2024. Szeptember 22. - 17:36:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Omna v Susta?  (Megtekintve 171802 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

2009. December 11. - 10:35:52
Válasz #105
Nem elérhető

Milo


40mm- s tűtől  én is frásztkapok ha meglátom, én amúgy 25mm-t használok
Riceman

2009. December 11. - 14:50:40
Válasz #106
Nem elérhető

szikla33


A 40mm b˜ől a vastagabb a jó.Soha nem gyullad,sőt öt percel a szúrás után nemis érezni.
g

2009. December 11. - 14:57:39
Válasz #107
Nem elérhető

Kicsibors


Én még a varrótűtől is frászt kapok, mert azzal arra céloz anyu, hogy valamit meg kéne varrni...  !+"% ****:)))

Na, de most komolyan, én nagyon fostos vagyok, komolyan elfehéredek és rosszul vagyok, ha akármekkora tűvel is közelítenek felém, ezért már akkor is hajtóvadászatot kell szervezni, ha valami orvosilag indokolt dolgot akarnak beoltani nekem!  :-[ :D
( Pl. anno védőoltások, vagy később volt Voltaren injekció...  :o )

2009. December 11. - 15:07:20
Válasz #108
Nem elérhető

Maszat


A 40mm b˜ől a vastagabb a jó.Soha nem gyullad,sőt öt percel a szúrás után nemis érezni.


ez hülyeség.semmi köze a tű vastagsághoz,h 1 injekció gyullad vagy nem.
a vastagságot a befecskezendő anyag szerit kell választani.Mind1,h 1 olajos injekciót 21-es vagy 23as tűvel szúr az ember.A lényeg,h bemenjen akadálymentesen.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 11. - 15:08:51
Válasz #109
Nem elérhető

Maszat


Én még a varrótűtől is frászt kapok, mert azzal arra céloz anyu, hogy valamit meg kéne varrni...  !+"% ****:)))

Na, de most komolyan, én nagyon fostos vagyok, komolyan elfehéredek és rosszul vagyok, ha akármekkora tűvel is közelítenek felém, ezért már akkor is hajtóvadászatot kell szervezni, ha valami orvosilag indokolt dolgot akarnak beoltani nekem!  :-[ :D
( Pl. anno védőoltások, vagy később volt Voltaren injekció...  :o )

kb 60injekció után sem tudok végignézni 1 beadást ha filmbe mutatják, kiráz a hideg !+"%
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 11. - 15:34:46
Válasz #110
Nem elérhető

hopika


Nekem csak a vérvétellel van bajom.Annyi az egész az injekciónál,hogy nem nézel oda.Max egy kis csípésnyit érzel és kész az egész.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. December 11. - 15:36:31
Válasz #111
Nem elérhető

God Vazzeg


Nincs gondom a tűvel se, és a vérrel se, simán kajálás közben végignézek egy boncolást akár.. De személyesen nem lennék ott, a szagokra nagyon érzékeny vagyok  ::)

2009. December 11. - 15:40:19
Válasz #112
Nem elérhető

Maszat


Nekem csak a vérvétellel van bajom.Annyi az egész az injekciónál,hogy nem nézel oda.Max egy kis csípésnyit érzel és kész az egész.

nem a fájdalom a para, van amikor nem is érezni csak azt amikor már a tű vastag része a bőrhöz ér.
Az a tudat,h magadba szúrsz valamit, na és amikor a barinőmet tanítottam beadni és 10mm/sec es sebességgel benyomta @-o

na akkor le is izzadtam ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 11. - 15:42:19
Válasz #113
Nem elérhető

hopika


Nekem az első saját magamnak combba tolt volt ilyen...egy fél óra volt szerintem legalább.
 @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. December 11. - 15:44:32
Válasz #114
Nem elérhető

Maszat


Nekem az első saját magamnak combba tolt volt ilyen...egy fél óra volt szerintem legalább.
 @-o @-o @-o

hamar végeztél  ;D nekem kb 2óra volt, 1 falhoz baszott winstorl injekcióval és 1 idegrohammal fűszerezve.
aztán olyan ideges lettem,h a következőt idegböl bedöftem és az 1milit fél másodperc alatt benyomtam.ááá nem feszített ****:)))
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 11. - 15:45:59
Válasz #115
Nem elérhető

God Vazzeg


Ti ilyen "anyagokat" injekcióztok magatokba? Szégyelljétek össze magatokat  @-o  !+"%  :D

2009. December 11. - 15:47:07
Válasz #116
Nem elérhető

Kicsibors


Nekem csak a vérvétellel van bajom.Annyi az egész az injekciónál,hogy nem nézel oda.Max egy kis csípésnyit érzel és kész az egész.

Júj, nekem legutóbb vérvételnél nem találta el a csaj az eret és basszus ott kotorászott bent a tűvel...  :o
Hú, na olyat nem szeretnék még egyszer!  **:))))*

2009. December 11. - 16:41:09
Válasz #117
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem csak a vérvétellel van bajom.Annyi az egész az injekciónál,hogy nem nézel oda.Max egy kis csípésnyit érzel és kész az egész.

Júj, nekem legutóbb vérvételnél nem találta el a csaj az eret és basszus ott kotorászott bent a tűvel...  :o
Hú, na olyat nem szeretnék még egyszer!  **:))))*

Látod-látod, mert nagyon fedett vagy, bezzeg az én karomon kint vannak a vénák, asszony szokta is mondani mennyire örülnének nekem bent a kórházban véradáson  ;D

2009. December 12. - 00:15:13
Válasz #118
Nem elérhető

szikla33


A 40mm b˜ől a vastagabb a jó.Soha nem gyullad,sőt öt percel a szúrás után nemis érezni.


ez hülyeség.semmi köze a tű vastagsághoz,h 1 injekció gyullad vagy nem.
a vastagságot a befecskezendő anyag szerit kell választani.Mind1,h 1 olajos injekciót 21-es vagy 23as tűvel szúr az ember.A lényeg,h bemenjen akadálymentesen.

Hát szerintem van köze,gondolom azért mert az olajos sűrűbb,azért nemjó túl gyorsan beadni.Sőt egyszer erről beszélgettek orvosok a tv-ben.Ha tomporba tolod,legalább ˜50mm tűvel a legjobb,de az már brutális lehet @-o
g

2009. December 14. - 17:36:11
Válasz #119
Nem elérhető

Maszat


A 40mm b˜ől a vastagabb a jó.Soha nem gyullad,sőt öt percel a szúrás után nemis érezni.


ez hülyeség.semmi köze a tű vastagsághoz,h 1 injekció gyullad vagy nem.
a vastagságot a befecskezendő anyag szerit kell választani.Mind1,h 1 olajos injekciót 21-es vagy 23as tűvel szúr az ember.A lényeg,h bemenjen akadálymentesen.



Hát szerintem van köze,gondolom azért mert az olajos sűrűbb,azért nemjó túl gyorsan beadni.Sőt egyszer erről beszélgettek orvosok a tv-ben.Ha tomporba tolod,legalább ˜50mm tűvel a legjobb,de az már brutális lehet @-o

megint nincs ráció a mondanivalódba.
először is azt írtad,h vastagabb tűvel jobb beadni, most meg azt írod,h nem jó ha gyorsan bemegy.érted ez már ellentétes mert 23assal lassabban tod beadni mint 21essel.De mind a kettő jó az olajoshoz(nyilván a 23as kényelmesebb)

kaptam 50mmes tűvel is 1x(21g) mert nem vettem észre,h már csak felszívó tűm volt.hát rendesen idő még bemegy ;D
a srác megsuhinotta olyat cuppant amikor bement :o ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26