2024. Szeptember 21. - 13:28:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Omna v Susta?  (Megtekintve 171558 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Augusztus 22. - 14:06:44
Válasz #480
Nem elérhető

atleeta


Egy kis hcg lehet elférne itt-ott  --)
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Augusztus 22. - 14:09:12
Válasz #481
Nem elérhető

mangela87


én sem így csinálnám..

Én nem mondtam semmit...
:-))))

2010. Augusztus 22. - 14:11:03
Válasz #482
Nem elérhető

God Vazzeg


A kúra lett megigazítva, én se így csinálnám.. Ebből amit leírt, hozzatok ki jobbat!  @:-)  @-o

2010. Augusztus 22. - 14:12:20
Válasz #483
Nem elérhető

dino


A kúra lett megigazítva, én se így csinálnám.. Ebből amit leírt, hozzatok ki jobbat!  @:-)  @-o
szarból nem lehet várat építeni..  :-}
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 22. - 14:13:01
Válasz #484
Nem elérhető

God Vazzeg


A kúra lett megigazítva, én se így csinálnám.. Ebből amit leírt, hozzatok ki jobbat!  @:-)  @-o
szarból nem lehet várat építeni..  :-}

Csak egy kis sárkunyhót, hogy legyen fedél a fejünk felett  !+"%

2010. Augusztus 22. - 14:15:14
Válasz #485
Nem elérhető

God Vazzeg


én sem így csinálnám.. metát kihagynám, felesleges. susit meg az elejétől a végéig 3 naponta bökném. proviron 3. héttől napi 1 szem. nolvadex meg kura után hcg mellé. spiro?? háát végülis ha látod létjogosultságát akkor naponta 1 szemmemmel emelve az adagot 4-5 szemig felmehetsz. 2 hét szedés 1 hét szünet..

Meta azért lehet érdekes az elején, mert hamarabb magas a tesztoszteron szint, nem kell a sustára várni. Gondolom így gondolta ő is, de ha egymás után rakja, akkor törés lesz a kúrában, szerintem  ::)

2010. Augusztus 22. - 14:18:30
Válasz #486
Nem elérhető

mangela87


A kis haramija kapizsgál vaalmit...
:-))))

2010. Augusztus 22. - 14:18:40
Válasz #487
Nem elérhető

dino


én sem így csinálnám.. metát kihagynám, felesleges. susit meg az elejétől a végéig 3 naponta bökném. proviron 3. héttől napi 1 szem. nolvadex meg kura után hcg mellé. spiro?? háát végülis ha látod létjogosultságát akkor naponta 1 szemmemmel emelve az adagot 4-5 szemig felmehetsz. 2 hét szedés 1 hét szünet..

Meta azért lehet érdekes az elején, mert hamarabb magas a tesztoszteron szint, nem kell a sustára várni. Gondolom így gondolta ő is, de ha egymás után rakja, akkor törés lesz a kúrában, szerintem  ::)
hát nemtudom.. én metával nem szarakodnék, inkább megvárnám azt a 2 hetet amig beüt a susi. teszto mellett sztem nincs értelme még igencsak kétes szemessel is baszogatni magad. legalábbis én a saját kúrámba semmi esetre se tenném be a kis csodahatszöget
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 22. - 14:20:09
Válasz #488
Nem elérhető

mangela87


Jó mert te inkább a kerek-szürke szemöldököset tennéd be !!!
:-)))))

2010. Augusztus 22. - 14:21:20
Válasz #489
Nem elérhető

dino


Jó mert te inkább a kerek-szürke szemöldököset tennéd be !!!
:-)))))

hogyéééén??    :o  :o  ugyankérlek  ;D  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 22. - 14:22:59
Válasz #490
Nem elérhető

mangela87


Jah,hát nem is mondtam biztosra !!!
Feltételes mód,E/2 ...
:-))))   !+"%

2010. Augusztus 22. - 14:24:35
Válasz #491
Nem elérhető

God Vazzeg


én sem így csinálnám.. metát kihagynám, felesleges. susit meg az elejétől a végéig 3 naponta bökném. proviron 3. héttől napi 1 szem. nolvadex meg kura után hcg mellé. spiro?? háát végülis ha látod létjogosultságát akkor naponta 1 szemmemmel emelve az adagot 4-5 szemig felmehetsz. 2 hét szedés 1 hét szünet..

Meta azért lehet érdekes az elején, mert hamarabb magas a tesztoszteron szint, nem kell a sustára várni. Gondolom így gondolta ő is, de ha egymás után rakja, akkor törés lesz a kúrában, szerintem  ::)
hát nemtudom.. én metával nem szarakodnék, inkább megvárnám azt a 2 hetet amig beüt a susi. teszto mellett sztem nincs értelme még igencsak kétes szemessel is baszogatni magad. legalábbis én a saját kúrámba semmi esetre se tenném be a kis csodahatszöget

Mondom mégegyszer: ebből a kúrából szerintem ezt lehet kihozni. De várom akkor a te véleményed, hogy változtatnád meg  ;-oo-;

2010. Augusztus 22. - 14:26:31
Válasz #492
Nem elérhető

mangela87


Én Vazeg tennék az elejére egy kis efit,egy kis energiaitalt,egykis edzés előtti fokozót stb,és csak annyit kérdeznék !!!
Mehetünk edzeni ???
Mire a válasz:
TERMÉSZETESEN !!!     ;)   :D   ;D

2010. Augusztus 22. - 14:28:13
Válasz #493
Nem elérhető

dino


én sem így csinálnám.. metát kihagynám, felesleges. susit meg az elejétől a végéig 3 naponta bökném. proviron 3. héttől napi 1 szem. nolvadex meg kura után hcg mellé. spiro?? háát végülis ha látod létjogosultságát akkor naponta 1 szemmemmel emelve az adagot 4-5 szemig felmehetsz. 2 hét szedés 1 hét szünet..

Meta azért lehet érdekes az elején, mert hamarabb magas a tesztoszteron szint, nem kell a sustára várni. Gondolom így gondolta ő is, de ha egymás után rakja, akkor törés lesz a kúrában, szerintem  ::)
hát nemtudom.. én metával nem szarakodnék, inkább megvárnám azt a 2 hetet amig beüt a susi. teszto mellett sztem nincs értelme még igencsak kétes szemessel is baszogatni magad. legalábbis én a saját kúrámba semmi esetre se tenném be a kis csodahatszöget

Mondom mégegyszer: ebből a kúrából szerintem ezt lehet kihozni. De várom akkor a te véleményed, hogy változtatnád meg  ;-oo-;
leírtam.  semmi metil csak susi 3 naponta 8-max 10 hétig, mellé a kis játék a spiroval 12hétig. levezetésnek meg hcg+clomid az utso testo után 10 nappal aztán szevasz:)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 22. - 14:28:47
Válasz #494
Nem elérhető

God Vazzeg


Én Vazeg tennék az elejére egy kis efit,egy kis energiaitalt,egykis edzés előtti fokozót stb,és csak annyit kérdeznék !!!
Mehetünk edzeni ???
Mire a válasz:
TERMÉSZETESEN !!!     ;)   :D   ;D

Ennyi!  ;-oo-;  @-o  =/+'