2024. Szeptember 22. - 19:24:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Omna v Susta?  (Megtekintve 171810 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Augusztus 29. - 09:51:51
Válasz #90
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
szeretem mikor ien gyorsan válaszoltok multkor 1 honapot vártam jo szar oldal ez csak fikázni semmi más áááá :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ

Te most őszintén...milyen választ vártál a kérdésedre? Nyilván annyiért fogod megvenni a Sustanon-t, amennyiért tudod.
Az meg, hogy kombinálod-e vagy sem...az rajtad múlik, nem máson. Ha te nem akarod kombinálni semmivel, akkor nem fogod úgy sem.

2009. Augusztus 29. - 10:07:22
Válasz #91
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...én adok egy megnyugató választ gabesznak,mert mégis erre vonatkozott a kérdés.

Átbasznak!  ****:))))))

2009. Augusztus 29. - 13:49:50
Válasz #92
Nem elérhető

atleeta


...én adok egy megnyugató választ gabesznak,mert mégis erre vonatkozott a kérdés.

Átbasznak!  ****:))))))
Szerintem ha aztmondanád neki h 800Ft akk se kapná meg annyiért.Max privikkel bombázna :-)-> ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Augusztus 29. - 14:51:33
Válasz #93
Nem elérhető

csaba.r


de már eleve ez a felháborodás... mi nem azért vagyunk baszod, h a te retardált kérdéseidre válaszoljunk, drágaszivem.. ki vagy te bazmeg?!  &5* :-*

A kérdés költői hiszen tudjuk ****:))))))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Augusztus 29. - 14:55:54
Válasz #94
Nem elérhető

csaba.r


Ő az Emma
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Augusztus 29. - 15:01:45
Válasz #95
Nem elérhető

csaba.r


Ő az Emma
nyííííííííííííííííííí  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

A nyííííííííííííííííí az nem jó mivagy te ló ????... ****:))) ****:)))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 04. - 18:05:32
Válasz #96
Nem elérhető

gabesz55


jol van erre voltam kiváncsi.a választ pedig köszönöm és senkit nem bombázok privikkel,akit pedig megsértetem attol elnézést kérek.

2009. December 09. - 10:05:03
Válasz #97
Nem elérhető

Fekete Ádám


Hali!

Miért van az, hogy a most vásárolt Jelfás Omnámba ugyanaz a hatóanyag található mint a sustanonba. Nem különböznek semmivel. Akkor most mindegy melyiket veszem?   ?:-/

2009. December 09. - 10:36:13
Válasz #98
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ha visszaolvasol a topicban, valahol asszem említik, hogy már ugyanaz teljesen a susta mint az omna.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. December 10. - 08:56:10
Válasz #99
Nem elérhető

Koxi


Segitséget szeretnék kérni hogyan tudnám minimálisra csökkenteni a susta begyulladását :-p      nagyon fáj ˝=/                                                                                 

Én sumetrolim-ot szoktam szedni,az általában segít.Van mikor a gyulladt(görcsbe)részbe szúrok valami "hígabbat" és az szétoszlatja.
Nekem majdnem minden gyullad(susta,enantat,omna néha még a deca is).Pár hétig semmi gond,aztán mikor már megy heti 4-5,akkor már fáj rendesen...
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2009. December 10. - 14:28:29
Válasz #100
Nem elérhető

Milo


érdekes, nekem a kúra elején szoktak gyulladni az olajos cuccok, 4.héttől már nem nagyon
Riceman

2009. December 10. - 20:55:35
Válasz #101
Nem elérhető

size!


Próbálkozz 40mm-es hosszúságú tűvel. Én évekig 30-ast használtm, és állandóan ilyen jellegű gondjaim voltak,valszeg a mélység nem elegendő a szövetekbe való felszívódáshoz, mióta 40mm-est használok nincs csomó, nem gyullad. Független, hogy pakisztáni vagy lengyel, nekem ez segített.

2009. December 10. - 21:43:25
Válasz #102
Nem elérhető

God Vazzeg


Barátom barátjának meg soha nem gyulladt még semmi..  :D Érdekes dolgok ezek  :-OO

2009. December 11. - 01:18:55
Válasz #103
Nem elérhető

Maszat


Próbálkozz 40mm-es hosszúságú tűvel. Én évekig 30-ast használtm, és állandóan ilyen jellegű gondjaim voltak,valszeg a mélység nem elegendő a szövetekbe való felszívódáshoz, mióta 40mm-est használok nincs csomó, nem gyullad. Független, hogy pakisztáni vagy lengyel, nekem ez segített.

nekem seggbe 25től 40mm-ig mindig gyulladt.ráadásul a 40es már mocskosul néz ki >:D :-*
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 11. - 09:36:44
Válasz #104
Nem elérhető

hopika


Szerintem sem csak a tűtől függ a dolog...egyik ismerősöm ismerősének például a bal vállba adott wini nem gyulladt egyszer sem a jobb vállba adott pedig néha igen.Ugyanazzal a tűvel,ugyanazon körülmények között...érdekes,mi?
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!