2024. Szeptember 22. - 13:20:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Omna v Susta?  (Megtekintve 171759 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 30. - 21:58:36
Válasz #165
Nem elérhető

Taki


Nos én egyikhez sem értek!!!De egy valamit ne fikázuk már egy mást hogy így néz ki meg úgy néz ki!!! ez a közzöség  azért jött létre hogy egymásnak segitsünk esetleg bármilyen teljesitmény fokozoval kapcsolatba egymásnak tanácsot adjuk legyen az kezdö vagy halladó testépitő barátunk.Én tényleg szívesen segítek vagy úgy vettem észre nekem is segítenek bármilyen kérdésem is van!szóval nem akarok én mentor lenni csak nem szeretem hogyha elkezdik hogy te igy nézel ki te meg ugy mindenki indult valahonnan és ezt én mindig is eszembe tartom ha egy új akár régi bajtársam fordul hozzám segitségért!!!itt a negativ kritikákra gondoltam meg lehet azt is szépen fogalmazni!!!

2010. Január 30. - 22:14:18
Válasz #166
Nem elérhető

Taki


jah és Sztereó ha megengeded leforditom!!!(hátha valaki küszködik vele)
A véleményeket, ebben a szakaszban nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség véleményét Muscular Development (MD). LAM nem támogatja semmilyen formában illegális dopping, amely viszont a sport, vagy más, egyéni célok. MD szintén támogatja a jogi intézkedések gyökeresen felfújt adagot. Megjelenés cikkek tájékoztató jellegű, és nem értelmezhető úgy, mint az orvosi tanácsokat, és így használták semmilyen kezelést. Olvasók tudnia kell, hogy rendelkezik bizonyos felsorolt anyagokat lehet tiltani. Ha bizonyos problémák továbbra is érthetetlen egyes cikk olvasói konzultálnia kell valamennyi információt kapott szakképzett orvosi személyzet. Szerkesztők nem felelős a károkért, amelyek oka az olvasó, hogy az információkat tartalmazza, ebben a szakaszban és az egész készlet MD. Minden cikkek a véleményét, hogy csak a szerzők, és ezért semmiképpen sem értelmezhető úgy, mint egy forrás orvosi ismeretek. : "

2010. Január 30. - 22:16:08
Válasz #167
Nem elérhető

Gabe


Ha azt mondod lefordítod, akkor fordítsd le!
Ilyen webfordítós szarokba mindenki be tudja illeszteni, csak nem feltétlen érthető!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 30. - 22:19:06
Válasz #168
Nem elérhető

Taki


sorry igazad van!

2010. Február 01. - 08:45:18
Válasz #169

Feccho86

Vendég
Skacok én szóltam, de leszarom h ki mit szed és hogy bassza szét a testét. Akkor aki úgy gondolja HAJRÁ OMNA(FEJ)!javascript:void(0);

2010. Február 01. - 08:45:18
Válasz #170
Nem elérhető

jocika


Hali!!Tudna végre nekem segitteni valaki? most akarok tolni sustanont  de már zürös ez az egész levezetés! Kura közbeli hcg? kura utáni hcg ? most meik a jó én annó a kura utánni hcg clomidot toltam most ujra nyomni akarom és teljessen meg vagyok zavarodva  most akkor meik lenne a leg jobb meg a nolvát is közbe kell akor el kezdeni? ha valaki letudná irni nekem pontossan a levezetés  16 ammpullát nyonék 8 héten átt heti 500mg ot  azt meg köszönném ha kérhetem az elö susitol az ucsóig és a közbe amit kéne szedni cuccokat elöre is kösz amugy ösze állitottam egy kurát le is irom de nem biztos hogy ez igy jó lesz igy Az elsö hétvégén nyomnék 500iu hcg miden hét végén tolnám ezt a sustanon mellé ami hetente 500mg lenne öszessen 5000iu hcg re gondoltam az utólsó susta után kezdeném a clomid szedését 3 hétig 100mg aztán 50 mg 50 mg ot és szerintem itt hibádzik a dolog sokat olvastam róla de igen zavaros még mindig!!  elöre is köszi aki tud végre megfelelö választ THX !!



2010. Február 01. - 09:22:32
Válasz #171
Nem elérhető

Koxi


2006 körül rámsóztak ilyenből 40db-ot. (lehet hogy napraforgó-olaj volt benne   :-Đ  1200ft/db áron   ˝=/ )

 :-)->
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Február 01. - 09:42:54
Válasz #172
Nem elérhető

God Vazzeg


Hali!!Tudna végre nekem segitteni valaki? most akarok tolni sustanont  de már zürös ez az egész levezetés! Kura közbeli hcg? kura utáni hcg ? most meik a jó én annó a kura utánni hcg clomidot toltam most ujra nyomni akarom és teljessen meg vagyok zavarodva  most akkor meik lenne a leg jobb meg a nolvát is közbe kell akor el kezdeni? ha valaki letudná irni nekem pontossan a levezetés  16 ammpullát nyonék 8 héten átt heti 500mg ot  azt meg köszönném ha kérhetem az elö susitol az ucsóig és a közbe amit kéne szedni cuccokat elöre is kösz amugy ösze állitottam egy kurát le is irom de nem biztos hogy ez igy jó lesz igy Az elsö hétvégén nyomnék 500iu hcg miden hét végén tolnám ezt a sustanon mellé ami hetente 500mg lenne öszessen 5000iu hcg re gondoltam az utólsó susta után kezdeném a clomid szedését 3 hétig 100mg aztán 50 mg 50 mg ot és szerintem itt hibádzik a dolog sokat olvastam róla de igen zavaros még mindig!!  elöre is köszi aki tud végre megfelelö választ THX !!




No offense:

1. tanulj meg írni  :-}
2. tanulj meg olvasni és megérteni amit olvasol  ::)
3. olvasgasd a levezetés topikot értő olvasással, mielőtt belekezdesz valamibe is  ;)

 :-)->

2010. Február 01. - 11:27:48
Válasz #173
Nem elérhető

atleeta


Hali!!Tudna végre nekem segitteni valaki? most akarok tolni sustanont  de már zürös ez az egész levezetés! Kura közbeli hcg? kura utáni hcg ? most meik a jó én annó a kura utánni hcg clomidot toltam most ujra nyomni akarom és teljessen meg vagyok zavarodva  most akkor meik lenne a leg jobb meg a nolvát is közbe kell akor el kezdeni? ha valaki letudná irni nekem pontossan a levezetés  16 ammpullát nyonék 8 héten átt heti 500mg ot  azt meg köszönném ha kérhetem az elö susitol az ucsóig és a közbe amit kéne szedni cuccokat elöre is kösz amugy ösze állitottam egy kurát le is irom de nem biztos hogy ez igy jó lesz igy Az elsö hétvégén nyomnék 500iu hcg miden hét végén tolnám ezt a sustanon mellé ami hetente 500mg lenne öszessen 5000iu hcg re gondoltam az utólsó susta után kezdeném a clomid szedését 3 hétig 100mg aztán 50 mg 50 mg ot és szerintem itt hibádzik a dolog sokat olvastam róla de igen zavaros még mindig!!  elöre is köszi aki tud végre megfelelö választ THX !!



Ezt nem bemagolni kell, mert ha 16 susta helyett csak 15-öt szúrsz, akkor hamarabb kell elkezdeni a levezetést és minden kész káosz?  ;D
Próbáld meg megérteni.Én sem vagyok egy biológus géniusz, de szerintem sikerült felfognom ( annyit amennyire nekem szükségem lesz ).Persze nem 10 percbe tellik, de ha az egészség a tét akkkor szerintem többet ér ha inkább olvasol még egy keveset.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Február 01. - 12:34:13
Válasz #174
Nem elérhető

Taki


felénk Susta és az Omna is (900ft/ampulla)árban kapható

2010. Február 01. - 16:44:05
Válasz #175
Nem elérhető

player


2006 körül rámsóztak ilyenből 40db-ot. (lehet hogy napraforgó-olaj volt benne   :-Đ  1200ft/db áron   ˝=/ )

 :-)->

Infar Sustanon vagy 10 éve nem láttam már,de akkor jó volt

2010. Február 01. - 16:45:38
Válasz #176
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 02. - 00:22:57
Válasz #177
Nem elérhető

jocika


Hát kokxi Barátom ahogy el nézem ezt az ampullát nem csodálkoznék ha valami medve vizelet lett volna benn  ****:)))ilyet én még nem láttam de az nem jelenti azt hogy nem is létezik én csak pakistánit toltam eddig és mindig hozta a kellö formát 10 töl 15 kilóig /kura  :-!

2010. Február 02. - 00:33:17
Válasz #178
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Nem akarok kötözködni, de ezt megkérdezem, teljes jószándékkal és kíváncsisággal, kérlek ne vedd rossznéven Jocika:
Neked hozta az omna a megfelelő formát eddig minden kúrádnál, 10-15 kilót,de mégsem tudod most, hogyan vezesd le a 16 ampullás csak szusztát tartalmazó kúrádat??Ez nekem nagyon nem tiszta, a másik kérdésem pedig az, hogy hány kúrád volt, és ezekből mennyi az aminek annyira tudtad minimalizálni a veszteségét a helyreállítások során, hogy sikeresnek ítéled meg?Kérlek meséld el nekem, hogyan nem vagy képben utókúra ügyben egyáltalán,miközben megfelelő mennyiségűnek ítéled meg az előző kúráidből megmaradt nettó izomprofitodat!Előre is köszönöm,maradok tisztelettel

én
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 02. - 00:46:59
Válasz #179
Nem elérhető

Maszat


Nem akarok kötözködni, de ezt megkérdezem, teljes jószándékkal és kíváncsisággal, kérlek ne vedd rossznéven Jocika:
Neked hozta az omna a megfelelő formát eddig minden kúrádnál, 10-15 kilót,de mégsem tudod most, hogyan vezesd le a 16 ampullás csak szusztát tartalmazó kúrádat??Ez nekem nagyon nem tiszta, a másik kérdésem pedig az, hogy hány kúrád volt, és ezekből mennyi az aminek annyira tudtad minimalizálni a veszteségét a helyreállítások során, hogy sikeresnek ítéled meg?Kérlek meséld el nekem, hogyan nem vagy képben utókúra ügyben egyáltalán,miközben megfelelő mennyiségűnek ítéled meg az előző kúráidből megmaradt nettó izomprofitodat!Előre is köszönöm,maradok tisztelettel

én
;D  ;D  ;D   Łł=
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26