2024. Szeptember 22. - 15:33:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Omna v Susta?  (Megtekintve 171775 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2010. Január 18. - 20:52:00
Válasz #150
Nem elérhető

aleb


Én még csak a susta fájdalomhoz szolnék hozzá.Nekem csak csomósodik és max kétnapig fáj,de csak bizonyos mozdulatoknál és ha fekszek és ránehezedek.Két nap után csak érzem,de nam zavar túlzottan.Külön érdekes,hogy a baloldalba adva eggyáltalán nem fáj,csak enyhén érzem a második napig.Ja és 30 as tűvel nyomva. :-)(-:

2010. Január 18. - 21:50:04
Válasz #151
Nem elérhető

brutusz


Ez érdekes, a bal oldal nekem sem annyira érzékeny, és a havernak sem. Nem az első kúrám, de az első, hogy sustát próbálok. Ez viszont valóban kicsit agresszívabbá teszi az embert, pedig még csak a másodiknál tartok. Ez alatt azt értem, hogy türelmetlenebb vagyok, hamar elszakad a cérna.

2010. Január 27. - 06:23:24
Válasz #152
Nem elérhető

brutusz


http://www.youtube.com/watch?v=082NXjQUJ0s&feature=related
0:40 nél van a susta komponenseinek a hatásidejéről.

2010. Január 29. - 21:37:22
Válasz #153

Feccho86

Vendég
az omna gyullad mert gagyi olcsó... nem ajánlom hawernak egy darab bánja a picsájából, szal ami olcsó az ugyebár nem is olyan tiszta, de anno rengeteget lehetett olvasni a bodybuilder.hun erről, csak sajna levették... másik vizesít mint állat és le is megy a kúra végén. inkább susta, abból több marad minőségibb és tizstább!!

2010. Január 29. - 21:41:38
Válasz #154
Nem elérhető

Maszat


az omna gyullad mert gagyi olcsó... nem ajánlom hawernak egy darab bánja a picsájából, szal ami olcsó az ugyebár nem is olyan tiszta, de anno rengeteget lehetett olvasni a bodybuilder.hun erről, csak sajna levették... másik vizesít mint állat és le is megy a kúra végén. inkább susta, abból több marad minőségibb és tizstább!!

azért valjuk be, Te nem vagy okos, ügye?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 29. - 21:45:15
Válasz #155
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
 ;D  :D  :D  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Január 30. - 08:32:33
Válasz #156
Nem elérhető

player


az omna gyullad mert gagyi olcsó... nem ajánlom hawernak egy darab bánja a picsájából, szal ami olcsó az ugyebár nem is olyan tiszta, de anno rengeteget lehetett olvasni a bodybuilder.hun erről, csak sajna levették... másik vizesít mint állat és le is megy a kúra végén. inkább susta, abból több marad minőségibb és tizstább!!

*censured*no comment

2010. Január 30. - 10:06:11
Válasz #157
Nem elérhető

God Vazzeg


az omna gyullad mert gagyi olcsó... nem ajánlom hawernak egy darab bánja a picsájából, szal ami olcsó az ugyebár nem is olyan tiszta, de anno rengeteget lehetett olvasni a bodybuilder.hun erről, csak sajna levették... másik vizesít mint állat és le is megy a kúra végén. inkább susta, abból több marad minőségibb és tizstább!!

Aztaqrva  :D :D :D

2010. Január 30. - 10:54:06
Válasz #158
Nem elérhető

StaR*


"omna vagy Susta" Egyszerű:)


---->Photoshop;)

2010. Január 30. - 20:43:50
Válasz #159

Feccho86

Vendég
Nem okos. Hát azt nem mondanám, de azt már tom h már most kúra előtt jobban nézek ki mint te (azon a háton még sokat kell fejlesztened tesó)
Akkor szerinted értek hozzá?

2010. Január 30. - 20:53:44
Válasz #160
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ne ragozd Fecó! A hozzáértésed egyértelműen leszűrhető az okfejtésedből. Én hiszek neked! Taníts!  ****:)))))) ;)

...és iagazd van hogy nem tiszta. ...énis találtam benne ilyen porszem darabokat. ...meg most hogy mondod vizesített is nagyon. Bekötötte a bőr alá meg az izomba is mint az állat. Már a vizet. Nemtom mit szívóznak itt veled!  :-/-(-:

2010. Január 30. - 20:59:20
Válasz #161
Nem elérhető

God Vazzeg


Ne ragozd Fecó! A hozzáértésed egyértelműen leszűrhető az okfejtésedből. Én hiszek neked! Taníts!  ****:)))))) ;)

...és iagazd van hogy nem tiszta. ...énis találtam benne ilyen porszem darabokat. ...meg most hogy mondod vizesített is nagyon. Bekötötte a bőr alá meg az izomba is mint az állat. Már a vizet. Nemtom mit szívóznak itt veled!  :-/-(-:

Jó hogy itt vagy Sztereó  :-){  ;D

2010. Január 30. - 21:07:38
Válasz #162
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ne ragozd Fecó! A hozzáértésed egyértelműen leszűrhető az okfejtésedből. Én hiszek neked! Taníts!  ****:)))))) ;)

...és iagazd van hogy nem tiszta. ...énis találtam benne ilyen porszem darabokat. ...meg most hogy mondod vizesített is nagyon. Bekötötte a bőr alá meg az izomba is mint az állat. Már a vizet. Nemtom mit szívóznak itt veled!  :-/-(-:

Jó hogy itt vagy Sztereó  :-){  ;D

Ja mert végre van egy hozzáértő és egyből le kell fikázni?  :-/-(-:
Amennyire én tudom az omna ugyanazon a gyártósoron készül mit a zaporozsec. Akkor ebből sok jó nem sülhet ki. Sőt ismerek ott két segédmunkást Blazejt és Janeket akik azért elég sokat meséltek arról hogy mik mennek ott. Fecó kedvéért beidézek Janek utolsó leveléből: "Opinie wyrażone w tym dziale, niekoniecznie odzwierciedlają poglądy redakcji Muscular Development (MD). MD nie popiera żadnych form nielegalnego dopingu, wykorzystywanego w sporcie, ani do innych, indywidualnych celów. MD nie popiera także stosowania legalnych rodków w radykalnie zawyżonych dawkach. Zamieszczone artykuły, mają jedynie charakter informacyjny i nie można ich traktować, jako porady o charakterze medycznym, i tym samym wykorzystywać do jakiejkolwiek terapii. Czytelnicy muszą zdawać sobie sprawę iż posiadanie niektórych wymienionych substancji może być zabronione. Jeśli pewne kwestie poszczególnego artykułu pozostały niezrozumiałe Czytelnicy powinni skonsultować wszystkie uzyskane informacje z wykwalifikowanym personelem medycznym. Redakcja nie odpowiada za szkody, jakie mógł wyrządzić sobie Czytelnik po zastosowaniu informacji zamieszczonych w tym dziale, jak i całym magazynie MD. Wszystkie artykuły stanowią jedynie pogląd ich autorów przez co nie mogą być w żaden sposób rozumiane, jako źródła wiedzy pewnej, o charakterze medycznym."

...és ezt jól véssétek az észbe!!!! Nem vicc!!!!!!!!

2010. Január 30. - 21:30:00
Válasz #163
Nem elérhető

Maszat


Nem okos. Hát azt nem mondanám, de azt már tom h már most kúra előtt jobban nézek ki mint te (azon a háton még sokat kell fejlesztened tesó)
Akkor szerinted értek hozzá?

NEM  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 30. - 21:55:54
Válasz #164
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ne ragozd Fecó! A hozzáértésed egyértelműen leszűrhető az okfejtésedből. Én hiszek neked! Taníts!  ****:)))))) ;)

...és iagazd van hogy nem tiszta. ...énis találtam benne ilyen porszem darabokat. ...meg most hogy mondod vizesített is nagyon. Bekötötte a bőr alá meg az izomba is mint az állat. Már a vizet. Nemtom mit szívóznak itt veled!  :-/-(-:

Jó hogy itt vagy Sztereó  :-){  ;D

Ja mert végre van egy hozzáértő és egyből le kell fikázni?  :-/-(-:
Amennyire én tudom az omna ugyanazon a gyártósoron készül mit a zaporozsec. Akkor ebből sok jó nem sülhet ki. Sőt ismerek ott két segédmunkást Blazejt és Janeket akik azért elég sokat meséltek arról hogy mik mennek ott. Fecó kedvéért beidézek Janek utolsó leveléből: "Opinie wyrażone w tym dziale, niekoniecznie odzwierciedlają poglądy redakcji Muscular Development (MD). MD nie popiera żadnych form nielegalnego dopingu, wykorzystywanego w sporcie, ani do innych, indywidualnych celów. MD nie popiera także stosowania legalnych rodków w radykalnie zawyżonych dawkach. Zamieszczone artykuły, mają jedynie charakter informacyjny i nie można ich traktować, jako porady o charakterze medycznym, i tym samym wykorzystywać do jakiejkolwiek terapii. Czytelnicy muszą zdawać sobie sprawę iż posiadanie niektórych wymienionych substancji może być zabronione. Jeśli pewne kwestie poszczególnego artykułu pozostały niezrozumiałe Czytelnicy powinni skonsultować wszystkie uzyskane informacje z wykwalifikowanym personelem medycznym. Redakcja nie odpowiada za szkody, jakie mógł wyrządzić sobie Czytelnik po zastosowaniu informacji zamieszczonych w tym dziale, jak i całym magazynie MD. Wszystkie artykuły stanowią jedynie pogląd ich autorów przez co nie mogą być w żaden sposób rozumiane, jako źródła wiedzy pewnej, o charakterze medycznym."

...és ezt jól véssétek az észbe!!!! Nem vicc!!!!!!!!

 :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"