanácsolt nekem valaki(akinek adok a véleményére) amiröl még nem hallottam.Érdekelt mások véleménye.Hol itt a probléma?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 13. - 22:14:36
Válasz #212
Nem elérhető

George


ezt olyan ember mondta akinek adok a véleményére és biztos vagyok benne,h itt a legtöbb embernél járatosabb a témában.csak érdekelt mások véleménye is...
Maszat. Ha benyomod Coleman kúráját, akkor olyan leszel mint ő? ::)

Nem erröl van szó.Közel sem. oylan dolgot tanácsolt nekem valaki(akinek adok a véleményére) amiröl még nem hallottam.Érdekelt mások véleménye.Hol itt a probléma?
Ha felvezetés nélkül nyomsz be egyszerre ennyi tesztoszteront, ami ráadásul 4 komponensű, attól még nem fog gyorsabban hatni, csak szarabb lesz később. Erre szokták a propit használni, aztán bejön a susta. Már aki türelmetlen, mint te is. A több nem egyenlő a jobbal, de ahogy érzed, próbáld ki ;) Mindenkinek van olyan ismerőse, akinek ad a véleményére, nekem is. De eszem ágában nem lenne azt csinálni mint mások, mert akkor tűpárna lenne belőlem :D

2010. Április 13. - 22:18:54
Válasz #213
Nem elérhető

doncicco


ezt olyan ember mondta akinek adok a véleményére és biztos vagyok benne,h itt a legtöbb embernél járatosabb a témában.csak érdekelt mások véleménye is...
Maszat. Ha benyomod Coleman kúráját, akkor olyan leszel mint ő? ::)

Nem erröl van szó.Közel sem. oylan dolgot tanácsolt nekem valaki(akinek adok a véleményére) amiröl még nem hallottam.Érdekelt mások véleménye.Hol itt a probléma?

A haverod mamája bekokszol vazze :o azt hittem most már life time natural nyomja :-}

Egy biztos a libidóval egy darabig nem lesz gondja a "néninek", de ismerve a problémáit az okosok azt üzenik arimidexet is használjon minél előbb.

2010. Április 13. - 22:34:14
Válasz #214
Nem elérhető

Maszat


valamiért úgyrémlett,h a 23as tűn átmegy, Én használtam régebben.Erre most kiderült,h nem.Ugyhogy maradt a 40mmes 21 es felszívó...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 13. - 22:36:29
Válasz #215
Nem elérhető

George


valamiért úgyrémlett,h a 23as tűn átmegy, Én használtam régebben.Erre most kiderült,h nem.Ugyhogy maradt a 40mmes 21 es felszívó...
Ha igazán hardcore vagy, akkor benyomod 18-assal ;D

2010. Április 13. - 22:38:42
Válasz #216
Nem elérhető

Maszat


valamiért úgyrémlett,h a 23as tűn átmegy, Én használtam régebben.Erre most kiderült,h nem.Ugyhogy maradt a 40mmes 21 es felszívó...
Ha igazán hardcore vagy, akkor benyomod 18-assal ;D

az tényleg hardcore lenne  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 13. - 22:38:51
Válasz #217
Nem elérhető

brutusz


nekem simán ment a 23ason. igaz nem gyorsan, de ment. összeszívva decaval.

2010. Április 13. - 22:39:51
Válasz #218
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
mára kellene a válasz  ;D  haverom mamája ma akarja kezdeni. szerintetek érdemes kettőt bepattantani az elején, vagy hülyeség ez az előtöltés? Nem tré 500mg-ot benyomni? És vajon milyen gyulladással jár 2 sustanon? ::) ;D  még 1 is finom tud lenni  ;D

Szerintem fasság, de a gyors teszto magasabb lesz benned, az tuti  ;D Én is kíváncsi lennék más véleményére  :-}

Egyszerűen propionáttal kell felvezetni. Minek hülyéskedni dupla meg tripla meg ...adag sustanonnal? Hülyeség.

Még jó hogy itt van God gyerekek, my god...  ****:))))))   ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Április 13. - 22:40:15
Válasz #219
Nem elérhető

pmiller06


na 1 vagy 2 ml :-O susta megy?

2010. Április 13. - 22:40:29
Válasz #220
Nem elérhető

Maszat


nekem simán ment a 23ason. igaz nem gyorsan, de ment. összeszívva decaval.

akkor az másik pakisztáni kiadás volt... ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 13. - 22:41:25
Válasz #221
Nem elérhető

God Vazzeg


mára kellene a válasz  ;D  haverom mamája ma akarja kezdeni. szerintetek érdemes kettőt bepattantani az elején, vagy hülyeség ez az előtöltés? Nem tré 500mg-ot benyomni? És vajon milyen gyulladással jár 2 sustanon? ::) ;D  még 1 is finom tud lenni  ;D

Szerintem fasság, de a gyors teszto magasabb lesz benned, az tuti  ;D Én is kíváncsi lennék más véleményére  :-}

Egyszerűen propionáttal kell felvezetni. Minek hülyéskedni dupla meg tripla meg ...adag sustanonnal? Hülyeség.

Még jó hogy itt van God gyerekek, my god...  ****:))))))   ;)

Vagy agovirinnel  @:-)
Thx Master  :-){

2010. Április 13. - 22:47:26
Válasz #222
Nem elérhető

brutusz


nekem simán ment a 23ason. igaz nem gyorsan, de ment. összeszívva decaval.

akkor az másik pakisztáni kiadás volt... ;D

meglehet, de nem volt az olyan rossz... /:-)

2010. Április 14. - 06:59:24
Válasz #223
Nem elérhető

Taki


Én 40mmm eset és 21 es felszivót használok nem olyan gáz!Szerintem az a kemény mag aki a felszívóval beadja magának!!! :-)(-: :-!

2010. Április 14. - 09:51:15
Válasz #224
Nem elérhető

Milo


Én mindig is 21 es el szívtamfel, adtam be
Riceman