2024. Szeptember 22. - 15:32:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Omna v Susta?  (Megtekintve 171774 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2010. Január 05. - 15:20:09
Válasz #135
Nem elérhető

aleb


Köszi szépen!! /:-)

2010. Január 05. - 17:20:51
Válasz #136
Nem elérhető

ohnci


Hali lenne egykérdésem. Van 10 ampula sutanolom. %vagy 7 naponta szurok majd egyet. Utána mit vegyek hogy viszaáljon minden?
Nem lesz gond az erekciomal? VAgy hogy szegyem hogy menyen ez az egész, halotam pár véleényt itt is kikérném. MInél hamarabb ;D.
Köszi előre is

2010. Január 05. - 17:27:16
Válasz #137
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sutanol-tól semmi bajod nem lesz.  ;D

2010. Január 05. - 17:36:28
Válasz #138
Nem elérhető

Maszat


Komolyan olyan emberek akarnak magukba hormonokat nyomni, akik még 1 mondatot se tudnak normálisan leírni?

Kik ezek, mexikói bevándorlók?  :-\
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 05. - 17:37:42
Válasz #139
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2010. Január 05. - 17:48:06
Válasz #140
Nem elérhető

hopika


Komolyan olyan emberek akarnak magukba hormonokat nyomni, akik még 1 mondatot se tudnak normálisan leírni?

Kik ezek, mexikói bevándorlók?  :-\

Olyanok,akik már sok helyen érdeklődtek,de még itt is megkérdezik... !+"%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Január 05. - 22:29:49
Válasz #141
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Komolyan olyan emberek akarnak magukba hormonokat nyomni, akik még 1 mondatot se tudnak normálisan leírni?

Kik ezek, mexikói bevándorlók?  :-\


Jól van na szőrszálhasogatók, a mobilomról írtam a másik nickemmel azér lett ilyen ***)))
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 05. - 23:44:37
Válasz #142
Nem elérhető

Tudi


Visszaolvasva Player írta,hogy az Omnába lévő hatóanyag már teljesen megeggyezik a Sustanonban lévővel.
A logikára alapozva akkor kevesebb vizet is fog hozni,mint régen,hisz a Sustanonnal kapcsolatban teljesen más tapasztalatok születtek,a Sustanál sokkal kisebb a vízvisszatartás,így a felszedett tömeg is minőségibb.
Azért kérdem,mer tavasszal tervezek egy tesztó kúrát,de a nagymérvű vízvisszatartás nélkül.Nem akarok vizes,felpuffadt kinézetet.
Mi erről a véleményetek?

2010. Január 06. - 01:40:55
Válasz #143
Nem elérhető

Tudi


A teóriámat arra alapozom,hogy az Omna lett megeggyező a Sustaval és nem a Susta az Omnaval.(73-as hsz)

2010. Január 13. - 00:33:13
Válasz #144
Nem elérhető

brutusz


Van annak éretelme,hogy a kúra közepén a susta heti mennyiségét megamelni, majd megint csökkenteni. Pl arra gondolok, 8 hetes kúrában minden héten 2 db, a 4, 5, 6. héten 3, majd megint vissza? Egy ilyet olvastam. Mellé még az első 5 hétben deca, (2hét heti 2, 3 hét heti 3), 4 héttől wini heti 3, majd a susta után 2 hétig heit 2. A kúra első felében stanazolon (200 szem), ami kicsit átcsúszik a winiig.
Na ez lehet jó zavaros lett.
A lényeg, hogy van-e értelme emelni a sustán, meg, hogy az elején deca, végén wini. Én eddig kiegyenlítetten csináltam mindent. Ez most kicsit új, igaz láttam már hasonlót, de ott a testokat csrélgették.

2010. Január 13. - 04:41:33
Válasz #145
Nem elérhető

Fekete Ádám


Szerintem nem rossz ötlet a kúra közepén mondjuk 3 hétig felemelni a susit. A decát szerintem felesleges olyan hirtelen az abbahagyni. Az 5. hét után menj visszafele piramisba, vagy menjen 8héten végig 2deca. Az utolsó héten mielőtt vége lenne kezd el a winyit/stanozololt aztán had menjen pár hétig magába. @:-)

2010. Január 13. - 19:30:15
Válasz #146
Nem elérhető

player


A teóriámat arra alapozom,hogy az Omna lett megeggyező a Sustaval és nem a Susta az Omnaval.(73-as hsz)
testosteron=testosteron  ;)

2010. Január 13. - 20:43:41
Válasz #147
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem nem rossz ötlet a kúra közepén mondjuk 3 hétig felemelni a susit. A decát szerintem felesleges olyan hirtelen az abbahagyni. Az 5. hét után menj visszafele piramisba, vagy menjen 8héten végig 2deca. Az utolsó héten mielőtt vége lenne kezd el a winyit/stanozololt aztán had menjen pár hétig magába. @:-)

És akkor hány hetes kúra lesz belőle? 16? Szerinted jó ez így?  8)

2010. Január 13. - 21:57:49
Válasz #148
Nem elérhető

brutusz


Amit én írtam is egy "testreszebottabb" változat. Az első 2 és az utolsó 2 hét csak 1-1 susta volt, de mivel a susta egyébbként is LA (long acting) hatású gondoltam elég lesz 8 hét, aztán még 2 hét wini, és akkor indulna a HCG. Mondjuk még gondolkodom a közbeni HCGn, csak annak még utána akarok olvasgatni egy kicsit, milyen okosságok voltak itt a fórumon, mert már nem teljesen emlékszem. Mondjuk nekem a "hagyományos" HDG, tamoxy, clomid levezetéssel sem volt gond.

2010. Január 14. - 10:08:06
Válasz #149
Nem elérhető

Fekete Ádám


Akkor már csak a winyi megy magába. Ha utána (közben) rendesen levezeti akkor sztem semmi gáz.